Νέα

Γονόρροια - Στοματικό Σεξ ΑΚΑΠΕΛΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα openmind33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mark78

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2018
Μηνύματα
166
Like
614
Πόντοι
81
Λοιπόν παίδες η γονορροια η βλενοροια όπως πολλοί ναυτικοί ακαποτοι Καβαλλάριδες της οικουμένης αποκαλούσαν είναι βακτηριακή λοίμωξη η οποία παρουσιάζεται κυρίως ως τσούξιμο της ουρήθρας από την κύστη δλδ έως την έξοδο πάνω στο πουτσοκεφαλο. Εμφανίζεται η παραγωγή λευκοκίτρινου εκκριματος απο το πέος . Γίνεται λήψη αυτού για εργαστηριακή διάγνωση... Η θεραπεία είναι αγωγή από του στόματος αντιβίωσης και κάποιο ενέσιμο στο ποπουδακι εφάπαξ. Γενικά δεν είναι λοίμωξη επικίνδυνη στο να σου αφήσει κάτι χρόνιο η να κάνει μόνιμη ζημιά κάπου. Μπορεί να κολλήσεις και με ακαποτη πίπα και η μετάδοση γίνεται σχεδόν αμέσως δλδ αν κάποιος έχει και πιπωσει την κοπέλα και είσαι ο επόμενος ... Δεν χρειάζεται χρόνο επώασης .... Μόνο να εκτεθεις σε αυτό το υγρό που ανέφερα ... Αυτά γνωρίζω .... Από κάποιο φίλο που κόλλησε και γιατρούς που έχω μιλήσει...
Σωστός σε ότι είπες
Πριν από 7-8 χρόνια σε παρτουζα είχα εκτεθεί κι εγώ τα συμπτώματα είναι ακριβώς όπως είπε ο φίλος ποιο πάνω
Πώς κόλλησα ενώ έκανα με προφυλακτικό κανονικά?
Η κοπέλα απίστευτη ποιο ωραίο πισινό δεν είχα ούτε έχω ξαναδεί
Μπανάκι μαζί καβλωμενος στο φουλ,πάμε στο κρεβάτι πάω να γλύψω ψαρίλα παιδιά!
Χαλαστηκα άντε λέω να μπω μέσα της να χύσω τλχστ έτσι ημισκληρος βγαίνει η καποτα σε κάποια φάση ακούμπησε μάλλον αυτό ήταν
Τελικά ούτε που τελείωσα έπρεπε να διακόψω το παιχνίδι μόλις μύρισα την ψαρίλα απαράδεκτο για έμπειρο παίχτη
Συμπτώματα γρήγορα μετά από 3 -4 ημέρες τσούξιμο και υγρό σαν ποιον
Θεραπεία χάπια και ενέσεις 5-6 δεν θυμάμαι πάντως κάνα μήνα ιστορία
Η σύντροφός μου τότε δεν κόλλησε
Κολλητός μου πριν κάνα τρίμηνο ζευγάρι είχε αρπάξει κι αυτός με ζευγάρι που είχαμε παίξει κι εγώ με την σύντροφό μου
Το χαρακτηριστικό τις κοπέλας ήταν η βαθιά πίπα ο γιατρός του είχε πει ότι κολαει κι έτσι ειδικά αν το πέος πιάνει φάρυγγα
Τλσπ μετά από όλα αυτά ψιλοξενερωσα με τον χώρο αυτό δεν είναι κι ότι καλύτερο να βλέπεις τον πουτσο σου να βγάζει ποιον
Η μυρουδια είναι καμπανάκι μάγκες και για αυτό και πολλά άλλα!
 

gremlin

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2010
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
1
Κολλητος το καλοκαιρι την αρπαξε δεν ξερει απο που ακριβως. Επαιζε με call girls ακαποτα τσιμπούκια , γλυφομουνια αλλά sex με σκούφο.
Συμπτώματα οπως αναφέρθηκαν παραπάνω. Τσούξιμο στην ουρήθρα κατα το κατούρημα και έκκριση ασπροκιτρινου υγρού.
Θεραπεία , χορήγηση φαρμάκου με ορο μέσω πεταλούδας (διάρκεια 15’) σε ουρολογική κλινική δημόσιου νοσοκομείου αφού προηγουμένως προσκόμισε διάγνωση που έκανε σε ιδιωτικό εργαστήριο κατόπιν καλλιέργειας του εκκρίματος.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.483
Like
65.098
Πόντοι
11.956
Κολλητος το καλοκαιρι την αρπαξε δεν ξερει απο που ακριβως. Επαιζε με call girls ακαποτα τσιμπούκια , γλυφομουνια αλλά sex με σκούφο.
Συμπτώματα οπως αναφέρθηκαν παραπάνω. Τσούξιμο στην ουρήθρα κατα το κατούρημα και έκκριση ασπροκιτρινου υγρού.
Θεραπεία , χορήγηση φαρμάκου με ορο μέσω πεταλούδας (διάρκεια 15’) σε ουρολογική κλινική δημόσιου νοσοκομείου αφού προηγουμένως προσκόμισε διάγνωση που έκανε σε ιδιωτικό εργαστήριο κατόπιν καλλιέργειας του εκκρίματος.
Πώς τα λες είναι....αλλά καμμία φορά η ψαρίλα κάτω μπορεί να είναι και από μύκητες.....η από διατροφή ....η έρχεται περίοδος.... θυμάμαι παλιά σε μία κοπέλα κάτω μύριζε σαν πατατάκια σοβαρα τώρα... χαχαχα
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.977
Πόντοι
456
Πουτανα @Kyriakos29 έχει βγάλει γονορροια στα ματάκια μετά από μπουκετ που τον κέρασαν Πακιστανοί και Αφγανοί...:2on1::2on1::2on1:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: RETRO

Mark78

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2018
Μηνύματα
166
Like
614
Πόντοι
81
Πώς τα λες είναι....αλλά καμμία φορά η ψαρίλα κάτω μπορεί να είναι και από μύκητες.....η από διατροφή ....η έρχεται περίοδος.... θυμάμαι παλιά σε μία κοπέλα κάτω μύριζε σαν πατατάκια σοβαρα τώρα... χαχαχα
Η ψαρίλα είναι και από άλλες αιτίες σίγουρα αλλά είναι καμπανάκι ότι κάτι δεν πάει καλά
Από στοματικό πάντως την πατάς σίγουρα καλά είναι καθαρισμός μετα και ρίξτε και ένα κατούρημα βοηθάει
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.897
Κριτικές
35
Like
19.864
Πόντοι
4.646
Πολυ σωστά τα γράφεις.
Αμα όμως η κοπέλα μετά από ακαπελα γλυψιμο κάνει στοματική πλυση, αμέσως μετά, με διάλυμα το μικροβιο "σπαει". Είναι η ασπίδα που έχουν οι κοπέλες. Βέβαια πολλες δεν το κανουν και παιζουν με τις πιθανότητες.
Οι περισσότερες όσες κάνουν πλύση δηλαδή τήν κάνουν και μέ λάθος διάλυμα τό γνωστό τού εμπορίου δηλαδή πού για τήν συγκεκριμένη χρήση είναι εντελώς ακατάλληλο.
 

el_pero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
125
Κριτικές
4
Like
490
Πόντοι
281
Προφανώς το στοματικό με προφυλακτικό δεν έχει νόημα αν μετά της κανεις γλυφομουνι έτσι ?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.654
Κριτικές
15
Like
11.226
Πόντοι
3.846
Τελευταία βλέπω κάποιες εργαζόμενες που μου πλένουν το εργαλείο με Octasept πριν το ακα κλαρίνο.
Καλά αυτό κάνει να το καταπίνουν; Πώς το βάζουν στο στόμα τους;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.483
Like
65.098
Πόντοι
11.956
Η ψαρίλα είναι και από άλλες αιτίες σίγουρα αλλά είναι καμπανάκι ότι κάτι δεν πάει καλά
Από στοματικό πάντως την πατάς σίγουρα καλά είναι καθαρισμός μετα και ρίξτε και ένα κατούρημα βοηθάει
Μπορεί να έχει φάει συναγρίδα πριν χαχαχα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.928
Κριτικές
31
Like
25.628
Πόντοι
7.046
Οι περισσότερες όσες κάνουν πλύση δηλαδή τήν κάνουν και μέ λάθος διάλυμα τό γνωστό τού εμπορίου δηλαδή πού για τήν συγκεκριμένη χρήση είναι εντελώς ακατάλληλο.
Κι όμως, το Listerine κάνει δουλειά. Τα επίμαχα μικροβια σκοτώνονται. Εγώ όταν κάνω γλυψιμο κάνω πλυσεις με Betadine για στόμα (οχι για τις πληγες εννοείται).
Ότι λέω είναι ιατρικά εξακριβωμενο, ισχυει και παρακαλω δεν θέλω εξυπνάδες από άσχετους.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.483
Like
65.098
Πόντοι
11.956
Κι όμως, το Listerine κάνει δουλειά. Τα επίμαχα μικροβια σκοτώνονται. Εγώ όταν κάνω γλυψιμο κάνω πλυσεις με Betadine για στόμα (οχι για τις πληγες εννοείται).
Ότι λέω είναι ιατρικά εξακριβωμενο, ισχυει και παρακαλω δεν θέλω εξυπνάδες από άσχετους.
Δηλαδή να πλύνουμε και το πουλί με listerine,θα κάνει δουλειά???????εάν καταλάβουμε ότι υπάρχει πρόβλημα ....η θα μας κάψει το πουλί!!!!!!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.928
Κριτικές
31
Like
25.628
Πόντοι
7.046
Δηλαδή να πλύνουμε και το πουλί με listerine,θα κάνει δουλειά???????εάν καταλάβουμε ότι υπάρχει πρόβλημα ....η θα μας κάψει το πουλί!!!!!!!
Ρε συ τι δεν καταλαβες;
Λέω στοματικες πλυσεις!
Μπουκες, γαργάρες. Όταν κάνεις γλυφομουνι και γλυφοκωλι και όταν η κοπέλα παίρνει πιπα.
Αφου στο πουλι βάζεις καπότα!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.483
Like
65.098
Πόντοι
11.956
Ρε συ τι δεν καταλαβες;
Λέω στοματικες πλυσεις!
Μπουκες, γαργάρες. Όταν κάνεις γλυφομουνι και γλυφοκωλι και όταν η κοπέλα παίρνει πιπα.
Αφου στο πουλι βάζεις καπότα!
Αααα αυτό λες ....και δεν κάνει μετά από πίπα της κοπέλας χωρίς προφυλακτικό να τον πλύνουμε με στοματικό διάλυμα....ρωτάω δεν ξέρω
 

Leon k

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2019
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
0
Έχοντας πλήρη επίγνωση του κινδύνου, χωρίς ακα πίπα κ γλυφομούνι δε θα μου έκανε καμία αίσθηση να πάρω εσκορτ. Προσωπική άποψη και υποκειμενική.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
9
Like
2.434
Πόντοι
481
Πιπα χωρις καποτα δηλαδη πλησιαζει σε επικινδυνοτητα το ακαποτο γαμησι;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.928
Κριτικές
31
Like
25.628
Πόντοι
7.046
Αααα αυτό λες ....και δεν κάνει μετά από πίπα της κοπέλας χωρίς προφυλακτικό να τον πλύνουμε με στοματικό διάλυμα....ρωτάω δεν ξέρω
Το πουλι σου το πλενεις με ήπιο αντισηπτικό και ρίχνεις κι ένα κατουρημα όσο πιο γρήγορα μπορείς. Έτσι ελαχιστοποιεις τις πιθανοτητες δερματικου αφροδισιου κι επίσης να εισέλθουν μικρόβια από την ουρηθρα. Τα ούρα ξεπλενουν την ουρηθρα.
ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΖΩ!! ΕΛΑΧΙΣΤΟΠΟΙΕΙΣ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ, ΔΕΝ ΤΙΣ ΜΗΔΕΝΙΖΕΙΣ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΟΛΛΉΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 - 4 % ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΣΤΟ ΚΟΛΛΗΣΕΙ.
ΓΟΝΝΟΡΟΙΑ, ΤΡΙΧΟΜΟΝΑΔΕΣ, ΜΥΚΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ. ΑΠΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ, ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
9
Like
2.434
Πόντοι
481
Το ακαποτο γαμησι άστο! Είναι ρώσικη ρουλέτα!:priest:


Τώρα όσων αφορά την πίπα χωρίς καποτα είναι σχετικά ακίνδυνη πιστεύω!
Βέβαια όλα είναι σχετικά και τίποτα δεν είναι δεδομένο!
Γιατί πολύ απλά μιλάμε για ΚΟΙΝΕΣ ΠΟΡΝΕΣ!:pipa1::knockinb:
Το στομα της εκαστοτε που γλυφει και καταπινει ακαπελα τι διαφορα εχει απο ενα μουνι οταν εισαι ακαποτος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom