Νέα

Γκόμενες που ζητάνε ξύλο στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Εαν μια γκόμενα θέλει ξύλο, είναι για ψυχανάλυση πραγματικά. Αρνούμαι αυτό το παιχνίδι πάντα. Στις γκόμενες μου βγαίνει τρυφεράδα, όχι βία. Εάν θέλω να δώσω ξύλο, θα βγώ έξω να ψαχτώ για ξύλο με καναν τύπο (μικρός το έκανα αυτό) δεν θα βαρέσω την κοπέλα μου ή την χ τύπισσα για κανέναν λόγο.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Αλλη μια φορα στο ιδιο χωρο{αν θυμαμαι καλα ειχε 4-5,τις ειχα παρει ολες}οπως ειμαι στα ορθια και αυτη στα γονατα και παιζει "Φλαουτο"την παιδευα και μια της εδινα το γλυφιτζουρι και μια της το τραβαγα,της το εβαζα σε λιγα εκατοστα αποσταση και δεν την αφηνα να "παιξει"χαχαχαχαχχαχαα και σε μια φαση την αφηνω το περνει  με μανια στο στομα και ξαφνικα της το περνω αποτομα και της τραβαω ενα χαστουκι με το εργαλειο και κανει "ααααχχχχχχχχχ"χαχαχαχαχαχαχα,το σκεφτομαι και γελαω ακομα....περιτο να σας πω οτι περασα καλα εκεινο το απογευμα......Λυσσαρα ητανε........χαχαχαχαχχααα
Καλα να περνατε.....
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Εάν την αρχίσω στα μπουκέτα την ωρα του σεξ, θα χύσει ;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Ωραίος είσαι εσύ  :grin: :-*
Χέσιμο δεν έχω κάνει ποτέ, αλλά θα ήθελα κάποια στιγμή να το δοκιμάσω σαν εμπειρία να δω πως είναι.

Ο δημητρακης29 το δεχοταν παλια. Εδινες 200 δολαρια τον μηνα.

Τωρα δεν ξερω, ρωτα τον
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
. Θα της χώσω μπάτσες στα κωλομέρια, αλλά ποτέ στο πρόσωπο. Θα την πω "πουτανα ή πουτανάκι" αλλά όχι "τελειωμένη ξεκωλιάρα γαμώ το μουνί που σε έφτυσε!".
Στα κωλομερια δυνατα μεχρι να κοκκινισει, στο προσωπο απλα χαστουκια να μην γινει ουτε σημαδι.

Τα μπινελικα ειναι για την "υποταγη" κ οχι για να την προσβάλλεις .
Την λες "ψωλορουφηχτρα ή χυσοζητιανα" αλλα οχι "κωλοχοντρη ή αγριοπόντια"
 

GEOMAN265

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
56
Like
347
Πόντοι
20
Πριν καμμια 10ετια γαμουσα μια τυπισσα που δουλευε στο hondo center.της εριχνα τοσο ξυλο χαστουκια μπουνιες και ειδικα στο κωλο σε σημειο να ανεβαζει πυρετο απο την φλεγμονη.......και με επερνε τηλεφωνο την αλλη μερα απο την δουλεια μεσα στην καυλα και μου ελεγε δεν μπορω να κατσω στο σκαμπο της δουλειας απο το ξυλο και οταν καθομαι για λιγο πεθαινω απο τον πονο και καυλωνω........καποια στιγμη ξεφυγε ολο το σκηνικο και την εκοψα.......μια στους μπατσους να πηγαινε με εβλεπα για εισαγγελεα.....
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Πρόσφατη εμπειρία με φιλη που μας παρέσυρε το αλκοόλ στο αυτοκίνητο (προ πανδημίας). Μεταξύ χαμουρέματος, μαλακίας και πίπας, της είχνω ενα ελαφρύ χαστουκάκι και της λέω ¨"καριολίτσα". Μου απαντάει "μην είσαι βίαιος" κ για την χαρά του παιχνιδιού της απαντάω "είμαι όσο σου αξίζει".
απαντάει "μου αξίζει κ άλλο, αλλά πρέπει να το βρείς.
Η συνέχεια είχε χοτελι,πιπες,χαστούκια στα μουτρα, βυζιά,κώλο, φτυσιματα  ασταμάτητο αναλ με ολοκλήρωση στα μούτρα. 3 ώρες με παρακάλαγε αν την ξεφτυλίζω...ωραίες στιγμές... :heavymetalbig:

Ωραιος ο μπαιχτης
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Στα κωλομερια δυνατα μεχρι να κοκκινισει, στο προσωπο απλα χαστουκια να μην γινει ουτε σημαδι.

Τα μπινελικα ειναι για την "υποταγη" κ οχι για να την προσβάλλεις .
Την λες "ψωλορουφηχτρα ή χυσοζητιανα" αλλα οχι "κωλοχοντρη ή αγριοπόντια"
Χαχαχαχαχ :2funny:

Δεν την βρίσκω ρε φίλε έτσι, τι να κάνουμε! :grin:

Στα κωλομέρι βαράω, δεν μασάω! Πρόσωπο όμως όχι (μόνο πουτσοσκάμπιλο!).
Όσο για τα βρισίδια, δεν θα πήγαινα ποτέ με κωλόχοντρη! Με γυναίκα πάνω από 60 κιλά δεν πάω (εκτός αν είναι 1.85 ύψος!) :grin:
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
Ένα καλοκαίρι δούλευα πάλι σε νησί, είχα γνωρίσει μια σερβιτωραια Πόντια που δούλευε σεζόν. Της έριχνα πολύ ξύλο αφού από άσπρη γινόταν κόκκινη (είχε δέρμα λευκό που δεν μαυρίζει με τίποτα),σε μια φάση της τράβηξα μια σφαλιάρα στην μάπα και ξενέρωσε σε βαθμό με σηκωθεί λες και την χτύπησε ρεύμα και να φύγει. Φυσικά μετά από αυτό σπάσαμε κ έβαλα την γάτα μου να κλαίει...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Καβλοθρεντ για μενα που μου σηκωνεται μονο με τετοιες σκεψεις.

Ευτυχως εχω μια κανα χρονο τωρα που εκτονωνομαι ψυχικα κ σωματικα, τα παντα ολα.

Χαστουκια στο προσωπο (απαλα)
Στα βυζια (δυνατοτερα)
Στον κωλο (πολυ δυνατα)
Μπινελικια ταπεινωτικα
Χυσιμο στο πατωμα να το γλυψει
Χυσιμο στο πιατο να το γλυψει
Γαμησι απο τον κωλο δυνατο με χαστουκια στον κωλο κ μπινελικα
Κατουρημα στην μαπα στο μπανιο
Ταπεινωση γενικως
Μπορει να βλεπω μπαλα στην τβ κ να την βαλω γονατιστη να μου γλυφει τις πατουσες.

Το αστειο ειναι πως πριν καμμια βδομαδα μου λεει πως ειναι φεμινιστρια.

Μου καθαριζει το σπιτι, μαγειρευει, την στελνω για ψωνια, την αλλη φορα θα την στειλω να πλυνει το αμαξι μεσα εξω χαχαχα...
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
Τώρα που λες κατούρημα... Σήμερα πήγα παραλία για καφέ και γνώρισα ένα μελαχροινό 35χρ.... Πιάσαμε κουβέντα το πήγα κατευθείαν εκεί και Μ λέει γουστάρω να με κατουρήσεις... φυσικά ζήτησε και ξύλο.. τι φάση ρε μλκες πρώτη φορά Μ το ζητάει γκόμενα αυτό!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
!).
Όσο για τα βρισίδια, δεν θα πήγαινα ποτέ με κωλόχοντρη! Με γυναίκα πάνω από 60 κιλά δεν πάω (εκτός αν είναι 1.85 ύψος!) :grin:
Ουτε κ εγω.
Το μονο που δεν μπορω ειναι τις χοντρες.
Για παραδειγμα το ειπα.
Οκ
Λεμε "ψωλοανακουφιστρα"
Δεν λεμε "η μανα σου η καργιολα ή ο πατερας σου ο μπεκρής"
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.859
Like
453
Πόντοι
36
Και βέβαια υπάρχουν. Συνήθως πρέπει να αναπτυχθεί μια οικειότητα για να ανοιχτούν και να το ζητήσουν. Και φυσικά βάζουν οι ίδιες τα όρια, από soft μέχρι εξευτελισμό. Ετσι ή καβλώνουν περισσότερο ή και χύνουν αγρίως πάνω στη φάση. Μου έχουν τύχει με δύο CGs τουλάχιστον και με τη μια από τις δύο παίρνομαι ακόμη (η άλλη έχει σταματήσει και ήταν βαριά περίπτωση). Δεν είναι κάθε φόρα στην ίδια φάση αλλά υπάρχουν μέρες που το ζητάει και το λέει ευθαρσώς και με λεπτομέρειες (φτύσε με , βάρα με εκεί ή εδώ κτλ.). Αυτά είναι ψυχολογικά προβλήματα που εκφράζονται με αυτό το τρόπο, νίωθουν ενοχές και ζητάν "τιμωρία" για να νιώσουν καλύτερα. Άβυσσος η ψυχή τους. Πάντως τα όρια που θέτουν πρέπει να γίνονται σεβαστά διαφορετικά αφενός χάνεται η κάβλα, αφετέρου η φάση γίνεται κακοποίηση και τότε φαίνονται τα ψυχολογικά προβλήματα του εκάστοτε τύπου και όχι της κοπέλας. Η συναίνεση έιναι το παν σε αυτές τις περιπτώσεις...

Την καλημέρα μου.                   
Σωστος !!!  Καλημερα τυπε !!! :hi: :hi:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Εγώ πριν χρόνια είχα μια γκόμενα Ρωσίδα που ήθελε ξύλο κανονικό ..
Μπατσους στην μούρη στο σώμα κτλ
Μου είχε πει ότι ο πρώην της είχε σπάσει την μύτη απο το ξύλο μέσα στην σούρα τους ...

Εγώ που μου αρέσει η φάση .....της φαινόμουν πολύ σοφτ  .....χαχααχ
Είχε κοκκινίσει το χέρι μου (με πόναγε) και το κωλομέρι της έγινε μπλε χαχαχα

Πολύ ανώμαλη στο γαμήσι παίρναμε μαζί άλλες γκόμενες ....τρελά γαμήσια ......
Μου έχει τύχει και με Ελληνίδες πολλές φορές(τις περισσότερες) να γουστάρουν ξύλο και εξευτελισμό ..
Ωραίο θέμα όποιος το άνοιξε εύγε !!!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
16
Ξέρουμε κάποια σε στούντιο μασάζ κλπ που να δέχεται δυνατές ξυλιές στα κωλομέρια; Η Χριστίνα στο Μάρνης28 δεχόταν (σε λογικά πλαίσια) αλλά σταμάτησε... 
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Εγώ πριν χρόνια είχα μια γκόμενα Ρωσίδα που ήθελε ξύλο κανονικό ..
Μπατσους στην μούρη στο σώμα κτλ
Μου είχε πει ότι ο πρώην της είχε σπάσει την μύτη απο το ξύλο μέσα στην σούρα τους ...

Εγώ που μου αρέσει η φάση .....της φαινόμουν πολύ σοφτ  .....χαχααχ
Είχε κοκκινίσει το χέρι μου (με πόναγε) και το κωλομέρι της έγινε μπλε χαχαχα

Πολύ ανώμαλη στο γαμήσι παίρναμε μαζί άλλες γκόμενες ....τρελά γαμήσια ......
Μου έχει τύχει και με Ελληνίδες πολλές φορές(τις περισσότερες) να γουστάρουν ξύλο και εξευτελισμό ..
Ωραίο θέμα όποιος το άνοιξε εύγε !!!


:kneel: :respect:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom