Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.861
Like
464
Πόντοι
36
το αστειο ειναι κατι τυπισσες που σου δηλωνουν εξ αρχης που τις εχουν χιλιοχυσει μεσα στα τσατ,τις εχουν ακομα και κατουρησει και τελειωνουν τις προτασεις τους με το "Αλλα τωρα αλλαξα και ψαχνω μονο κατι σοβαρο"..
Δηλαδη γαμησαν και κατουρησαν ΟΛΟΙ αλλα ΕΣΥ θα πρεπει να βγεις "σοβαρα" μαζι της..
απιστευτες!
χαχαχ
το αστειο ειναι κατι τυπισσες που σου δηλωνουν εξ αρχης που τις εχουν χιλιοχυσει μεσα στα τσατ,τις εχουν ακομα και κατουρησει και τελειωνουν τις προτασεις τους με το "Αλλα τωρα αλλαξα και ψαχνω μονο κατι σοβαρο"..
Δηλαδη γαμησαν και κατουρησαν ΟΛΟΙ αλλα ΕΣΥ θα πρεπει να βγεις "σοβαρα" μαζι της..
απιστευτες!
χαχαχ
     Σωστοσ,
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Εμπειρία αναγνώστη του xenerotes.blogspot από την ενασχόλησή του με διαδικτυακες γνωριμίες.
[video]http://ksenerotes.blogspot.gr/2017/02/facebook.html?m=1[/video]
 

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
το δευτερο μακαρι να ηταν τις δουλειας :hi:
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Γνωριμια μεσω φβ με Ελληνιαμερικανα μιλφ 50 χρονων τουμπανο κορμι κ φρεσκαδα π θα ζηλευαν κ 20ρες, και ματσωμενο απ οτι εχω καταλαβει, καλοκαιρια ερχεται Ελλαδα...Με πολυ προλογο κλπ εχει ψηθει για τα καλα το μωρο αντε να δουμε..
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Εμπειρία αναγνώστη του xenerotes.blogspot από την ενασχόλησή του με διαδικτυακες γνωριμίες.
[video]http://ksenerotes.blogspot.gr/2017/02/facebook.html?m=1[/video]

Δεν λέει για διαδικτυακές γνωριμίες, ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΓΕΝΙΚΑ.
Κανείς δεν μπορεί να ρίξει ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ γκόμενα.
Ένα μεγάλο καμάκι , μπορεί γρήγορα να βγάλει ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ,
αλλά ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ.

Όποιος είχε διαβάσει τον τυφλοσούρτη που έχω προτείνει άπειρες φορές,
τα έχει ξεκαθαρίσει νωρίς αυτά. ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.

 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
ξέρουν απο λάδι ή φάε λάδι και ελα βράδι;
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Σε αυτο το erodate.gr ξερει καποιος τι παιζει?
Αμεσως με το που γραφτηκα πηρα μνμ απο πουτανακια κι αμεσως μου ζητησαν να πληρωσω!

 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Γνωριμια μεσω φβ με Ελληνιαμερικανα μιλφ 50 χρονων τουμπανο κορμι κ φρεσκαδα π θα ζηλευαν κ 20ρες, και ματσωμενο απ οτι εχω καταλαβει, καλοκαιρια ερχεται Ελλαδα...Με πολυ προλογο κλπ εχει ψηθει για τα καλα το μωρο αντε να δουμε..

με τι κριτηριο αποφασισες να της στειλει μηνυμα. Εχαξες στην τυχη. Πως το ξεκινησες?? υποθετω δεν την ηξερες απο πριν ουτε απο κοινους γνωστους. ασχετη τελειως.
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Εκανα προφιλ στο badoo ,αλλα δεν καταλαβαίνω ακόμα τι παίζει. Για παράδειγμα παω να μιλήσω σε κάποια και θέλει λέει 5ε, μετα 50 credits για να της στείλεις ερωτοχτυπημα κ.τ.λ. Έστειλα ερωτοχτυπήματα. Αυτα τα βλέπουν και μου στέλνουν μήνυμα αν ενδιαφέρονται;
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Aρχίδια δωρεαν λοιπόν το badoo. Σε club να πας και να κεράσεις 10 γκόμενες λιγότερα λεφτά θα δώσεις.
 

kologeor

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Γενικα παντως εγω προσωπικα τα ραντεβου που εχω κανονισει μεσω ιντερνετ τα περισσοτερα ειναι fail, λιγα ειναι τα καλα γκομενακια που μπορει να πετυχει καποιος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom