Νέα

Γλωσσόφιλα και στριπτηζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα latreias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μπορει....υπαρχουν ομως διαφορων ειδων καραβια....απο τρατες κ καικια μεχρι γκαζαδικα κ κρουαζιεροπλοια....
Εχει διαφορα...
προτιμανε τα κρουζιεροπλοια αλλα την πληρωνουν και οι τρατες αν βρεθουν στο δρομο τους!γι αυτο εγω ειμαι θανατος απο ψηλα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Απο τότε που ξεκίνησα να πηγαίνω σε στριπ (πανε κανα δυο μέρες) είχα να αντιμετωπίσω τις εκδηλώσεις θαυμασμού και έρωτος απο πλευράς στριπτιτζουδων

ΠΑρά τις προσπάθειές μου, επιμένουν να με φιλάνε στο στομα και μάλιστα με γλώσσα.

Εσχάτως, το φαινόμενο έχει εξαπλωθεί και εκτός στριπ με κοπελες να με φιλάνε στη στάση του λεωφορείου, στο μετρό, ακόμα και στο δρόμο

Εμφανίζομαι λοιπόν στην εκπομπή σας κύριε Αυτιά μου για να καταγγείλω το γεγονός αυτό και να ρωτήσω

"Που είναι το κράτος;"
 

Επισκέπτης
Απο τότε που ξεκίνησα να πηγαίνω σε στριπ (πανε κανα δυο μέρες) είχα να αντιμετωπίσω τις εκδηλώσεις θαυμασμού και έρωτος απο πλευράς στριπτιτζουδων

ΠΑρά τις προσπάθειές μου, επιμένουν να με φιλάνε στο στομα και μάλιστα με γλώσσα.

Εσχάτως, το φαινόμενο έχει εξαπλωθεί και εκτός στριπ με κοπελες να με φιλάνε στη στάση του λεωφορείου, στο μετρό, ακόμα και στο δρόμο

Εμφανίζομαι λοιπόν στην εκπομπή σας κύριε Αυτιά μου για να καταγγείλω το γεγονός αυτό και να ρωτήσω

"Που είναι το κράτος;"
σε τι κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας ,νικο τσιαμτσικα?? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
εγω παιδια το μονο που ξερω ειναι οτι αμα τη γουσταρω τη γκομενα αμα κατσει θα τη ρουφηξω και ας μην ξερω τι εχει κανει πριν απο μενα.και νομιζω οτι οι περισσοτεροι ετσι ειναι.τωρα αν το μετανιωσω μετα ειναι αλλο θεμα.αλλα αν εχεις τις χειλαρες της μουναρας μπροστα σου ειναι δυσκολο να συγκρατηθεις
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω παιδια το μονο που ξερω ειναι οτι αμα τη γουσταρω τη γκομενα αμα κατσει θα τη ρουφηξω και ας μην ξερω τι εχει κανει πριν απο μενα.και νομιζω οτι οι περισσοτεροι ετσι ειναι.τωρα αν το μετανιωσω μετα ειναι αλλο θεμα.αλλα αν εχεις τις χειλαρες της μουναρας μπροστα σου ειναι δυσκολο να συγκρατηθεις

οχι δυσκολο.....αλλα μονο αδυνατο.....ποτε δεν εχω αντισταθει σε γλωσσοφιλο και η αληθεια ειναι οτι ειναι και το πιο ωραιο πραγμα στα μαγαζια αυτα.....και ευτυχως πολλες ειναι αυτες που το κανουν.....
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
ετσι ειναι φιλε μου.και παλι σε ευχαριστω που απαντησες στο μηνυμα που σου εστειλα προηγουμενως
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
.....και ευτυχως πολλες ειναι αυτες που το κανουν.....

Ετσι εεεε / για κανε μια λιστα απο αυτες που εχεις κρυμμενες και καταχωνιασμενες μεσα στα συρταρια του γραφειου σου που αναφερονται σε στριπερ που ριχνουν γλωσσιδια / τουλαχιστον για αυτες τις λιστες δεν θα σε λογοκρινουν / μια που μου ερχεται στο μυαλο μου τωρα ειναι η Μαρκετα - ξερεις ποια λεω / η Μαρκετα που εχει και μια αδερφουλα που δουλευει σε ενα στριπ στις Τζιτζιφιες .... 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ετσι εεεε / για κανε μια λιστα απο αυτες που εχεις κρυμμενες και καταχωνιασμενες μεσα στα συρταρια του γραφειου σου που αναφερονται σε στριπερ που ριχνουν γλωσσιδια / τουλαχιστον για αυτες τις λιστες δεν θα σε λογοκρινουν / μια που μου ερχεται στο μυαλο μου τωρα ειναι η Μαρκετα - ξερεις ποια λεω / η Μαρκετα που εχει και μια αδερφουλα που δουλευει σε ενα στριπ στις Τζιτζιφιες .... 

καλα εσυ μας εχεις γραμμενους κανονικα....εχεις χαθει απο ολους και απο ολα....οποτε δεν σου βγαζω καμμια λιστα απο τα συρταρια μου....ασε που εχασα και τα κλειδια.......
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Σοφια στο Πρινσες...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
καλα εσυ μας εχεις γραμμενους κανονικα....εχεις χαθει απο ολους και απο ολα....οποτε δεν σου βγαζω καμμια λιστα απο τα συρταρια μου....ασε που εχασα και τα κλειδια.......

Είναι προεκλογική περίοδος :cheesy:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Στο Princess για γλωσσόφιλα προτείνω ΚΟΡΙΝΑ και πάλι ΚΟΡΙΝΑ. αν την αποσπάσετε από το πολυπληθές κοινό της!!!
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
ναταλι η κατι τετοιο απο rasputin πριν κανα χρονο... η τυπισα εκανε πολλα με τη γλωσσα περα απο γλωσσοφιλα :grin:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ποιες κοπελες κανουν γλωσσιδια στα στριπ ????

Αφροδιτη = Μαρκετα αλλα μαλακισμενη

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τί  είναι γλωσσόφιλο , καινούρια  ανωμαλία ?
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
baby `o πειραιως...ειχα χασει τη μπαλα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom