Νέα

Γιατί πιστεύετε ότι οι στριπτηζούδες είναι πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα majestic69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ξεχαστετο αυτο δεν ισχυει!αλλο η μια δουλεια κ αλλο η αλλη!
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
ξεχαστετο αυτο δεν ισχυει!αλλο η μια δουλεια κ αλλο η αλλη!

Κοίτα...και οι δυο το κορμί τους πουλάνε. Αλλά και ποιος μου λέει ότι σε μια στριπτηζού αν της τα στάξω δεν μου κάθεται? Με τη λογική αυτή πουτάνα είναι (επί πληρωμή μιλάμε πάντα).
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
εδώ πηδιούνται τα μοντέλα για λίγα φράγκα δεν θα πηδηχτούν αυτές.
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ε τοτε ρε μαγκες γιατι δεν πανε σε κανενα στουντιακι να τα οικονομανε κ καλυτερα κ καθονται με τον σωληνα??
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
όταν ανεβαίνεις πάνω στον σωλήνα φαίνεται το γερό πορτοφόλι.
στο στούντιο πηδάνε και άπλυτοι.
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
δλδ στα στριπτηζαδικα πανε οι φραγκατοι κ στα στουντιο οι μπατηρηδες.γιατι εχω δει σε στριπτηζαδικο παλικαρια να πινουν ενα ποτακι κ να φευγουνε...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ε τοτε ρε μαγκες γιατι δεν πανε σε κανενα στουντιακι να τα οικονομανε κ καλυτερα κ καθονται με τον σωληνα??

μήπως επειδή στο στούντιο θα πάνε με όποιον να'ναι ενώ ως στριπτιτζούδες τα κονομάνε απ'τα ποτά/χουρό και επιλέγουν με ποιους θα γαμηθούν για έξτρα?  :think:
λέω τώρα, δεν ξέρω...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
δεν ήμουν απόλυτος στο προηγούμενο ποστ.
είπα ότι πηδάνε και άπλυτοι εκτος των άλλων.
είναι κωλοδουλειά, και πρέπει να ικανοποιείς όμορφους άσχημους χοντρούς αδύνατους γέρους νεαρούς.
αυτή στον σωλήνα έχει περιθώριο επιλογής. μπανίζει, διαλέγει και παίρνει.
τα παλικάρια που πάνε και πίνουν ένα ποτό πάνε για το θεαθήναι και για κανένα χορό και την κάνουν.
νομίζεις αυτός που είναι πουτανιάρης και φραγγάτος θα πάει στο μεταξουργίο;
θα κλείσει 10 γκόμενες από αυτές , θα καλέσει και καμια 10 φίλους και θα κάνει το όργιο του αιώνα.
άμα θέλει και συνοδό απο αυτές θα επιλέξει... όχι ότι υποτιμάω τις άλλες κοπέλες απλά οι στριπτιτζούδες είναι ακριβό χόμπυ(δεν μιλάμε για εξαιρέσεις και μεμονωμένα περιστατικά)
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
μαλιστα τωρα με καλυψες..!
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
1-Το κορμι τους το πουλανε ολες οι γυναικες ανεξατητα απο το επαγγελμα τους ειτε με αμεσους ειτε με εμεσους τροπους.
2-Απαντηση:Ναι λογικο ειναι.
3-Δεν πανε σε μπουρδελα η' στουντιο γιατι αυτο που κανουν ειναι πιο ευκολο και με λιγοτερη κουραση και βγαζουν τα ιδια η΄περισσοτερα.Πληρωνονται για να τις κερνανε ποτα και να χορευουν αντε και κανα πριβε και μη μου πειτε οτι δεν το διασκεδαζουν.....

 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
χωρις να θελω να τα ισοπεδωνω ολα αλλα κ πολλες γκομενες που τις πετυχαινεις στο δρομο μπορεις να τις πεις πουτανες μιας κ σε πηδανε για δωρακια η για τα λουσα κ τις εξοδους τους.απλα δεν παιρνουν το χρημα στο χερι.....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Ποιος είπε ότι οι στριπτιτζούδες είναι πουτάνες να τον κάνω νταντά;
Οι στριπτιτζούδες είναι κιουρίες
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
δεν ήμουν απόλυτος στο προηγούμενο ποστ.
είπα ότι πηδάνε και άπλυτοι εκτος των άλλων.
είναι κωλοδουλειά, και πρέπει να ικανοποιείς όμορφους άσχημους χοντρούς αδύνατους γέρους νεαρούς.
αυτή στον σωλήνα έχει περιθώριο επιλογής. μπανίζει, διαλέγει και παίρνει.
τα παλικάρια που πάνε και πίνουν ένα ποτό πάνε για το θεαθήναι και για κανένα χορό και την κάνουν.
νομίζεις αυτός που είναι πουτανιάρης και φραγγάτος θα πάει στο μεταξουργίο;
θα κλείσει 10 γκόμενες από αυτές , θα καλέσει και καμια 10 φίλους και θα κάνει το όργιο του αιώνα.
άμα θέλει και συνοδό απο αυτές θα επιλέξει... όχι ότι υποτιμάω τις άλλες κοπέλες απλά οι στριπτιτζούδες είναι ακριβό χόμπυ(δεν μιλάμε για εξαιρέσεις και μεμονωμένα περιστατικά)

Πες τα ρε Tolia γιατί κάποιοι θαρούν πως υπάρχει και διαφορά. απλά είναι στον κόσμο που δέχεται η καθεμία!

 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
χωρις να θελω να τα ισοπεδωνω ολα αλλα κ πολλες γκομενες που τις πετυχαινεις στο δρομο μπορεις να τις πεις πουτανες μιας κ σε πηδανε για δωρακια η για τα λουσα κ τις εξοδους τους.απλα δεν παιρνουν το χρημα στο χερι.....

Σωστός, απλά λέμε για του επαγγέλματος με την ευρεία έννοια (όχι μόνο στούντιο αλλά και στριπτιζ) ;)
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Ποιος είπε ότι οι στριπτιτζούδες είναι πουτάνες να τον κάνω νταντά;
Οι στριπτιτζούδες είναι κιουρίες

Λάθος! Οι πουτάνες είναι κιουρίες που για 30 ευρώ σου στήνονται, όχι τις άλλες που στα τρώνε απλά για να τις δεις γυμνές  ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
μήπως επειδή στο στούντιο θα πάνε με όποιον να'ναι ενώ ως στριπτιτζούδες τα κονομάνε απ'τα ποτά/χουρό και επιλέγουν με ποιους θα γαμηθούν για έξτρα?  :think:
λέω τώρα, δεν ξέρω...

Στο στουντιο ημαστε πιο  ψυχροι....Δεν ερωτευομαστε
Ενω εκει....ολα παιζουνε



....με το πορτοφολι παντα :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
μήπως επειδή στο στούντιο θα πάνε με όποιον να'ναι ενώ ως στριπτιτζούδες τα κονομάνε απ'τα ποτά/χουρό και επιλέγουν με ποιους θα γαμηθούν για έξτρα?  :think:
λέω τώρα, δεν ξέρω...

Αν και άσχετη επέτυχες κοντά.
Αυτά τα thread τελευταία, με τις ερωτήσεις και τις χαζομαρούλες ποιος τα ανοίγει;
Διαβάστε τα παλαιότερα
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Απο προσωπικές εμπειρίες

Α. Εχω γνωρίσει στρίπερς και πουτάνες και κυρίες
Β. Μια στρίπερ που ήταν και πουτάνα ξηγήθηκε σαν κυρία με τον εξής τρόπο : Αυτές εδώ μέσα είναι για να σου μασήσουν ότι έχεις και δεν έχεις και να σου γαμήσουν τη ζωή...και δεν έχει άδικο. Με ενημέρωσε απο πρώτο χέρι, τι και πως παίζει εκεί μέσα και δεν αεροβατώ.
Γ. Αν μια στρίπερ τη πηδάς χωρίς να τη πληρώνεις δεν την λες πουτάνα, ενώ την ίδια που ο άλλος μπορεί να της σκάσει και 1000 ή περισσότερα για να του κάτσει, την λέει πουτάνα.

Ερωτας και χρήμα είναι οι δύο πλευρές του ίδιου νομίσματος,... νομίζω.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Απο προσωπικές εμπειρίες

Α. Εχω γνωρίσει στρίπερς και πουτάνες και κυρίες
Β. Μια στρίπερ που ήταν και πουτάνα ξηγήθηκε σαν κυρία με τον εξής τρόπο : Αυτές εδώ μέσα είναι για να σου μασήσουν ότι έχεις και δεν έχεις και να σου γαμήσουν τη ζωή...και δεν έχει άδικο. Με ενημέρωσε απο πρώτο χέρι, τι και πως παίζει εκεί μέσα και δεν αεροβατώ.
Γ. Αν μια στρίπερ τη πηδάς χωρίς να τη πληρώνεις δεν την λες πουτάνα, ενώ την ίδια που ο άλλος μπορεί να της σκάσει και 1000 ή περισσότερα για να του κάτσει, την λέει πουτάνα.

Ερωτας και χρήμα είναι οι δύο πλευρές του ίδιου νομίσματος,... νομίζω.

Σχετικά με το Γ) όμως, απο τη στιγμή που θα πάρει 1000 απο έναν τύπο για να τη γαμήσει πάλι πουτάνα είναι, άσχετα αν σε κάποιον άλλο μπορεί να το κάνει τσάμπα. Επίσης και ορισμένες πουτάνες έχουν γκόμενο, αλλά πληρόνωνται για να γαμηθούν ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom