Νέα

Gay παραλίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
Ρe dude33 με έχεις ζαλισει με προσωπικα μηνυματα να βγούμε μαζί έλεος είδα φωτογράφια σου και τρόμαξα γριά και άσχημη λογικα και χωρίς. Ευγένεια κάτι καλό έχεις ;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Ρe dude33 με έχεις ζαλισει με προσωπικα μηνυματα να βγούμε μαζί έλεος είδα φωτογράφια σου και τρόμαξα γριά και άσχημη λογικα και χωρίς. Ευγένεια κάτι καλό έχεις ;
Mωρή καριόλα γιατί λες ψέμματα;Βάλε ένα printscreen απο πμ που σου έστειλα εγω ρε ανάρχιδο καθήκι.Που είδες και φωτό μου,εκείνη που δεν έχω είδες;
Μπας και είσαι μια πουστάρα που έγραφε τα ίδια ;Μια τραβεστί ήταν  που δεν την γάμαγαν ούτε οι Πάκιδες.
 

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
Δείξε στο κόσμο φωτο. Σου δεν θα πςσω στο επίπεδο σου.... Και θα καταλάβουν που γράφεις παντου σχόλια κουτσομπολα κακιασμενη γριά αδερφη σε πηραμε χαμπάρι.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Δείξε στο κόσμο φωτο. Σου δεν θα πςσω στο επίπεδο σου.... Και θα καταλάβουν που γράφεις παντου σχόλια κουτσομπολα κακιασμενη γριά αδερφη σε πηραμε χαμπάρι.
Tι φωτό να δείξω εγώ ρε μαλακισμένο;Απο κάτι που δεν σου έστειλα;Εχεις πάρει όλα τα θεματα στην σειρά και γράφεις μπας και βρεις κανέναν να σε γαμίσει.Πουστάρα.Σου είπα ,anixtikolotripida έπρεπε να διαλέξεις για nickname,αγάμητο πουστάκι.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Tι φωτό να δείξω εγώ ρε μαλακισμένο;Απο κάτι που δεν σου έστειλα;Εχεις πάρει όλα τα θεματα στην σειρά και γράφεις μπας και βρεις κανέναν να σε γαμίσει.Πουστάρα.Σου είπα ,anixtikolotripida έπρεπε να διαλέξεις για nickname,αγάμητο πουστάκι.
Πραγματικα ομως!
 

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
Είστε για γέλια όσοι με γνωρίζουν ξέρουν τι ειμαι για εσάς χεστηκα
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Αυτή την ώρα έχει 2 ζευγάρια στην παραλία 48, όπου απλά κάνουν γυμνισμό για την ώρα τουλάχιστον, 4 ανδρες που οι 2 είναι παρέα κι ένα ξανθό τρανς μεγάλο σε ηλικία που πάει κι έρχεται κατά μήκος της παραλίας!
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Σήμερα Λιμανάκια και στο 48, να αναφέρουμε ότι ήταν γεμάτα από κόσμο όλων των ηλικιών και όλων των γούστων!
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Σήμερα στο "48" είχε 2 τρανς (η μια είναι η γνωστή Μελίνα) 4-5 άντρες που καθόντουσαν διάσπαρτα κι ένα ζευγάρι (straight) οι οποίοι ήταν με μαγιό αν και κοίταζαν καλά καλά γύρω τους σαν να ήθελαν να κάνουν φάση αλλά δεν.... Μέχρι πριν μισή ώρα ήταν εκεί όλοι που έφυγα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggg777

koti

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει στην Νάξο παραλίες που να γίνεται παιχνίδι ;θα είμαι 2-3 μέρες εκεί διακοπές .
 

sunset25

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
186
Like
145
Πόντοι
1
Υπάρχει στην Νάξο παραλίες που να γίνεται παιχνίδι ;θα είμαι 2-3 μέρες εκεί διακοπές .
Αγιο Προκόπιο και κάτω έχει ενδιαφέρον , είχα κανει γυμνισμό , ισως αργά το απόγευμα να αλλάζει μορφή ανάλογα της παρέας σου.. :) [ή ότι βρεις τελος παντων]
 

koti

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Στη Ρόδο σε ποια παραλία παίζει φάση;
 

Maikaros

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
38
Like
20
Πόντοι
0
Στη Σέριφο παίζει καμιά παραλία για γυμνισμό κτλ;
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216

Maikaros

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
38
Like
20
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλε αν και καθυστερημένα το Καλο Άμπελι στη Σέριφο είναι παραλία γυμνιστών.
Ευχαριστώ! Θα το έχω υπόψη μου για τη επόμενη φορά που θα πάω.
Για πέρσι ήταν αρκετές η Λια και το Καράβι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom