Νέα

Γιατί οι ωραίες γκόμενες τα φτιάχνουν με κάτι φουσκωτούς-ντουλάπες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas21d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
δεν μπορειτε να βγαλετε γκομενα ουτε σε συνεδριο νυφομανων και σας φταινε οι φουσκωτοι οι χοντροι οι καραφλοι οι μαλλιαδες οι γκομενες που δεν εχουν γουστο που ειναι χαζες κλπ κλπ κλπ
χαχαχαχαχαχαχα ειστε αρσενικες μπαζολοκυτταριδοκατιναρες
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.910
Κριτικές
14
Like
3.675
Πόντοι
2.777
για να έχουν περισσότερο χώρο για την γκαρνταρόμπα, ούτως ή άλλως κι αυτές κενές σακούλες είναι κι αυτοί τα ίδια σκατά, οπότε σκατά με σκατά ανακατεύονται και φτιάχνουν το βόθρο
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Σίγουρα το έχετε παρατηρήσει και εσείς. Κοπέλες κούκλες, με φανταστικές καμπύλες(ειδικά κώλο) αντί να επιλέγουν έναν εμφανίσιμο άνθρωπο δίπλα τους, επιλέγουν κάτι φουσκωτούς που είναι σαν τέρατα απο τις πρωτείνες που έχουν πάρει. Για ποιον λόγο το κάνουν αυτό πιστεύετε; Γιατί θέλουν να νιώθουν ασφάλεια δίπλα τους, γιατί θέλουν να τον έχουν ως μόστρα, για να μην τολμάει κανείς να τις πλησιάσει ή εστω να τις κοιτάξει , γιατί είναι εύκολοι στόχοι, γιατί χρησιμοποιούν ο ένας τον άλλον για δικό τους λόγο,  γιατί;
Δηλαδή αν είσαι φουσκωτός σήμερα μπορείς να έχεις όποια θες;
γεια σε ολους του φορουμ.
καλως τον με!
στο θεμα μας τωρα, αυτο συμβαινει γιατι αυτες οι κορασιδες δεν μπορουν να βρουν εναν με λεφτα οπως θα ηθελαν ετσι καθονται στο επομενο υποκαταστατο την σωματικη αντρικη δυναμη. επιπλεον οι αντρες που περνουν αναβολικα γαμανε και πολλες φορες κοινως εχουν πολλες καυλες
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Αν κάτσεις και μετρήσεις τις πολύ όμορφες γκόμενες που βγαίνουν με άσχημους και κοιλαράδες θα δεις οτι είναι μακράν περισσότεροι από τις όμορφες γκόμενες που μπορείς να δεις με μποντιμπιλντεράδες.
Εγώ προσωπικά βλέπω συχνά πυκνά την 1η κατηγορία που ανέφερα και σχεδόν σπάνια τη 2η που αναφέρεις εσύ.

Πολύ σωστό αυτό που λες. Έτσι είναι, το θεωρώ ως κόμπλεξ των γυναικών..
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Στις γυναικες αρεσουν οι μυες οπως στους αντρες αρεσουν οι ωραιοι κωλοι και τα βυζια. Οποια λεει το αντιθετο λεει μαλακιες. Πολυ απλη εξηγηση, δεν χρειαζεται φιλοσοφια.
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
134
Like
267
Πόντοι
21
δεν τα φτιαχνουν οι ωραιες με φουσκωτους ντουλαπες μονο,αλλα οσες τα φιαχνουν με τετοιους συμβαινει γιατι συνηθως ειναι στόκοι κι οι δύο και ταιριαζουν...το νημα δε λεει για μυες απλως ,αλλα για ντουλαπες
 

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Τρεις φίλες μου μου έλεγαν ότι πήγαν τα πηδηχτούν με ντουλάπες και δεν τους σηκώνονταν από τα αναβολικά
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Τρεις φίλες μου μου έλεγαν ότι πήγαν τα πηδηχτούν με ντουλάπες και δεν τους σηκώνονταν από τα αναβολικά
ψεμμα αποκλειετε!
οταν περνεις αναβολικα γαμας πολυ περισσοτερο σε ποσοτητα οχι ποιοτητα βεβαια, απο πριν
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
μετά από αρκετό χρονικό διάστημα χρήσης έχουν ΑΝΤΙΘΕΤΑ αποτελέσματα

Πολύ αρκετό δεν  είναι το χρονικό διάστημα λήψης.
Τους τα κόβει o ....


6b7260d7c84a804e634b5b825855a4fe.jpg
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
συχνα οι υπερβολικα γυμνασμενοι αντρες ειναι και πισωγλεντηδες
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Το πιο καλό είναι να τρως πολύ φάει και να έχεις φυσικό όγκο και να κανείς βαροι που και που ...όλα τα αλλά ει νΆι  πραγματικα μαλακιες !! Είναι για λίγο , όσο αντέχει το συκωτη και γενικά ο οργανισμός σου !! Έχω φίλο που απο λήψη τεστοστερόνης για 5 χρόνια έχει μεινη ανάπηρος έπαθε κύφωση φλεγμονές στους τένοντες και ουρλιάζει από πόνους μέρα νύχτα έχει πλέον οστεοαρθρίτιδας και ρευματικα !!! Ωραία ε;  Όσο αναφορά κάτι που είπε κάποιος  για πισογλεντηδες ναι η υπερβολική γράμμωση τον μυών και ο όγκος δημιουργη ένα αίσθημα περίεργο παθαίνουν ναρκισσισμό με συνέπεια να το γυρίζουν όχι μόνο ψυχολογικά αλλά και ορμονικά !! Όταν ένας παίρνει τεστοστερόνη χρόνια και άλλες ουσίες ταυτόχρονα πάταγο ταξί πολλά οιστρογόνα και μέρος της τεστοστερόνης μετατρέπει σε οιστρογόνα με αποτέλεσμα η πίσω τρύπα να ζητάει κρέας το καβλι να μην σηκώνετε καλά και σχεδόν να χυνη ακαβλοτο με μόνη διέγερση μόνο από την πισο τρύπα !! Με λίγα λόγια σαν μια παθητική τρανς !!! Αλλά στους μπόντι Μπίλντερ σ το περίεργο ειναι ότι ενο κάνουν φαινομενικά ανδρικό δυνατο στιβαρο σώμα εχουν τα ίδια ψυχολογικά αποτελέσματα με της τραβεστι που αυτές δίκαιος αλλάζουν το σώμα από αρέν σε θηλυ με τα οιστρογόνα !!
 

Takonis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
66
Like
93
Πόντοι
0
Πολύ σωστό σχόλιο. Απλά τώρα τελευταία νομίζω έχει παραγίνει αυτό; Και στο instagram λιγο να δεις θα προσέξεις ότι όμορφες με καμπύλες πολύ καυλωτικές τα έχουν με τέτοιους.
Καθαρά θέμα μόδας, μαζί με πλασάρισμα γυμναστηριακου προτύπου αλά αμερικανα!!Υπάρχουν βέβαια και σχέση αθλητής, παλαιστης,με αθλήτρια, γυμναστρια κλπ,(δηλ γνωριμίες σε σχετικό χώρο γυμναστηριουκλπ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom