Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 310K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostasper

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
40
Πόντοι
0
Δεν έπρεπε να της δωσεις τίποτα εφοσον δεν παρειχε τις αναλογες υπηρεσίες. Δικαίωμα σου βέβαια και το σεβομαι αλλά διαφωνώ
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Μετα τις τελευταίες αναφορες στο θρεντ. Δράττομαι της ευκαιρίας να πω 1-2 πραγματα για το εν λογω λαδομαγαζο. Αρχικα ρε φιλε γιατι να πληρωσεις κανονικα αφου δεν εκανες δευτερο μερος. Νομιζεις οτι θα στεναχωρηθεί αν δεν φυγεις ευχαριστημένος; μην είστε θύματα. Πληρωνουμε και απαιτούμε μια στανταρ υπηρεσία. Το τι επιπλεον κερδιζει ο καθενας με την συμπεριφορα του ειναι αλλο.
Προστατέψτε την υπηρεσια και μην ειστε θύματα.
Σχετικα με τις κορασιδες στο ροστερ για να διευκολυνθεί ο καθενας παραθετω την δικη μου γνωμη.
Μαγκυ
Μεγαλη επαρση. Δικιολογημενα γιατι ειναι μονοφθαλμη στους τυφλους.
Ξερει να κανει μασαζ και αν εισαι καλος στη συμπεριφορά την κερδιζεις. Δεν βγαζει ρουχα απο την πρωτη φορα και το παιζει οτι εγω δεν ειμαι σαν τις αλλες. Παπαρια κοπελιτσα. Κι εσυ κ οι αλλες μας παίζεται τα καυλια. Κουλαρε. Απο μεση και πανω ειναι κορυφαια. Κωλο θα ελεγα οχι τοσο σφιχτο. Γενικα την εχω πετυχει και να εχει ορεξη και να μην εχει. Κανει παντα καλο μασαζ που ειναι σημαντικο για μενα τουλαχιστον. Δευτερο μερος οταν θελει ειναι τοπ οταν δεν θελει και κανει αγγαρεία το κανει μηχανικα. 7/10
Αγαπη
Μακριά το ξανα λεω. Οτι χειροτερο.
Βικη.
40αρα. Ευδιαθετη παντα. Χαμογελαστη. Πολυ καλο μασαζ και πολυ καλο 2ο μερος. Ξερει να σε κερδιζει. Με χαλαει λιγο η εμφάνιση αν και κρατιέται για την ηλικια της. Μενει με κατω στο δευτερο μερος. Ειναι το στανταρακι μου.
Σοφια.
Πηγα τελευταια γιατι δεν ειχα αλλη διαθεσιμη. Δεν αλλαξε κατι. Χαζοχαρούμενο πρωτο μερος με φλυαρία και χαιδεμα. Αλλαζει κ την φωνη της λες κ παιρνεις τηλ στο 090. Εμφανιση καλη θα ελεγα. Καλο σωμα καλο κωλαρακι στηθος ανυπαρκτο. Δευτερο μερος μηχανικες κινησεις. Παω μονο αν δεν εχει αλλη διαθεσιμη. Μενει κ αυτη με κατω στο δευτερο μερος
Νεφελη
Στο οριο ειναι και αυτη να φτασει την σοφια στη χαζομαρα. Πρωτο μερος κατι περισσότερο απο χαιδεμα. Πολυ μιλητο. Κοριτσια για να χαλαρωσουμε ερχομαστε. Δευτερο μερος θα ελεγα αρκετα καλο. Καλο σωμα. Μενει με κατω στο δευτερο μερος.
Μια με πανω μερος μαγκυ. Κωλο σοφιας και υπηρεσιες βικης αν βρουν θα γινουμε.
Αν υπαρχει κατι αλλο που δεν επεσε στη αντιληψη μου πειτε.
Μπράβο … κατατοπιστική η περιγραφή σου φίλε τόσο όσο για καλή πληροφόρηση των υπηρεσιών των κοριτσιών
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
88
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπερα κ Απο μενα επισκεψη χθες μετα απο μεγαλη Αναμονη κ ραντεβου με Μακγυ ... η κοπελα βαριετανε που ζουσε με το ζορι να κανει Μασαζ κ αυτο κατω του μετριου για ρουχα δν λεω τιποτα ξενερωσα τοσο απο τιν συμεριφορα τις που δν τιν αφησα να παει στο 2° μερος .. πληρωσα κανονικα κ εφυγα προσοχη σε ολους καμια σχεση με το παλια.. πολυ κακη εμπειρια
Ένα τσιολι είναι φίλε , κυκλοθυμίκια , νομίζει ότι είναι νούμερο ένα γκόμενα , και σου σπάει τα αρχιδια ότι βλέπει τσόντες και τη βρίσκει με δονητές , για λεσβία την κόβω , Μαύρο
 

K•A•U•L•A

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
4
Like
12
Πόντοι
0
Μάγκες ηρεμήστε λίγο με τα σχόλια σας.. δεν χρειάζεται να γράφετε δημόσια για καμία κοπέλα. Τα κορίτσια έχουν και προσωπική ζωη. Και εδώ μπορεί να διαβάσει ο οποιοσδήποτε. Υπάρχουν τα προσωπικά μηνύματα αν θέλει κάποιος να μάθει η μοιραστεί.
πέρα από όλα αυτά θεωρώ πως όλες είναι οκ η κάθε μια διαφέρει και αυτός είναι ο στόχος. Αν ήταν ίδιες δεν θα υπήρχε λόγος να διαλέγουμε. Δεν μπορούμε όλοι να ταιριάξουμε με όλες . Όσο για το μασαζ το μαγαζί λέει ξεκαθαρα ότι είναι χαλαρωτικό προς αισθησιακό άρα χάδι. Όποτε από την αρχή ξέρεις τι πληρώνεις. Αν θέλει κάποιος καλό μασαζ ξέρει που να πάει. Επισης και για συμπεριφορές θεωρώ πως ότι δίνεις παίρνεις. Αν σέβεσαι σε σέβονται αν είσαι @ρχιδι έτσι θα σου φερθεί κ η κοπέλα. Και απ’οσο ξέρω δεν κάθονται και λίγες ώρες εκεί μέσα λογικό κάποιες φορές να μην είναι οπως ήταν άλλες φορές. Άνθρωποι είμαστε κ εμείς δν πηγαίνουμε κάθε φορα με το χαμόγελο μέχρι τα αυτιά
Από προσωπική εμπειρία επίσης έχω καταλάβει πως όσο ποιο συχνά πας τόσο ποιο πολύ το βαριέσαι κ θέλεις κατι διαφορετικό. Αν δν πηγαίνεις πολύ τακτικά όλα είναι όμορφα
 

talepa12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
42
Πόντοι
0
Μάγκες ηρεμήστε λίγο με τα σχόλια σας.. δεν χρειάζεται να γράφετε δημόσια για καμία κοπέλα. Τα κορίτσια έχουν και προσωπική ζωη. Και εδώ μπορεί να διαβάσει ο οποιοσδήποτε. Υπάρχουν τα προσωπικά μηνύματα αν θέλει κάποιος να μάθει η μοιραστεί.
πέρα από όλα αυτά θεωρώ πως όλες είναι οκ η κάθε μια διαφέρει και αυτός είναι ο στόχος. Αν ήταν ίδιες δεν θα υπήρχε λόγος να διαλέγουμε. Δεν μπορούμε όλοι να ταιριάξουμε με όλες . Όσο για το μασαζ το μαγαζί λέει ξεκαθαρα ότι είναι χαλαρωτικό προς αισθησιακό άρα χάδι. Όποτε από την αρχή ξέρεις τι πληρώνεις. Αν θέλει κάποιος καλό μασαζ ξέρει που να πάει. Επισης και για συμπεριφορές θεωρώ πως ότι δίνεις παίρνεις. Αν σέβεσαι σε σέβονται αν είσαι @ρχιδι έτσι θα σου φερθεί κ η κοπέλα. Και απ’οσο ξέρω δεν κάθονται και λίγες ώρες εκεί μέσα λογικό κάποιες φορές να μην είναι οπως ήταν άλλες φορές. Άνθρωποι είμαστε κ εμείς δν πηγαίνουμε κάθε φορα με το χαμόγελο μέχρι τα αυτιά
Από προσωπική εμπειρία επίσης έχω καταλάβει πως όσο ποιο συχνά πας τόσο ποιο πολύ το βαριέσαι κ θέλεις κατι διαφορετικό. Αν δν πηγαίνεις πολύ τακτικά όλα είναι όμορφα
διαφωνω... αν ηθελαν προσωπικη ζωη να δουλευαν σε σουπερ μαρκετ. τα 30 ευρω την πουτσα δεν τα παιρνουν τοσο για να την παιξουν οσο για ολα τα υπολοιπα επακολουθα... αν δεν φαινοταν η φατσα τους οταν στον παιζουν θα τον επαιζαν και για 5 ευρω
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86
Καλησπέρα μπορεί κάποιος να μου κάνει μια αναλυτική περιγραφή της Βίκυς είναι αυτήν την βδομάδα Θεσσαλονίκη και θέλω να την δοκιμάσω
 

talepa12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα μπορεί κάποιος να μου κάνει μια αναλυτική περιγραφή της Βίκυς είναι αυτήν την βδομάδα Θεσσαλονίκη και θέλω να την δοκιμάσω
πρέπει να είναι άλλη η Βίκυ στη Λάρισα και άλλη στη Θεσσαλονίκη
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86
Αυτή από την Λάρισα έρχεται Θεσσαλονίκη ανα τακτά διαστήματα
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Ένα τσιολι είναι φίλε , κυκλοθυμίκια , νομίζει ότι είναι νούμερο ένα γκόμενα , και σου σπάει τα αρχιδια ότι βλέπει τσόντες και τη βρίσκει με δονητές , για λεσβία την κόβω , Μαύρο
Η αληθεια ειναι οτι και εμενα μου περασε απο το μυαλο οτι ειναι λεβριαρα. Στο κυκλοθυμικια επισης συμφωνο. Ειναι με τις μερες της.
Προχωραμε.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Αυτή από την Λάρισα έρχεται Θεσσαλονίκη ανα τακτά διαστήματα
Εχω πιο πανω ρε συναγωνιστη. 40αρα καλο μασαζ ευχαριστη μεσα και εξω. Εμφανισιακά οχι κατι τρομερο. Αξιζει για δοκιμη σιγουρα.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Μάγκες ηρεμήστε λίγο με τα σχόλια σας.. δεν χρειάζεται να γράφετε δημόσια για καμία κοπέλα. Τα κορίτσια έχουν και προσωπική ζωη. Και εδώ μπορεί να διαβάσει ο οποιοσδήποτε. Υπάρχουν τα προσωπικά μηνύματα αν θέλει κάποιος να μάθει η μοιραστεί.
πέρα από όλα αυτά θεωρώ πως όλες είναι οκ η κάθε μια διαφέρει και αυτός είναι ο στόχος. Αν ήταν ίδιες δεν θα υπήρχε λόγος να διαλέγουμε. Δεν μπορούμε όλοι να ταιριάξουμε με όλες . Όσο για το μασαζ το μαγαζί λέει ξεκαθαρα ότι είναι χαλαρωτικό προς αισθησιακό άρα χάδι. Όποτε από την αρχή ξέρεις τι πληρώνεις. Αν θέλει κάποιος καλό μασαζ ξέρει που να πάει. Επισης και για συμπεριφορές θεωρώ πως ότι δίνεις παίρνεις. Αν σέβεσαι σε σέβονται αν είσαι @ρχιδι έτσι θα σου φερθεί κ η κοπέλα. Και απ’οσο ξέρω δεν κάθονται και λίγες ώρες εκεί μέσα λογικό κάποιες φορές να μην είναι οπως ήταν άλλες φορές. Άνθρωποι είμαστε κ εμείς δν πηγαίνουμε κάθε φορα με το χαμόγελο μέχρι τα αυτιά
Από προσωπική εμπειρία επίσης έχω καταλάβει πως όσο ποιο συχνά πας τόσο ποιο πολύ το βαριέσαι κ θέλεις κατι διαφορετικό. Αν δν πηγαίνεις πολύ τακτικά όλα είναι όμορφα
Τι λες ρε μεγαλε. Το οτι παμε σε λαδομαγαζα δεν σημαινει οτι παμε να δουμε πρωτη φορα νιμου ουτε οτι μας τον πιανει πρωτη φορα γκομενα. Το χαλαρωτικό μασαζ επειδη εισαι αδαής αποτι φαίνεται δεν ειναι χαιδεμα. Πανε σε κανονικο μαγαζι και κανε χαλαρωτικο. Οταν λεμε οτι μια λαδοκοπελα κανει καλο πρωτο μερος σημαινει οτι αγγίζει το χαλαρωτικο σε ενα κανονικο σπα. Τωρα για προσωπικα κτλ που βγαζεις απο το μυαλο σου χαλαρωσε γιατι αναφερομαστε στα ψευτικα ονοματα τους και καταλαβαινει μονο αυτος που εχει παει. Γι αυτο ειναι και το θρεντ εξαλλου. Και οπως λεει και ο συναγωνιστης ας πανε να κανουν αλλη δουλεια να δουν πως βγαινουν τα 50ρικα. Υπηρεσια πληρωνουμε και θελουμε να ναι με καποια στανταρ. Οι περισσότερες ειναι ρουφηχτρες λεφτων και κανουν μασουρι γτ τους αρεσει το ευκολο χρημα. Εχει και κομπλε τυπακια λιγα ομως. Αντε βραδιάτικα με συγχυσες.
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Μάγκες ηρεμήστε λίγο με τα σχόλια σας.. δεν χρειάζεται να γράφετε δημόσια για καμία κοπέλα. Τα κορίτσια έχουν και προσωπική ζωη. Και εδώ μπορεί να διαβάσει ο οποιοσδήποτε. Υπάρχουν τα προσωπικά μηνύματα αν θέλει κάποιος να μάθει η μοιραστεί.
πέρα από όλα αυτά θεωρώ πως όλες είναι οκ η κάθε μια διαφέρει και αυτός είναι ο στόχος. Αν ήταν ίδιες δεν θα υπήρχε λόγος να διαλέγουμε. Δεν μπορούμε όλοι να ταιριάξουμε με όλες . Όσο για το μασαζ το μαγαζί λέει ξεκαθαρα ότι είναι χαλαρωτικό προς αισθησιακό άρα χάδι. Όποτε από την αρχή ξέρεις τι πληρώνεις. Αν θέλει κάποιος καλό μασαζ ξέρει που να πάει. Επισης και για συμπεριφορές θεωρώ πως ότι δίνεις παίρνεις. Αν σέβεσαι σε σέβονται αν είσαι @ρχιδι έτσι θα σου φερθεί κ η κοπέλα. Και απ’οσο ξέρω δεν κάθονται και λίγες ώρες εκεί μέσα λογικό κάποιες φορές να μην είναι οπως ήταν άλλες φορές. Άνθρωποι είμαστε κ εμείς δν πηγαίνουμε κάθε φορα με το χαμόγελο μέχρι τα αυτιά
Από προσωπική εμπειρία επίσης έχω καταλάβει πως όσο ποιο συχνά πας τόσο ποιο πολύ το βαριέσαι κ θέλεις κατι διαφορετικό. Αν δν πηγαίνεις πολύ τακτικά όλα είναι όμορφα
Ακούω την άποψη σου αλλά έχω μερικές διαφωνίες. Καταρχήν από τη στιγμή που όλες χρησιμοποιούνε ψευδώνυμο δεν υπάρχει λόγος να μην μοιραζόμαστε πληροφορίες που θα βοηθήσουν άλλους συναγωνιστές. Επίσης δεν μπορεί να φέρονται τόσα πολλά άτομα χάλια σε μία συγκεκριμένη και μόνο οπότε δεν έχει να κάνει με θέμα σεβασμού. Άμα δε νοιάζονται αυτές για τους συντρόφους τους και για την προσωπική του ζωή γιατί να νοιαστώ εγώ και επίσης δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι δυνατόν να δέχεται κάποιος η γκόμενα του να παίζει πούτσες και να την γλείφουν και να την χουφτώνουν Αλλά αυτή είναι προσωπική άποψη και δεν με αφορά. Επειδή σέβομαι και τις κοπέλες αλλά και τα λεφτά μου θέλω να δέχομαι τις υπηρεσίες που από μόνες τους προσφέρουν. Έτσι σε κάθε κλάδο υπάρχουν καλοί και κακοί επαγγελματίες οπότε με τις πληροφορίες αυτές γίνεται ο διαχωρισμός των καλών με των κακών υπηρεσιών.
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
243
Like
33
Πόντοι
1
Η αληθεια ειναι οτι και εμενα μου περασε απο το μυαλο οτι ειναι λεβριαρα. Στο κυκλοθυμικια επισης συμφωνο. Ειναι με τις μερες της.
Προχωραμε.
Δεν ειναι λεσβια, σεξομανης που καιει δονητες και κυκλοθυμικη ναι. Εχει και γκομενο κιολας.
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Δεν ειναι λεσβια, σεξομανης που καιει δονητες και κυκλοθυμικη ναι. Εχει και γκομενο κιολας.
Δεν μας απασχολεί αν είναι λεσβία αν έχει γκόμενο η όχι αλλά αν κάνει σωστά αυτά που θελουμε. Όπως κι οι άλλες μόνο 2 κοπέλες για μένα κάνουν αυτά που θεωρώ εγώ πως πρέπει σε ένα τέτοιο μαγαζί. Έχουμε πει πως μέχρι να υπάρξει ποιο σοβαρό μαγαζί όπως στην Αθήνα ή στη Θεσσαλονίκη οποίος θέλει θα βολεύεται με αυτό. Τώρα για σεξομανής δεν την κόβω απλά λέει πολλά εγώ πιστεύω από την φαντασία της.
 

talepa12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
42
Πόντοι
0
να δέχεται κάποιος η γκόμενα του να παίζει πούτσες και να την γλείφουν και να την χουφτώνουν
δεν το δέχονται απλά δεν το ξέρουν... τους έχουν φλομώσει στο ψέμα... αυτοί νομίζουν ότι πάνε στην δουλειά και σηκώνουν τηλέφωνα πχ ενώ αυτές σηκώνουν πούτσες.
 

rhgas1146

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
88
Like
111
Πόντοι
0
αδερφια,ειναι δυστηχως η μονη μας επιλογη εδω στην λαρισα.οι γυρω πολεις δεν εχουν τιποτα.το 50αρικο,νομιζω οτι το τιμανε ολες οι κοπελες εκει,κ τις εχω δοκιμασει ολες.εμενα για τ γουστα μου ταιριαζει η μαγκυ,κ αυτην προτιμω,συμφωνο οτι λεει πολλα σε σχεση με το σεξ κ τοι δεν χορταινει κ παιζει με δονητες,κ οτι δεν δινει κωλο κ αλλα πολλα,που δεν θυμαμαι.σε οτι τις εχω ζητησει δεν μου εχει φερει ποτα αντιρηση,κ την τελευταια φορα καναμε κ πρωκτικο μασαζ κ δεχτηκε με την μια.50 ευρω για μια ωρα απολαυσης νομιζω ειναι νορμαλ για τα μερη μας.υ.γ αφηστε κ κανα φιλοδωρημα στο τελος.υγεια αδερφια.
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Έγινε καμία ανανέωση στο ίδρυμα να επισκεφτούμε;
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
294
Κριτικές
21
Like
352
Πόντοι
1.505
Επισκεψη στο λαδομάγαζο....
Δουλευε η Μελίνα, η Γεωργία και η Βίκυ με διαθέσημες τις 2πρώτες καθώς η Βίκυ ήταν με πελάτη.
Επέλεξα Μελίνα αν και είχα ενημερωθεί για τις αρνητικές καταστάσεις....
Πράγματι συμπαθητικό πρώτο μέρος αλλά στο δεύτερο δε βγάζει ρούχα καθόλου παρα αφείνει να πέρνεις μάτι το βυζάκι της καθώς δε φοράει σουτιέν.
Τη σώζει το νεαρό της ηλικίας της και οτι έχει ωραίο κορμί, αν και δεν ξέρω αν θα ξαναπροτιμηθεί από εμένα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom