Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 741K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Mikros1924

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2016
Μηνύματα
97
Like
432
Πόντοι
20
Παιδιά μπορεί κάποιος να πει που είναι το πάρκινγκ στο Χαϊδάρι? Ν πάλε καμοια βόλτα
 

Mikros1924

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2016
Μηνύματα
97
Like
432
Πόντοι
20
Δεν θα μας πείτε Π εινσο η πιάτσα στο Χαϊδάρι.. .
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
233
Like
450
Πόντοι
21
Λοιπόν επίσκεψη σήμερα 10 το πρωί μέχρι 2 μεσημέρι στη γνωστή πιάτσα στο Χαϊδάρι.μιλαμε για μεγάλη μαλακια ρε παιδιά.εχει 6-7 αυτοκίνητα και όλοι περιμένουν μέσα και κάνουν βόλτες μόλις πάει κάποιος στο δασάκι.η να πάρουν μάτι η για την πλάκα τους ούτε γαμανε ούτε γαμιουντε.ουτε πιπωνουν ούτε χαμουρευονται τίποτα.
Ρε άνθρωποι τι διάολο πάτε αν δεν γουστάρετε παιχνίδι η γαμησυη πίπα? Μόνο για χαβαλε? Η για να έρθουν τα τοπ μοντελ στο δάσος να σας πάρουν από το χέρι και να σας παρακαλάνε να γαμησετε η να γαμηθητε?
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
79
Like
155
Πόντοι
0
Λοιπόν επίσκεψη σήμερα 10 το πρωί μέχρι 2 μεσημέρι στη γνωστή πιάτσα στο Χαϊδάρι.μιλαμε για μεγάλη μαλακια ρε παιδιά.εχει 6-7 αυτοκίνητα και όλοι περιμένουν μέσα και κάνουν βόλτες μόλις πάει κάποιος στο δασάκι.η να πάρουν μάτι η για την πλάκα τους ούτε γαμανε ούτε γαμιουντε.ουτε πιπωνουν ούτε χαμουρευονται τίποτα.
Ρε άνθρωποι τι διάολο πάτε αν δεν γουστάρετε παιχνίδι η γαμησυη πίπα? Μόνο για χαβαλε? Η για να έρθουν τα τοπ μοντελ στο δάσος να σας πάρουν από το χέρι και να σας παρακαλάνε να γαμησετε η να γαμηθητε?
Αδερφέ και εγώ ένα βράδυ που πήγα τα ίδια είδα.για πρωινά δεν ξέρω.παντως ούτε να μιλήσουν δεν μπορούσαν.δεν ξέρω από φόβο? ντρέπονται?????καθόταν και περίμεναν να πέσει τίποτα πάνω στον πουτσο τους η να τους μπει κάτι χωρίς να κουνηθούν η να μιλήσουν.και στο φόρουμ???ΓΑΜΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΕΤΟΙ!!!!
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
233
Like
450
Πόντοι
21
Αδερφέ και εγώ ένα βράδυ που πήγα τα ίδια είδα.για πρωινά δεν ξέρω.παντως ούτε να μιλήσουν δεν μπορούσαν.δεν ξέρω από φόβο? ντρέπονται?????καθόταν και περίμεναν να πέσει τίποτα πάνω στον πουτσο τους η να τους μπει κάτι χωρίς να κουνηθούν η να μιλήσουν.και στο φόρουμ???ΓΑΜΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΕΤΟΙ!!!!
Φίλε λόγω δουλειάς περνάω σχεδόν καθημερινά πρωινές κυρίως και σπάνια βραδυνές ώρες.πραγματικα θα ρωτήσω από περιέργεια κάποιον τι περιμένεις ρε φίλε?
Σήμερα πάλι 11 πρωί με 1.30 μεσημέρι.8 αυτοκίνητα και κάθονταν μέσα.ρωταω ένα τύπο γουστάρεις να με γλύψεις και να παίξουμε μαζί.και έφυγε σε 1 λεπτό . περίεργα πράγματα.
Εκτός αν περιμένουν τίποτα μοντέλα
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
79
Like
155
Πόντοι
0
Φίλε λόγω δουλειάς περνάω σχεδόν καθημερινά πρωινές κυρίως και σπάνια βραδυνές ώρες.πραγματικα θα ρωτήσω από περιέργεια κάποιον τι περιμένεις ρε φίλε?
Σήμερα πάλι 11 πρωί με 1.30 μεσημέρι.8 αυτοκίνητα και κάθονταν μέσα.ρωταω ένα τύπο γουστάρεις να με γλύψεις και να παίξουμε μαζί.και έφυγε σε 1 λεπτό . περίεργα πράγματα.
Εκτός αν περιμένουν τίποτα μοντέλα
Ξέρουν τι θέλουν.φοβουνται να το κάνουν όμως.εγω αυτό βλέπω.μου έχει τύχει περίπτωση που ο άλλος μόλις του μίλησα έτρεμε.και εξαφανίστηκε με την μία.και για μάτι ήρθαν σε κάποια φάση.ασε που για να ακούσεις κάτι αν μιλήσουν θες ακουστικά βαρυκοειας γιατί δεν τους βγαίνει τίποτα πέρα από ψίθυροι.και κοντεύουν να λιποθυμησουν κιολας
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
79
Like
155
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποια κίνηση σήμερα στις πιάτσες?έχω κάτι καύλες.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
233
Like
450
Πόντοι
21
Τίποτα αδερφέ η βροχή τα έκανε όλα μαντάρα
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
79
Like
155
Πόντοι
0
Πόλλους επισκέπτες βλέπω.δεν κάνετε μια σύνδεση να μάθουμε κανένα νέο από εσάς?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τίποτα αδερφέ η βροχή τα έκανε όλα μανταρα

Μόλις έφυγα μια πίπα έδωσα και αυτή φτωχή.παμε για ύπνο το πρωί έχουμε εγερτηριο
Πού πήγες?
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
233
Like
450
Πόντοι
21
Βοτανικό πήγα νωρίς κατά τις 8 Χαϊδάρι μετά στο αμαξοστάσιο του βοτανικού και μετά κόπων και βασάνων έδωσα 1 πίπα
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
233
Like
450
Πόντοι
21
Καλό βράδυ εύχομαι
 

Johnnybtm94

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
εχθες βράδυ στην Πολυκάρπου πολύ ήσυχα... βέβαια πήγα νωρίς κατα τις 08.00 .. δεν ξέρω τι ώρα ξεκινάει το παιχνίδι - καινούριος εδώ. μετά πήγα από σκλαβενίτη , επίσης νέκρα... μάλλον η βροχή τη χάλασε τη δουλειά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom