Νέα

Γιατί οι ωραίες γκόμενες τα φτιάχνουν με κάτι φουσκωτούς-ντουλάπες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas21d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
εχω λεπτο σκαρι αλλα τα ειχα χρονια με μια γυμναστρια απο τοτε που ηταν τεφατζου
αρκετο καιρο αργοτερα με μια personal trainer

μεσα στους φουσκωτους και επελεξαν εμενα
νομιζω πως αυτες που ελκονται απο φουσκωτους ειναι απλα  οι χαζογκομενες
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
εχω λεπτο σκαρι αλλα τα ειχα χρονια με μια γυμναστρια απο τοτε που ηταν τεφατζου
αρκετο καιρο αργοτερα με μια personal trainer

μεσα στους φουσκωτους και επελεξαν εμενα
νομιζω πως αυτες που ελκονται απο φουσκωτους ειναι απλα  οι χαζογκομενες
Εν μέρει σωστό, αλλά και οι λιγότερο εγκεφαλοκαμμένες, τους θέλουν για αξεσουάρ εξόδου. και δε μιλάω για τους γυμνασμένους, μιλάω για τους φανερά αναβολιασμένους, τους τυπάδες με το βλέμμα του βοδιού, τον εγκέφαλο αμοιβάδας, και την αρτηριακή πίεση μισό bar πριν εκραγούν όλα τους τα αγγεία, που κάθε γκόμενα τους θέλλει για να πουλήσει μουρη, αλλά άλλος γαμάει, όχι το πιθηκοντούλαπο.
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
911
Like
827
Πόντοι
86
Γνώμη μου είναι ότι οι γκόμενες αναζητούν αρειμανίως πούστηδες που θα κοιτάζουν τις ντουλάπες και όχι αυτές
Αυτοί είναι οι εκλεκτοί της καρδιάς τους
Δόλωμα για πούστηδες δηλαδή  :grin:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
Γνώμη μου είναι ότι οι γκόμενες αναζητούν αρειμανίως πούστηδες που θα κοιτάζουν τις ντουλάπες και όχι αυτές
Αυτοί είναι οι εκλεκτοί της καρδιάς τους
Δόλωμα για πούστηδες δηλαδή  :grin:
:2funny: :2funny:
Πέρα απο την πλάκα τώρα, υπάρχει λογική στην επιλογή ντουλάπας συνοδού. Πρώτον ανεβάζει το εγώ τους, δεύτερον, τις κάνει δέκα φορές πιο περιζήτητες, γιατί, θέλεις και δε θέλεις, θα γυρίσεις να τις προσέξεις, μόλις σκάσει μύτη, αγκαζέ με την διαφήμιση αναβολικών. Αν έσκαγε μύτη μόνη της, μπορεί και οι μισοί να μην την πρόσεχαν
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.138
Πόντοι
366
Σταμάτησα να διαβάζω στο "είναι σαν τέρατα από τις πρωτεινες".
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Νιωθουν σιγουριά.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.642
Like
28.800
Πόντοι
6.056
Δεν νομίζω οτι είναι τόσο μεγάλο το ποσοστό των ωραίων γυναικών που τα φτιάχνουν με φουσκωτούς. Π.χ. Ξερω μια πολύ ωραία γυναικά που τα είχε με ένα παλικάρι που ηταν Sommelier και μετά όταν χώρισαν τα έφτιαξε με εναν απο το ντουέτο των DuoViolins και τα δυο παλικάρια ήταν ωραία παιδιά αλλα σε καμία περίπτωση φουσκωτή.
Εχω κατάληξη στο συμπέρασμα οτι οι γυναίκες τα φτιάχνουν με ανδρες που ξεχωρίσουν για κάτι π.χ. άλλη επειδή είναι χτισμένος-φουσκωτός, άλλη επειδή ο γκόμενος κάνει κάποιο περίεργο επάγγελμα οπως του Sommelier απο πανω και άλλες επειδή το επάγγελμα του εχει κάποιο πρεστίζ οπως δικηγόρος, γιατρός, αρχιτέκτονας κ.α.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

η συζητηση εδω και το κραξιμο στους φουσκωτους ειναι το ιδιο ακριβως που κανουν οι κατινες κυρατσες χαμιλοκωλες κυτταριτιδομπαζολες για τις μουναρες

 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Δεν νομίζω οτι είναι τόσο μεγάλο το ποσοστό των ωραίων γυναικών που τα φτιάχνουν με φουσκωτούς. Π.χ. Ξερω μια πολύ ωραία γυναικά που τα είχε με ένα παλικάρι που ηταν Sommelier και μετά όταν χώρισαν τα έφτιαξε με εναν απο το ντουέτο των DuoViolins και τα δυο παλικάρια ήταν ωραία παιδιά αλλα σε καμία περίπτωση φουσκωτή.
Εχω κατάληξη στο συμπέρασμα οτι οι γυναίκες τα φτιάχνουν με ανδρες που ξεχωρίσουν για κάτι π.χ. άλλη επειδή είναι χτισμένος-φουσκωτός, άλλη επειδή ο γκόμενος κάνει κάποιο περίεργο επάγγελμα οπως του Sommelier απο πανω και άλλες επειδή το επάγγελμα του εχει κάποιο πρεστίζ οπως δικηγόρος, γιατρός, αρχιτέκτονας κ.α.
Ναι αλλα κι αυτες να εχουν κατι παρομοιο γιατι ακους τετοιες απαιτησεις απο κατι κομμωτριες ή δημιοσιουπαλληλους των stage  και γενικα απο κατι βληματα που αμα τις γυρισεις αναποδα δεν πεφτει ουτε 2ευρω!!!!
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

η συζητηση εδω και το κραξιμο στους φουσκωτους ειναι το ιδιο ακριβως που κανουν οι κατινες κυρατσες χαμιλοκωλες κυτταριτιδομπαζολες για τις μουναρες
Δεν έκραξε κανένας τους γυμνασμένους... τους φουσκωμένους κράξαμε. Όπως κράζουμε εξ'ίσου μια πλαστική καρικατούρα με σιλικόνη μέχρι και στα μουνόχειλα.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Δεν έκραξε κανένας τους γυμνασμένους... τους φουσκωμένους κράξαμε. Όπως κράζουμε εξ'ίσου μια πλαστική καρικατούρα με σιλικόνη μέχρι και στα μουνόχειλα.
και ποιος ειναι για εσενα ο φουσκωτος; εδω ρε τραχανα ειπες οτι φουσκωνουν απο τις πρωτεινες εισαι παντελως ασχετος με οτιδηποτε εχει να κανει με εκγυμναση
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
και ποιος ειναι για εσενα ο φουσκωτος; εδω ρε τραχανα ειπες οτι φουσκωνουν απο τις πρωτεινες εισαι παντελως ασχετος με οτιδηποτε εχει να κανει με εκγυμναση
Πρόσεξε λιγάκι ποιού τα λόγια βάζεις στο στόμα μου τύπε. Αλλά, αν θέλεις να σου δείξω τι βλέπω εγώ στη διαφορά φουσκωτού και γυμνασμένου, ευχαρίστως...

Πρώτα, ένα ΚΑΛΑ γυμνασμένο σώμα...
gerard-butler-leonidas-wallpaper-2.jpg


Και, τώρα, ένας αναβολιασμένος ντουλαποπίθηκας, με αρτηριακή πίεση μισό bar πριν να εκραγούν τα αγγεία του...
maxresdefault.jpg
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Πρόσεξε λιγάκι ποιού τα λόγια βάζεις στο στόμα μου τύπε. Αλλά, αν θέλεις να σου δείξω τι βλέπω εγώ στη διαφορά φουσκωτού και γυμνασμένου, ευχαρίστως...

Πρώτα, ένα ΚΑΛΑ γυμνασμένο σώμα...
gerard-butler-leonidas-wallpaper-2.jpg


Και, τώρα, ένας αναβολιασμένος ντουλαποπίθηκας, με αρτηριακή πίεση μισό bar πριν να εκραγούν τα αγγεία του...
maxresdefault.jpg
και ποιος σου ειπε οτι ο πρωτος δεν ειναι τιγκα στο φαρμακο οπως ειναι ο δευτερος;
 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
276
Πόντοι
21
Καταρχάς η πλειοψηφία των αντρών που βλέπεται που είναι ντουλάπες το 90-95% είναι χρήστες αναβολικών. Οι περισσότερες άντρες που είναι φυσικοί όσα χρόνια και να γυμναστούν όσο σκληρή διατροφή και να κάνουν δεν θα γίνουν ποτέ ντουλάπες γιατί μπαίνουν φυσικά όρια,συνήθως όταν φτάνουν τα κιλά του ύψους τους πχ,1.82 82 κιλά με ένα ποσοστό λίπους γύρω στο 9% αρχίζει μετά και γίνεται πολύ δύσκολη και πολύ χρονοβόρα η επίτευξη παραπάνω στόχων. Αμα δείτε κάποιον 10-15κιλά παραπάνω απο το ύψος του και με χαμηλό ποσοστό λίπους τότε κατα 90-95% είναι χρήστης αναβολικών.
Τα αναβολικά συνήθως τα παίρνουν άντρες που έχουν κόμπλεξ,επειδή δεν έχουν ούτε μόρφωση να δείξουν ούτε κάποια καλή δουλειά καταφεύγουν εκεί για να εντυπωσιάσουν και να καλύψουν τον εγωισμό τους. Συνήθως πάνε και με τατουάζ ασορτί σε στήθος ,δικέφαλο. Όπως οι γυναίκες που είναι τίποτα για να εντυπωσιάσουν κυκλοφορούν σαν ξέκωλα.
Τώρα τα αναβολικά είναι σαν ένα τραπεζικό δάνειο. Το παίρνεις τώρα το χαίρεσαι τώρα αλλά το πληρώνεις μετά απο χρόνια και με τόκο. Είναι τεράστιες οι επιπτώσεις που αφήνουν εσωτερικά στα όργανα, στην καρδιά που μεγενθύνεται γιατί το αναβολικό δεν διαχωρίζει την μυική ίνα της καρδιάς με αυτή του δικεφάλου, οι όρχεις μικραίνουν γιατί μειώνεται η ενδογενής παραγωγή τεστοστερόνης, η στύση μαλακώνει εώς ότου σου γίνει ζελεδάκι κτλπ. Τα έχω ακούσει όλα αυτά. Ξέρω προσωπικά 29χρονο γυμναστή που μου έχει εξομολογηθεί ότι δεν του σηκώνεται πια. Ξέρω 25χρονο που έβγαλε καρκίνο και έκανε θεραπείες. Τους ξέρω προσωπικά αυτούς ξέχωρα απο τις ιστορίες που ακούγονται.
Οι γυναίκες τους προτιμάνε γιατί όσο ο άλλος είναι χρήστης στην ουσία είναι μια ανώτερη μορφή άντρα-καχέκτυπου. Εχει πολύ μεγάλη τεστοστερόνη,λίμπιντο,σωματάρα κτλπ. Είναι όπως το δάνειο που ανέφερα πρίν ,πάει ένας άνθρωπος και παίρνει καταναλωτικό δάνειο 100χιλ ευρώ και αρχίζει να τα ξοδεύει. Για όσο καιρό τα ξοδεύει θα είναι ιδιαίτερα περιζήτητος απο τις γυναίκες οι περισσότερες θα θέλουν να είναι μαζί του. Έτσι διαλέγουν οι γυναίκες και τους ντοπαρισμένους γιατί τους προσφέρουν πράγματα πάνω απο τα αντρικά όρια. Αυτό βέβαια έχει σύντομη ημερομηνία λήξεως, αν και είναι διαφορετική η ζημιά που κάνουν τα αναβολικά σε κάθε άνθρωπο σε συνάρτηση με τον χρόνο. Μπορεί να δείς να πεθαίνει στα 25 του απο ανακοπή καρδιάς ή απο καρκίνο και άλλους να την βγάζουν εώς τα 70πχ.
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΚΛΑΙΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ... ΕΛΕΟΣ !!!!!!!
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
Σίγουρα το έχετε παρατηρήσει και εσείς. Κοπέλες κούκλες, με φανταστικές καμπύλες(ειδικά κώλο) αντί να επιλέγουν έναν εμφανίσιμο άνθρωπο δίπλα τους, επιλέγουν κάτι φουσκωτούς που είναι σαν τέρατα απο τις πρωτείνες που έχουν πάρει. Για ποιον λόγο το κάνουν αυτό πιστεύετε; Γιατί θέλουν να νιώθουν ασφάλεια δίπλα τους, γιατί θέλουν να τον έχουν ως μόστρα, για να μην τολμάει κανείς να τις πλησιάσει ή εστω να τις κοιτάξει , γιατί είναι εύκολοι στόχοι, γιατί χρησιμοποιούν ο ένας τον άλλον για δικό τους λόγο,  γιατί;
Δηλαδή αν είσαι φουσκωτός σήμερα μπορείς να έχεις όποια θες;
Γιατί δε πας να τις ρωτήσεις;
Έλα μετά να μας πεις τι σου παν.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.032
Κριτικές
27
Like
17.212
Πόντοι
7.415
μπραβο στην απαντηση 34 και 54 που ξερουν τα στοιχειωδη.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Δεν νομίζω οτι είναι τόσο μεγάλο το ποσοστό των ωραίων γυναικών που τα φτιάχνουν με φουσκωτούς. Π.χ. Ξερω μια πολύ ωραία γυναικά που τα είχε με ένα παλικάρι που ηταν Sommelier και μετά όταν χώρισαν τα έφτιαξε με εναν απο το ντουέτο των DuoViolins και τα δυο παλικάρια ήταν ωραία παιδιά αλλα σε καμία περίπτωση φουσκωτή.
Εχω κατάληξη στο συμπέρασμα οτι οι γυναίκες τα φτιάχνουν με ανδρες που ξεχωρίσουν για κάτι π.χ. άλλη επειδή είναι χτισμένος-φουσκωτός, άλλη επειδή ο γκόμενος κάνει κάποιο περίεργο επάγγελμα οπως του Sommelier απο πανω και άλλες επειδή το επάγγελμα του εχει κάποιο πρεστίζ οπως δικηγόρος, γιατρός, αρχιτέκτονας κ.α.
Κάτι λαϊκά βλήτα τα φτιάχνουν με φουσκωτούς. Κάποια από αυτά είναι όντως ωραία, αλλά αν ανοίξουν το στόμα τους περνάς και τον Μπεν Τζόνσον σε σπριντ σε τελικό Ολυμπιάδας. Χώρια οι φουσκωτοί τι επιπέδου είναι.....
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Αν κάτσεις και μετρήσεις τις πολύ όμορφες γκόμενες που βγαίνουν με άσχημους και κοιλαράδες θα δεις οτι είναι μακράν περισσότεροι από τις όμορφες γκόμενες που μπορείς να δεις με μποντιμπιλντεράδες.
Εγώ προσωπικά βλέπω συχνά πυκνά την 1η κατηγορία που ανέφερα και σχεδόν σπάνια τη 2η που αναφέρεις εσύ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom