Νέα

Gay παραλίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Ποια παραλια προτινετε για str8 ζευγαρι;  :fuck2:
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Στα Δικαστικα παιζει τιποτα; Υπαρχει συγκεκριμενο μερος που μαζευονται;
 

DeliverasBottom

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Σαλαμίνα ξέρει κανείς καμιά παραλία γυμνιστών;
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Πολύ καλή παραλία με ωραίο Κόσμο μάγκες μου το Μαύρο Λιθάρι στο 48!!
Καθαρή θάλασσα, ωραία παιχνίδια και κυριλέ φάσεις
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.296
Κριτικές
124
Like
6.340
Πόντοι
5.097
Χθες έκανα την δύσκολη κατάβαση προς τα γ'λιμανάκια βουλιαγμένης γύρω στις 17:30  :S :S :rockon: :rockon:.Έκατσα στα δεξιά βραχάκια όπου εκείνη την ώρα υπήρχαν ένα ζευγάρι γκέι,μια παρεά με 3 γκέι φίλους κι ένας ξέμπαρκος τύπος αλλοδαπός,μάλλον αλβανός. Άπλωσα την πετσέτα μου και χάζεψα τον απέναντι βράχο όπου έπαιζαν αρκετές γκέι παρέες και μια μοναχική ξανθιά μιλφάρα με βυζάρες και πιασίματα.Αφού έριξα την βουτιά μου άραξα στον βράχο και έπαιζα διακριτικά των ψωλή μου βλέποντας το ξανθό μιλφ. Δεν παρατήρησα κάποιο παιχνίδι ανάμεσα στους γκέι.Γύρω στις 19:30 κατέβηκε στον αριστερό βράχο ζευγάρι με 35αρα μελαχροινή και 40αρη τυπά.Ο τύπος βούτηξε γυμνός ενώ η τύπισσα δεν έβγαλε ούτε καν το σουτιέν  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:.Φάνηκε σίγουρα πρωτάρα και άσχετη με γυμνισμό και φάσεις. Αποχώρησαν γύρω στις 20:30 χωρίς την παραμικρή επαφή.Μετά από λίγο έφυγα κι εγώ αφού είχα βαρεθεί  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:. Στο πάρκινγκ ήταν παρκαρισμένη νταλίκα με τούρκικες πινακίδες όλη αυτήν την ώρα,μάλλον για δροσερές καταστάσεις  :happy: :happy: :happy:.
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Χθες έκανα την δύσκολη κατάβαση προς τα γ'λιμανάκια βουλιαγμένης γύρω στις 17:30  :S :S :rockon: :rockon:.Έκατσα στα δεξιά βραχάκια όπου εκείνη την ώρα υπήρχαν ένα ζευγάρι γκέι,μια παρεά με 3 γκέι φίλους κι ένας ξέμπαρκος τύπος αλλοδαπός,μάλλον αλβανός. Άπλωσα την πετσέτα μου και χάζεψα τον απέναντι βράχο όπου έπαιζαν αρκετές γκέι παρέες και μια μοναχική ξανθιά μιλφάρα με βυζάρες και πιασίματα.Αφού έριξα την βουτιά μου άραξα στον βράχο και έπαιζα διακριτικά των ψωλή μου βλέποντας το ξανθό μιλφ. Δεν παρατήρησα κάποιο παιχνίδι ανάμεσα στους γκέι.Γύρω στις 19:30 κατέβηκε στον αριστερό βράχο ζευγάρι με 35αρα μελαχροινή και 40αρη τυπά.Ο τύπος βούτηξε γυμνός ενώ η τύπισσα δεν έβγαλε ούτε καν το σουτιέν  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:.Φάνηκε σίγουρα πρωτάρα και άσχετη με γυμνισμό και φάσεις. Αποχώρησαν γύρω στις 20:30 χωρίς την παραμικρή επαφή.Μετά από λίγο έφυγα κι εγώ αφού είχα βαρεθεί  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:. Στο πάρκινγκ ήταν παρκαρισμένη νταλίκα με τούρκικες πινακίδες όλη αυτήν την ώρα,μάλλον για δροσερές καταστάσεις  :happy: :happy: :happy:.
κωστάκι cross μπορεί να παει εκεί ή δεν κολλάει?   :think:
 

gepapa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2015
Μηνύματα
55
Like
18
Πόντοι
0
Δεν θα έλεγα ότι η συγκεκριμένη παραλία είναι αποκλειστικά για γκει, αλλά για γυμνιστές ναι. Τουλάχιστον όχι αν δεν έχει αλλάξει κάτι πρόσφατα, οπότε Μαρινάκι μην μασάς αν γουστάρεις πας!
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Δεν θα έλεγα ότι η συγκεκριμένη παραλία είναι αποκλειστικά για γκει, αλλά για γυμνιστές ναι. Τουλάχιστον όχι αν δεν έχει αλλάξει κάτι πρόσφατα, οπότε Μαρινάκι μην μασάς αν γουστάρεις πας!
ευχαριστώ Γιώργο :*
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Marina_cross  Κι εγώ πέρσι που είχε έρθει μια φίλη cross από εξωτερικό στα Λιμανάκια πηγαιναμε και δεν υπήρχε θέμα!!
Πας κανονικότατα
 

thodoris04

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
47
Like
398
Πόντοι
20
Άμα είμαι τυχερός ναι, αύριο λέω να πάω μετά την δουλειά που σχολαω νωρίς και μετά ίσως και Σάββατο. Από Δευτέρα που έχω άδεια Κινέττα
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Άμα είμαι τυχερός ναι, αύριο λέω να πάω μετά την δουλειά που σχολαω νωρίς και μετά ίσως και Σάββατο. Από Δευτέρα που έχω άδεια Κινέττα
Κινετα πάω κι εγώ..στο "δεντρο" ή στο sun πας?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.296
Κριτικές
124
Like
6.340
Πόντοι
5.097
κωστάκι cross μπορεί να παει εκεί ή δεν κολλάει?  :think:

Μαρινα κρος εσείς οι κροςντρεσσερς παντού κολλάτε,οπότε να πας άνετα.Πάρε όμως μαζί σου και τον καυλιάρη κώστα,το έχει τεράστια ανάγκη.
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Μαρινα κρος εσείς οι κροςντρεσσερς παντού κολλάτε,οπότε να πας άνετα.Πάρε όμως μαζί σου και τον καυλιάρη κώστα,το έχει τεράστια ανάγκη.
ποιός είναι ο καυλιάρης ο κώστας?
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Μαρινα κρος εσείς οι κροςντρεσσερς παντού κολλάτε,οπότε να πας άνετα.Πάρε όμως μαζί σου και τον καυλιάρη κώστα,το έχει τεράστια ανάγκη.

Χαχααχαχα εισαι θεος τυπεεεεε!!!!!!!!
 

cdsalonika

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Καβάλα κοντά στα λουτρα Ελευθερων πανέμορφη παραλία όχι μόνο για gay...πήγα μια φορά φέτος. Λίγο μακρυά από Θεσσαλονίκη αλλά αξίζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom