Νέα

Goddess Theano

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Podolagnos1337

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
82
Like
96
Πόντοι
0
Καλημέρα,

έγινε ξανα επίσκεψη στη Θεανώ και απλά τυπικά να αναφέρω ότι στο ύψος έπεσα σίγουρα έξω, είναι κάτω από το 172 που είχα γράψει και πιο κοντά στο 168 που έλεγε ο Tony Corleone και ο Raypay72.

Επίσης να αναφέρω ότι πάλι δεν θεωρώ ότι την έπιασε πολυλογία. Τελικά ίσως μιλάω εγώ περισσότερο από τη Θεανώ (όχι στο session, αλλά γενικά) ή απλά δεν της το βγάζω...

Σχετικά με το session, όλη την μέρα ήμουν πιεσμένος ακόμα και τη στιγμή που μπήκα στο χώρο της ήμουν στην τσίτα, της είπα να μου δώσει λίγο χρόνο να χαλαρώσω, αντ' αυτού όμως δεν με άφησε σε ησυχία και με έκανε γρήγορα να ξεχαστώ με το πόσο ασχολήθηκε μαζί μου, ώσπου τελικά χαλάρωσα.

Άσχετα αν εχω κάνει το φετιχ μου με πολλές γυναίκες, με την "εδώ" έννοια της αφέντρας έχω συναντηθεί με δύο, οπότε σίγουρα για κάποιον σαν εμένα που δεν έχει εμπειρίες με mistress, είναι μια επιλογή που θα γίνει ξανά.

Γιατί έχει το βασικό πεντάπτυχο που ζητάω.
Ομορφιά, στυλ, επιτυχία και διάθεση για το φετίχ μου, οπως και η δυνατότητα να προσαρμόζει την επικοινωνία με τέτοιο τρόπο ώστε να βρίσκεται κοντά στο δικό μου.

Φυσικά θα ήθελα να δοκιμάσω και σε κάποια άλλη, αλλά η επόμενη θα γίνει πάλι με τη Θεανώ.

Τώρα για αυτή τη περίοδο άμα φτάσω στο σημείο να μην θέλω να πάω αλλού, δεν θα με χαλάσει κιόλας...
Τι φετιχ? Νομιζω και να μην εχεις φετιχ με ποδια αν πας Θεανω πρεπει να της τα γλειψεις. Ειναι ΠΑΑΑΑΑρα πολυ ομορφα :drooling-face:
 

Nutsitos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
47
Like
30
Πόντοι
0
Καλά δεν είναι μόνο τα πόδια, εγώ την βρίσκω όμορφη γενικά, ας πούμε κάποιες στιγμές έχει ένα βλέμμα που σε ταράζει .. οπότε παίζει να δοκιμάσεις και άλλα πράγματα... Αυτό είναι στον καθένα και στο πως νιωθει και τι ψάχνει..
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.251
Πόντοι
3.886
Πολλά δέχεται, το αν θα τα δεχτεί απο, σένα δεν ξέρω. Αν σε κάνει γούστο....
Οπότε διαλέγει όποιον θέλει κατάλαβα... Αξίζει όμως τον κόπο....Είδα κάτι βίντεο στο Τουίτερ κ Καυλωσα
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
Τι φετιχ? Νομιζω και να μην εχεις φετιχ με ποδια αν πας Θεανω πρεπει να της τα γλειψεις. Ειναι ΠΑΑΑΑΑρα πολυ ομορφα :drooling-face:
Οπότε την έχεις ξαναδεί ενώ στις καλύτερες στο αυταρχικό άλλα γράφεις τρολ
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Καλά οχι ότι δε γινεται να πηδήξεις καποια που δηλωνει αφεντρα, αλλοιμονο γυναικες ειναι και αυτές ο raypay δε γινεται να πηδήξει ,οι αμοιβαδες δεν πηδάνε !
χαχα γκόμενα ηλίθια corleona
 

Podolagnos1337

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
82
Like
96
Πόντοι
0
Οπότε την έχεις ξαναδεί ενώ στις καλύτερες στο αυταρχικό άλλα γράφεις τρολ
Ρε μαστορα πως εβγαλες το συμπερασμα οτι εχω παει απο τα λεγομενα μου? Τα εχω δει σε βιντεο αλλα και σε φωτογραφιες και λεω οτι ειναι ΠΑΝεμορφα και ακομα και αν καποιος δεν εχει φετιχ με τα ποδια ΠΡΕΠΕΙ να αφιερωσει λιγο χρονο για τα ποδια της. Jesus δηλαδη.. Μη χειροτερα εδω μεσα.
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Την έχω δει,ωραία γυναίκα ,κάναμε και σεξ,φορούσε ψηλά πέδιλα τι 1 και 68 τι 1 και 70
Όλοι την
Εάν έχει κόψει την πολυλογία και δε δινεις ιδιαιτερη βάση στο εγκεφαλικό ναι πιστευω οτι οποιος παει περνάει καλά. Αλλα στα ωραρια ειναι αυστηρή ουτε λεπτό πάνω από την ωρα που συμφωνησες .
Ούτε την πολυλογία κόβει και αφέντρα που δεν είναι εγκεφαλική δεν είναι αφέντρα μόνο για ποδολαγνεία κάνει
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Επισκέφθκες τη Θεανώ 1 χρονο πριν και γράφτηκες σήμερα για να μας πεις τι εγινε πρν ένα χρόνο ; Καλά θα

όταν είχα πάει είχαμε κάνει και sex ,αυταρχικό δεν κάναμε
Μα δεν ξέρει αυταρχικό γαμήσι και ποδολαγνεία μόνο
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Πολλά δέχεται, το αν θα τα δεχτεί απο, σένα δεν ξέρω. Αν σε κάνει γούστο....
Τα πάντα δέχεται αρκεί να πάρει τα φράγκα,πηδιόταν τζάμπα στα swingers club που πήγαινε με τον άντρα της
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Στην συνάντηση που έκανα με την Goddess Theano δεν έμεινα και τόσο ικανοποιημένος ώστε να πω ότι θα την επισκεφτώ ξανά .
Ναι είναι όμορφη και με ωραίο σώμα και πόδια . πιστέυω ότι είναι αρέσκεια και να σου βγεί χημεία σε εμένα δεν βγήκε αυτά

Εγω εχω βρεθεί μαζί της 4 φορές... Δεν θυμάμαι να τη χαρακτήρισα κοντή αππ μέσα μου αλλα δεν μπορώ να πω και το ακριβές της ύψος. Εγκεφαλικά δεν το έχει πολύ, είναι αλήθεια ότι μπορεί να αρχίσει να μιλάει περί ανέμων και υδάτων. Στα συν ότι αν της αρέσεις ή τον έχεις μεγάλο θα τη γαμήσεις κιόλας
Κοντή δεν είναι αλλά δεν το έχει το αυταρχικό και συμφωνώ πολυλογία και αερολογίες
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα. Είναι καλή στο στραπον η Θεανώ?

Δεν είχα σκοπό να γράψω κριτική, το κάνω μόνο και μόνο για να μην την πατήσει κανένας αλλος σαν και μένα. Βλέποντας εδώ τα σχόλια τα οποία τα περισσότερα ήταν καλά αποφάσισα να κανονίσω session με την κοπέλα μιας και στο παρελθόν είχα κάνει sessions με μια άλλη κοπέλα μόνο. Μίλησα μαζί της στο τηλέφωνο, φάνηκε εντάξει και της είπα για τι ενδιαφερομουν, facesitting και ballbusting σε ελαφριά μορφή, όχι κάτι άλλο και το τονίζω γιατί θα καταλάβετε μετά. Πάω λοιπόν στο χώρο της και την ώρα που πάμε να αρχίσουμε πάει να μου ρίξει σφαλιάρα και εγώ ασυναίσθητα της πιάνω το χέρι πριν με χτυπήσει και της λέω τι κάνεις; μου λέει δεν σου αρέσουν οι σφαλιάρες; λες και της το είχα ζητήσει. Το Προσπερνάω και λέω όχι σφαλιάρες και κάνουμε ballbusting, εν τω μεταξύ αρχίζει και μου λέει έχει σκλάβους πρωταθλητες σαυτο, δεν καταλαβαίνουν τίποτα, κάτσε να σου δείξω ένα βίντεο, μετά από 2 δευτερόλεπτα, άστο βαριέμαι , η κοπελα βαριόταν σε απίστευτο βαθμό, είχα κάτσει σε μια θέση και δεν κουνιόταν. Τέλος πάντων μου λέει πες μου task, εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοεί, λέει ότι αν αντέξω έναν αριθμό από χτυπήματα τι θα ήθελα να κάνει. Ωραία λέω εγώ να βγάλει το σουτιέν της, μου λέει για ποια με πέρασες, εγώ είμαι μιστρα, δεν τα κάνω αυτά. Μετά από 2 δευτερόλεπτα λέει εντάξει θα το κάνω. Μετά ρωτάει πάλι Task, λέω να βγάλει το εσώρουχο οκ. Η κοπέλα τα έκανε όλα αυτά με τοση βαρεμάρα, σαν να το έκανε από αγγαρεία σε βαθμό που ένιωσα και εγώ άσχημα. Μετά πάλι ρωτάει, βαριόταν μέχρι και να σκεφτεί τι να κάνουμε αν ειναι δυνατόν. Λέω άστο ας κάνουμε facesitting. Εκείνη την ώρα που πάμε να γίνει πάει να βάλει τα πόδια στο κεφάλι μου, λέω κοπέλα μου σου είπα τι μου αρέσει, τι κάνεις. Δεν σου αρέσουν τα πόδια, γιατί δεν σου αρέσουν τα πόδια; οι πιο πολλοί τα πόδια μου θέλουν. Μετά πάει να με γαργαλησει, δεν σου αρέσει το ticking;, αν είναι δυνατόν... Ήταν σαν να με κοροϊδεύει, νευριασα σε απίστευτο βαθμό που της λέω αν είσαι κουρασμένη από ότι δουλειά μπορεί να είχες, δεν έχεις όρεξη ή βαριέσαι, άστο το αφήνουμε. Όλα αυτά έγιναν στο πρώτο τέταρτο . Απόρησε και όλας με αυτό που της είπα, όχι λέει, δεν βαριέμαι. Πάει στο διάολο ας κάνουμε facesitting κάθεται πάνω μου, εντάξει περιττό να σας πω ότι η έννοια εγκεφαλικό παιχνίδι δεν υπάρχει, είναι άγνωστη. Μου τον παίζει κατά την διάρκεια και πετάει το απίστευτο άκυρο εκείνη την ώρα που είμαι καυλωμενος, έκανες το εμβόλιο; εγώ έκανα την πρώτη δόση. Σταματάω, την σηκώνω από πάνω μου και της λέω κοπέλα με κοροϊδεύεις; τι είναι αυτά που λες; ξενέρωσα τη ζωή μου. Απορουσε κιόλας, νομίζε ότι δεν έκανε τίποτα, κάτσε να τελειώσω τουλάχιστον, κάθεται πάνω, χουφτωνω λίγο κωλο και μετά από λίγο τελειώνω. Είχε περάσει μισή ώρα, σηκώνομαι της λέω ήταν το χειρότερο session που έχω κάνει ποτέ, δεν θα μπορούσα να το φανταστώ χειρότερο και με κοιτούσε με απορία γιατί δεν μου άρεσε Δεν θέλω να κάνουμε άλλο, της δίνω 50 ευρώ και φεύγω. Απορώ πραγματικά πως είδα εδώ στο site αρκετά καλά σχόλια και ήταν έτσι. Τουλάχιστον να μην την πατήσει κάποιος άλλο σαν εμένα
Πίστεψες τα τρολ της και την πάτησες και εγώ την πάτησα και έδωσα 100 αλλά αφού ήθελε sex κάναμε
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
3
Like
2.742
Πόντοι
736
Πίστεψες τα τρολ της και την πάτησες και εγώ την πάτησα και έδωσα 100 αλλά αφού ήθελε sex κάναμε
εχεις φτασει να απαντησεις σε αναρτηση που γραφτηκε 2 χρονια πριν......και αυτος ο κατεγισμος δικων σου απαντησεων σε οτι αρνητικο αφορα τη θεανω δειχνει μονο ενα πραγμα. ΕΜΠΑΘΕΙΑ. αναφερεσαι σε τρολ βαλτα απο τη Θεανω αλλα εσυ δρας σαν ενα τετοιο που ειναι βαλτο απο καποια αλλη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom