Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Της γυναίκας ο καημός πούτσα βόλτα και χορός. Οι γυναίκες σήμερα τα θέλουν όλα αυτά στο μέγιστο, και πούτσα τεράστια και μεγάλο πορτοφόλι και ομορφιά και εφε γενικότερα, σημεία των καιρών...λόγω απασχόλησης το έχω επιβεβαιώσει...
διαφωνω οι γυναικες εχουν στοχο το χρημα περισσοτερο και λιγοτερο τις πουτσες.μονο αστεια μπορει να παρω αυτα που γραφεις .μαλλον τρολλαρεις
 

gorginos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
διαφωνω οι γυναικες εχουν στοχο το χρημα περισσοτερο και λιγοτερο τις πουτσες.μονο αστεια μπορει να παρω αυτα που γραφεις .μαλλον τρολλαρεις

Δεν τρολλάρω..από προσωπική εμπειρία που είχα με 35άρα το αναφέρω, αλλά και με πολλές μιλφάρες που έχω την "τιμή" να συνομιλώ λόγω λειτουργήματος, σου λέω ότι όσο είναι μικρές και πριν μπουν σε κάποια σχολή, έχουν λίγο ρομαντισμό στο θέμα σχέση. Όταν μπούν σε καμιά σχολή και  είναι είτε από επαρχία είτε μακριά από το σπίτι τους τότε βγαίνουν όλα τα σεξουαλικά απωθημένα. Όταν δε, καταξιωθούν επαγγελματικά και αποκτήσουν χρήμα, πατώντας και τα πρώτα άντα, τότε, παράλληλα και λόγω της χαλάρωσης των οπών τους ζητάνε τα μεγάλα πουτσομεγέθη και τις εξτρίμ καταστάσεις..
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.787
Κριτικές
8
Like
2.575
Πόντοι
506
Δεν τρολλάρω..από προσωπική εμπειρία που είχα με 35άρα το αναφέρω, αλλά και με πολλές μιλφάρες που έχω την "τιμή" να συνομιλώ λόγω λειτουργήματος, σου λέω ότι όσο είναι μικρές και πριν μπουν σε κάποια σχολή, έχουν λίγο ρομαντισμό στο θέμα σχέση. Όταν μπούν σε καμιά σχολή και  είναι είτε από επαρχία είτε μακριά από το σπίτι τους τότε βγαίνουν όλα τα σεξουαλικά απωθημένα. Όταν δε, καταξιωθούν επαγγελματικά και αποκτήσουν χρήμα, πατώντας και τα πρώτα άντα, τότε, παράλληλα και λόγω της χαλάρωσης των οπών τους ζητάνε τα μεγάλα πουτσομεγέθη και τις εξτρίμ καταστάσεις..
τα μιλφ που τα βρίσκεις ρε τύπε?
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Δεν τρολλάρω..από προσωπική εμπειρία που είχα με 35άρα το αναφέρω, αλλά και με πολλές μιλφάρες που έχω την "τιμή" να συνομιλώ λόγω λειτουργήματος, σου λέω ότι όσο είναι μικρές και πριν μπουν σε κάποια σχολή, έχουν λίγο ρομαντισμό στο θέμα σχέση. Όταν μπούν σε καμιά σχολή και  είναι είτε από επαρχία είτε μακριά από το σπίτι τους τότε βγαίνουν όλα τα σεξουαλικά απωθημένα. Όταν δε, καταξιωθούν επαγγελματικά και αποκτήσουν χρήμα, πατώντας και τα πρώτα άντα, τότε, παράλληλα και λόγω της χαλάρωσης των οπών τους ζητάνε τα μεγάλα πουτσομεγέθη και τις εξτρίμ καταστάσεις..
απο 32 και πανω ανυπαντρη συνηθως κομπλεξ,πουτανα στην ψυχη,ψυχικα διαταραγμενη,αχρηστη,τεμπελα :)
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δεν τρολλάρω..από προσωπική εμπειρία που είχα με 35άρα το αναφέρω, αλλά και με πολλές μιλφάρες που έχω την "τιμή" να συνομιλώ λόγω λειτουργήματος, σου λέω ότι όσο είναι μικρές και πριν μπουν σε κάποια σχολή, έχουν λίγο ρομαντισμό στο θέμα σχέση. Όταν μπούν σε καμιά σχολή και  είναι είτε από επαρχία είτε μακριά από το σπίτι τους τότε βγαίνουν όλα τα σεξουαλικά απωθημένα. Όταν δε, καταξιωθούν επαγγελματικά και αποκτήσουν χρήμα, πατώντας και τα πρώτα άντα, τότε, παράλληλα και λόγω της χαλάρωσης των οπών τους ζητάνε τα μεγάλα πουτσομεγέθη και τις εξτρίμ καταστάσεις..
εγω παντως δεν εχω δει αυτα που λες.αφου γνωριζω και φοιτητριες αλλα και μιλφαρες.οι περισσοτερρες ψαχνουν οικονομικη αποκατασταση
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
εγω παντως δεν εχω δει αυτα που λες.αφου γνωριζω και φοιτητριες αλλα και μιλφαρες.οι περισσοτερρες ψαχνουν οικονομικη αποκατασταση
ρε γαμω τον αντιχριστουλη σου την χηρα με τα 5 ορφανα ξερεις μονο σπυριαρη :jerking:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.787
Κριτικές
8
Like
2.575
Πόντοι
506
εγω παντως δεν εχω δει αυτα που λες.αφου γνωριζω και φοιτητριες αλλα και μιλφαρες.οι περισσοτερρες ψαχνουν οικονομικη αποκατασταση
παίζει να έχεις λεφτά?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom