Νέα

Γκόμενες που ζητάνε ξύλο στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Καλησπερα σε όλους, εγώ μάλλον είμαι ο πιο άτυχος στο forum μιας που γουστάρω πολύ τις αγριάδες αλλά τέτοιες γκόμενες δεν έχω γνωρίσει, μια μόνο έτυχε αλλά ήμουν πολύ μικρός. Θα συνιστούσα όποιοι έχουν τέτοιες γνωριμίες και δεν τους ενδιαφέρει να κάνουν γνωριμίες και σε άλλους...
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Απο τις πεντε τελευταιες,οι τρεις θελανε αγριαδες και πνιξιματα και δαγκωματα κ ξυλο.Αλλα κυριως το να τις εχεις στην ξεφτιλα,να τις κακομεταχειριζεσαι κ.λ.π.
Και μολις τελειωσει το σεξ το παιζουν φεμινιστριες.Θεωρω οτι ειναι επειδη βλεπουν πιο πολλες τσοντες κι απο μας,κι εχει γινει μοδα.
Έτσι ακριβώς είναι τύπε! Απλά μόλις αρχίσουν να στο παίζουν φεμινίστριες άρχισε κι εσύ να τις ψιλογράφεις.. Από τη στιγμή που τις έχεις πηδήξει το πάνω χέρι το έχεις εσύ!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
όσοι έχετε βαρύ χέρι ... έχετε το νου σας ....
μην σας παρασύρει καμιά μαλακισμένη και έχετε μπλεξίματα ......

ξέρω έναν μαλάκα που έμπλεξε άσχημα έτσι .... μια τελείως ηλίθια, ήθελε ξύλο ....
κι αυτός της "έκανε το χατήρι" !!!!!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Η αλήθεια είναι ότι τελευταία όλο και περισσότερες γκόμενες (ανεξαρτήτου ηλικίας, ήθους, παιδείας, κλάσης, κτλ, κτλ) ζητάνε ξύλο όλο και περισσότερο...!!! Ίσως γιατί αυτομαστιγώνονται επειδή ξεκίνησαν οι ίδιες αυτό το φεμινιστικό κίνημα τη δεκαετία του 60 και του 70, το οποίο μάλλον δεν βγαίνει και πολύ καλά γιατί ως γνωστόν όσο πιο φεμινίστρια είναι κάποια, τόσο πιο πολύ αγάμητη είναι!!! :tooth:

Στο θέμα μας όμως:
Προσωπικά, όλες οι γκόμενες που έχω συνεβρεθεί τα τελευταία 10 χρόνια θέλουν φάπες και βρισίδι. Επειδή δεν την βρίσκω κι εγώ ιδιαίτερα με αυτά, τις κωλοσκαμπιλιάζω και τις βρίζω μέχρι ένα όριο. Όχι για να μην με τρέχουν, αλλά γιατί εγώ δεν την βρίσκω με το παραπάνω ξύλο ή βρισίδι. Θα της χώσω μπάτσες στα κωλομέρια, αλλά ποτέ στο πρόσωπο. Θα την πω "πουτανα ή πουτανάκι" αλλά όχι "τελειωμένη ξεκωλιάρα γαμώ το μουνί που σε έφτυσε!".

Έτσι δεν έχω και φόβο να με τρέχει η άλλη!
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
όσοι έχετε βαρύ χέρι ... έχετε το νου σας ....
μην σας παρασύρει καμιά μαλακισμένη και έχετε μπλεξίματα ......

ξέρω έναν μαλάκα που έμπλεξε άσχημα έτσι .... μια τελείως ηλίθια, ήθελε ξύλο ....
κι αυτός της "έκανε το χατήρι" !!!!!


Σωστό !!! θέλει πολυ προσοχή με γυναικά δεν ξέρεις ,ποτέ στο πρόσωπο ....βαρα όσο θες στον κώλο
 

Metr69

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
89
Κριτικές
191
Like
8.399
Πόντοι
30.082
Το ξύλο κατά το γαμησι,αν η γκόμενα έχει καυλώσει την εξιταρει.ακομα και την πιο αγαθή
Αρχίζει και φουντώνει μέσα της η πουτανα που κρύβει το κάθε θυλικο άλλες λίγο άλλες πολύ.
Φτάνει να έχει ήδη καυλώσει και να σε γουστάρει,αποκει ξεκινάνε όλα.
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Καθε βιτσιο δεκτό, ξυλο θέλει ξύλο τις δινεις. Το θεμα ειναι να προσαρμοζεσαι στο παιχνιδι που θελει η καθε μια. Παντως μιας και μιλαμε για ξυλο, ριχνουμε εσατζιδικο ξυλο ή γκεσταπιτικο, δηλαδη να μην αφηνουμε σημαδια.. εχει τεχνικη.
 

steve07

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2013
Μηνύματα
287
Like
219
Πόντοι
21
Χρειαζεται προσοχή, μου εχει τυχει κι εμένα.Να φανταστεις αυτή στα 4 ενω της εριχνα στον κωλο κλωτσιες να την παω μεχρι το μπάνιο και αυτη φωναζε και μου ελεγε ¨ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΤΣΙ" κυκλοφοράνε πολλες που ειναι σαλεμένες τελειως...
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.859
Like
453
Πόντοι
36
υπαρχουν αραγε εκδιδομενες που να ζητανε ξυλο και βρισιες???? :think: :think:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
υπαρχουν αραγε εκδιδομενες που να ζητανε ξυλο και βρισιες???? :think: :think:

Και βέβαια υπάρχουν. Συνήθως πρέπει να αναπτυχθεί μια οικειότητα για να ανοιχτούν και να το ζητήσουν. Και φυσικά βάζουν οι ίδιες τα όρια, από soft μέχρι εξευτελισμό. Ετσι ή καβλώνουν περισσότερο ή και χύνουν αγρίως πάνω στη φάση. Μου έχουν τύχει με δύο CGs τουλάχιστον και με τη μια από τις δύο παίρνομαι ακόμη (η άλλη έχει σταματήσει και ήταν βαριά περίπτωση). Δεν είναι κάθε φόρα στην ίδια φάση αλλά υπάρχουν μέρες που το ζητάει και το λέει ευθαρσώς και με λεπτομέρειες (φτύσε με , βάρα με εκεί ή εδώ κτλ.). Αυτά είναι ψυχολογικά προβλήματα που εκφράζονται με αυτό το τρόπο, νίωθουν ενοχές και ζητάν "τιμωρία" για να νιώσουν καλύτερα. Άβυσσος η ψυχή τους. Πάντως τα όρια που θέτουν πρέπει να γίνονται σεβαστά διαφορετικά αφενός χάνεται η κάβλα, αφετέρου η φάση γίνεται κακοποίηση και τότε φαίνονται τα ψυχολογικά προβλήματα του εκάστοτε τύπου και όχι της κοπέλας. Η συναίνεση έιναι το παν σε αυτές τις περιπτώσεις...

Την καλημέρα μου.                   
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
8
Like
497
Πόντοι
301
Πρόσφατη εμπειρία με φιλη που μας παρέσυρε το αλκοόλ στο αυτοκίνητο (προ πανδημίας). Μεταξύ χαμουρέματος, μαλακίας και πίπας, της είχνω ενα ελαφρύ χαστουκάκι και της λέω ¨"καριολίτσα". Μου απαντάει "μην είσαι βίαιος" κ για την χαρά του παιχνιδιού της απαντάω "είμαι όσο σου αξίζει".
απαντάει "μου αξίζει κ άλλο, αλλά πρέπει να το βρείς.
Η συνέχεια είχε χοτελι,πιπες,χαστούκια στα μουτρα, βυζιά,κώλο, φτυσιματα  ασταμάτητο αναλ με ολοκλήρωση στα μούτρα. 3 ώρες με παρακάλαγε αν την ξεφτυλίζω...ωραίες στιγμές... :heavymetalbig:
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Να και ενα forum που πραγματικα αξιζει...Καλημερα σε ολουσ!!!
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
Είχα κάποτε μια που για να τελειώσει ήθελε να τον πνίγουν στο λαιμό ... σε φάση να της κόβετε η αναπνοή , να κοκκινίζει να μην μπορεί να ανπνευση . Δεν μπορούσα να ελενξω ποσό δύναμη βάζω εκεί , φοβόμουν μη. Της κάνω καμία ζημιά ή μου μείνει στον τόπο ... αυτή πάντα ζητούσε ακόμα πιο μεγάλη πίεση ... αυτό όλο ήταν μια διαταραχή για αυτήν .....

Έκατσα διάβαση λίγο για αυτές της περιπτώσεις και είδα ότι υπάρχουν άνθρωποι που μόνο έτσι τελειώνουν .... όμως τον να γαμαω κι παράλληλα να σκαιφτομαι μην πάθει κάτι ήταν βασανιστικό .

Τελευταία φορά που την πήρα τα χέρια μου φεύγαν ανεξελνκτα πάνω στο κορμί της καθώς την επερνα από κωλο και της άσπρο να έναν δονητή στο μουνι με την κοιλιά μου . Είχα βγει εκτός ελέγχου .... μου είπε ότι αυτό ήθελε και ότι ήταν η καλύτερη φορά που το είχαμε κάνει . Για εμένα όμως ήταν και τελευταία .... άρρωστη κατάσταση ....
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Οι περισσοτερες το τραβαει ο οργανισμος τους πριν και μετα το σεξ!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους.....Κυριοι μια φορα στην Αλκαμενους 113,{πανε πολλα χρονια}εριξα ενα χαστουκακι στο κολαρακι της,χαστουκακι αλλα ακουστηκε εξω και γυρναει το κεφαλι οπως ειμαστε σηκωνη το χερι σαν........και με εβγαλε απο το παιχνιδι.......τιμιο εκ μερους της μου επιστρεψε τσ χρηματα.....
 

Συνημμένα

  • 0de4e7dbb01d87d38a17f4c8d24537f4_704060.jpg
    0de4e7dbb01d87d38a17f4c8d24537f4_704060.jpg
    119,5 KB · Εμφανίσεις: 80

Dilkavot

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
33
Like
2
Πόντοι
0
Την Καλημερα στους Φιλους.....Κυριοι μια φορα στην Αλκαμενους 113,{πανε πολλα χρονια}εριξα ενα χαστουκακι στο κολαρακι της,χαστουκακι αλλα ακουστηκε εξω και γυρναει το κεφαλι οπως ειμαστε σηκωνη το χερι σαν........και με εβγαλε απο το παιχνιδι.......τιμιο εκ μερους της μου επιστρεψε τσ χρηματα.....
Απευθειας κοκκινη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom