Νέα

Γλωσσόφιλα και στριπτηζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα latreias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

latreias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες χαιρετώ!

Να πω καταρχάς ότι είμαι πολύ αρχάριος στο άθλημα του στριπτηζάδικου, μια φορά πήγα πρόσφατα και καύλωσα δεόντως...

Αυτό που θέλω να ρωτήσω μπορεί να είναι και μαλακία, αλλά εδώ βλέπω δεν πρέπει να υπάρχουν ντροπές και φόβοι, οπότε ας εκφραστώ ελεύθερα.

Οι κοπέλες στα στριπ δίνουν γλωσσόφιλα; Μου αρέσει πολύ το girlfriend attitude. Γενικά καυλώνω τρελά όταν στο κουτούπωμα πέφτει και γλωσσόφιλο, γουστάρω πολύ.

Με τις στρίπερς όμως γίνεται; Αν ναι, πού; Στο κέρασμα ποτού, στον απλό χορό, στο πριβέ;
Τελευταίο και σημαντικότερο: Ένα φιλί με μία στρίπερ τι κινδύνους για την υγεία μπορεί να κρύβει;

Ευχαριστώ...

ΥΓ: Το θέμα το έβαλα στην κατηγορία "Αθήνα" γιατί ρωτάω για τα μαγαζιά της Αθήνας, για να πάρω και πιο συγκεκριμένες απαντήσεις.
 

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Κανένα κίνδυνο δεν κρύβει σε διαβεβαιώ! Το θέμα είναι να σαι κωλόφαρδος και να σου κάτσει κάτι πρώτο! Ποτε δε μου χει τύχει αλλά το χω ακούσει και το χω δει σε άλλους! Είναι μάλλον να έχει όρεξη για υπηρεσίες η τύπισα που αμα είναι θα το κάνει!
Αλλά από κίνδυνο για την υγεία... Δε νομίζω, πρέπει να το θέλει η καντεμιά σου... Όποια το κάνει λες να είναι τόσο μαλάκο που να ρισκάρει έτσι εύκολα κι αυτή για τη δική της πάρτη; Σε ρωτώ...
 
OP
OP
L

latreias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Θετικό το ότι γίνεται :-)

Το ρωτάω γιατί μου έχει πει γιατρός πως σε μπουρδέλο σε καμία περίπτωση δε φιλάς τη πουτάνα ούτε σε στόμα, ούτε σε βυζί (καλά για νιμού δεν το συζητώ καν), για το φόβο ηπατίτιδας και άλλων ΣΜΝ.

Βέβαια με μια πουτάνα η επικινδυνότητα είναι σαφώς μεγαλύτερη, αλλά και μια στρίπερ δεν είναι του κατηχητικού, κι αυτή το πνίγει το κουνέλι, έστω και πιο επιλεκτικά. Βέβαια με το γλωσσόφιλο πρέπει να είσαι πολύ γκαντέμης για να κολλήσεις κάτι, σωστά το λες, είναι το λιγότερο επικίνδυνο, αλλά καλύτερα να είμαστε σίγουροι για να το απολαύσουμε καλύτερα και πιο χαλαρά.

Σε τι φάση το δίνει η κοπέλα στο στριπτηζάδικο;
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
latreias φιλε μου ειμαι και εγω πολυ φαν των γλωσσοφιλων / οταν μια στριπερ σε πλακωνει στα γλωσσιδια μπορω να πω οτι ειναι καλυτερο και απο φραπεδια !!!!! / λοιπον αν και εχω πανω απο μηνα και βαλε να παω σε στριπ και ειμαι αρκετα εκτος φορμας θα σου καταθεσω την εμπειρια μου /
κατ΄αρχην οι πολυ μουναρες των στριπ δυσκολα να σε αρχισουν στα γλωσσιδια / τα καλυτερα γλωσσιδια τα εχω γευτει στο princess και στο lolita / στο πρωτο πιστευω οτι αρκετες σε αφηνουν  να γλειψεις στο lolita εχω παρα πολυ καιρο να παω και ειχα πλακωθει στα γλωσσιδα με μια milf - δεν ξερω αν αλλες το κανουν στο lolita / παντως γενικα στο princess ειναι πιο χυμα τα πραματα οποτε ισως ειναι πιο ευκολο να γλειψεις εκει / τωρα τα γλωσσιδα κατα κανονα πεφτουν στους χορους και στα πριβε / στο ποτο ειναι σχεδον αδυνατο να γινει / οσο για τους κινδυνους τους γραφω / οταν εχω τη μουναρα μπροστα μου και αισθανομαι τη καυτη της ανασα στο προσωπο μου οχι μονο γλωσσιδια και παιδι κανω μαζι της .... 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
φιλε latreia οπως και οι φιλοι μας θα σου πω κι εγω οτι αν σε πλακωσει στα φιλια η κοπελα να θεωρεις τον εαυτο σου πολυ τυχερο και να μην χασεις ευκαιρια γιατι αυτο μπορει να συμαινει οτι η κοπελα μπορει να σε γουσταρει και ποιος ξερει τι αλλο θα σου κανει!Παντως οι ντιβες δεν τα κανουν αυτα γιατι θεωρουν τον εαυτο τους πολυ ατομα.Εγω ειμαι φαν των γνωστων στριπτιτσαδικων που εκει μαλλον ειναι πολυ δυσκολο να σου κατσει τετοια φαση.Ας πουμε στο γκολντ (που ειμαι πολυ φαν) καλη γκομενα δεν θα σου το κανει ποτε.
Μην θεωρεις τα λογια μου δεσμευτικα ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Μου έχει κάτσει στο λίντο αλλά με μαύρη! Με ποτό
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
To γλωσσόφιλο είναι κάτι πολύ όμορφο και μας φτιάχνει. Ακίνδυνο δεν είναι πάντως, γιατί νομίζω ρώτησε και αυτό ο φίλος

Ναι σωστα σε καμια περιπτωση δεν ειναι ακινδυνο γιατι δεν εισαι σε θεση να γνωριζεις τι εχει κανει η κοπελα στη ζωη της.Μπορει να ηταν η μεγαλυτερη πουτανα στην πατριδα της και εδω να το παιζει φιρμα.
Πολυ σωστα τα λεει ο φιλος gimme_shelter
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Bέβαια. Δίκιο έχει ο dantis και ο gimme_shelter. Κι εγώ το μετάνοιωσα τότε με τη μαύρη. Πρέπει να ελέχουμε τον εαυτό μας σε τέτοιες φάσεις
 

Επισκέπτης
Μάγκες χαιρετώ!

Να πω καταρχάς ότι είμαι πολύ αρχάριος στο άθλημα του στριπτηζάδικου, μια φορά πήγα πρόσφατα και καύλωσα δεόντως...

Οι κοπέλες στα στριπ δίνουν γλωσσόφιλα; Μου αρέσει πολύ το girlfriend attitude. Γενικά καυλώνω τρελά όταν στο κουτούπωμα πέφτει και γλωσσόφιλο, γουστάρω πολύ.

Με τις στρίπερς όμως γίνεται; Αν ναι, πού; Στο κέρασμα ποτού, στον απλό χορό, στο πριβέ;
Τελευταίο και σημαντικότερο: Ένα φιλί με μία στρίπερ τι κινδύνους για την υγεία μπορεί να κρύβει;

Ευχαριστώ...

ΥΓ: Το θέμα το έβαλα στην κατηγορία "Αθήνα" γιατί ρωτάω για τα μαγαζιά της Αθήνας, για να πάρω και πιο συγκεκριμένες απαντήσεις.

Παρ'οτι ειμαι κ εγω αρχαριος στα στριπ...θα προσπαθησω ν'απαντησω!

Οι κοπελες στα στριπ γλωσσοφιλουν πελατες κυριως στους πριβε χωρους κ χορους...Υπαρχουν ομως κατηγοριες...
1.πουτανες κ φουλ επαγγελματιες - φιλουν χωρις αναστολες...(στο προηγουμενο πριβε μπορει να πιπιλαγε τον πουτσο πελατη...).
2.γκομενες που μετα απο ποτοθεραπεια αποκτουν οικειοτητα...οποτε ριχνουν κ κανενα φιλακι για να μη χασουν τον σπονσορα...
3.γκομενες που παλι μετα πο ποτοθεραπεια κ χοροθεραπεια αποκτουν οικειοτητα με τον πελατη ο οποιος παιρνει τη μορφη ανθρωπου που γουσταρουν...τοτε πεφτουν τα καλυτερα φιλια...(κ κυριως εκτος μαγαζιου..μαζι με τα υπολοιπα...)!

Αν ξεχνω κατηγορια τη συμπληρωνει καποιος μεγαλυτερος γνωστης...

Ενα φιλι σε μια στριπερ....κρυβει ακριβως τους ιδιους κινδυνους με μια τυχαια γκομενα στο δρομο...
ΠΟΤΕ ΔΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΚΑΝΕ (ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ)...ΠΡΙΝ ΣΕ ΦΙΛΗΣΕΙ.....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δυστυχώς ναι :2funny: αλλά εκείνη τη στιγμή σπανίως το σκέφτεσαι
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Παρ'οτι ειμαι κ εγω αρχαριος στα στριπ...θα προσπαθησω ν'απαντησω!

Οι κοπελες στα στριπ γλωσσοφιλουν πελατες κυριως στους πριβε χωρους κ χορους...Υπαρχουν ομως κατηγοριες...
1.πουτανες κ φουλ επαγγελματιες - φιλουν χωρις αναστολες...(στο προηγουμενο πριβε μπορει να πιπιλαγε τον πουτσο πελατη...).
2.γκομενες που μετα απο ποτοθεραπεια αποκτουν οικειοτητα...οποτε ριχνουν κ κανενα φιλακι για να μη χασουν τον σπονσορα...
3.γκομενες που παλι μετα πο ποτοθεραπεια κ χοροθεραπεια αποκτουν οικειοτητα με τον πελατη ο οποιος παιρνει τη μορφη ανθρωπου που γουσταρουν...τοτε πεφτουν τα καλυτερα φιλια...(κ κυριως εκτος μαγαζιου..μαζι με τα υπολοιπα...)!

Αν ξεχνω κατηγορια τη συμπληρωνει καποιος μεγαλυτερος γνωστης...

Ενα φιλι σε μια στριπερ....κρυβει ακριβως τους ιδιους κινδυνους με μια τυχαια γκομενα στο δρομο...
ΠΟΤΕ ΔΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΚΑΝΕ (ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ)...ΠΡΙΝ ΣΕ ΦΙΛΗΣΕΙ.....

Για αρχάριος στα strip καλούτσικα τα λες. Περίσεψε κανένα 50άρικο να πας και εσύ εισοδο + ποτό + χορό;
 

Επισκέπτης
Δυστυχώς ναι :2funny: αλλά εκείνη τη στιγμή σπανίως το σκέφτεσαι

το σκεπτεται η κοπελα για σενα πριν απο σενα....παρατηρησε κ θα δεις (οχι εσυ ο λεο) τις περισσοτερες να μασουν τσιχλα...υπαρχει κ η περιπτωση της καπνιστριας που δν καταλαβαινεις κ πολλα...κλπ κλπ κλπ...
υπαρχει κ η περιπτωση της πιωμενης....οπου παλι δν καταλαβαινεις πολλα....
 

Επισκέπτης
Για αρχάριος στα strip καλούτσικα τα λες. Περίσεψε κανένα 50άρικο να πας και εσύ εισοδο + ποτό + χορό;
ειναι εποχες αυτες να παει κανεις σε strip ? με τετοια ανεχεια/φτωχεια/ανεργια/ζεστη στον κοσμο...εγω πολεμαω για ανωτερα ιδανικα...:):):):):)...Tα strip show θα σκεπτομαι ????
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δεν μασούν για τα γλωσσόφιλα :2funny: αλλά για τους άλλους λόγους. Τα γλωσσόφιλα είναι από ορισμένες και επιδημούν σε συγκεκριμένα μαγαζιά κατά κύριο λόγο

Μπράβο, στείλτα στην Ακαδημία Αθηνών
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
wellcome back απειρε mclein!!...
 

Επισκέπτης
Δεν μασούν για τα γλωσσόφιλα :2funny: αλλά για τους άλλους λόγους. Τα γλωσσόφιλα είναι από ορισμένες και επιδημούν σε συγκεκριμένα μαγαζιά κατά κύριο λόγο

Μπράβο, στείλτα στην Ακαδημία Αθηνών

Σε ολα τα μαγαζια παιζουν γλωσσοφιλα...κατα την μικρη μου εμπειρια...

Φυσικα κ δν μασουν τσιχλα ΓΙΑ τα γλωσσοφιλα...αλλα αμα ειναι με το σπονσορα ή τον τυπο που ψευτογουσταρουν μασουν τσιχλα ΚΑΙ ΓΙΑ τα γλωσσοφιλα...μαλλον...

wellcome back απειρε mclein!!...
thnx my friend!!!


 

Επισκέπτης
ειναι εποχες αυτες να παει κανεις σε strip ? με τετοια ανεχεια/φτωχεια/ανεργια/ζεστη στον κοσμο...εγω πολεμαω για ανωτερα ιδανικα...:):):):):)...Tα strip show θα σκεπτομαι ????
αμα δεις καραβι στην ερημο,μουνι το πηγε !!και το μουνι θελει γαμησι!!αυτα ειναι ιδανικα  :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
αμα δεις καραβι στην ερημο,μουνι το πηγε !!και το μουνι θελει γαμησι!!αυτα ειναι ιδανικα  :grin: :grin: :grin:
Μπορει....υπαρχουν ομως διαφορων ειδων καραβια....απο τρατες κ καικια μεχρι γκαζαδικα κ κρουαζιεροπλοια....
Εχει διαφορα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom