Νέα

Γιατί πιστεύετε ότι οι στριπτηζούδες είναι πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα majestic69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Ερωτας (σεξ) και χρήμα το ίδιο νόμισμα. Αυτό λέω,... ;)
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Ειναι πουτανες γιατι σκεφτονται μονο το χρημα
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Μα ρε φίλε είναι ερώτηση αυτή.....τί άλλο να θεωρήσουμε ότι είναι????....καλόγριες????
αν και να σου πω την αλήθεια όλες είναι π**ες οπότε.....αναγκαστικά θεωρούνται και αυτές.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
όπως βλέπετε τα μεγάλα κεφάλια των στριπ δεν μπήκαν καν στον κόπο να απαντήσουν εδώ γιατί δεν τους απασχολεί προφανώς το θέμα.
αυτές είναι στριπτιτζούδες και αυτοί είναι πελάτες...
αν αλλάξει κάτι είναι επικίνδυνο.
αν φάτε κόλημα με μια τέτοια, περαστικά.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
όπως βλέπετε τα μεγάλα κεφάλια των στριπ δεν μπήκαν καν στον κόπο να απαντήσουν εδώ γιατί δεν τους απασχολεί προφανώς το θέμα.
αυτές είναι στριπτιτζούδες και αυτοί είναι πελάτες...
αν αλλάξει κάτι είναι επικίνδυνο.
αν φάτε κόλημα με μια τέτοια, περαστικά.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
αλα της ο Ψωλιας.... γραφει σημερα!!!!!!!!!!!!!!!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
o Ψωλιάς έχει καλό γούστο στις γυναίκες, γι'αυτό κράζει τις ξεβράκωτες.

έχεις δει ποτέ κοκκινομάλλα ξεβράκωτη?

:grin:
όχι δεν τις κράζω... αντιθέτως τις σέβομαι γιατί αυτό που κάνουν είναι πολύ δύσκολο και γυναικούλες δεν τον κάνουν.
απλά τα τούβλα που πάνε για διασκέδαση δεν πρέπει να χτυπάει το βιολογικό τους ρολόι μόλις δουν ένα ωραίο μουνί.

να και ένα παράδειγμα : όταν δεις παπά του φιλάς το χέρι όταν πας στην εκκλησία... στον βοθραντζή δεν τον κάνεις αυτό εν ώρα δουλειάς.

όποιος θέλει να ρισκάρει, ας ρισκάρει... τουλάχιστον να μην κλαψουρίζει μετά


με την απορία θα μείνεις  ;)
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Να γιατί όλες μα όλες τους είναι πουτάνες......
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
αρα αφου ολες οι γυναικες ειναι πουτανες κ εμεις θα παντρευτουμε πουτανα.δλδ θα παρουμε μια που απο τα 16της μεχρι τα 30της να την εχουνε παρει καμια σαρανταρια κ εμεις θα την θεωρουμε γυναικα μας...φιλια!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
να και ένα παράδειγμα : όταν δεις παπά του φιλάς το χέρι όταν πας στην εκκλησία... στον βοθραντζή δεν τον κάνεις αυτό εν ώρα δουλειάς.

καλά...εγώ δεν φιλάω ούτε του παπά το χέρι...γιατί δεν πλησιάζω σε εκκλησίες...έχω αλλεργία στο λιβάνι

με την απορία θα μείνεις   ;)

δεν έχω απορίες εγώ, έχω φίλους που μου τα έχουν εξηγήσει όλα

;)
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
αρα αφου ολες οι γυναικες ειναι πουτανες κ εμεις θα παντρευτουμε πουτανα.δλδ θα παρουμε μια που απο τα 16της μεχρι τα 30της να την εχουνε παρει καμια σαρανταρια κ εμεις θα την θεωρουμε γυναικα μας...φιλια!
Αγαπητέ φίλε.....η έννοια της "πουτάνας" όπως την αντιλαμβάνομαι εγώ δεν έχει να κάνει τόσο με το "πόσους έχει πάρει κάποια"-η οποία μπορεί να είναι κιόλας πιο "εντάξει" από άλλες που το παίζουν παρθένες και απλά να γουστάρει να πηγαίνει με πολλούς,αλλά είναι κάποια που έχοντας ως σκοπό να πετύχει κάτι(οτιδήποτε είναι αυτό) επιστρατεύει όλα τα μέσα-ένα από τα οποία(το κυριότερο μάλλον) είναι η πουτανιά-πουτανίστικη συμπεριφορά.
Υ.Γ:Πιο πολύ επικριτικός είμαι με τις "έξω" γκόμενες παρά με τις κόρες του σωλήνα-οι οποίες άλλωστε κάνουν τη δουλειά τους(και το κυριότερο εμείς το ξέρουμε αυτό).
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
το ξερετε οτι μια ελληνιδα μπορει να εχει παει με περισσοτερους απο μια επαγγελματια πουτανα??
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
αρα αφου ολες οι γυναικες ειναι πουτανες κ εμεις θα παντρευτουμε πουτανα.δλδ θα παρουμε μια που απο τα 16της μεχρι τα 30της να την εχουνε παρει καμια σαρανταρια κ εμεις θα την θεωρουμε γυναικα μας...φιλια!
Αγαπητέ φίλε.....η έννοια της "πουτάνας" όπως την αντιλαμβάνομαι εγώ δεν έχει να κάνει τόσο με το "πόσους έχει πάρει κάποια"-η οποία μπορεί να είναι κιόλας πιο "εντάξει" από άλλες που το παίζουν παρθένες και απλά να γουστάρει να πηγαίνει με πολλούς,αλλά είναι κάποια που έχοντας ως σκοπό να πετύχει κάτι(οτιδήποτε είναι αυτό) επιστρατεύει όλα τα μέσα-ένα από τα οποία(το κυριότερο μάλλον) είναι η πουτανιά-πουτανίστικη συμπεριφορά.
Υ.Γ:Πιο πολύ επικριτικός είμαι με τις "έξω" γκόμενες παρά με τις κόρες του σωλήνα-οι οποίες άλλωστε κάνουν τη δουλειά τους(και το κυριότερο εμείς το ξέρουμε αυτό).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom