Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

honey

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2013
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
αρχίζω και μισό της γυναίκες...πουτάνες δεν ξέρουν τι θέλουν...απο τη μία ψάχνουν να βρουν γιατί δεν τις χαιρετάς και απο την άλλη σε γράφουν...

Οσο μπορεις μην δινεις σημασια  :-
Τα ορια της δοκιμαζει ψαχνοντας γιατι δεν χαιρετας, και τα δικα σου ορια οταν σε γραφει  :sunglasses:

Η αληθεια ειναι οτι δεν πρεπει να φερεσαι και πολυ φιλοτιμα  :rockon:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Οσο μπορεις μην δινεις σημασια  :-
Τα ορια της δοκιμαζει ψαχνοντας γιατι δεν χαιρετας, και τα δικα σου ορια οταν σε γραφει  :sunglasses:

Η αληθεια ειναι οτι δεν πρεπει να φερεσαι και πολυ φιλοτιμα  :rockon:
Να το διορθώσω λίγο, να μη φέρεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ φιλότιμα στις γυναίκες!  ;) Παθώς και μαθώς. Μόλις άλλαξα, οι γκόμενες που με έγραφαν με ερωτεύτηκαν παράφορα και άνευ όρων. Τυχαίο; Δεεεεεε νομίζω...
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Να το διορθώσω λίγο, να μη φέρεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ φιλότιμα στις γυναίκες!  ;) Παθώς και μαθώς. Μόλις άλλαξα, οι γκόμενες που με έγραφαν με ερωτεύτηκαν παράφορα και άνευ όρων. Τυχαίο; Δεεεεεε νομίζω...

Δεν το εχει ο Πετρρο. Ειναι ρομαντικος και ευσυγκινητος γμτ  :headbang: :headbang: :headbang:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Να το διορθώσω λίγο, να μη φέρεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ φιλότιμα στις γυναίκες!  ;) Παθώς και μαθώς. Μόλις άλλαξα, οι γκόμενες που με έγραφαν με ερωτεύτηκαν παράφορα και άνευ όρων. Τυχαίο; Δεεεεεε νομίζω...
Ναι,εκοβαν και φλεβες κιολας.τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα. :2funny: :2funny: :2funny:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Ναι,εκοβαν και φλεβες κιολας.τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα. :2funny: :2funny: :2funny:
Ωχ, ξέχασα ότι γράφω σε site που για ένα μεγάλο ποσοστό ατόμων (για πολλούς όμως όχι) οι επιτυχίες στις γκόμενες είναι όνειρο θερινής νυκτός. :grin:
 

sardelas13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
23
Πόντοι
0
πίπης όντως μ'αρεσει να είμαι ρομαντικός..και σε καποια πράγματα είμαι ψηλοκωλόστρα..αλλα και αύτη είναι μια κρύο μια ζέστη..οταν της κάνω πχ έχεις ωραίο χαμόγελο μου κάνει πάντα οτι μια το παίζω καλός μια της την λέω..άκρη με τις γυναίκες, τη λογική τους δηλαδή, δεν πρόκειτε να βγάλω ποτέ!
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
κάτι πάει να γίνει αυτές τις μέρες με μια 50αρα στο φουμπου..
απίθανο κορμί για την ηλικία της!  :cum:
της πιάνω τη συζήτηση περί ανέμων και υδάτων και απαντάει πάντα!
θα την τρώει η τρύπα της για να ασχολείται και να μην μου το είχε ξεκόψει από την αρχή  :fuck1:
 

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
κάτι πάει να γίνει αυτές τις μέρες με μια 50αρα στο φουμπου..
απίθανο κορμί για την ηλικία της!  :cum:
της πιάνω τη συζήτηση περί ανέμων και υδάτων και απαντάει πάντα!
θα την τρώει η τρύπα της για να ασχολείται και να μην μου το είχε ξεκόψει από την αρχή  :fuck1:

θεωρω πως στις ηλικιες που λες τα πραγματα ειναι πιο ξεκαθαρα.

εχω κ ενα παραδειγμα για να στο αποδειξω :

γνωριμια μεσω φβ με γυναικα ανω των 45.αρχικη συζητηση περι ανεμων κ υδατων.εν συνεχεια κ μετα απο λιγη ωρα ερωτηση για το τι ψαχνει η καθενας.

εγω:αποκλειστικα βολτουλες και σεξ.δεν ενδιαφερομαι για σχεση μονο να περναω καλα.
αυτη: ψαχνουμε διαφορετικα πραγματα μαλλον γιατι δεν με ενδιαφερει κατι τετοιο...
εγω: οκ δεν τρεχει τιποτα.τα λεμε

αποτελεσμα? μετα απο λιγο καιρο μου εστειλε ρωτοντας ποτε εχω χρονο να βγουμε κτλπ....τα υπολοιπα τα φανταζεσαι...

βασικα απο τα 40 κ πανω θεωρω τα πολλα λογια ειναι φτωχια.λιγα λογια κ καλα, ξεκαθαριζουμε τι γουσταρουμε και τι θελουμε.εχουμε να κανουμε με γυναικες που πλεον ξερουν κ αυτες τι θελουν (οι περισσοτερες..) κ συμβιβαζονται με την φαση.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
θεωρω πως στις ηλικιες που λες τα πραγματα ειναι πιο ξεκαθαρα.

εχω κ ενα παραδειγμα για να στο αποδειξω :

γνωριμια μεσω φβ με γυναικα ανω των 45.αρχικη συζητηση περι ανεμων κ υδατων.εν συνεχεια κ μετα απο λιγη ωρα ερωτηση για το τι ψαχνει η καθενας.

εγω:αποκλειστικα βολτουλες και σεξ.δεν ενδιαφερομαι για σχεση μονο να περναω καλα.
αυτη: ψαχνουμε διαφορετικα πραγματα μαλλον γιατι δεν με ενδιαφερει κατι τετοιο...
εγω: οκ δεν τρεχει τιποτα.τα λεμε

αποτελεσμα? μετα απο λιγο καιρο μου εστειλε ρωτοντας ποτε εχω χρονο να βγουμε κτλπ....τα υπολοιπα τα φανταζεσαι...

βασικα απο τα 40 κ πανω θεωρω τα πολλα λογια ειναι φτωχια.λιγα λογια κ καλα, ξεκαθαριζουμε τι γουσταρουμε και τι θελουμε.εχουμε να κανουμε με γυναικες που πλεον ξερουν κ αυτες τι θελουν (οι περισσοτερες..) κ συμβιβαζονται με την φαση.
Α, αυτού του είδους οι ερωτήσεις έχουν πολύ πλάκα στο zoo.gr Όποτε ρωτάω μια γκόμενα εκεί "τι ψάχνεις" ή παρεξηγείται ή το παίζει πολύ υπεράνω. "Ε να εγώ για κουβεντούλα μπήκα" λέει. Και όποτε πω ότι ψάχνω μόνο σεξ, τότε ένα 95% σου λέει ότι δεν ψάχνουν κάτι τέτοιο και κλείνει. Τότε τις συμβουλεύω να μπουν καλύτερα σε κάποιο άλλο chat, πχ για βιβλία ή ταινίες. Ένα 5% όμως γουστάρει και συνεχίζει την κουβέντα. Δε μπορώ να πω ότι έχω πηδήξει από dating site. Ακόμα και όταν κρατούσα επαφή μέσω τηλ, όλες μα όλες ήταν μακρυά. Παντρεμένος βλέπετε και μέχρι να κανονίσουμε συνάντηση στην πόλη μου ή στη δικιά της, η γκόμενα βαριέται και φεύγει... Η γνώμη μου είναι ότι σαν την προσωπική επαφή (του στυλ τη βλέπω στο μπαρ, της μιλάω κλπ) δεν έχει.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Α, αυτού του είδους οι ερωτήσεις έχουν πολύ πλάκα στο zoo.gr Όποτε ρωτάω μια γκόμενα εκεί "τι ψάχνεις" ή παρεξηγείται ή το παίζει πολύ υπεράνω. "Ε να εγώ για κουβεντούλα μπήκα" λέει. Και όποτε πω ότι ψάχνω μόνο σεξ, τότε ένα 95% σου λέει ότι δεν ψάχνουν κάτι τέτοιο και κλείνει. Τότε τις συμβουλεύω να μπουν καλύτερα σε κάποιο άλλο chat, πχ για βιβλία ή ταινίες. Ένα 5% όμως γουστάρει και συνεχίζει την κουβέντα. Δε μπορώ να πω ότι έχω πηδήξει από dating site. Ακόμα και όταν κρατούσα επαφή μέσω τηλ, όλες μα όλες ήταν μακρυά. Παντρεμένος βλέπετε και μέχρι να κανονίσουμε συνάντηση στην πόλη μου ή στη δικιά της, η γκόμενα βαριέται και φεύγει... Η γνώμη μου είναι ότι σαν την προσωπική επαφή (του στυλ τη βλέπω στο μπαρ, της μιλάω κλπ) δεν έχει.
Προσεχε μην την πατησεις και εσυ σαν τον αλλον εδω μεσα που το επαιζε γαμικος και τελικα εκλεισε ραντεβου με μια και ηταν η γυναικα του.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
πίπης όντως μ'αρεσει να είμαι ρομαντικός..και σε καποια πράγματα είμαι ψηλοκωλόστρα..
red flag για "γνωριμιες-σεξακι" μεσω ιντερνετ για σενα..μετα απο δυο-τρεις συναντησεις πας παρακατω..χωρις "ρομαντισμους".το 99% δεν ειναι gf material οποτε καλο ειναι να χεις ξεκαθαρισει στο κεφαλι σου απο πριν οτι πας για πουτσο και μονο και να μην παραμυθιαζεσαι..οπως ψαρεψε εσενα ετσι θα ψαρεψει και τον επομενο..
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
θεωρω πως στις ηλικιες που λες τα πραγματα ειναι πιο ξεκαθαρα.

εχω κ ενα παραδειγμα για να στο αποδειξω :

γνωριμια μεσω φβ με γυναικα ανω των 45.αρχικη συζητηση περι ανεμων κ υδατων.εν συνεχεια κ μετα απο λιγη ωρα ερωτηση για το τι ψαχνει η καθενας.

εγω:αποκλειστικα βολτουλες και σεξ.δεν ενδιαφερομαι για σχεση μονο να περναω καλα.
αυτη: ψαχνουμε διαφορετικα πραγματα μαλλον γιατι δεν με ενδιαφερει κατι τετοιο...
εγω: οκ δεν τρεχει τιποτα.τα λεμε

αποτελεσμα? μετα απο λιγο καιρο μου εστειλε ρωτοντας ποτε εχω χρονο να βγουμε κτλπ....τα υπολοιπα τα φανταζεσαι...

βασικα απο τα 40 κ πανω θεωρω τα πολλα λογια ειναι φτωχια.λιγα λογια κ καλα, ξεκαθαριζουμε τι γουσταρουμε και τι θελουμε.εχουμε να κανουμε με γυναικες που πλεον ξερουν κ αυτες τι θελουν (οι περισσοτερες..) κ συμβιβαζονται με την φαση.


είναι πολύ χαλαρή η φάση ακόμα.
σε πρόταση μου να συναντηθούμε πάντως που απάντησε καταφατικά με τρόπο σαν να το περίμενε.

περιτό να πω πως μετά την απάντησή της ξερόχυνα για ώρες  :cum:

τώρα που έρχονται γιορτές, πιστεύω θα κάνω καλό δώρο στον εαυτό μου  :grin:
 

alex967

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
76
Like
11
Πόντοι
0
Ρε παιδιά διάβασα κάποια σχόλια, αλλά δεν μπόρεσα να καταλήξω κάπου. Έχει κάποιος να προτείνει dating site (κυρίως για σεξ), διότι με chat θεωρώ χαμένο κόπο; Εγγράφηκα στο goomena, αλλά έπειτα δίαβασα αρνητικά σχόλια-κριτικές και αποθαρρύνθηκα. Να υποθέσω ότι για την περίπτωση της Ελλάδας καλύτερα να περιοριστώ στα Ελληνικά sites. Τα ξένα άλλωστες πόσους Έλληνες να μαζεύουν;

Cheers

Edit: Elmaz.gr αξίζει;
 

Messalina

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2012
Μηνύματα
295
Like
0
Πόντοι
1
elmaz.gr πρεπει να εχεις συνδρομη αλλιως δε παιζει παλια ειχε αρκετο κοσμο.
σε ενα σαιτ μια φιλη μου γνωρισε εναν πηγαν για καφε και της λεει
θα μου επιτρεψεις να πληρωσεις μονη σου τον καφε σου! :headbang: :headbang:
 

Messalina

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2012
Μηνύματα
295
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά διάβασα κάποια σχόλια, αλλά δεν μπόρεσα να καταλήξω κάπου. Έχει κάποιος να προτείνει dating site (κυρίως για σεξ), διότι με chat θεωρώ χαμένο κόπο; Εγγράφηκα στο goomena, αλλά έπειτα δίαβασα αρνητικά σχόλια-κριτικές και αποθαρρύνθηκα. Να υποθέσω ότι για την περίπτωση της Ελλάδας καλύτερα να περιοριστώ στα Ελληνικά sites. Τα ξένα άλλωστες πόσους Έλληνες να μαζεύουν;

Cheers

Edit: Elmaz.gr αξίζει;
goomena πληρωνεις να βγεις ραντεβου!καλη περιπτωση εχει λεει κοσμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom