Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 306K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Επισκεψη στο λαδομάγαζο....
Δουλευε η Μελίνα, η Γεωργία και η Βίκυ με διαθέσημες τις 2πρώτες καθώς η Βίκυ ήταν με πελάτη.
Επέλεξα Μελίνα αν και είχα ενημερωθεί για τις αρνητικές καταστάσεις....
Πράγματι συμπαθητικό πρώτο μέρος αλλά στο δεύτερο δε βγάζει ρούχα καθόλου παρα αφείνει να πέρνεις μάτι το βυζάκι της καθώς δε φοράει σουτιέν.
Τη σώζει το νεαρό της ηλικίας της και οτι έχει ωραίο κορμί, αν και δεν ξέρω αν θα ξαναπροτιμηθεί από εμένα...
Η πρώτη φορά είναι αρκετές φορές αναγνωριστική λόγω μη γνωριμίας … στην επόμενη δείχνει εάν υπάρχει μέλλον ή όχι .Ειδικά από νέες θεραπευτριες
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
118
Like
88
Πόντοι
1
Η πρώτη φορά είναι αρκετές φορές αναγνωριστική λόγω μη γνωριμίας … στην επόμενη δείχνει εάν υπάρχει μέλλον ή όχι .Ειδικά από νέες θεραπευτριες
Παντως απο Μελινα δεν εχουμε καποιον που να του εχει βγαλει ρουχα ή αγγιγματα.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Παντως απο Μελινα δεν εχουμε καποιον που να του εχει βγαλει ρουχα ή αγγιγματα.
Μην ξεχνάς ότι οι περισσότεροι πελάτες δεν είναι και μέλη στο bourdela για να γράφουν τις εμπειριες τους εδώ . Όποτε face to face δεν ξέρουμε τι γίνεται πίσω από κλειστές πόρτες
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
118
Like
88
Πόντοι
1
Μην ξεχνάς ότι οι περισσότεροι πελάτες δεν είναι και μέλη στο bourdela για να γράφουν τις εμπειριες τους εδώ . Όποτε face to face δεν ξέρουμε τι γίνεται πίσω από κλειστές πόρτες
Δεν διαφωνω αλλα για τις υπολοιπες εχουμε εικονα.....η Μελινα δεν εχει δωσει κατι παραπανω σε καποιον απο εδω .
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.739
Κριτικές
8
Like
2.472
Πόντοι
506
Ρούχα δεν βγάζει να πιάσεις κώλο βυζί αφήνει η Μελίνα?
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.341
Πόντοι
201
Μελινα; περιγραφη; νεο αιμα ειναι αυτη;
 

Tink1223

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2017
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Πως το βρίσκουμε μάγκες; Μιλάμε με κάποιον; Ποιες κοπέλες παίζουν;
 

George ael

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη στο λαδομάγαζο....
Δουλευε η Μελίνα, η Γεωργία και η Βίκυ με διαθέσημες τις 2πρώτες καθώς η Βίκυ ήταν με πελάτη.
Επέλεξα Μελίνα αν και είχα ενημερωθεί για τις αρνητικές καταστάσεις....
Πράγματι συμπαθητικό πρώτο μέρος αλλά στο δεύτερο δε βγάζει ρούχα καθόλου παρα αφείνει να πέρνεις μάτι το βυζάκι της καθώς δε φοράει σουτιέν.
Τη σώζει το νεαρό της ηλικίας της και οτι έχει ωραίο κορμί, αν και δεν ξέρω αν θα ξαναπροτιμηθεί από εμένα...
Καλημέρα στο golden spa πρέπει να ζητήσεις να σε κάνουν τίποτα η τα ζητάνε από μόνες τους;
 

Kara7

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα στο golden spa πρέπει να ζητήσεις να σε κάνουν τίποτα η τα ζητάνε από
Αφου τελειώσουν το μασάζ σε γυρνάνε από την άλλη πλευρά και σε αρχίζουν από μόνες τους
 

whoami

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Ποιες ειναι τωρα εκει;Εχουμε κανενα feedback?

Πρωτη φορα σε μασατζιδικο πηγα πριν λιγο καιρο εκει.... ακουγα Μαγκυ και Μαγκυ πηγα και εκανα μαζί της.... δεν έβγαλε ρούχα ....

Αν και οπτικά ηταν η καλύτερη εκει μεσα ισως να μην της βγηκε μαζι μου...Δεν λεω οτι περίμενα να γαμήσω ομως ειχα μεγαλύτερες προσδοκίες απ την ολη φάση .Βέβαια και εγω ήμουν λίγο μαγκωμένος .
 

Kara7

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Ποιες ειναι τωρα εκει;Εχουμε κανενα feedback?

Πρωτη φορα σε μασατζιδικο πηγα πριν λιγο καιρο εκει.... ακουγα Μαγκυ και Μαγκυ πηγα και εκανα μαζί της.... δεν έβγαλε ρούχα ....

Αν και οπτικά ηταν η καλύτερη εκει μεσα ισως να μην της βγηκε μαζι μου...Δεν λεω οτι περίμενα να γαμήσω ομως ειχα μεγαλύτερες προσδοκίες απ την ολη φάση .Βέβαια και εγω ήμουν λίγο μαγκωμένος .
Η αλήθεια είναι ότι και εγώ που πήγα με την μαγκυ δεν έβγαλε ρούχα μόνο βυζι έβγαλε έξω
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.341
Πόντοι
201
Ποιες ειναι τωρα εκει;Εχουμε κανενα feedback?

Πρωτη φορα σε μασατζιδικο πηγα πριν λιγο καιρο εκει.... ακουγα Μαγκυ και Μαγκυ πηγα και εκανα μαζί της.... δεν έβγαλε ρούχα ....

Αν και οπτικά ηταν η καλύτερη εκει μεσα ισως να μην της βγηκε μαζι μου...Δεν λεω οτι περίμενα να γαμήσω ομως ειχα μεγαλύτερες προσδοκίες απ την ολη φάση .Βέβαια και εγω ήμουν λίγο μαγκωμένος .
Ρουφηχτρα 50ρικων ειναι. Οποτε δεν εχει ψυχολογικα κατεβαζει παντελονι και ανεβαζει λιγο μπλουζα. Καποιοι συναγωνιστες λενε οτι καταφεραν και έβγαλε. Τωρα ποσες φορες πηγαν δεν ξερω. Για μενα κανει καλο μασαζ αλλα δευτερο μερος παντα κατι κανει και σε ξενερωνει. Νανσυ καινούργια, Ζωη και Γεωργια ουτε να με πληρωναν δεν θα καθομουν να μου τον παιξουν πολυ υστερούν σε εμφάνιση . Βικη σταθερη αξια και μαμα ολων εκει μεσα. Τιμαει το 50ρικο. Μελινα καινουργια, ωραιο μουνακι με περγαμηνές αν απελευθερωθεί και βγαζει ρουχα θα γινει το νο1 στο μαγαζι. Σοφια εμαθα σταματησε. Νεφελη ολο την κυριεύει η βλακεια και χανει εδαφος. Στην τελευταία επίσκεψη με μελινα ειχα την ιδια εμπειρια με τον προλαλήσαντα συναδελφο πιο πανω.
Καλο θα ειναι ομως να ενημερωνετε και μερικοι οταν πατε να ξερουμε τι γίνεται. Οχι μονο οταν θελουμε να μαθουμε να ρωταμε. Γι αυτο ειναι το θρεντ.
 

Kara7

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Ρουφηχτρα 50ρικων ειναι. Οποτε δεν εχει ψυχολογικα κατεβαζει παντελονι και ανεβαζει λιγο μπλουζα. Καποιοι συναγωνιστες λενε οτι καταφεραν και έβγαλε. Τωρα ποσες φορες πηγαν δεν ξερω. Για μενα κανει καλο μασαζ αλλα δευτερο μερος παντα κατι κανει και σε ξενερωνει. Νανσυ καινούργια, Ζωη και Γεωργια ουτε να με πληρωναν δεν θα καθομουν να μου τον παιξουν πολυ υστερούν σε εμφάνιση . Βικη σταθερη αξια και μαμα ολων εκει μεσα. Τιμαει το 50ρικο. Μελινα καινουργια, ωραιο μουνακι με περγαμηνές αν απελευθερωθεί και βγαζει ρουχα θα γινει το νο1 στο μαγαζι. Σοφια εμαθα σταματησε. Νεφελη ολο την κυριεύει η βλακεια και χανει εδαφος. Στην τελευταία επίσκεψη με μελινα ειχα την ιδια εμπειρια με τον προλαλήσαντα συναδελφο πιο πανω.
Καλο θα ειναι ομως να ενημερωνετε και μερικοι οταν πατε να ξερουμε τι γίνεται. Οχι μονο οταν θελουμε να μαθουμε να ρωταμε. Γι αυτο ειναι το θρεντ.
Εγω ξέρω από έναν φίλο μου που πάει πως αν δώσεις κάτι παραπάνω και ανάλογα το ποσό θα γίνει και κάτι έξτρα εκτός από τα γνωστά
 

rhgas1146

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
88
Like
111
Πόντοι
0
δοκιμασα πριν 10 μερες με βικυ,η κοπελα δινει ρεστα κ εχει μελλον........οποιος ειναι παλιος κ εμπειρος καταλαβαινει,οποιος θελει παραπανω πληροφοριες ας στειλει μνμ.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.341
Πόντοι
201
Εγω ξέρω από έναν φίλο μου που πάει πως αν δώσεις κάτι παραπάνω και ανάλογα το ποσό θα γίνει και κάτι έξτρα εκτός από τα γνωστά
Γενικα μιλας ή για καποια συγκεκριμενη;
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Εγω ξέρω από έναν φίλο μου που πάει πως αν δώσεις κάτι παραπάνω και ανάλογα το ποσό θα γίνει και κάτι έξτρα εκτός από τα γνωστά
Κοιτά δεν ξέρω αν εμπιστεύεσαι τον φίλο σου. Αλλά γενικά από τις καινούργιες που έχουν έρθει λόγο δύσκολο παλιότερα με παλιεσ φουρνιές που δεν είναι πλέον στο μαγαζί ίσως και πάλι εξαρτάται από το ποσο αξία δίνεις εσυ στα χρήματα σου για συγκεκριμένα πράγματα.
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
640
Like
976
Πόντοι
86
Κοιτά δεν ξέρω αν εμπιστεύεσαι τον φίλο σου. Αλλά γενικά από τις καινούργιες που έχουν έρθει λόγο δύσκολο παλιότερα με παλιεσ φουρνιές που δεν είναι πλέον στο μαγαζί ίσως και πάλι εξαρτάται από το ποσο αξία δίνεις εσυ στα χρήματα σου για συγκεκριμένα πράγματα.
Έχεις δίκιο φίλε μου ....εγώ με κοπέλα που έκανα πέσιμο για κάτι παραπάνω μου είπε ένα μωβ(500€) και το σκέφτομαι... ποιος νομίζεις έχει την δυνατότητα να ρίξει αυτά τα λεφτά για έναν πουτσο σε λαδοκορη
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
118
Like
88
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους παιδια! Εχουμε τιποτα νεοτερο σχετικα με το προγραμμα της Μελινας (εβγαλε κανα ρουχαλακι , αφησε κανα πιασιμο) ή συνεχίζουμε με Νεφελη και Μαγκι αναλογα με τις ωρες τους;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom