Νέα

Γονόρροια - Στοματικό Σεξ ΑΚΑΠΕΛΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα openmind33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
με τα προφυλακτικα τα φτηνιάρικα στα μπουρδελα 22 χρονια 500+ καταθεσεις δεν εσπασε κανενα. του εμποριου  μου εχουν σπασει 2-3 φορες αλλα οι χρησεις πρεπει να είναι πανω από 3-4 χιλιαδες (10-15 χρονια Χ 200-300 φορες το χρονο)
 

Επισκέπτης
Το μονο που θυμαμαι ειναι οτι ηταν καλοκαιρι, τυπε.
κάτι περίεργο είχε παιχτεί εκείνο το καλοκαίρι του 11 στην περιοχή Περγάμου Αλκαμένους

Είχα κολλήσει κι εγώ χλαμυδια...δεν ξέρω από ποια, γιατί πήγαινα με πολλές απ'την περιοχή...πήγαινα και με την Μ που λες...

Επίσης εκείνη την εποχή δούλευε η Τζούλια η πορνοστάρ στο Αλκα117 η οποία τότε (Αύγουστο-Σεπτέμβρη) σταμάτησε και επανήλθε μετά από κάνα δίμηνο στο Προύσσης, όπου αν έμπαινες επέμενε σώνει και καλά να σου δείξει τα χαρτιά της απ'τον γιατρό και στο τέλος του ακα τσιμπουκιου σου βαζε μπεταντιν με βαμβάκι στον πούτσο...
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Παστρικά πράματα... :S
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
850
Κριτικές
40
Like
4.207
Πόντοι
6.555
sos - sos - sos  ALERT ALERT !!!!!!!!!
Μολις γυρισα απο τον αφροδισιολογο με διαπιστωμενη γονορροια...θεραπεια 1 ενεση και αντιβιωση για 12 ημερες.. απλα το αναφερω μηπως την πατησουν και αλλοι..στις 27/6 πηγα στην σονια στην αλκιβιαδου και παρ ολο που ποτε δεν κανω ελευθερο, μου τον αρπαξε στο λεπτο και επειδη ειχα καβλες και οι ανοχες ηταν πεσμενες την αφησα...μετα απο 10 ημερες (την περασμενη παρασκευη) ειχα στο εσωρουχο ενα κολλωδες λευκοκιτρινο υγρο και ψιλοφαγουρα στην βαλανο και κατα την ουρηση..δεν ειχα κανει ουτε ΠΡΙΝ ουτε ΜΕΤΑ απο την σονια ελευθερο με καμμια..Απλα το αναφερω γιατι οπως μου ειπε ο γιατρος δεν θα το ξερει ουτε η ιδια γιατι δεν θα εχει καταλαβει τα συμπτωματα που πρεπει να κανει ειδικες εξετασεις για να τα δει..ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπον με την συγκεκριμενη...και μη νομιζει κανεις οτι την κακολογω η κατι αλλο, γιατι μεχρι το σαββατο θα παω να την ενημερωσω εγω για να μη κολλαει τον κοσμο αφου κανει συνεχως ακαποτα τελειωτικα...αυτα προς ενημερωση σας..
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.415
Πόντοι
5.866
Ευχαριστούμε φίλε. Περαστικά. Κάτι τέτοια διαβάζω και μου κοβονται τα πόδια με τα ακάποτα...
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
sos - sos - sos  ALERT ALERT !!!!!!!!!
Μολις γυρισα απο τον αφροδισιολογο με διαπιστωμενη γονορροια...θεραπεια 1 ενεση και αντιβιωση για 12 ημερες.. απλα το αναφερω μηπως την πατησουν και αλλοι..στις 27/6 πηγα στην σονια στην αλκιβιαδου και παρ ολο που ποτε δεν κανω ελευθερο, μου τον αρπαξε στο λεπτο και επειδη ειχα καβλες και οι ανοχες ηταν πεσμενες την αφησα...μετα απο 10 ημερες (την περασμενη παρασκευη) ειχα στο εσωρουχο ενα κολλωδες λευκοκιτρινο υγρο και ψιλοφαγουρα στην βαλανο και κατα την ουρηση..δεν ειχα κανει ουτε ΠΡΙΝ ουτε ΜΕΤΑ απο την σονια ελευθερο με καμμια..Απλα το αναφερω γιατι οπως μου ειπε ο γιατρος δεν θα το ξερει ουτε η ιδια γιατι δεν θα εχει καταλαβει τα συμπτωματα που πρεπει να κανει ειδικες εξετασεις για να τα δει..ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπον με την συγκεκριμενη...και μη νομιζει κανεις οτι την κακολογω η κατι αλλο, γιατι μεχρι το σαββατο θα παω να την ενημερωσω εγω για να μη κολλαει τον κοσμο αφου κανει συνεχως ακαποτα τελειωτικα...αυτα προς ενημερωση σας..

:vomit:

 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
sos - sos - sos  ALERT ALERT !!!!!!!!!
Μολις γυρισα απο τον αφροδισιολογο με διαπιστωμενη γονορροια...θεραπεια 1 ενεση και αντιβιωση για 12 ημερες.. απλα το αναφερω μηπως την πατησουν και αλλοι..στις 27/6 πηγα στην σονια στην αλκιβιαδου και παρ ολο που ποτε δεν κανω ελευθερο, μου τον αρπαξε στο λεπτο και επειδη ειχα καβλες και οι ανοχες ηταν πεσμενες την αφησα...μετα απο 10 ημερες (την περασμενη παρασκευη) ειχα στο εσωρουχο ενα κολλωδες λευκοκιτρινο υγρο και ψιλοφαγουρα στην βαλανο και κατα την ουρηση..δεν ειχα κανει ουτε ΠΡΙΝ ουτε ΜΕΤΑ απο την σονια ελευθερο με καμμια..Απλα το αναφερω γιατι οπως μου ειπε ο γιατρος δεν θα το ξερει ουτε η ιδια γιατι δεν θα εχει καταλαβει τα συμπτωματα που πρεπει να κανει ειδικες εξετασεις για να τα δει..ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπον με την συγκεκριμενη...και μη νομιζει κανεις οτι την κακολογω η κατι αλλο, γιατι μεχρι το σαββατο θα παω να την ενημερωσω εγω για να μη κολλαει τον κοσμο αφου κανει συνεχως ακαποτα τελειωτικα...αυτα προς ενημερωση σας..
Στατιστικα ολες οι ακαποτατζουδες κουβαλανε απο κατι. Απλα δεν το κολλαμε παντα.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496
κάτι περίεργο είχε παιχτεί εκείνο το καλοκαίρι του 11 στην περιοχή Περγάμου Αλκαμένους
Είχα κολλήσει κι εγώ χλαμυδια...δεν ξέρω από ποια, γιατί πήγαινα με πολλές απ'την περιοχή...πήγαινα και με την Μ που λες...

Επίσης εκείνη την εποχή δούλευε η Τζούλια η πορνοστάρ στο Αλκα117 η οποία τότε (Αύγουστο-Σεπτέμβρη) σταμάτησε και επανήλθε μετά από κάνα δίμηνο στο Προύσσης, όπου αν έμπαινες επέμενε σώνει και καλά να σου δείξει τα χαρτιά της απ'τον γιατρό και στο τέλος του ακα τσιμπουκιου σου βαζε μπεταντιν με βαμβάκι στον πούτσο...
το ατομο που προανεφερα.. εκεινη την εποχη, ειχε παει μονο με την -Μ- οταν ελειπε η γυναικα του σε διακοπες..
Για την γιαγια απ' το παρισι, δεν γνωριζω τι παιζοταν..
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Ακαποτες πιπες σε μπουρδελα? Πατε καλα?
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Πρέπει να σταματήσει το σεξ, τέλος.

Είναι σατανικο, προσφέρει ικανοποίηση αλλά σε στέλνει αδιάβαστο να ταλαιπωρεισαι μια ζωή.

Σεξ μόνο με μια κοπέλα την οποία και να παντρευτείτε.
Εξαιρετικά ριζοσπαστική λύση αν και άκρως αποτελεσματική.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.561
Κριτικές
164
Like
81.150
Πόντοι
46.223
Με αφορμή πρόσφατο περιστατικό συναγωνιστή λαμβάνω το θάρρος να ανοίξω ένα νέο νήμα με θέμα την γονόρροια.

Τι ακριβώς είναι η γονόρροια ?

Πως κολλάει ?

Συμπτώματα.

Θεραπεία.

Δεν είναι καθόλου ντροπή να γράψουμε αυτά που έχουμε βιώσει.

Προσκαλώ λοιπόν και όσους είχαν την ατυχία να κολλήσουν γονόρροια να πουν την άποψή τους.

Μέλη με ιατρικές γνώσεις μπορούν να μας διαφωτίσουν.

Συζήτηση σε πολιτισμένο και ώριμο περιβάλλον.

Καλό είναι όλοι μας να λαμβάνουμε τα μέτρα μας.

Η υγεία μας είναι το σημαντικότερο αγαθό.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: linear

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.561
Κριτικές
164
Like
81.150
Πόντοι
46.223

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.597
Κριτικές
57
Like
16.299
Πόντοι
16.555
Με αφορμή πρόσφατο περιστατικό συναγωνιστή.

Τι είναι ακριβώς η γονόρροια ?

Πως κολλάει ?

Συμπτώματα.

Θεραπεία.

Δεν είναι καθόλου ντροπή να γράψουμε αυτά που έχουμε βιώσει.

Προσκαλώ και όσους είχαν την ατυχία να κολλήσουν γονόρροια να πουν την άποψή τους.

Μέλη με ιατρικές γνώσεις μπορούν να μας διαφωτίσουν.

Συζήτηση σε πολιτισμένο και ώριμο περιβάλλον.

Καλό είναι να λαμβάνουμε όλοι μας τα μέτρα μας.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
τελικά ρε παιδιά αποσαφηνίστηκε το θέμα?? κόλλησε από τη Μελίσσα?? και η κοπέλα στο μουνί της??(κυριολεκτικά)??
δε θυρυβήθηκε??
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Λοιπόν παίδες η γονορροια η βλενοροια όπως πολλοί ναυτικοί ακαποτοι Καβαλλάριδες της οικουμένης αποκαλούσαν είναι βακτηριακή λοίμωξη η οποία παρουσιάζεται κυρίως ως τσούξιμο της ουρήθρας από την κύστη δλδ έως την έξοδο πάνω στο πουτσοκεφαλο. Εμφανίζεται η παραγωγή λευκοκίτρινου εκκριματος απο το πέος . Γίνεται λήψη αυτού για εργαστηριακή διάγνωση... Η θεραπεία είναι αγωγή από του στόματος αντιβίωσης και κάποιο ενέσιμο στο ποπουδακι εφάπαξ. Γενικά δεν είναι λοίμωξη επικίνδυνη στο να σου αφήσει κάτι χρόνιο η να κάνει μόνιμη ζημιά κάπου. Μπορεί να κολλήσεις και με ακαποτη πίπα και η μετάδοση γίνεται σχεδόν αμέσως δλδ αν κάποιος έχει και πιπωσει την κοπέλα και είσαι ο επόμενος ... Δεν χρειάζεται χρόνο επώασης .... Μόνο να εκτεθεις σε αυτό το υγρό που ανέφερα ... Αυτά γνωρίζω .... Από κάποιο φίλο που κόλλησε και γιατρούς που έχω μιλήσει...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.928
Κριτικές
31
Like
25.628
Πόντοι
7.046
Λοιπόν παίδες η γονορροια η βλενοροια όπως πολλοί ναυτικοί ακαποτοι Καβαλλάριδες της οικουμένης αποκαλούσαν είναι βακτηριακή λοίμωξη η οποία παρουσιάζεται κυρίως ως τσούξιμο της ουρήθρας από την κύστη δλδ έως την έξοδο πάνω στο πουτσοκεφαλο. Εμφανίζεται η παραγωγή λευκοκίτρινου εκκριματος απο το πέος . Γίνεται λήψη αυτού για εργαστηριακή διάγνωση... Η θεραπεία είναι αγωγή από του στόματος αντιβίωσης και κάποιο ενέσιμο στο ποπουδακι εφάπαξ. Γενικά δεν είναι λοίμωξη επικίνδυνη στο να σου αφήσει κάτι χρόνιο η να κάνει μόνιμη ζημιά κάπου. Μπορεί να κολλήσεις και με ακαποτη πίπα και η μετάδοση γίνεται σχεδόν αμέσως δλδ αν κάποιος έχει και πιπωσει την κοπέλα και είσαι ο επόμενος ... Δεν χρειάζεται χρόνο επώασης .... Μόνο να εκτεθεις σε αυτό το υγρό που ανέφερα ... Αυτά γνωρίζω .... Από κάποιο φίλο που κόλλησε και γιατρούς που έχω μιλήσει...
Πολυ σωστά τα γράφεις.
Αμα όμως η κοπέλα μετά από ακαπελα γλυψιμο κάνει στοματική πλυση, αμέσως μετά, με διάλυμα το μικροβιο "σπαει". Είναι η ασπίδα που έχουν οι κοπέλες. Βέβαια πολλες δεν το κανουν και παιζουν με τις πιθανότητες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom