Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Λένε ότι οι μεγάλοι έρωτες προκύπτουν από έντονες αντιπαραθέσεις! Βρίσκεστε σε καλό δρόμο!  :grin: :grin: :grin:

συμφωνω αλλα αυτο προκυπτει οταν εχεις δει ενα ατομο το να τσακωνομαι και να κανω πλακα απο ενα πληκτρολογιο δενε χει ουσια... βεβαια και το αγνωστο εχει μια γοητεια.... μια ιντριγκα...εχεις ενα δικιο μου φαινεται χαχαχα σε συμπαθω εσενα
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Γιατι καποια χρονακια πριν ησουν πιο γρηγορη και αποφασιστικη...οχι?
δεν ισχυει................τα λεμε γιατι πεταω.................καλη αυριανη............................κιςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
τα λεμε...........μην μαλωνετε........
πεταω σε δυομιση ωρες θασας αφησω.........................μην μαλωνετε μωρε ...........ειρηνη υμιν

δε μαλωνουμε αλλα εχουν λυσαξει καποιοι να λενε πως ειμαι κλωνος σου ρε κοπελια χαχαχα
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
εχεις αποδειξεις γι αυτα που λες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;.....................
συ τι λες κοριτσαρε?? θα μιλαγα χωρις αποδειξεις?? εγω σε ξερω καλα εσενα...οι αλλοι δε σε ξερουν...και εγω θα καθαρισω και αυτη τη μερια του αεροπλανου οπως καθαρισα και τη αλλη...ξερεις εσυ...ειμαι καλος πρακτορας...
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
συμφωνω αλλα αυτο προκυπτει οταν εχεις δει ενα ατομο το να τσακωνομαι και να κανω πλακα απο ενα πληκτρολογιο δενε χει ουσια... βεβαια και το αγνωστο εχει μια γοητεια.... μια ιντριγκα...εχεις ενα δικιο μου φαινεται χαχαχα σε συμπαθω εσενα
Η γοητεία του μυστήριου και του αγνώστου είναι που δίνει ιδιαίτερο νόημα στην αντιπαράθεση! Σε ευχαριστώ για τον καλό σου λόγο! Αυτό είναι αμοιβαίο!
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
σωστη εισαι και σε εσενα!!!!! δε χρειαζονται παρεξηγησεις!! εδω μεσα

ειμαστε για αλλο λογο...

σωστα.. αλλα ακουσα το ονοματακι μ γιαυτο γυρισα και απαντησα..  ;) ;)  :P :P :P
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
φωτο δεν εστειλες γτ φοβασαι ειπες... δε με αφορα η περιπτωσαρα σου... εγω μπηκα μονο και μονο γιατι ανεφερες κατι για κλωνο... κατι που δε παιζει στη περιπτωση μου.. τη χαρη να με δεις δε στη κανω... οσο και να χτυπιεσαι.... και στο φβ και εδω...με την απορια θα μεινεις.... τωρα αν ειμαι ναυαγιο δε το κρινεις εσυ..γτ γκομενα σαν εμενα μονο αν πληρωσεις θα γ@@ η θα ριξεις.... στο εγγυομαι... ομορφε..  :vomit: :vomit: αυτα καλη συνεχεια..... καλο τριημερο καλη σαρακοστη .... ας νυστευσουμε λιγο το κρεας ...ας φαμε θαλασσινα... κανα ναυτη... ;) ;) ;)

τρισάθλιο και κατακερματισμένο ναυάγιο μόνο και μόνο από αυτά που γράφεις στα ποσταρίσματα σου

έχω καταλάβει περί τίνος πρόκειται η πάρτη σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δε θέλω να σου πω πράγματα που θα σε πονέσουν για αυτό κάνε τη βόλτα σου και πρόσεχε τι λες

το αν θέλω λεφτά για να γαμήσω γκόμενες σαν και εσένα δε στο απαντάω καν  :2funny: :2funny: :2funny:

σε κανένα facebook,bourdela δε σου ζήτησα τίποτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εσύ ήθελες να πάμε να τα πιούμε και και και και

και εγώ σου έριξα άκυρο έτσι έχει το πράγμα !!!  :2funny:

τώρα αν σε πείραξε τόσο και σε έτσουξε συγνώμη  :rolleyes:
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Η γοητεία του μυστήριου και του αγνώστου είναι που δίνει ιδιαίτερο νόημα στην αντιπαράθεση! Σε ευχαριστώ για τον καλό σου λόγο! Αυτό είναι αμοιβαίο!


ναι γιατι λειτουργει η φαντασια ... ο εγκεφαλος διεγειρεται..απο τις σκεψεις..και .ειναι δυσκολο να μπαινεις σε αγνωστα νερα.... και επικινδυνο αλλα αξιζει το μακροβουτι.... αυτο το παιχνιδι αρεσει σε καποιους... το φβ παλι ειναι κατι που στα δειχνει ολα στο πιατο γαμωτο
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
ναι γιατι λειτουργει η φαντασια ... ο εγκεφαλος διεγειρεται..απο τις σκεψεις..και .ειναι δυσκολο να μπαινεις σε αγνωστα νερα.... και επικινδυνο αλλα αξιζει το μακροβουτι.... αυτο το παιχνιδι αρεσει σε καποιους... το φβ παλι ειναι κατι που στα δειχνει ολα στο πιατο γαμωτο
Έχεις δίκιο ως προς το τελευταίο, αρκεί το προφίλ να είναι αληθινό και όχι fake!!!
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
τρισάθλιο και κατακερματισμένο ναυάγιο μόνο και μόνο από αυτά που γράφεις στα ποσταρίσματα σου

έχω καταλάβει περί τίνος πρόκειται η πάρτη σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δε θέλω να σου πω πράγματα που θα σε πονέσουν για αυτό κάνε τη βόλτα σου και πρόσεχε τι λες

το αν θέλω λεφτά για να γαμήσω γκόμενες σαν και εσένα δε στο απαντάω καν  :2funny: :2funny: :2funny:

σε κανένα facebook,bourdela δε σου ζήτησα τίποτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εσύ ήθελες να πάμε να τα πιούμε και και και και

και εγώ σου έριξα άκυρο έτσι έχει το πράγμα !!!  :2funny:

τώρα αν σε πείραξε τόσο και σε έτσουξε συγνώμη  :rolleyes:


εσυ εριξες ακυρο σε εμενα??  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: γελασα πολυ... εγω σου ειπα το εξης... επειδη λες οτι ειμαι η μαριαννα αν θες συναντιομαστε συνταγμα να παμε για καφε οχι για τπτ αλλο να με δεις να τα πουμε αυτο...δε στην επεσα..αραξε μεγαλη ιδεα εχεις και λες βλακειες για γυναικα που δενε χεις δει.... μη λες πολλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom