Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
275
Κριτικές
18
Like
1.160
Πόντοι
5.160
Έτσι ακριβώς είναι φίλε. Για αυτό να πηγαίνουμε εκεί, να κάνουμε το γλέντι μας και να φεύγουμε. Αυτά τα μέρη δεν είναι για έρωτες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μόνιμα ή για κάποιο διάστημα;
Δεν νομίζω, απο το καλοκαίρι μέχρι τώρα έχει αλλάξει 4 μαγαζιά, string, golden, Μουσες και πάλι golden.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
656
Κριτικές
11
Like
5.850
Πόντοι
1.336
Αν έβγαινες "φιλικά" πολύ πιθανό να έσπρωχνες στο τέλος.
Αλλά δεν αξίζει η επένδυση, καλά έκανες.
Το έκανα μια φορά παλιά και δε θα το ξανάκανα.
Πήδηξα και καλά δωρεάν αλλά με τα λεφτά που χάλασα για να βγούμε θα είχα πάρει 2 call-girls.
Μα αυτό σκέφτηκα κι εγώ πως δεν άξιζε η επένδυση
Είχα ήδη ρίξει κοντά στο χιλιάρικο για πάρτη της σε μια εβδομάδα
Στο δωμάτιο τα είχαμε κάνει όλα εκτός από σεξ

Οταν μου πέταξε το "φιλικά" παίρνοντας και απόσταση εκεί ήταν σαν να έκανα ice bath και να ήρθα στα λογικά μου.. Μακριά
 

Thanos1990

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
88
Like
110
Πόντοι
0
Μια Αντρέα Ρουμάνα έχει φύγει ξέρετε σε ποιο μαγαζί έχει πάει τώρα??
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.525
Like
67.569
Πόντοι
12.756

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
220
Κριτικές
19
Like
931
Πόντοι
371
Μα αυτό σκέφτηκα κι εγώ πως δεν άξιζε η επένδυση
Είχα ήδη ρίξει κοντά στο χιλιάρικο για πάρτη της σε μια εβδομάδα
Στο δωμάτιο τα είχαμε κάνει όλα εκτός από σεξ

Οταν μου πέταξε το "φιλικά" παίρνοντας και απόσταση εκεί ήταν σαν να έκανα ice bath και να ήρθα στα λογικά μου.. Μακριά
Όπως το λες τώρα, αν είχες ήδη ρίξει 1Κ τo core holding είχε ήδη γίνει.
Λογικά σε έβλεπε για χορηγό, οπότε αν έβγαινες θα τη γάμαγες με κανένα γεύμα ακόμα. Απλά στο έπαιξε κυρία.
Σε αυτή την περίπτωση έπρεπε να βγεις ρε παίκτη, τι 1000, τι 1000 plus μια έξοδος, little to loose.
Πάντως, αν τα λεφτά δεν τα βγάζεις πάρα πολύ εύκολα, πρόσεχε με αυτά τα ποσά γιατί είναι εθισμός η φάση.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.952
Κριτικές
1
Like
3.023
Πόντοι
456
Μα αυτό σκέφτηκα κι εγώ πως δεν άξιζε η επένδυση
Είχα ήδη ρίξει κοντά στο χιλιάρικο για πάρτη της σε μια εβδομάδα
Στο δωμάτιο τα είχαμε κάνει όλα εκτός από σεξ

Οταν μου πέταξε το "φιλικά" παίρνοντας και απόσταση εκεί ήταν σαν να έκανα ice bath και να ήρθα στα λογικά μου.. Μακριά

τυπε την επομενη φορα ανεβα πρωτα μια απο Παρνηθα να τσιμπησεις 1 χιλιαρικακι, ετσι εχεις γαμησει μια την Παρνηθα κι αλλη μια την στριπερ με τα κερδη απο το βουνο, ειναι διπλη η απολαυση, εγγυημενο :rockon:
 

ath_patousakias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2024
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
ρε μαλακες σοβαρευτειτε δεν ειστε σε σεναριο ταινιας που βρισκετε τον ερωτα της ζωης μεσα σε ενα καμπαρε.Ολες μας βλεπουν σαν ενα κινουμενο χαρτονομισμα,εμεις πρεπει να τις βλεπουμε σαν κινουμενο ξεκαυλαντισμα it is what it is.Μην τρωτε λεφτα σε αυτες που σας ξεχνανε την επομενη μερα,ενα δυο ποτακια μαξ και χωρους τιποτα αλλο
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Από προσωπική εμπειρία δικιά μου (πριν χρόνια )μάγκες και τελευταία του κολλητού μου είναι χάσιμο χρόνου κ χρήματος τα κορίτσια απ' αυτόν τον χώρο και θα το εξηγήσω.. πέρσι τέτοια εποχή πήγα με τον κολλητό στ Γκόλντεν έχει λεφτά και χαλάει όταν πάει σπάνια σε αυτά τα μέρη έφαγε κόλλημα με την μαρίνα την Ουκρανή που δούλευε κ παλιά στο Άθενς χάλασε πολλά λεφτά εκείνη την μέρα κ άλλες 2 φορές που πήγε μόνος του τελικά βγήκαν έξω 3 φορές( την μια πήγα και εγώ και με την Αντζέλικα την κολλητής της πήγαμε εκδρομή).. μετά απ' 3 ραντεβού κ χάλασε αρκετά λεφτά δεν την γάμησε του είπε αυτή στ τέλος όταν βγαίνουν φιλικά κ θέλει παρέα να μάθει το μέρος και άλλες μλκιες και να του καθόταν πάλι για μένα δεν άξιζε χαλας πολύ ενέργεια χρόνο χρήμα για κάτι που δεν έχει μέλλον και δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει οι τυπισσες είναι τρελές καμένες απ' ναρκωτικά και οι δύο...
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
232
Like
147
Πόντοι
1
Αδελφέ, αν η στρίπερ βγει έξω μαζί σου σημαίνει ότι τουλάχιστον σε βλέπει σαν συμπαθητικό τύπο.
Αν παίξεις σωστά μπορείς να γαμήσεις, αυτό είδα εγώ στην πράξη τουλάχιστον.
Εγώ δεν το προσπάθησα, στα στριπ πάντα πήγαινα 3-4 φορές το χρόνο για το χαβαλέ, όχι για να βρω γκόμενα αλλά έκατσε η φάση. Την είχα κεράσει 3-4 ποτά στο μαγαζί, μιλάγαμε κανα 2ωρο, αλλάξαμε WhatsApp, έστειλα μήνυμα, απάντησε, πήγε μόνο του το πράγμα. Βγήκαμε δυο φορές, τη μια για φαγητό μεσημέρι, την άλλη για ποτά και fingerfood βράδυ.
Τη 2η φορά η βραδιά είχε συνέχεια στο σπίτι μου.
Δε θυμάμαι πόσα χάλασα, έχει περάσει και πολύς καιρός, μπορεί γύρω στα 300 in total.
Η γκόμενα ήταν μέτρια στην παρέα (φταίγανε και τα αγγλικά της ίσως) και μέτρια στο σεξ.
Όλα εμπειρίες είναι στη ζωή, δεν το μετάνιωσα, αλλά δε θα το ξαναπροσπαθούσα, τόσες ωραίες γυναίκες έξω, no reason να προσπαθείς με τις στριπερ. Νομίζω, αυτά τα μέρη είναι ΟΚ για χαβαλέ μια στο τόσο, ως εκεί.
Σχετικό είναι αυτό που λες με τις γυναίκες φίλε.Συμφωνω με το μέρος που λες ότι υπάρχουν πολλές όμορφες γυναίκες εκεί έξω και τις βλέπω κιόλας πολύ συχνά λόγω της δουλειάς μου.
Το θέμα είναι ότι έχει γίνει λίγο δύσκολο το γκομενιλικι και το σχεσετο το τελευταίο διάστημα από δικιάς μου εμπειρίας.
Ο καθένας το βιώνει διαφορετικά αυτό φίλε.
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
Αδελφέ, αν η στρίπερ βγει έξω μαζί σου σημαίνει ότι τουλάχιστον σε βλέπει σαν συμπαθητικό τύπο.
Αν παίξεις σωστά μπορείς να γαμήσεις, αυτό είδα εγώ στην πράξη τουλάχιστον.
Εγώ δεν το προσπάθησα, στα στριπ πάντα πήγαινα 3-4 φορές το χρόνο για το χαβαλέ, όχι για να βρω γκόμενα αλλά έκατσε η φάση. Την είχα κεράσει 3-4 ποτά στο μαγαζί, μιλάγαμε κανα 2ωρο, αλλάξαμε WhatsApp, έστειλα μήνυμα, απάντησε, πήγε μόνο του το πράγμα. Βγήκαμε δυο φορές, τη μια για φαγητό μεσημέρι, την άλλη για ποτά και fingerfood βράδυ.
Τη 2η φορά η βραδιά είχε συνέχεια στο σπίτι μου.
Δε θυμάμαι πόσα χάλασα, έχει περάσει και πολύς καιρός, μπορεί γύρω στα 300 in total.
Η γκόμενα ήταν μέτρια στην παρέα (φταίγανε και τα αγγλικά της ίσως) και μέτρια στο σεξ.
Όλα εμπειρίες είναι στη ζωή, δεν το μετάνιωσα, αλλά δε θα το ξαναπροσπαθούσα, τόσες ωραίες γυναίκες έξω, no reason να προσπαθείς με τις στριπερ. Νομίζω, αυτά τα μέρη είναι ΟΚ για χαβαλέ μια στο τόσο, ως εκεί.
Γιατί δεν υπήρξε τρίτη βραδιά αν επιτρέπεται;
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
220
Κριτικές
19
Like
931
Πόντοι
371
Σχετικό είναι αυτό που λες με τις γυναίκες φίλε.Συμφωνω με το μέρος που λες ότι υπάρχουν πολλές όμορφες γυναίκες εκεί έξω και τις βλέπω κιόλας πολύ συχνά λόγω της δουλειάς μου.
Το θέμα είναι ότι έχει γίνει λίγο δύσκολο το γκομενιλικι και το σχεσετο το τελευταίο διάστημα από δικιάς μου εμπειρίας.
Ο καθένας το βιώνει διαφορετικά αυτό φίλε.
Συμφωνώ ότι οι καλής ποιότητας σχέσεις έχουν γίνει δύσκολες, οι άνθρωποι ζούμε γρήγορα και έχουμε γίνει απαιτητικοί και οι καλές σχέσεις απαιτούν χρόνο που πολλοί δε διαθέτουν. Νομίζω, όμως, το εφήμερο σεξ είναι αρκετά εύκολο, τουλάχιστον αυτό βλέπω εγώ τριγύρω μου. Σε αυτό παίζουν ρόλο και οι απαιτήσεις σου, αν ψάχνεις γυναίκα επιπέδου στρίπερ Αλκατράζ σίγουρα δε θα τη βρεις εύκολα, αν στοχεύεις σε πιο προσιτές κοπέλες και ψάχνεσαι νομίζω βρίσκεις.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
220
Κριτικές
19
Like
931
Πόντοι
371
Γιατί δεν υπήρξε τρίτη βραδιά αν επιτρέπεται;
Ήταν περίεργη κατάσταση αδελφέ. Οι στρίπερ έχουν δύσκολα ωράρια, εγώ δούλευα μέρα με πιεστικό ωράριο μέχρι απόγευμα, εκείνη βράδυ, για να βρεθεί ένα ελεύθερο βράδυ για να βγούμε 2η φορά πέρασαν μέρες, την πρώτη φορά βγήκαμε μεσημέρι. Μετά από λίγες εβδομάδες θα έφευγε κιόλας, γιατί ήταν από εκείνες που έρχονται για λίγο καιρό και δε μένουν Ελλάδα μόνιμα, δεν ήταν κατάσταση να ασχοληθείς. Αν θυμάμαι καλά, μου είχε πει να ξαναπεράσω από το μαγαζί να τα πούμε, εννοείται δεν πήγα να δω μια γκόμενα που κοιμήθηκα μαζί να της πιάνουν τον κώλο για 10 ευρώ στη δουλειά, θα ένιωθα μίζερα.
Κράτησα την ανάμνηση και that was it for me, να είναι καλά όπου βρίσκεται.
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
Ήταν περίεργη κατάσταση αδελφέ. Οι στρίπερ έχουν δύσκολα ωράρια, εγώ δούλευα μέρα με πιεστικό ωράριο μέχρι απόγευμα, εκείνη βράδυ, για να βρεθεί ένα ελεύθερο βράδυ για να βγούμε 2η φορά πέρασαν μέρες, την πρώτη φορά βγήκαμε μεσημέρι. Μετά από λίγες εβδομάδες θα έφευγε κιόλας, γιατί ήταν από εκείνες που έρχονται για λίγο καιρό και δε μένουν Ελλάδα μόνιμα, δεν ήταν κατάσταση να ασχοληθείς. Αν θυμάμαι καλά, μου είχε πει να ξαναπεράσω από το μαγαζί να τα πούμε, εννοείται δεν πήγα να δω μια γκόμενα που κοιμήθηκα μαζί να της πιάνουν τον κώλο για 10 ευρώ στη δουλειά, θα ένιωθα μίζερα.
Κράτησα την ανάμνηση και that was it for me, να είναι καλά όπου βρίσκεται.
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε. Βλέπω το ίδιο μοτίβο σε όσους έχουν βγει με στρίπερ. Δύο με τρεις έξοδοι και μετά τέλος.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Από προσωπική εμπειρία δικιά μου (πριν χρόνια )μάγκες και τελευταία του κολλητού μου είναι χάσιμο χρόνου κ χρήματος τα κορίτσια απ' αυτόν τον χώρο και θα το εξηγήσω.. πέρσι τέτοια εποχή πήγα με τον κολλητό στ Γκόλντεν έχει λεφτά και χαλάει όταν πάει σπάνια σε αυτά τα μέρη έφαγε κόλλημα με την μαρίνα την Ουκρανή που δούλευε κ παλιά στο Άθενς χάλασε πολλά λεφτά εκείνη την μέρα κ άλλες 2 φορές που πήγε μόνος του τελικά βγήκαν έξω 3 φορές( την μια πήγα και εγώ και με την Αντζέλικα την κολλητής της πήγαμε εκδρομή).. μετά απ' 3 ραντεβού κ χάλασε αρκετά λεφτά δεν την γάμησε του είπε αυτή στ τέλος όταν βγαίνουν φιλικά κ θέλει παρέα να μάθει το μέρος και άλλες μλκιες και να του καθόταν πάλι για μένα δεν άξιζε χαλας πολύ ενέργεια χρόνο χρήμα για κάτι που δεν έχει μέλλον και δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει οι τυπισσες είναι τρελές καμένες απ' ναρκωτικά και οι δύο...
οταν νομιζεις οτι θα τις πιασεις γκομενες ,ναι, ειναι τερμα χασιμο.δεν εχει κανενα νοημα να προσπαθεις να πιασεις γκομενα απο τα στριπ.2ον αν σε γουσταρει ,θα στο δωσει αμεσα και χωρις κανεναν ενδοιασμο.αν θελεις να το διαπιστωσεις αυτο πας μαξιμουμ 3 φορες και κερνας απο 2-3 ποτα αυστηρα.μεχρι εκει.ας εχεις λεφτα με ουρα.στο σταδιο του ραντεβου θα στο δωσει μαξ την 2η φορα.ο απωτερος σκοπος μας ως πελατες ειναι μονο να τις πηδηξουμε.αν τα "χωνεις" στο μαγαζι θα σε θελει για χορηγο εκει.επομενως με τροπο της προτεινεις να της τα "χωσεις" αλλιως

οι συγκεκριμενες ηταν τρομερα αυταρεσκες και φιλοχρηματες ..για την ατζελικα, αν της εχωνες οσο ενα 2ωρο σε ενα καλο εσκορτ θα ζουσες μια εκπληκτικη εμπειρια χωρις συγκεκριμενο χρονικο περιθωριο.επομενως τα καραξιζε.το μονο προβλημα ηταν η διαθεσιμοτητα ,υπηρχε πολυ ουρα.και η μαρινα τα ιδια εκανε απλα για μενα δεν αξιζε εμφανισιακα τετοια ποσα..μια αβυζη κοντουλα με ωραιο κωλαρακι και συμπαθητικο προσωπο.απορω πως κολλησε τοσο πολυ ο δικος σου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
220
Κριτικές
19
Like
931
Πόντοι
371
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε. Βλέπω το ίδιο μοτίβο σε όσους έχουν βγει με στρίπερ. Δύο με τρεις έξοδοι και μετά τέλος.
Μένει στις λίγες φορές γιατί ακόμα και να έχεις το χρόνο να ακολουθείς τα ωράρια της, είναι παράλογο να εμπλακείς συναισθηματικά με την στρίπερ. Δε γίνεται ένας νορμάλ άνθρωπος να σκέφτεται ότι έχει γκόμενα κάποια που η δουλειά της είναι να πριβεδιάζει τον κάθε τύπο για 50 ευρώ. Όσο ψυχρός και να είσαι, δε γίνεται να το δεις σαν μια δουλειά όπως όλες οι άλλες. Πρέπει να είσαι ή εντελώς αναίσθητος ή συναισθηματικά ανώριμος σε βαθμό ηλιθιότητας ή νταβάς.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
232
Like
147
Πόντοι
1
Συμφωνώ ότι οι καλής ποιότητας σχέσεις έχουν γίνει δύσκολες, οι άνθρωποι ζούμε γρήγορα και έχουμε γίνει απαιτητικοί και οι καλές σχέσεις απαιτούν χρόνο που πολλοί δε διαθέτουν. Νομίζω, όμως, το εφήμερο σεξ είναι αρκετά εύκολο, τουλάχιστον αυτό βλέπω εγώ τριγύρω μου. Σε αυτό παίζουν ρόλο και οι απαιτήσεις σου, αν ψάχνεις γυναίκα επιπέδου στρίπερ Αλκατράζ σίγουρα δε θα τη βρεις εύκολα, αν στοχεύεις σε πιο προσιτές κοπέλες και ψάχνεσαι νομίζω βρίσκεις.
Πάλι λέω από δικιάς μου εμπειρίας ακόμα και οι κοπέλες εκεί έξω πολύ πιο κάτω από το 'επίπεδο' που ανέφερες ακόμα και εκεί υπάρχει δυσκολία.
Ξαναλέω ο καθένας το βιώνει διαφορετικά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πάλι λέω από δικιάς μου εμπειρίας ακόμα και οι κοπέλες εκεί έξω πολύ πιο κάτω από το 'επίπεδο' που ανέφερες ακόμα και εκεί υπάρχει δυσκολία.
Ξαναλέω ο καθένας το βιώνει διαφορετικά
Πιο πολύ θα έλεγα το κάνουν να είναι δύσκολο παρά είναι δύσκολο αντικειμενικά
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
220
Κριτικές
19
Like
931
Πόντοι
371
Πάλι λέω από δικιάς μου εμπειρίας ακόμα και οι κοπέλες εκεί έξω πολύ πιο κάτω από το 'επίπεδο' που ανέφερες ακόμα και εκεί υπάρχει δυσκολία.
Ξαναλέω ο καθένας το βιώνει διαφορετικά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πιο πολύ θα έλεγα το κάνουν να είναι δύσκολο παρά είναι δύσκολο αντικειμενικά
Σίγουρα είναι υποκειμενικό (και γω γνώμη λέω, δεν έχω το αλάθητο) και εξαρτάται τι πακέτο έχεις και εσύ.

Εγώ τριγύρω βλέπω ότι αν έχεις mid-range profile (συμπαθητική εμφάνιση, μεσαίο εισόδημα, μεσαία social skills) και χρόνο να αφιερώσεις [πολύ σημαντική παράμετρος] μέτριες και μετριοκαλές γκόμενες προσφέρονται, άλλες πιο εύκολα, άλλες με πιο πολύ πρεσάρισμα, η υπομονή είναι αρετή σε αυτά. Το high-end παιχνίδι είναι για πιο λίγους, πρέπει να είναι κάποιος far above average σε τουλάχιστον ένα από τα τρία της παρένθεσης. Μιλάω για Αθήνα, σε μικρά μέρη ίσως δεν ισχύουν αυτά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Εγώ πιστεύω όσο δύσκολο είναι να βγάλεις μια στρίπερ εκτός μαγαζιού τόσο εξίσου δύσκολο να βγάλεις και μια κανονική κοπέλα για γκόμενα σχέση.. και στα δύο χρειάζεται χρήμα υπομονή εμφάνιση εμπιστοσύνη..οι στρίπερ δεν βγαίνουν άμεσα από το μαγαζί όσο και να τους αρέσεις.. πρέπει να σε εμπιστεύονται..οι νόμοι της νύχτας είναι αυστηροί εάν μαθευτεί ότι περνονται εκτός μαγαζιού με πελάτες παίρνουν. Πόδι...το μαγαζί αργά η γρήγορα το μαθαίνει..είχα σχέση με στρίπερ και κράτησε διάστημα και βγήκε μετά από 6 μηνες εκτός μαγαζιού..τώρα οι σχέσεις με τις Ελληνίδες είναι οι γνωστές ντίβες και κομπλεξικιες που όλα τους φταίνε.. για αυτό και οι γάμοι πάνε κατά διαόλου και τα διαζύγια πάνε σύννεφο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom