Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Παιδιά τελικά η Αλέξα γύρισε τι παίζει με αυτήν?
Έχει ρίξει κανείς φως στην υπόθεση?
 

ath_patousakias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2024
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
ρε μπρο θα σε γελασω εγω π ειμαι 1.80 με αυτα τα κωλοτακουνα π φοραγε νομιζω η στο υψος μ ηταν η ενα τσικ πιο πανω επεισης ειχε ελαχιστο μαγουλακι δηλαδη το αδιαζει το πιατο της ολο
 

dicktracy

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
269
Πόντοι
0
Μιας και βρήκα λίγο χρόνο να γράψω και τα θυμήθηκα, ας πω λίγα λόγια για μια επίσκεψή μου στο Golden Queens τα Χριστούγεννα του 2023.

Καταρχάς λόγω εορταστικής περιόδου είχαν 10% αύξηση στις τιμές ποτού και χορών.

Την εβδομάδα των Χριστουγέννων λοιπόν που πήγα στο Golden Queens, γινόταν το αδιαχώρητο από πιτσιρικάδες, καπνό και κάμποσα μπάζα.
Μόνο πάγκο είχε για να σταθώ.

Η είσοδος με κουπονάκι ή με μήνυμα στο ίνσταγκραμ ήταν 12 ευρώ, με το οποίο έπαιρνες ένα ποτό κι έναν χορό δώρο το ΠΣΚ ή ένα ποτό κι δύο χορούς δώρο τις καθημερινές.
Ο χορός κόστιζε 6 ευρώ.

Οι περισσότερες κοπέλες ήταν οι ίδιες και οι ίδιες γνωστές εδώ και χρόνια. Ανέβαιναν συνεχώς για pole dance και κάθε μια ώρα είχε το ίδιο ακριβώς με διαφορετική ενδυμασία κάθε φορά sex show από την Αλίνα και το Ρούμπεν.
Σε κάποια φάση ανέβηκαν στην πίστα η Αλίνα, η Εβελίνα και η Νέλυ, οι οποίες έπαιζαν με δονητές και μετά κατέβηκαν και τους έβαζαν στο καβάλο των πελατών και έκαναν ότι τους πιπώνουν.
Οι περισσότερες κοπέλες, ειδικά οι πιο όμορφες δεν έρχονταν να σου μιλήσουν.
Οι όμορφες ήταν είτε πιασμένες για ποτό, είτε για πριβέ και οι υπόλοιπες κάθονταν μεταξύ τους ή μόνες τους και καπνίζανε.
Μόνο μια δύο μέτριες που δεν τις διάλεγαν για χορό έρχονταν ξανά και ξανά και τις απέρριπτα διακριτικα.
Οι πιτσιρικάδες ειτε πήγαιναν και ζητούσαν αυτοί χορό από τις κοπέλες, είτε περίμεναν στην ουρά που είχε δημιουργηθεί στο σημείο που κάθεται ο εισπράκτορας των prive για να πάρουν χορό.

Πήρα για χορό 5 κοπέλες, 3 τίμιες και 2 φολάρες.
Οι καλές ήταν η Εβελίνα , η λατίνα Βαλεντίνα με τα πλαστικά βυζιά και η ουκρανέζα Κρις με τα μεγάλα βυζιά, που γενικά τίμησαν το 6ευρο, αν και δεν κάθονται 3', ειδικά η Βαλεντίνα με ξεπέταξε.
Από τις φολάρες, η μια ήταν η καστανοκοκκινομάλλα ουκρανέζα της φωτο, την οποία επέλεξα γιατί είχε μεγάλα βυζιά και η καριόλα δε μ'άφηνε να τα πιάσω!

Η άλλη ήταν μια χοντρή ξανθιά ουκρανέζα που πάλι δε συγκράτησα τ'όνομά της, και την οποία επέλεξα επίσης επειδή είχε μεγάλα βυζιά λόγω πάχους και τελικά ήταν μακράν η χειρότερη εμπειρία μου σε στριπτητζάδικο!
Η τύπισσα έκατσε πάνω μου ούτε 10" και μετά επέμενε να πάμε για πριβέ και δε μ'άφηνε να της πιάσω τα βυζιά!
Εγώ να της λέω δε θέλω, αυτή να επιμένει, τελικά ούτε μισό λεπτό δεν έκατσε και σηκώθηκε και πήγε στον εισπράκτορα, κλοπή κανονική!
Τα είπα όλα στον εισπράκτορα ο οποίος απλά γέλασε και τσέπωσε το 6ευρο.
Δεν τελείωσε εδώ όμως αυτό το επεισόδιο.
Αφού πήγα κι έκατσα στον πάγκο μου, ήρθε η καριόλα μπροστά μου και χαμογελούσε χαιρέκακα και αλαζονικά σα να μου λεγε "στην έφερα"!!!
Της είπα να φύγει και την αγνοούσα και μετά από μισό λεπτό ξεκουμπίστηκε.
Πιο πολύ έκατσε εκεί μπροστά μου πάρα στο χορό.
Απίστευτη και απαράδεκτη εμπειρία σε ένα χώρο που πληρώνεις για να περάσεις καλά και να χαλαρώσεις.
Ελπίζω να την έδιωξαν τη βρώμα.

Μαύρο στις απατεώνισες βυζαρούδες που δεν αφήνουν να τους πιάνουμε τα βύζια, που να τους μαραθούνε!!!
 

Συνημμένα

  • Golden Queens redhead.jpg
    Golden Queens redhead.jpg
    883,5 KB · Εμφανίσεις: 40

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Το ειδα χθες το βραδυ......ο Alex θελει διατροφη και γυμναστιριο να πεσουν τα πατσοκοιλια.........η αγελαδομουνα Εβελινα ολο ψευτικες κραυγες. Σε σχεση με Ruben Alina (αν και το ειχαμε βαρεθει) νομιζω κατωτερο το show.
Στο τέλος τι έγινε;
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
180
Like
1.206
Πόντοι
201
Μιας και βρήκα λίγο χρόνο να γράψω και τα θυμήθηκα, ας πω λίγα λόγια για μια επίσκεψή μου στο Golden Queens τα Χριστούγεννα του 2023.

Καταρχάς λόγω εορταστικής περιόδου είχαν 10% αύξηση στις τιμές ποτού και χορών.

Την εβδομάδα των Χριστουγέννων λοιπόν που πήγα στο Golden Queens, γινόταν το αδιαχώρητο από πιτσιρικάδες, καπνό και κάμποσα μπάζα.
Μόνο πάγκο είχε για να σταθώ.

Η είσοδος με κουπονάκι ή με μήνυμα στο ίνσταγκραμ ήταν 12 ευρώ, με το οποίο έπαιρνες ένα ποτό κι έναν χορό δώρο το ΠΣΚ ή ένα ποτό κι δύο χορούς δώρο τις καθημερινές.
Ο χορός κόστιζε 6 ευρώ.

Οι περισσότερες κοπέλες ήταν οι ίδιες και οι ίδιες γνωστές εδώ και χρόνια. Ανέβαιναν συνεχώς για pole dance και κάθε μια ώρα είχε το ίδιο ακριβώς με διαφορετική ενδυμασία κάθε φορά sex show από την Αλίνα και το Ρούμπεν.
Σε κάποια φάση ανέβηκαν στην πίστα η Αλίνα, η Εβελίνα και η Νέλυ, οι οποίες έπαιζαν με δονητές και μετά κατέβηκαν και τους έβαζαν στο καβάλο των πελατών και έκαναν ότι τους πιπώνουν.
Οι περισσότερες κοπέλες, ειδικά οι πιο όμορφες δεν έρχονταν να σου μιλήσουν.
Οι όμορφες ήταν είτε πιασμένες για ποτό, είτε για πριβέ και οι υπόλοιπες κάθονταν μεταξύ τους ή μόνες τους και καπνίζανε.
Μόνο μια δύο μέτριες που δεν τις διάλεγαν για χορό έρχονταν ξανά και ξανά και τις απέρριπτα διακριτικα.
Οι πιτσιρικάδες ειτε πήγαιναν και ζητούσαν αυτοί χορό από τις κοπέλες, είτε περίμεναν στην ουρά που είχε δημιουργηθεί στο σημείο που κάθεται ο εισπράκτορας των prive για να πάρουν χορό.

Πήρα για χορό 5 κοπέλες, 3 τίμιες και 2 φολάρες.
Οι καλές ήταν η Εβελίνα , η λατίνα Βαλεντίνα με τα πλαστικά βυζιά και η ουκρανέζα Κρις με τα μεγάλα βυζιά, που γενικά τίμησαν το 6ευρο, αν και δεν κάθονται 3', ειδικά η Βαλεντίνα με ξεπέταξε.
Από τις φολάρες, η μια ήταν η καστανοκοκκινομάλλα ουκρανέζα της φωτο, την οποία επέλεξα γιατί είχε μεγάλα βυζιά και η καριόλα δε μ'άφηνε να τα πιάσω!

Η άλλη ήταν μια χοντρή ξανθιά ουκρανέζα που πάλι δε συγκράτησα τ'όνομά της, και την οποία επέλεξα επίσης επειδή είχε μεγάλα βυζιά λόγω πάχους και τελικά ήταν μακράν η χειρότερη εμπειρία μου σε στριπτητζάδικο!
Η τύπισσα έκατσε πάνω μου ούτε 10" και μετά επέμενε να πάμε για πριβέ και δε μ'άφηνε να της πιάσω τα βυζιά!
Εγώ να της λέω δε θέλω, αυτή να επιμένει, τελικά ούτε μισό λεπτό δεν έκατσε και σηκώθηκε και πήγε στον εισπράκτορα, κλοπή κανονική!
Τα είπα όλα στον εισπράκτορα ο οποίος απλά γέλασε και τσέπωσε το 6ευρο.
Δεν τελείωσε εδώ όμως αυτό το επεισόδιο.
Αφού πήγα κι έκατσα στον πάγκο μου, ήρθε η καριόλα μπροστά μου και χαμογελούσε χαιρέκακα και αλαζονικά σα να μου λεγε "στην έφερα"!!!
Της είπα να φύγει και την αγνοούσα και μετά από μισό λεπτό ξεκουμπίστηκε.
Πιο πολύ έκατσε εκεί μπροστά μου πάρα στο χορό.
Απίστευτη και απαράδεκτη εμπειρία σε ένα χώρο που πληρώνεις για να περάσεις καλά και να χαλαρώσεις.
Ελπίζω να την έδιωξαν τη βρώμα.

Μαύρο στις απατεώνισες βυζαρούδες που δεν αφήνουν να τους πιάνουμε τα βύζια, που να τους μαραθούνε!!!
Η γκομενα τις φωτογραφίας (ωραιο μουνι), το Σαββατο βαραγε μυγες.......γιατι ετσι κανει σε ολους......no touch, no work baby......
Καλο θα ειναι να τις δοκιμάζεις στον απλο χορο πρωτα, και βλεπεις ανάλογα αν θα συνεχίσεις
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Παιδιά λέω να περάσω το 3μημερο έχει τπτ ενδιαφέρον όμως στο ρόστερ?
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.918
Πόντοι
1.336
Αυτο ακριβώς! Μια την εκραξα πολύ άσχημα και η απάντηση ήταν « δε ξέρω γιατί στο έδωσα…» βρε αγαμησου ανισόρροπη καριολιτσα
Μία απ τα ίδια, είχα κολλήσει με μια τύπισσα το καλοκαίρι, κερναγα ποτά κάναμε χορούς πριβέ μόνο κτλπα , οπότε πήγαινα στο μαγαζί τα παραταγε όλα και ερχόταν να κάτσει μαζί μου.

Μία νύχτα στο άκυρο αφού είχαμε ανταλλάξει social βγάζαμε φωτογραφίες κτλπα μου λέει

Αύριο έχω ρεπό και αν θέλω να περάσουμε την μέρα μαζί

ΦΙΛΙΚΑ.

Σκέφτομαι την απάντηση μου και της λέω ένα καταστατικό όχι
Μαζί θα βγούμε μόνο ερωτικά

Σοκαρίστηκε και μετά έκανε την στεναχωρημένη ενώ είχαν βουρκωσει τα μάτια της τάχα μου τάχα μου

Προσέχετε μαλακες μου δεν υπάρχουν χειρότεροι φράγκο φονιάδες απ' τις στριπτιζουδες
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.313
Πόντοι
496
Μία απ τα ίδια, είχα κολλήσει με μια τύπισσα το καλοκαίρι, κερναγα ποτά κάναμε χορούς πριβέ μόνο κτλπα , οπότε πήγαινα στο μαγαζί τα παραταγε όλα και ερχόταν να κάτσει μαζί μου.

Μία νύχτα στο άκυρο αφού είχαμε ανταλλάξει social βγάζαμε φωτογραφίες κτλπα μου λέει

Αύριο έχω ρεπό και αν θέλω να περάσουμε την μέρα μαζί

ΦΙΛΙΚΑ.

Σκέφτομαι την απάντηση μου και της λέω ένα καταστατικό όχι
Μαζί θα βγούμε μόνο ερωτικά

Σοκαρίστηκε και μετά έκανε την στεναχωρημένη ενώ είχαν βουρκωσει τα μάτια της τάχα μου τάχα μου

Προσέχετε μαλακες μου δεν υπάρχουν χειρότεροι φράγκο φονιάδες απ' τις στριπτιζουδες
Έτσι ακριβώς είναι φίλε. Για αυτό να πηγαίνουμε εκεί, να κάνουμε το γλέντι μας και να φεύγουμε. Αυτά τα μέρη δεν είναι για έρωτες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επιστροφή Μελίσα στα πάτρια εδάφη.
Μόνιμα ή για κάποιο διάστημα;
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.168
Πόντοι
9.095
Μία απ τα ίδια, είχα κολλήσει με μια τύπισσα το καλοκαίρι, κερναγα ποτά κάναμε χορούς πριβέ μόνο κτλπα , οπότε πήγαινα στο μαγαζί τα παραταγε όλα και ερχόταν να κάτσει μαζί μου.

Μία νύχτα στο άκυρο αφού είχαμε ανταλλάξει social βγάζαμε φωτογραφίες κτλπα μου λέει

Αύριο έχω ρεπό και αν θέλω να περάσουμε την μέρα μαζί

ΦΙΛΙΚΑ.

Σκέφτομαι την απάντηση μου και της λέω ένα καταστατικό όχι
Μαζί θα βγούμε μόνο ερωτικά

Σοκαρίστηκε και μετά έκανε την στεναχωρημένη ενώ είχαν βουρκωσει τα μάτια της τάχα μου τάχα μου

Προσέχετε μαλακες μου δεν υπάρχουν χειρότεροι φράγκο φονιάδες απ' τις στριπτιζουδες
Αυτο το φιλικα ειναι τοσο γελοιο οταν το λενε! :cheesy:
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
248
Κριτικές
19
Like
1.004
Πόντοι
371
Μία απ τα ίδια, είχα κολλήσει με μια τύπισσα το καλοκαίρι, κερναγα ποτά κάναμε χορούς πριβέ μόνο κτλπα , οπότε πήγαινα στο μαγαζί τα παραταγε όλα και ερχόταν να κάτσει μαζί μου.

Μία νύχτα στο άκυρο αφού είχαμε ανταλλάξει social βγάζαμε φωτογραφίες κτλπα μου λέει

Αύριο έχω ρεπό και αν θέλω να περάσουμε την μέρα μαζί

ΦΙΛΙΚΑ.

Σκέφτομαι την απάντηση μου και της λέω ένα καταστατικό όχι
Μαζί θα βγούμε μόνο ερωτικά

Σοκαρίστηκε και μετά έκανε την στεναχωρημένη ενώ είχαν βουρκωσει τα μάτια της τάχα μου τάχα μου

Προσέχετε μαλακες μου δεν υπάρχουν χειρότεροι φράγκο φονιάδες απ' τις στριπτιζουδες
Αν έβγαινες "φιλικά" πολύ πιθανό να έσπρωχνες στο τέλος.
Αλλά δεν αξίζει η επένδυση, καλά έκανες.
Το έκανα μια φορά παλιά και δε θα το ξανάκανα.
Πήδηξα και καλά δωρεάν αλλά με τα λεφτά που χάλασα για να βγούμε θα είχα πάρει 2 call-girls.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Αν έβγαινες "φιλικά" πολύ πιθανό να έσπρωχνες στο τέλος.
Αλλά δεν αξίζει η επένδυση, καλά έκανες.
Το έκανα μια φορά παλιά και δε θα το ξανάκανα.
Πήδηξα και καλά δωρεάν αλλά με τα λεφτά που χάλασα για να βγούμε θα είχα πάρει 2 call-girls.
Εγώ το έχω κάνει 3 φορές να βγω σαν μαζόχα που είμαι και είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα.
Πολύ φρου φρου και στο τέλος τπτ.
Είχα έναν. φίλο που είχε βγει βέβαια με μια και μάμησε κάνα 2 3 φορές
Πρέπει να πέσεις σε περιπτωση.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Εγώ το έχω κάνει 3 φορές να βγω σαν μαζόχα που είμαι και είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα.
Πολύ φρου φρου και στο τέλος τπτ.
Είχα έναν. φίλο που είχε βγει βέβαια με μια και μάμησε κάνα 2 3 φορές
Πρέπει να πέσεις σε περιπτωση.
Επίσης το θέμα με αυτές τις κοπέλες είναι ότι δουλεύουν 6 μέρες την βδομάδα σε μια δύσκολη νυχτερινή δουλειά
σαν και αυτή.
Όποτε την μια μέρα που έχει ρεπό θα θέλει να ξεραθεί στον ύπνο και λογικό είναι.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
248
Κριτικές
19
Like
1.004
Πόντοι
371
Εγώ το έχω κάνει 3 φορές να βγω σαν μαζόχα που είμαι και είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα.
Πολύ φρου φρου και στο τέλος τπτ.
Είχα έναν. φίλο που είχε βγει βέβαια με μια και μάμησε κάνα 2 3 φορές
Πρέπει να πέσεις σε περιπτωση.
Αδελφέ, αν η στρίπερ βγει έξω μαζί σου σημαίνει ότι τουλάχιστον σε βλέπει σαν συμπαθητικό τύπο.
Αν παίξεις σωστά μπορείς να γαμήσεις, αυτό είδα εγώ στην πράξη τουλάχιστον.
Εγώ δεν το προσπάθησα, στα στριπ πάντα πήγαινα 3-4 φορές το χρόνο για το χαβαλέ, όχι για να βρω γκόμενα αλλά έκατσε η φάση. Την είχα κεράσει 3-4 ποτά στο μαγαζί, μιλάγαμε κανα 2ωρο, αλλάξαμε WhatsApp, έστειλα μήνυμα, απάντησε, πήγε μόνο του το πράγμα. Βγήκαμε δυο φορές, τη μια για φαγητό μεσημέρι, την άλλη για ποτά και fingerfood βράδυ.
Τη 2η φορά η βραδιά είχε συνέχεια στο σπίτι μου.
Δε θυμάμαι πόσα χάλασα, έχει περάσει και πολύς καιρός, μπορεί γύρω στα 300 in total.
Η γκόμενα ήταν μέτρια στην παρέα (φταίγανε και τα αγγλικά της ίσως) και μέτρια στο σεξ.
Όλα εμπειρίες είναι στη ζωή, δεν το μετάνιωσα, αλλά δε θα το ξαναπροσπαθούσα, τόσες ωραίες γυναίκες έξω, no reason να προσπαθείς με τις στριπερ. Νομίζω, αυτά τα μέρη είναι ΟΚ για χαβαλέ μια στο τόσο, ως εκεί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom