Νέα

Γνωμες για ζευγαρια που κανουν μαζι πραγματα, χομπι κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
Μην τους ακους ρε λίλα. Αυτοι θα σου πουν τι θα χώσεις εσυ στον κώλο σου; Εσυ ξέρεις καλύτερα. Χωσε και πόσταρε να γελα να δουμε ηθελα να πω.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Μας πρήξατε τα αρχίδια με τον Λίλα!!!! :spam: :spam:
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Μην τους ακους ρε λίλα. Αυτοι θα σου πουν τι θα χώσεις εσυ στον κώλο σου; Εσυ ξέρεις καλύτερα. Χωσε και πόσταρε να γελα να δουμε ηθελα να πω.
Όχι δεν εχεις δικιο την γνωμη σοβαρων ανθρωπων πρεπει να την λαμβανεις υπ οψιν σου :boobies:
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
Αυτό λεω και εγω μου πρηξατε τα αρχιδια :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :boobies:

Καποιος σοβαρός άνθρωπος λέει οτι αν χωσεις μια κατσαρόλα στον κώλο θα ξεπρηστούνε. Αλλιώς χωσε οτι βρείς πρόχειρο.
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
Αν είχες αρχίδια δεν θα γαμιόσουν με κουτσουρα και κώνους.

Αδερφέ τωρα εισαι άδικος.Σε κάθε φωτο που ποστάρει φαίνονται τα αρχίδια του. Βεβαια ο ρόλος τους ειναι παρόμοιος με τις μπάλες στο χριστουγενιάτικο δέντρο, αλλα αυτο ειναι άλλο θέμα. Το μεσαίο ομως του χρησιμεύει και για κατούρημα.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Αν είχες αρχίδια δεν θα γαμιόσουν με κουτσουρα και κώνους.
Ελα να μου τα πιασεις για να πιστεις.Ετσι και αλλοιως σου αρεσει να πιανεις αρχιδια και να τα χαιδευεις :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :boobies:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Ελα να μου τα πιασεις για να πιστεις.Ετσι και αλλοιως σου αρεσει να πιανεις αρχιδια και να τα χαιδευεις :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :boobies:
Bαλτα εσυ στο κωλο σου και μπορεί να έρθω και εγώ να σου δώσω μια κλωτσιά να πάνε πιο μέσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom