Νέα

Gay Πιάτσες Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

YourGeekGuy

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2022
Μηνύματα
34
Like
360
Πόντοι
20
Ξέρει κανείς που γίνονται φάσεις με μαύρους?
 

agoriversthess22

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
16
Like
11
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Θέλω να ρωτήσω για το στρατόπεδο Παύλου Μελά. Μόνη είσοδος στο "παρκο" ειναξ από τη Λαγκαδά ή μπορεις να μπεις και από αλλου; μόνο εκεί αριστερά όπως μπαίνεις τα 2 κτίρια φιλοξενούν φάσεις ή αξίζει να εξερευνήσεις και το υπόλοιπο;
Πήγα μέσα στο 2023 και ήταν πολύ ενδιαφέρουσα η φάση. Ήταν καυλα πχ ν αναρωτιέσαι αν ο τύπος με τον σκύλο απλά πάει βόλτα ή ψάχνει και φάση και μπορεί σε 2 λεπτά να του την πιάνεις...
Στο στρατόπεδο Κοδρα όσοι πάτε από πού μπαίνετε; από τη μεριά του κεντρο που είναι το les zazous ή από την αλλη μεριά, από ανατολικά, από Καλαμαριά δηλαδη;;;
Ποιο στρατοπεδο προτιματε;
Ευχαριστώ.
 

YourGeekGuy

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2022
Μηνύματα
34
Like
360
Πόντοι
20
Καλησπέρα, μετά το Μακεδονία Παλλάς μέχρι πάρκο Φωκά και στο πάρκινγκ του μεγάρου υπάρχει ακόμα κίνηση? Αν ναι τι ώρες και μετά?
 

DSLinTHESS

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Στα ΚΤΕΛ από όσο έχω δει παίζουν σχετικά ηλικίες από 20-40 αλλά είναι και σχετικό. Έχω τύχει και ξένους εκεί να περιμένουν.
 

pasxalis111

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
παιζουν φασεις στα ΚΤΕΛ αλλα και στο σταθμο του ΟΣΕ Θεσσαλονικης
οι καλυτερες ωρες ειναι μαλλον οι μεσημεριανες και οι απογευματινες αλλα και οταν υπαρχει πολυς κοσμος συγκεντρωμενος στο σταθμο που περιμενει να επιβιβαστει σε λεωφορειο ή αναμενει αφιξη λεωφορειου με κοσμο, απο μεγαλη πολη
οι φασεις γινονται οπως κατεβαινεις τα σκαλια για να πας στις τουαλετες, κατω απο τα ταμεια

το παιχνιδι γινεται κλασικα με τα ματια και το εντονο κοιταγμα
αν πας να κατουρησεις και ο αλλος ερθει και σταθει διπλα σου και κοιταζει, τοτε μαλλον ενδιαφερεται για παιχνιδι
επισης οποιος ειναι στημενος και (κανει πως) κατουραει για αρκετη ωρα ή εχει βγαλει το πουλι του και το παιζει/επιδεικνυει

πηγαινε και θα καταλαβεις τι παιζει... μερικες φορες χρειαζεται υπομονη αλλα και προσοχη γιατι μπορει καποιος να μην ειναι σχετικος
Παρακαλω είμαι παθητικός θέλω ξεφτίλισμα μπορει κάποιος από Θεσσαλονίκη να με ξεφτιλίσει ; Στείλτε στο σκάιπ : mikroulis 21
 

pasxalis111

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Στα ΚΤΕΛ από όσο έχω δει παίζουν σχετικά ηλικίες από 20-40 αλλά είναι και σχετικό. Έχω τύχει και ξένους εκεί να περιμένουν.
Σας παρακαλώ είμαι παθητικός θέλω ξεφτίλισμα μπορει κάποιος από Θεσσαλονίκη να με ξεφτιλίσει ; Στείλτε στο σκάιπ : mikroulis 21
 

Ypotaktikh_poustra

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
19
Like
11
Πόντοι
0
Κρίμα να πηγαίνουν χαμένα στο πρόσωπο κ να μην τα καταπινεις όλα...
 

sovaros_gay

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα, Είμαι σοβαρός κύριος και θέλω να δοκιμάσω με αθλητικό νεαρό να θέλει δωράκι 20 Γρήγορη πίπα στο αμάξι μου
 

sovaros_gay

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
αλησπέρα, Είμαι σοβαρός κύριος και θέλω να δοκιμάσω με αθλητικό νεαρό να θέλει δωράκι 20 Γρήγορη πίπα στο αμάξι μου petkaryos@gmail.com
Καθαρά σοβαρά παιδιά και το βλέπουμε κι για συχνά ραντεβού
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα θα παω παυλου μελα τωρα το πρωι στις 8 με πολλες πρωινες καυλες, εχω ορεξης για να παρω πιπα απο οποιον ερθει , στο κτηριο στο εκκλησακι θα ερθει κανενας για παρεα , αν ερθετε καντε πως βηχετε σαν συνθηματικο να σαε καταλαβω ! για πληροφοριεσ στειλτε μυνημα
 

Thess3

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Θέλω να ρωτήσω για το στρατόπεδο Παύλου Μελά. Μόνη είσοδος στο "παρκο" ειναξ από τη Λαγκαδά ή μπορεις να μπεις και από αλλου; μόνο εκεί αριστερά όπως μπαίνεις τα 2 κτίρια φιλοξενούν φάσεις ή αξίζει να εξερευνήσεις και το υπόλοιπο;
Πήγα μέσα στο 2023 και ήταν πολύ ενδιαφέρουσα η φάση. Ήταν καυλα πχ ν αναρωτιέσαι αν ο τύπος με τον σκύλο απλά πάει βόλτα ή ψάχνει και φάση και μπορεί σε 2 λεπτά να του την πιάνεις...
Στο στρατόπεδο Κοδρα όσοι πάτε από πού μπαίνετε; από τη μεριά του κεντρο που είναι το les zazous ή από την αλλη μεριά, από ανατολικά, από Καλαμαριά δηλαδη;;;
Ποιο στρατοπεδο προτιματε;
Ευχαριστώ.

Εισοδος στο στρατοπεδο Μελα μπορει να γινει και απο τη Δαβακη. Περισσοτερη κινηση υπαρχει στο μεγαλο κτιριο (τριγυρω και μεσα στο κτιριο) οπου βρισκεται το μνημειο του Καπετανιδη.

Για το στρατοπεδο Κοδρα δεν εχω εικονα, οποιος εχει πληροφοριες ας τις μοιραστει μαζι μας...
 

james11

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα σε όλους, Υπάρχει κάποιο μέρος όπου συγκεντρώνει περισσότερους ώριμους άντρες ; Επίσης τα πσκ τα βραδια που συνηθίζει να γίνεται παιχνίδι ; Νέος στην πόλη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

james11

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
ΚΤΕΛ Χαλκιδικής γίνονται φάσεις ;
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπερα σε όλους, Υπάρχει κάποιο μέρος όπου συγκεντρώνει περισσότερους ώριμους άντρες ; Επίσης τα πσκ τα βραδια που συνηθίζει να γίνεται παιχνίδι ; Νέος στην πόλη.
Αν σε ενδιαφερουν οι πολυ ωριμοι, τοτε το καταλληλο μερος ειναι το τσονταδικο βιλμα που βρισκεται στο Βαρδαρη. Αρκετοι ωριμοι πηγαινουν και στο xplay.

Επισης, πρωινες-μεσημεριανες ωρες μπορεις να βρεις ωριμους σε διαφορες καφετεριες γυρω απο το βαρδαρη. Στα mikel συχναζουν αρκετοι ηλικιωμενοι που ψαχνονται διακριτικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom