Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 306K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Νεφέλη, Θεώνη ή Μάγκυ;
Εξαρτάται από το τι ζητάς υπάρχουν αναλυτικές περιγραφές στις ποιο πίσω σελίδες. Οποτε το θέμα είναι ποια θα σου κάνει εσένα το κλικ
 

manolatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
ωραιο πρωτο μερος πολυ απαλο χερακι και επισης αυστηρο μεν αλλα καλο δευτερο μερος προτιμηθηκε την παρασκευη αν και χωρις σουτιεν ζηλεψα λιγο τις ρογες τις πριν μπω χωρις αισιο τελος μιας και δεν φορουσε σουτιεν και αφεθηκε μονο στο να αρνηθει να βγαλει κατι και να μου χαρισει λιγο τη γαμπουλας της
 

kostasper

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
40
Πόντοι
0
ωραιο πρωτο μερος πολυ απαλο χερακι και επισης αυστηρο μεν αλλα καλο δευτερο μερος προτιμηθηκε την παρασκευη αν και χωρις σουτιεν ζηλεψα λιγο τις ρογες τις πριν μπω χωρις αισιο τελος μιας και δεν φορουσε σουτιεν και αφεθηκε μονο στο να αρνηθει να βγαλει κατι και να μου χαρισει λιγο τη γαμπουλας της
Αφου αρνήθηκε να βγαλει κατι θα προτιμήσω αυτες που βγάζουν. Θα τρελαθούμε τελείως μου φαίνεται
 

manolatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.739
Κριτικές
8
Like
2.472
Πόντοι
506
Εμφανισιακά πως είναι η Μελίνα παιδία?
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.739
Κριτικές
8
Like
2.472
Πόντοι
506
Αφου αρνήθηκε να βγαλει κατι θα προτιμήσω αυτες που βγάζουν. Θα τρελαθούμε τελείως μου φαίνεται
Φαίνεται είναι καινούρια στο χώρο. Ας της δώσουμε λίγο χρόνο να προσαρμοστεί
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Η Μάγκυ τελικα βγάζει τίποτα?
Αυτό που λέτε πως δεν βγάζουν ρε παιδιά δεν μπορώ να το καταλάβω όλες βγάζουν άλλες ποιο δύσκολα άλλες ποιο εύκολα προσωπικά καμία δεν μου έχει αρνηθεί στο μα μην βγάλει έστω το πάνω μέρος δεν ξέρω για την μελινα αν κάτσει να παω θα σας πω αλλά και αλλά μέλη που είναι παλιά και με χιλιόμετρα στον χώρο και σοβαρά όπως ο ZoReN και άλλοι που έχουν κάνει περιγραφές δεν έχουν πει πως δεν έχουν μπει και δεν έχουν πιάσει η τα κορίτσια δεν έχουν βγάλει ρούχα. Εξάλλου άμα δείχνεις σεβασμό στις κοπέλες και στα χρήματα σου θα δείξουν και αυτές δεν είναι καλόγριες.
 

kostasper

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
40
Πόντοι
0
Αυτό που λέτε πως δεν βγάζουν ρε παιδιά δεν μπορώ να το καταλάβω όλες βγάζουν άλλες ποιο δύσκολα άλλες ποιο εύκολα προσωπικά καμία δεν μου έχει αρνηθεί στο μα μην βγάλει έστω το πάνω μέρος δεν ξέρω για την μελινα αν κάτσει να παω θα σας πω αλλά και αλλά μέλη που είναι παλιά και με χιλιόμετρα στον χώρο και σοβαρά όπως ο ZoReN και άλλοι που έχουν κάνει περιγραφές δεν έχουν πει πως δεν έχουν μπει και δεν έχουν πιάσει η τα κορίτσια δεν έχουν βγάλει ρούχα. Εξάλλου άμα δείχνεις σεβασμό στις κοπέλες και στα χρήματα σου θα δείξουν και αυτές δεν είναι καλόγριες.
Για να ρωτανε και να γράφουν κάποιοι μαλλον δε θα ισχύει απόλυτα αυτο που λες
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Για να ρωτανε και να γράφουν κάποιοι μαλλον δε θα ισχύει απόλυτα αυτο που λες
Το δέχομαι απλά δεν καταλαβαίνω το γιατί τα πράγματα είναι πολύ απλά πας για ένα ελαφρό μασάζ διότι εκεί μέσα δεν κάνουν μασάζ πλην ελαχίστων εξαιρέσεων και για να στον παίξουν Οποτε ευγενικά με σεβασμό και χωρίς ηττοπάθεια ζητάς να πάρεις όλο το πακέτο που συνεπάγεται και μερική επαφή και λίγο μάτι αλλιώς πως θα χύσεις μερικές το κάνουν καλύτερα και με περισσότερο πάθος είναι και θέμα χημείας. Δεν θα μπορούσα να δεχτώ κάποια να μου το παίζει ιστορία όπως σέβομαι απαιτώ και τον αντίστοιχο σεβασμό. Και άμα στο φιναλε η άλλη δεν γουστάρει να βγάλει κανένα πρόβλημα φωνάζεις μια άλλη που θα θέλει έτσι το βλέπω εγώ
 

kostasper

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
40
Πόντοι
0
Το δέχομαι απλά δεν καταλαβαίνω το γιατί τα πράγματα είναι πολύ απλά πας για ένα ελαφρό μασάζ διότι εκεί μέσα δεν κάνουν μασάζ πλην ελαχίστων εξαιρέσεων και για να στον παίξουν Οποτε ευγενικά με σεβασμό και χωρίς ηττοπάθεια ζητάς να πάρεις όλο το πακέτο που συνεπάγεται και μερική επαφή και λίγο μάτι αλλιώς πως θα χύσεις μερικές το κάνουν καλύτερα και με περισσότερο πάθος είναι και θέμα χημείας. Δεν θα μπορούσα να δεχτώ κάποια να μου το παίζει ιστορία όπως σέβομαι απαιτώ και τον αντίστοιχο σεβασμό. Και άμα στο φιναλε η άλλη δεν γουστάρει να βγάλει κανένα πρόβλημα φωνάζεις μια άλλη που θα θέλει έτσι το βλέπω εγώ
Φίλε μου, τα σοβαρα μαγαζιά εχουν προγράμματα συγκεκριμένα. Δεν παιζει να κανει καθεμια οτι γουσταρει. Αν εχεις παει Αθήνα θα με καταλάβεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Massa

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Φίλε μου, τα σοβαρα μαγαζιά εχουν προγράμματα συγκεκριμένα. Δεν παιζει να κανει καθεμια οτι γουσταρει. Αν εχεις παει Αθήνα θα με καταλάβεις.
Μη δίνετε τα ιδρωμένα λεφτουδακια σας … μόλις φεύγετε ξέρετε τι λένε…εσείς νομίζετε ότι κάτι καταφέρατε… κ αυτές γελάνε… ξυπνήστε
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Φίλε μου, τα σοβαρα μαγαζιά εχουν προγράμματα συγκεκριμένα. Δεν παιζει να κανει καθεμια οτι γουσταρει. Αν εχεις παει Αθήνα θα με καταλάβεις.
Ναι ξέρω αλλά δυστυχώς μέχρι να υπάρξει παρόμοιο μαγαζί στην Λάρισα βολέψου με αυτό που έχεις η μην πας. Συμφωνώ σε αυτό που λες αλλά το συγκεκριμένο δεν είναι σοβαρό μαγαζί αυτού του είδους που λες εσυ. Γτ και στην Θεσσαλονίκη περίπου τα ίδια κάνουν ( το λέω αυτό Γτ είναι και εκεί υπό την ίδια διοίκηση μαγαζί ). Γι αυτό είπα πως δεν ανέχομαι η άλλη να μην βγάλει ρούχα και το ζητάω - απαιτώ ευγενικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom