Νέα

Γιατί αποφάσισα να γαμήσω βίζιτα στα 22

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Antikomformistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 417
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206
Εγώ πάντως τα δύο πιο ωραία μουνιά που πήδηξα ποτέ μου, τα κατάφερα γιατί πήγα και μίλησα από κοντά όντας φουλ καυλωμένος με την πάρτη της τους αλλά κύριος.
Και οι δύο μου είπαν ότι εκτίμησαν το γεγονός ότι δεν έκανα την αρχή μέσω σοσιαλ...
Οσον αφορά τις γκόμενες με τα χιλιάδες λαικς κτλπ...τις περισσότερες φορές οι γαμιαδες τους δε βρίσκονται καν στο λίστα με τις καρδούλες.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.310
Πόντοι
446
Η μόρφωση δε συνεπάγεται απαραίτητα καλούς τρόπους. Έχω δει γιατρό χειρουργό να μπινελικωνει νοσηλευτές σε δημόσιο νοσοκομείο. Το ξέρω ότι καμιά φορά γίνομαι σκληρός για την ηλικία μου, αλλά έτσι έχω μάθει απ το περιβάλλον μου. Μόνιμο πρόβλημα εννοείς να εθιστω στις πουτανες?

Η μόρφωση σαφώς και συνεπάγεται , με τους καλούς τρόπους .Αυτό που δεν συνεπάγεται είναι η εξειδίκευση σε έναν συγκεκριμένο τομέα , και όποιος και να είναι αυτός .

Η εξειδίκευση σε έναν συγκεκριμένο τομέα , η είμαι στο τάδε επάγγελμα δεν σημαίνει και μόρφωση .
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.305
Like
8.859
Πόντοι
1.406
23 ετών και μιλάς έτσι; Και στρατιωτικός; Το ξέρω ότι δεν θα το δεχτείς αλλά η μοναδική λύση είναι "ψυχολόγος".:confused:
το στρατιωτικός μπορεί να σημαίνει πολλά, μπορεί και τίποτα.
το σίγουρο είναι ότι κάποιος με παιδεία δεν γράφει με αυτόν τον τρόπο...
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
2
Like
19.125
Πόντοι
3.836
το στρατιωτικός μπορεί να σημαίνει πολλά, μπορεί και τίποτα.
το σίγουρο είναι ότι κάποιος με παιδεία δεν γράφει με αυτόν τον τρόπο...
Το "στρατιωτικός" το είπα ως επιβαρυντικό για την ψυχολογία του. Λόγω της πίεσης που δέχονται στη σχολή κλπ. Αν υπάρχει ήδη κάποιο πρόβλημα, έστω και μικρό, γιγαντώνεται.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.924
Like
26.838
Πόντοι
5.506
τι λεμε εδω παιδια? ενας στρατιωτικος γαμησε στα 23?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.437
Πόντοι
3.296
Εγώ πάντως τα δύο πιο ωραία μουνιά που πήδηξα ποτέ μου, τα κατάφερα γιατί πήγα και μίλησα από κοντά όντας φουλ καυλωμένος με την πάρτη της τους αλλά κύριος.
Και οι δύο μου είπαν ότι εκτίμησαν το γεγονός ότι δεν έκανα την αρχή μέσω σοσιαλ...
Οσον αφορά τις γκόμενες με τα χιλιάδες λαικς κτλπ...τις περισσότερες φορές οι γαμιαδες τους δε βρίσκονται καν στο λίστα με τις καρδούλες.
Μονο εκει ΔΕ βρισκονται τυπαρα μου!
Και μονο ο ορος follower ειναι υποτιμητικος!
Τι παει να πει ακολουθω...
Απαξ και μπει καποιος στους follower μηδενιζει τις πιθανοτητες να γαμησει
Επισης το να σου δινει η γκομενα σε καμακι το fb/insta αντι τηλεφωνο ειναι χυλοπιτα
Εσυ απλα πας παρακατω δε μασας
Κι εννοειται πας στις πουτανες και γαμας οσο θες
Κρατα στο μυαλο σου πως το οτι εισαι πουτανολαγνος δεν αναιρει οτι εισαι και player εξω
Μονο προσεξε μην ερωτευτεις αυτη που θα σου δωθει,δινοντας μεγαλη αξια στην επιτυχια σου.
Δικο σου κατορθωμα θα ειναι οχι δικια της παραχωρηση.
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.305
Like
8.859
Πόντοι
1.406
Το "στρατιωτικός" το είπα ως επιβαρυντικό για την ψυχολογία του. Λόγω της πίεσης που δέχονται στη σχολή κλπ. Αν υπάρχει ήδη κάποιο πρόβλημα, γιγαντώνεται.
όποιος δεν αντέχει την πίεση ας πάει σπίτι του, γενικά το λέω... :coffee:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.437
Πόντοι
3.296
το στρατιωτικός μπορεί να σημαίνει πολλά, μπορεί και τίποτα.
το σίγουρο είναι ότι κάποιος με παιδεία δεν γράφει με αυτόν τον τρόπο...
Η παιδεια(οπως παρεχεται στη χωρα μας τουλαχιστον) δεν εχει να κανει καθολου με τον τροπο προσεγγισης του αλλου φυλου
Ουτε με τις ιδεες που εχει καποιος.
Ισως η παιδεια με τη σφαιρικοτερη σημασια του ορου.
Δυστυχως παιδεια στη χωρα μας ειναι το να εισαι καλος μαθητης και να επιτυχεις στις πανελληνιες.
Να διαβαζεις βιβλια και να λυνεις εξισωσεις.
Να εχεις μαθει να εισαι μονο ευγενικος και τιποτα αλλο.
Να μην ξερεις να διεκδικεις.
Να μη γνωριζεις πως ο κοσμος δε δομηθηκε με το να σου(και μου)χαριστει η για να ειναι ευκολα τα πραγματα.
Θελουν διεκδικηση τα θελω...
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206
Μονο εκει ΔΕ βρισκονται τυπαρα μου!
Και μονο ο ορος follower ειναι υποτιμητικος!
Τι παει να πει ακολουθω...
Απαξ και μπει καποιος στους follower μηδενιζει τις πιθανοτητες να γαμησει
Επισης το να σου δινει η γκομενα σε καμακι το fb/insta αντι τηλεφωνο ειναι χυλοπιτα
Εσυ απλα πας παρακατω δε μασας
Κι εννοειται πας στις πουτανες και γαμας οσο θες
Κρατα στο μυαλο σου πως το οτι εισαι πουτανολαγνος δεν αναιρει οτι εισαι και player εξω
Μονο προσεξε μην ερωτευτεις αυτη που θα σου δωθει,δινοντας μεγαλη αξια στην επιτυχια σου.
Δικο σου κατορθωμα θα ειναι οχι δικια της παραχωρηση.
Συνήθως το ίνστα θα στο δώσει αν θέλει να αποκτήσει ακόμη ένα pet που θα της ανεβάζει τα likes...
Γι αυτό ζητάω μόνο όνομα τηλέφωνο και τίποτε άλλο αν πάω face to face.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
2
Like
19.125
Πόντοι
3.836
όποιος δεν αντέχει την πίεση ας πάει σπίτι του, γενικά το λέω... :coffee:
Εσύ καλά το λες. Αλλά η ιδέα της σίγουρης επαγγελματικής αποκατάστασης ή ακόμα και η αποζημίωση που πρέπει να πληρωθεί, αν κάποιος επιθυμεί να πάει σπίτι του σε αυτήν την περίπτωση, μπορεί να είναι παράγοντες ανασταλτικοί.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.924
Like
26.838
Πόντοι
5.506
αμα ειναι στρατιωτικος η μαλακια θα τον φαει
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.310
Πόντοι
446
Το στρατιωτικός είναι γενική έννοια . Υπάρχουν στρατιωτικοί από την Ευελπίδων , από την σμυ , και υπάρχουν και οι επαγγελματίες οπλίτες . Και οι διαφορές είναι τεράστιες , και στα πάντα .
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.468
Like
18.951
Πόντοι
3.656
:confused::confused::confused:
happy-sunday-1.gif
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.017
Κριτικές
30
Like
20.566
Πόντοι
8.846
Η παιδεια(οπως παρεχεται στη χωρα μας τουλαχιστον) δεν εχει να κανει καθολου με τον τροπο προσεγγισης του αλλου φυλου
Ουτε με τις ιδεες που εχει καποιος.
Ισως η παιδεια με τη σφαιρικοτερη σημασια του ορου.
Δυστυχως παιδεια στη χωρα μας ειναι το να εισαι καλος μαθητης και να επιτυχεις στις πανελληνιες.
Να διαβαζεις βιβλια και να λυνεις εξισωσεις.
Να εχεις μαθει να εισαι μονο ευγενικος και τιποτα αλλο.
Να μην ξερεις να διεκδικεις.
Να μη γνωριζεις πως ο κοσμος δε δομηθηκε με το να σου(και μου)χαριστει η για να ειναι ευκολα τα πραγματα.
Θελουν διεκδικηση τα θελω...
η παιδεία δεν έχει να κάνει με γνώσεις (μόνο).
έχει να κάνει και με συμπεριφορά, τρόπους, πως βλέπεις τον κόσμο και τους ανθρώπους γύρω σου.
πως φέρεσαι
 

Leoman

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2015
Μηνύματα
170
Like
484
Πόντοι
21
Μονο εκει ΔΕ βρισκονται τυπαρα μου!
Και μονο ο ορος follower ειναι υποτιμητικος!
Τι παει να πει ακολουθω...
Απαξ και μπει καποιος στους follower μηδενιζει τις πιθανοτητες να γαμησει
Επισης το να σου δινει η γκομενα σε καμακι το fb/insta αντι τηλεφωνο ειναι χυλοπιτα
Εσυ απλα πας παρακατω δε μασας
Κι εννοειται πας στις πουτανες και γαμας οσο θες
Κρατα στο μυαλο σου πως το οτι εισαι πουτανολαγνος δεν αναιρει οτι εισαι και player εξω
Μονο προσεξε μην ερωτευτεις αυτη που θα σου δωθει,δινοντας μεγαλη αξια στην επιτυχια σου.
Δικο σου κατορθωμα θα ειναι οχι δικια της παραχωρηση.
Ισχύει φουλ
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.468
Like
18.951
Πόντοι
3.656
Το στρατιωτικός είναι γενική έννοια . Υπάρχουν στρατιωτικοί από την Ευελπίδων , από την σμυ , και υπάρχουν και οι επαγγελματίες οπλίτες . Και οι διαφορές είναι τεράστιες , και στα πάντα .
Yπαρχουν και οι "στρατιωτικοι"(οικονομολογοι,γιατροι,δικηγοροι,μηχανικοι) του μπου:coffee::confused::confused::confused:
 

Leoman

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2015
Μηνύματα
170
Like
484
Πόντοι
21
Συνήθως το ίνστα θα στο δώσει αν θέλει να αποκτήσει ακόμη ένα pet που θα της ανεβάζει τα likes...
Γι αυτό ζητάω μόνο όνομα τηλέφωνο και τίποτε άλλο αν πάω face to face.
Έτσι. Που να δεις αντίδραση στη φάτσα τους όταν τους πεις ότι δεν έχεις ινστα. Όλα τα λεφτά. Άμα η άλλη θέλει αυλή με αυλικούς καλή τύχη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom