Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Ρε φίλε πως μπορείς να πιάσεις πάρλα στο quizdom; Σε ρωτάω γιατί παίζω στο κινητό αλλά δεν έχω παρατηρήσει να μπορείς να Chatάρεις κιόλας  :think:

οταν σου δειχνει την συνοψη με τους ποντους κ τις κατηγοριες γνωσεων εχει στα αριστερα εσενα κ στα δεξια το ατομο που παιζει.πανω δεξια εχει ενα συννεφακι οπου πατας πανω κ ξεκινας συνομιλια.

εχε τον νου ομως σε αυτες που στελνεις να τις προσθετεις κ στους φιλους σου γιατι αν μιλατε κ καταλαθος το σβησεις μετα παπαλα...
 

mounta

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2014
Μηνύματα
530
Like
0
Πόντοι
6
ησουν απο τους τυπους που με το που εμπαινε αυτοματα μια γκομενα πεταγοταν το μυνημα σου σε χιλιοστα δευτερολεπτου?εχω στειλει πολλους τετοιους στο συνταγμα να περιμενουν τη "γκομενα"...
 

kavlotikos

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2014
Μηνύματα
1.217
Like
9
Πόντοι
16
οταν σου δειχνει την συνοψη με τους ποντους κ τις κατηγοριες γνωσεων εχει στα αριστερα εσενα κ στα δεξια το ατομο που παιζει.πανω δεξια εχει ενα συννεφακι οπου πατας πανω κ ξεκινας συνομιλια.

εχε τον νου ομως σε αυτες που στελνεις να τις προσθετεις κ στους φιλους σου γιατι αν μιλατε κ καταλαθος το σβησεις μετα παπαλα...

Να σαι καλά φιλαράκι  ;)
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Ναι, με τη διευκρίνιση ότι οι γυναίκες και χωρίς αυτές τις προϋποθέσεις, δηλ. απλώς και μόνο με μια στοιχειώδη κοινωνική ζωή (1-2 φίλες, μια δουλειά, ένα γυμναστήριο κοκ) αμέσως αποκτούν "κοινό" και είναι σε θέση να επιλέξουν (κατά κανόνα δε μεταξύ ανδρών ανώτερων από τις ίδιες).
Επομένως, με το net ασχολούνται οι περιπτωσάρες που ανέφερα παραπάνω και όσες έχουν πολύ περιορισμένη κοινωνική ζωή.

Τα πολλά και δυνατά κονέ, οι πολλές γνωριμίες, η "επίκαιρη" δουλειά κλπ είναι απαραίτητα για τον άντρα κυρίως.

Όπως ακριβώς κι εμείς οι άνδρες αδερφέ....προσωπικά, έχω είμαι με μια κοπέλα εδώ και 5 μήνες, με την οποία γνωριστήκαμε μέσω ενός σάιτ...ο σκοπός, δεν ήταν το πήδημα αλλά μια γνωριμία και όπου μας βγάλει...δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι, εγώ πάντως στα 40 μου, με έναν περιορισμένο κύκλο φίλων πλέον, η συντριπτική πλειοψηφία των οποίων παντρεμένοι με παιδιά (με ό,τι αυτό συνεπάγεται για την συχνότητα που τους βλέπω) με ανάγκασε να ψαχτώ μέσω νετ...το ίδιο πάνω κάτω ισχύουν και για τις γυναίκες...τουλάχιστον αυτές που είναι άνω των 30...και διαφωνώ ότι στο νετ υπάρχουν μόνο σάπιες και τρελές...απλά,στο νετ, βρίσκεις κάθε καρυδιάς καρύδι, γιατί είναι ένα μέσο που δίνει τη δυνατότητα σε εκατοντάδες ή χιλιάδες ανθρώπους να βρίσκονται στον ίδιο "χώρο" ταυτόχρονα...όσο μεγαλώνει αυτός ο αριθμός, τόσο μεγαλώνει και η πιθανότητα να βρεις και τρελές και μαλακισμένες και ό,τι θέλεις...αλλά και νορμάλ καταστάσεις...ανοιχτά μάτια και αφτιά θέλει και φυσικά υπομονή!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ησουν απο τους τυπους που με το που εμπαινε αυτοματα μια γκομενα πεταγοταν το μυνημα σου σε χιλιοστα δευτερολεπτου?εχω στειλει πολλους τετοιους στο συνταγμα να περιμενουν τη "γκομενα"...

hahaha οχι ρε φιλε αυτοι έτρωγαν μπαν για σπαμ  :grin:
 

mikebaq

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0

15 "ελεύθερεσ σχέσεις" λεεί σε 2 χρόνια!
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Όπως ακριβώς κι εμείς οι άνδρες αδερφέ....προσωπικά, έχω είμαι με μια κοπέλα εδώ και 5 μήνες, με την οποία γνωριστήκαμε μέσω ενός σάιτ...ο σκοπός, δεν ήταν το πήδημα αλλά μια γνωριμία και όπου μας βγάλει...δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι, εγώ πάντως στα 40 μου, με έναν περιορισμένο κύκλο φίλων πλέον, η συντριπτική πλειοψηφία των οποίων παντρεμένοι με παιδιά (με ό,τι αυτό συνεπάγεται για την συχνότητα που τους βλέπω) με ανάγκασε να ψαχτώ μέσω νετ...το ίδιο πάνω κάτω ισχύουν και για τις γυναίκες...τουλάχιστον αυτές που είναι άνω των 30...και διαφωνώ ότι στο νετ υπάρχουν μόνο σάπιες και τρελές...απλά,στο νετ, βρίσκεις κάθε καρυδιάς καρύδι, γιατί είναι ένα μέσο που δίνει τη δυνατότητα σε εκατοντάδες ή χιλιάδες ανθρώπους να βρίσκονται στον ίδιο "χώρο" ταυτόχρονα...όσο μεγαλώνει αυτός ο αριθμός, τόσο μεγαλώνει και η πιθανότητα να βρεις και τρελές και μαλακισμένες και ό,τι θέλεις...αλλά και νορμάλ καταστάσεις...ανοιχτά μάτια και αφτιά θέλει και φυσικά υπομονή!!!
Σωστός
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
ησουν απο τους τυπους που με το που εμπαινε αυτοματα μια γκομενα πεταγοταν το μυνημα σου σε χιλιοστα δευτερολεπτου?εχω στειλει πολλους τετοιους στο συνταγμα να περιμενουν τη "γκομενα"...

απορώ που ρωτάς κιόλας ρε τύπε...
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
ετσι.γεμισε το ιντερνέτ μουνακια που ψάχνουν να γαμηθουν σα τρελα.βλεπεις η κριση πλεον δεν τις αφηνει να βγουν στα μπαρακια για να βρουν γαμια.ολοι οσοι ασχολούνται με το ίντερνετ το τελευταίο καιρο ξεπουτσιαζονται.γεμισε ο τοπος καραπηδιολες :erection:

κόψε κάτι, κόψε... γιατί το έκαψες.
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Όπως ακριβώς κι εμείς οι άνδρες αδερφέ....προσωπικά, έχω είμαι με μια κοπέλα εδώ και 5 μήνες, με την οποία γνωριστήκαμε μέσω ενός σάιτ...ο σκοπός, δεν ήταν το πήδημα αλλά μια γνωριμία και όπου μας βγάλει...δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι, εγώ πάντως στα 40 μου, με έναν περιορισμένο κύκλο φίλων πλέον, η συντριπτική πλειοψηφία των οποίων παντρεμένοι με παιδιά (με ό,τι αυτό συνεπάγεται για την συχνότητα που τους βλέπω) με ανάγκασε να ψαχτώ μέσω νετ...το ίδιο πάνω κάτω ισχύουν και για τις γυναίκες...τουλάχιστον αυτές που είναι άνω των 30...και διαφωνώ ότι στο νετ υπάρχουν μόνο σάπιες και τρελές...απλά,στο νετ, βρίσκεις κάθε καρυδιάς καρύδι, γιατί είναι ένα μέσο που δίνει τη δυνατότητα σε εκατοντάδες ή χιλιάδες ανθρώπους να βρίσκονται στον ίδιο "χώρο" ταυτόχρονα...όσο μεγαλώνει αυτός ο αριθμός, τόσο μεγαλώνει και η πιθανότητα να βρεις και τρελές και μαλακισμένες και ό,τι θέλεις...αλλά και νορμάλ καταστάσεις...ανοιχτά μάτια και αφτιά θέλει και φυσικά υπομονή!!!

Ακριβώς έτσι και συνυπολογίστε 1. Κρίση, άρα και μειωμένη δυναμική συχνών εξόδων 2. Χωρισμένες με παιδιά, άρα υποχρέωση για πολλές ώρες στο σπίτι 3. Πολύωρες και απαιτητικές εργασίες, συνήθως ατομικής απασχόλησης που δεν αφήνουν χρόνο 4. Για την επαρχία, κλειστοί κοινωνικοί κύκλοι που δεν αφήνουν μια γυναίκα να φλερτάρει όταν θελήσει οπουδήποτε. Τώρα, γιατί μια καλοστεκούμενη έστω κοπέλα στα 25 ας πούμε, να ψάχνεται στα νετ, δεν το κατανοώ, αλλά βέβαια μιλάμε κιόλας για γενιές που έχουν μεγαλώσει μέσα στη δικτύωση, οπότε αποτελεί σημαντικό μέρος της καθημερινότητάς τους Φυσικά όλα αυτά δε σημαίνουν ότι μια νορμάλ και πάνω γυναίκα Α. Θα μας ανοίξει ντε και καλά τα πόδια αν μιλάμε ή αν γνωριστούμε από κοντά Β. Θα μας κάνει θεούς αν πηδηχτούμε Γ. Θα θέλει ντε και καλά σχέση, δεν είμαστε μόνο εμείς οι κυνηγοί πλέον. Χαλαρά κι όπου πάει και καλή ανάγνωση των σημάτων τα οποία οι κυρίες τα δίνουν πολύ έγκαιρα.
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
το πιο ασχημο εκει μεσα ειναι οι παντρεμενες που ψαχνουν γαμησι..
και να το δεχθω κ  να την σκισω κλπ..
και εχει γινει πολλες φορες.
αλλα μετα μωρη καργιολα,μην μου ζαλιζεις τον ερωτα.
και μη με πρηζεις.
και μην ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ τον ανδρα σου πως γκομενιζει κ δεν σε προσεχει κ δεν δινει σημασια σε σενα κ τα παιδια γιατι στη ζωη ΟΤΙ ΔΙΝΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ.
οταν λοιπον σε χυνει ο καθε μαλακας των chat(οπως εγω),μην γυρνας κ κατηγορεις τον ανδρα σου πως δεν σεβεται τον γαμο σου γιατι εσυ η ιδια δεν σεβεσαι τον εαυτο σου κ τον γαμο σας..

οι κυριες αυτες δεν ψαχνουν απλα ΓΑΜΗΣΙ και ΚΕΡΑΤΟ στον ανδρα τοιυς ελεω εκδικησης.ψαχνουν ψυχολογο για να του λενε τα απωθημένα ετων που εχουν συσσωρευτεί απο τη συμπεριφορα του ανδρα τους.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Κάντε ένα τσεκ στο αστέρι  :tits:
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896

Αυτή εδώ τι λέει? Έχει κανείς εμπειρία μαζί της, πληροφορίες?
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
X.e ευκαιρία μαγκιτες.βαλτε αγγελία και δεν θα χάσετε :wanker:
 

daglas13

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Κανα καλο chat τωρα πλεον ?
 

kavlotikos

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2014
Μηνύματα
1.217
Like
9
Πόντοι
16
Αρχίδια φιλαράκι , έχουν πέσει όλα και ακόμη περισσότερα έχουν κλείσει (νομίζω).
 

honda27

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα αδέρφια.Κάποιο καλό site για γνωριμια ξερετε? Ειδα το sxeseis.gr αλλα ζηταει λεφτα και δνε ξερω αν αξιζει τον κοπο.Ειδα κποοι σε προηγουμενη σελιδα εγραφαν για το perfectdate.com αλλα δεν το βρηκα μου το βγαζει κενο.Καποιο που να αξιζει?
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
:orchestra:
Καλησπερα αδέρφια.Κάποιο καλό site για γνωριμια ξερετε? Ειδα το sxeseis.gr αλλα ζηταει λεφτα και δνε ξερω αν αξιζει τον κοπο.Ειδα κποοι σε προηγουμενη σελιδα εγραφαν για το perfectdate.com αλλα δεν το βρηκα μου το βγαζει κενο.Καποιο που να αξιζει?
μες την κομπίνα είναι τα περισσότερα.κανενα δεν αξίζει.μη το ψάχνεις καθόλου.βλαμενες που ψάχνουν χορηγούς αποκαταστατες ισως να βρεις βέβαια
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
8
Like
2.517
Πόντοι
506
Καλησπερα αδέρφια.Κάποιο καλό site για γνωριμια ξερετε? Ειδα το sxeseis.gr αλλα ζηταει λεφτα και δνε ξερω αν αξιζει τον κοπο.Ειδα κποοι σε προηγουμενη σελιδα εγραφαν για το perfectdate.com αλλα δεν το βρηκα μου το βγαζει κενο.Καποιο που να αξιζει?
τυπε μονο στο ζοο αν κανεις κατι.ολα τα αλλα νομιζω ειναι επι πληρωμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom