Νέα

Γιατί δεν τις διώχνουμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikassos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Πάντως για να πω την αμαρτία μου, ποτέ δεν έχω διώξει ιερόδουλη. Εκείνη την ώρα δε λειτουργώ λογικά. Άσε που φοβάμαι λίγο ότι θα πρέπει να τσακωθω, για να πάρω τα λεφτά μου πίσω. Αλλιώς δε βρίσκω το νόημα να τη διώξω. Προτιμώ να προσπαθήσω να πάρω το μέγιστο από το λίγο που μου προσφέρει και να μην ξαναπάρω. Αν και κακώς... πρέπει να γίνω πιο δυναμικός σε τέτοια θέματα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
διωχ την διωχ την.

αυτές δεν κωλωνουν όταν σε χυλοπιτιαζουν στο 1ο 2ο 3ο ραντεβού και εχεις τυψεις εσυ που αλλαξες γνωμη μετα από 5 δευτερόλεπτα γνωριμίας?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Πάντως για να πω την αμαρτία μου, ποτέ δεν έχω διώξει ιερόδουλη. Εκείνη την ώρα δε λειτουργώ λογικά. Άσε που φοβάμαι λίγο ότι θα πρέπει να τσακωθω, για να πάρω τα λεφτά μου πίσω. Αλλιώς δε βρίσκω το νόημα να τη διώξω. Προτιμώ να προσπαθήσω να πάρω το μέγιστο από το λίγο που μου προσφέρει και να μην ξαναπάρω. Αν και κακώς... πρέπει να γίνω πιο δυναμικός σε τέτοια θέματα.
Τύπε δεν ειναι ευκολο, το σκεφτεσαι οτι θα σου αντιμιλησει, θα χαλαστεις, οτι μπορει να τηλεφωνησει πουθενα και να ερθουν τιποτα παλικαρια να σου "εξηγησουν", τεσπα πρεπει να εισαι και λιγο καφρος για να το κανεις.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Τύπε δεν ειναι ευκολο, το σκεφτεσαι οτι θα σου αντιμιλησει, θα χαλαστεις, οτι μπορει να τηλεφωνησει πουθενα και να ερθουν τιποτα παλικαρια να σου "εξηγησουν", τεσπα πρεπει να εισαι και λιγο καφρος για να το κανεις.
Ακριβώς εκεί κολλάω. Δεν είμαι αρκετά καφρος και πρέπει να γίνω.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
διωχ την διωχ την.

αυτές δεν κωλωνουν όταν σε χυλοπιτιαζουν στο 1ο 2ο 3ο ραντεβού και εχεις τυψεις εσυ που αλλαξες γνωμη μετα από 5 δευτερόλεπτα γνωριμίας?
Μιλάω για τα μπουρδελάκια του 20ρικου, όχι βίζιτες που τις βλέπεις πρώτη φορά. Η φόλα στο μπουρδέλο φαίνεται όταν πια εχει βγάλει τα ρούχα της και την έχεις χουφτώσει ή της τον έχεις βάλει, πολλές φορές. Άντε τότε να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μιλάω για τα μπουρδελάκια του 20ρικου, όχι βίζιτες που τις βλέπεις πρώτη φορά. Η φόλα στο μπουρδέλο φαίνεται όταν πια εχει βγάλει τα ρούχα της και την έχεις χουφτώσει ή της τον έχεις βάλει, πολλές φορές. Άντε τότε να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω.
μη ζητας τα λεφτα σου πισω, δεν αξιζει να τσακωθείς για 20 ευρω, περισσοτερο η υπερηφανεια και η ικανοποιηση που θα νοιωσεις όταν την παρατας αξιζει.
αντιστοιχα εγω εχω παρατηρησει ότι αξιζει θεαματικα παραπανω αντι να πληρωσεις από την αρχη παραπανω καποια λεφτα για υποτίθεται καλυτερο πρόγραμμα να τα δωσεις στο τελος σαν μπουρμπουαρ, τοτε καταλαβαινει ότι πραγματικα σε ικανοποιησε και δεν λες απλα ένα ευχαριστω από ευγενεια
 

HughHefner

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
43
Like
2.854
Πόντοι
5.271
Τί λε ρε μεγάλε; Και μαλάκας και δαρμένος δηλαδή; Θα φύγεις επειδή πολύ απλά δεν πήρες αυτό που περίμενες χωρίς να δώσεις ούτε μισό ευρώ. Αν δεν σου άρεσε αυτό που βλέπεις δεν ξεκινάς να πας καθόλου. Να τους κάνουμε και μάγκες δηλαδή... :jerking:
εχουμε αλλη οπτικη φιλε, εσυ εισαι πιο αυστηρος και ισως καλα κανεις, και στις μερες μας σιγουρα τα καβουρια δεν περισσευουν. Απλα σου λεω οτι την 1 αυτη ωρα η οσο την εχεις κλεισει την ταδε κοπελα και τελικα δεν γινεται το ραντεβου, χανει εναν πελατη. Εμενα προσωπικα ακυρο εχει πεχτει μονο σε ραντεβου με γραφειο οποτε απλα πηρα ενα τλφ ειπα το θεμα μου και μου ειπαν οκ και δεν ζητησαν τιποτα απο χρηματα(προς τιμην τους αυτο) . Τωρα αν ηταν ανεξαρτητη θα εδινα σιγουρα απο μονος μου τα λεφτα για το ταξι της.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.964
Κριτικές
33
Like
6.940
Πόντοι
3.496
Ενταξει, εννοειται δεν ειναι ευκολο να διωξεις, για πολλους λογους.
Εγω παντως ειχα εκτιμησει πολυ μια κοπελα στο παρελθον, ερασιτεχνιδα, που σταθηκε στη πορτα, χαμογελασε και στεκοταν εκει.
Της λεω δεν θα περασεις μεσα?Μα, μου λεει, περιμενω να μου πεις αν σου κανω, αλλιως να φυγω.
Σεμνη δεν ξερω, αλλά ειπε αυτο που καμια επαγγελματιας δεν μου εχει πει ποτέ. Επιπλεον πηρε και τα λεφτα στο τελος, ασε που κοντεψα να το ξεχασω και το θυμηθηκα οταν ανοιγα την πορτα να φυγω. Και οταν της ειπα "τα λεφτα σου δεν ζητησες, θα το ξεχναγα", η απαντηση ηταν "δεν πειραζει, θα ελεγα οτι πηγα με καποιον επειδη το ηθελα".
Αυτην ομως επειδη εκτιμησα τη συμπεριφορα της, την ξανασυναντησα.
Κατι αλλες παραδοπιστες"επαγγελματιες" που μπαινουν και πριν πουν καλημερα λενε"τα λεφτα",και μετα αρχιζουν τις αερόπιπες, οχι.
 

Συνημμένα

  • images (5).jpg
    images (5).jpg
    10,5 KB · Εμφανίσεις: 10

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191
το απόλυτο μπάζο το διώχνεις, η δεν μπαίνεις. (μου έχει τύχει γυναίκα σε incall που και να με πλήρωνε δεν καθόμουν...)
Αν δεις ξινίλα και μανούρα το παίζεις. μπορεί να γυρίσει και να αποζημιωθείς, μπορεί να πάρεις και τα αρχίδια μου. (μου έχουν συμβεί και τα δυο).
Αν έχει αρχίσει το καλαμπούρι και πας να φύγεις , ζητήσεις λεφτά πίσω κλπ θα τσακωθείς και κατά τη γνώμη μου δεν αξίζει τον κόπο. Γενικά η απόφαση μένω-φεύγω πρέπει να είναι γρήγορη και να μην αλλάξει.
Στις περισσότερες περιπτώσεις  αν έχω μπει στη διαδικασία και αν αυτό που δω είναι αποδεκτό το συνεχίζω να δω πως θα πάει...
Να παίξεις safe για μένα είναι πολύ δύσκολο. Με κοπέλες που έχουν καλές κριτικές ήταν μέτρια, με κοπέλες με κακές κριτικές έχω περάσει καλά. Επίσης είναι τέτοιος ο ρυθμός ανανέωσης και τόσο λίγοι αυτοί που γράφουν που είσαι αναγκασμένος  τις περισσότερες φορές πας βάση ενστίκτου (έχει και αυτό την πλάκα του).
   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom