Νέα

Gay Πιάτσες Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mandr21

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα...εχει κανεις υποψη αν παιζει κατι στο στρατοπεδο του Παυλου Μελα?
 

Thessman33

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος στις Gay πιάτσες της Θεσσαλονίκης; Από ότι ξέρω έχει στους Λαχανόκηπους. Κάτω από τη Γιαννιτσών είδα αρκετούς αλλοδαπούς να κάνουν πιάτσα. Έχει πάει κάποιος να μας πει τι παίζει από τιμές, ασφάλεια, καβάτζες κλπ
τι αλοδαπους ρε φιλε,θα κολλησεις καμια αρρωστια!
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1
23 ετών εδώ φετίχ στους +50 που μπορώ να τους βρω; Ευχαριστώ προκαταβολικά. Οποίος ενδιαφέρεται ας στείλει και προσωπικό μυνημα.
 

Alex-fetish

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Καλημερα
Ανεβαίνω Θεσσαλονίκη και ψάχνω παρέα
Που γίνονται εξωτερικές φάσεις?
Και αν ξέρει κάποιος αν αξίζει η Ελλάδα σάουνα
 

ΣΟΥΖΗ cross

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2020
Μηνύματα
5
Like
1
Πόντοι
0
Εκεί όμως δεν έχει στρεητ γαμιαδες να μας την πέσει κανεις
 

nikpap(2)

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2020
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
παίζει τίποτα Θεσσαλονίκη αυτό τον καιρό?και σε ποια μέρη είμαι νέος στο σπορ
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα. Ειμαι νεο μελος και με ενδιαφερει να μαθω για τις ενεργες πιατσες της Θεσσαλονικης. Μετακομισα προσφατα στη Θεσσαλονικη και θα ηθελα να μαθω που γινεται ψωνιστηρι στην πολη
 

Kovolos50

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα την προηγούμενη Παρασκευή Λαχανόκηπους, στο δρόμο που είναι το Fever. Βλέπω ένα νεαρό να μου χαμογελά. Σταματώ και με ρωτάει αν θέλω παρέα. Μου φάνηκε πολύ μικρός και έκανα να φύγω. Το κατάλαβε και μου λέει είμαι 19 έχω ταυτότητα. Δείξτην του λέω και όντως μου την έδειξε, Έλληνας 19 ετών. Μπες του λέω. Συμφωνήσαμε στο 20άρικο και πήγαμε στο Filoxeneia. Εκεί ο ξενοδόχος μάλλον στράβωσε που είδε δύο άνδρες και μου λέει δεν έχουμε δωμάτια ενώ οι θυρίδες πίσω του ήταν γεμάτες κλειδιά... Τον πήρα και πήγαμε στην Splash Sauna κλειστίκαμε σε μια καμπίνα και μου πέταξε τα μάτια έξω! Με γαμούσε καμιά ώρα σε όλες τις στάσεις και με έχυσε στο στόμα... Φοβερός γαμιάς!
Φιλε αν .μπορεις στειλτον μου τον νεαρο θελω να με.γαμησει κι εμενα. Γενικα ψαχνω αγορακια που γαμανε ωριμους γεροδεμενους αντρες με κοιλιακους ατριχους σαν εμενα η σουφρα μου ζητα νεανικη πουτσα.Αφου περασες κλ θελω κι εγω ειδικα αμα τον εχει ανακοντα του στηνομαι στα 4. Αν με δεις εμφανισακα θα με περασεις για γαμια αλλα ειμαι ωριμη πουτανα που θελει να γαμιεται πλεον( πρωην ενεργητικος).
Πήγα την προηγούμενη Παρασκευή Λαχανόκηπους, στο δρόμο που είναι το Fever. Βλέπω ένα νεαρό να μου χαμογελά. Σταματώ και με ρωτάει αν θέλω παρέα. Μου φάνηκε πολύ μικρός και έκανα να φύγω. Το κατάλαβε και μου λέει είμαι 19 έχω ταυτότητα. Δείξτην του λέω και όντως μου την έδειξε, Έλληνας 19 ετών. Μπες του λέω. Συμφωνήσαμε στο 20άρικο και πήγαμε στο Filoxeneia. Εκεί ο ξενοδόχος μάλλον στράβωσε που είδε δύο άνδρες και μου λέει δεν έχουμε δωμάτια ενώ οι θυρίδες πίσω του ήταν γεμάτες κλειδιά... Τον πήρα και πήγαμε στην Splash Sauna κλειστίκαμε σε μια καμπίνα και μου πέταξε τα μάτια έξω! Με γαμούσε καμιά ώρα σε όλες τις στάσεις και με έχυσε στο στόμα... Φοβερός γαμιάς!
 

Ypotaktikh_poustra

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
19
Like
11
Πόντοι
0
Eπί πληρωμή πιάτσες
1. One Salonica και πέριξ- τα γνωστά τραβέλια (η καλύτερη επιλογή για τους λάτρεις του είδους - Safe 4/5)
2. Στην αρχή της Γιαννιτσών πριν το Shell κροσάκια κυρίως αλλοδαπά (τίμια επιλογή με το αζημείωτο όμως 3/5 )
3. Στον παράλληλο κάτω από τη γιαννιτσών μεταξύ shell και One αγοράκια, κύριοι, γύφτοι και όλη η καλή κοινωνία είτε σε αμάξια είτε πεζοί (ψιλοαηδία βέβαια ακόμη και για τους πιο ανώμαλους safe 2/5).

Χωρίς πληρωμή
1. Πέριξ των x-play, cine λαικόν, έως πίσω από τον σταθμό (αν πας εκεί καλύτερα μπες στη σαουνα η τo blue vision η to play). Πολλά αμάξια βολτάρουν απλά οπότε όχι τόσο εύκολο να βρεθεί κάτι. Νορμάλ επιλογή safe 3/5
2. Αρχή της Αγ. Δημητρίου στα πάρκα δεξιά και αριστερά. Ψιλοχαμούλης όλες τις βραδινές ώρες. Κάτι θα βρεις αν θελεις οπωσδήποτε. Φάσεις γίνονται και κάτω απο την γεφυρούλα που έχει. ίσως η πιο σιγουρη επιλογή safe 3/5
3. Νέα παραλία μετά το Μακ. Παλας. έως το πάρκο του Φωκά. Αν δεις κάποιον να περπατάει η να στέκεται μόνος του μάλλον για την ίδια δουλειά είστε. όχι πολύ εύκολη λύση γιατί έχει και άσχετο κόσμο όποτε δεν ξέρεις σίγουρα αν και που θα βρεις ακριβώς. τωρα αν χαθεις στα παρκάκια που έχει εκεί όλο και κάποιος ξεχασμενος θα είναι. Γενικά καλός κόσμος θα πάει εκεί. Safe 4/5
4. Sto τελευταίο parking μετα το μέγαρο. Κυρίως αμάξια αλλά όλο και κάποιος ξέμπαρκος θα φανεί. όχι πολυ κόσμο και όχι τόσο εύκολα να βρεις κάτι. Καλός κόσμος. safe 4/5
5. Στα πάρκινγκ μεταξύ Σίνδου και Χαλάστρας και από τα δύο ρεύματα (κυρίως στο πρωτο προς Αθήνα 500 μέτρα μετά την Σίνδο). Σε τρώνε τα κουνούπια αλλά είναι τίμια επιλογή . Safe 4/5

Ελπίζω να σας άνοιξα τα μάτια. Τώρα αν έχει και αλλού δεν ξέρω. Καλή τύχη και με προσοχή. Πουθενά δεν είναι safe 5/5.
Πολύ τίμιος με βοήθησες πολυ σ ευχαριστώ
 

DSLinTHESS

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Πολύ τίμιος με βοήθησες πολυ σ ευχαριστώ
Παρακαλώ. Βέβαια όλα αυτά τα έγραψα προ κοβιντ. Δεν έχουν αλλάξει πολλά βέβαια από όσο νομίζω. Θα πρόσθετα και το στρατόπεδο του Π. Μελά και Κόδρα στην Καλαμαριά όπου γίνονται ωραία πραγματάκια. Αρκετά σέιφ και τα 2. Προσοχή μόνο στα αδέσποτα . Καλό θα ήταν να μας λέγατε και οι υπόλοιποι τις γνώσεις σας
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
99
Like
151
Πόντοι
0
Παρακαλώ. Βέβαια όλα αυτά τα έγραψα προ κοβιντ. Δεν έχουν αλλάξει πολλά βέβαια από όσο νομίζω. Θα πρόσθετα και το στρατόπεδο του Π. Μελά και Κόδρα στην Καλαμαριά όπου γίνονται ωραία πραγματάκια. Αρκετά σέιφ και τα 2. Προσοχή μόνο στα αδέσποτα . Καλό θα ήταν να μας λέγατε και οι υπόλοιποι τις γνώσεις σας
Το πάρκο στην αρχή της Αγίου Δημητρίου είναι πλέον φωτισμένο-κουρεμένο οπότε δεν παίζει πλέον. Την ίδια τύχη θα έχει και το Παύλου μελά σύντομα. Ίσως να λέγαμε τις Outdoor περιοχές σε pm απο εδώ και πέρα. Δυστηχώς είναι δύσκολη αυτή η περίοδος καθώς και τα σινεμά δεν είναι σε καλή κατάσταση. Όσοι ξέρετε κάτι ενημερώστε ώστε να έχει και κόσμο. Θα ανεβάσω σύντομα ενημέρωση για τα σινεμά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Επιβεβαιωνω οτι ισχυει αυτο με το παρκο Εθνων, εχει περιοριστει αισθητα το ψωνιστηρι εκει. Ωστοσο, κατω απο τη γεφυρουλα ακομα γινονται "καταστασεις".

Να αναφερω οτι φασεις παιζουν (οχι συχνα ομως) στο σταθμο των τρενων αλλα και στα κτελ Μακεδονιας (τουαλετες).

Τελος, μου εχουν παει οτι γινονται διακριτικες γνωριμιες (κυριως απο ωριμους) στο παρκο Γενναδιου στην Τριανδρια αλλα και στο παρκο Ευαγγελιστριας - ομως δεν εχω παει και δεν εχω αποψη. Αν γνωριζει καποιος, ας πει.
 

Thess3

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Παρακαλώ. Βέβαια όλα αυτά τα έγραψα προ κοβιντ. Δεν έχουν αλλάξει πολλά βέβαια από όσο νομίζω. Θα πρόσθετα και το στρατόπεδο του Π. Μελά και Κόδρα στην Καλαμαριά όπου γίνονται ωραία πραγματάκια. Αρκετά σέιφ και τα 2. Προσοχή μόνο στα αδέσποτα . Καλό θα ήταν να μας λέγατε και οι υπόλοιποι τις γνώσεις σας
Στο στρατόπεδο Π.Μελα που γίνονται αυτά;και τι κόσμο έχει;
 

Thess3

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Από Θεσσαλονίκη κανείς είτε για public φάση πουθενά είτε σε κάνα σινεμά;,ενεργητικός ειμαι
 

fuifui

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Kαι γω ψήνομαι full για καμιά φάση Θεσσαλονίκη Δυτικά
 

Ypotaktikh_poustra

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
19
Like
11
Πόντοι
0
Από Θεσσαλονίκη κανείς είτε για public φάση πουθενά είτε σε κάνα σινεμά;,ενεργητικός ειμαι
Εγώ είμαι μόνο παθητικος 22 χρονών... θα θελα φάση σε τσοντοσινεμα αν θες να πάμε μαζί
 

aastlol83

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παθητικό αγόρι κάνει όλα τα χατίρια ειδικά σε νέους στρειτ άνδρες...
Δωρεάν και εχεμυθα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom