Νέα

Γνωμες για ζευγαρια που κανουν μαζι πραγματα, χομπι κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
Για να το λες κατι θα ξερεις ζουζουνιτσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies:

Σορυ ρε λίλα.Ο υπολογιστής μου εκανε πουστιές και κολούσε. Σου ειπα οτι πείς εσυ, χαλάω εγω χατήρια; Απλά ακούγονται φήμες οτι ο Λίλας δεν μπορεί πια να χώσει στον κώλο του ότι έχωνε παλιότερα και καταφεύγει σε δικαιολογίες. Το θεωρώ πλήγμα αυτο για την φήμη του λίλα του μέγα το οποιο δεν πρέπει να αφήσεις αναπάντητο. Εγω για το καλό σου το λέω, οχι για να γελάσω, προς θεού.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
τυποι το μπαχαλεψατε το νημα κριμα ειναι εμεις δεν κανουμε τετοια εδω στο μπου! :hi:
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Σορυ ρε λίλα.Ο υπολογιστής μου εκανε πουστιές και κολούσε. Σου ειπα οτι πείς εσυ, χαλάω εγω χατήρια; Απλά ακούγονται φήμες οτι ο Λίλας δεν μπορεί πια να χώσει στον κώλο του ότι έχωνε παλιότερα και καταφεύγει σε δικαιολογίες. Το θεωρώ πλήγμα αυτο για την φήμη του λίλα του μέγα το οποιο δεν πρέπει να αφήσεις αναπάντητο. Εγω για το καλό σου το λέω, οχι για να γελάσω, προς θεού.
Εχει και αλλον σαν και εσενα η μαμα σου η εισαι το μοναδικο δειγμα :think: :think: :think: :think: :boobies:
 

Larisseos4

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
1
Οι γονεις μας δεν ασχολουνταν με τετοιες μαλακιες. Γιατι φροντιζαν οικογενεια.

Άρα οι γονείς σου ήταν "Το ζευγάρι που φρόντιζε την οικογένεια του"...

Βλέπεις κι αυτοί μαζί ήταν..

Για να μην παρεξηγηθώ, εκτός του ότι δεν είμαι σε σχέση, θέλω να σου πω εάν το "θέμα" σου είναι ότι τα ζευγάρια που είναι μαζί είναι αηδία τότε είσαι λάθος.. εάν διαφωνείς με τα "δήθεν" και social media ζευγάρια τότε είμαι μαζί σου!
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Κοιτα...καποτε ξερναγα με ολα αυτα... εχω κανει και ζευγαρι ρεζιλι μεσα στη μεση του δρομου... αλλα απο τοτε που βρηκα γκομενα ως και στη...τουαλετα μαζι παμε!!  Ετσι ειναι αυτα...
:think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom