Νέα

Γαμήσι στο αεροδρόμιο Βενιζέλος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kardasis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Άσε που της βγήκε ο κώλος για να περάσει από τις 6μηνες συμβάσεις στη μονιμότητα....

Τι εννοεις? επεσε σε χοντρο και της εδωσε το κολαντερο στο χερι...Μου θυμιζει τον γνωστο μας απο το υπουργειο...
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
sorry,αλλα εισαι ασαφής.
τι πώς πότε πόσο και με ποιά;

Νομισα οτι ηταν αυτονοητο: ραντεβου με καποια περαστικη σχεση ή CG.  Δεν πιστευω οτι θα παω ανοργανωτος και θα μου πεσει κατι...
 

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες για να γαμήσει κάποιος στο Σοφιτελ θα πρέπει να καταστρώσει σχέδιο επί χάρτους. Καμία πωλήτρια ή καμία υπάλληλος των αερογραμμών που να το πάει το "γράμμα" ξέρετε;

Ναι αμε...πολλες τετοιες θα βρεισ...ολες τους Ελληνιδες!!χαχα!Εχει και κατι scuriταδες...τρελα μωρα!!
Καλα μιλαμε ο κοσμος εχει λαλησει τελειως ομως ε... :headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :helpplea: :helpplea:
Ρε δε πιανεις να λυσεις κανα sudoku λεω γω...
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μολις εφυγα απο σοφιτελ κ ειδα Αξια Ανδρεδακη με εναν σαρανταρη  να καθονται στο μπαρ.η συνεχεια δικια σας!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
καλο το σοφιτελ το χοτελι? για πειτε...

Ναι αμε...πολλες τετοιες θα βρεισ...ολες τους Ελληνιδες!!χαχα!Εχει και κατι scuriταδες...τρελα μωρα!!
Καλα μιλαμε ο κοσμος εχει λαλησει τελειως ομως ε... :headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :helpplea: :helpplea:
Ρε δε πιανεις να λυσεις κανα sudoku λεω γω...

χαχαχαχαχαχα

σουντοκου... σιγουρος τροπος να περασεις ευχαριστα την ωρα σου... *P



 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Εμένα πάντως το μεγαλύτερο μου άγχος είναι αν θα βρω καλή θέση στο parking μακράς διαρκείας.

Γιατί τα πάντα είναι χρονομετρημένα από την στιγμή που θα ανοίξει το μάτι. Ακριβώς 70 λεπτά πριν σηκωθεί το αεροπλάνο.

Αν κάτι δεν πάει καλά, αντίο πτήση.
Μακρυνή θέση παρκαρίσματος με αναγκάζει να σπριντάρω. Και να αγχώνομαι παραπάνω. Πράγμα που δεν κάνει καλό. Για μία κωλο-πτήση.

Το μόνο που δε σκέφτομαι είναι τα γαμήσια. Στο Sofitel ή οπουδήποτε αλλού.
 

sosat

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Για να γεμησεις την ωρα σου και να γαμησεις παραλληλα παιρνεις την πτηση για Αμστερνταμ......................
και γυριζοντας στο Ελ Βενιζελλος ξαναπαιρνεις την κανονικη σου πτηση της  ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΙΡΓΑΥΣ
Ειναι και αυτη μια λυση!!!!!!!!

 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
α,ρε σιβ εισαι ωραιος :rockon:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
sorry,αλλα εισαι ασαφής.
τι πώς πότε πόσο και με ποιά;

το 100/140 στέλνει,αλλά υποχρεωτικά 2ωρο ραντεβού και συν 30 ευρώ παραπάνω,δηλαδή 280 συν 30=310 μίνιμουμ(για αυτές των 140)...
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
312
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Σε όλα τα αεροδρομια ανά την Ευρώπη και όχι μόνο παίζουν πουτανίτσες στα bar των ξενοδοχείων το βράδυ. Σίγουρα όσοι έχετε ταξιδέωει και μείνει σε αντίστοιχα ξενοδοχεία σε αεροδρόμια θα τα έχετε ζήσει. Προφανώς θα παίζουν και στο Sofitel. Δεν έχω μείνει ποτέ εκεί αλλά κατά την προσωπική μου άποψη σίγουρα θα υπάρχουν μουνίτσες (βίζιτες).
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
κάποιοι από εμάς πάντως το 2007-2008 το είχαν κάνει στέκι για το αποχαιρετιστήριο των τουριστριών εκείνης της εποχής ...τελευταία ημέρα της τάνας και στο sofitel έσκαγε ο αγαπητικός της εβδομάδας ή ο λόκαλ "ατζέντης" που της έφτιαχνε το προφίλ όλη την εβδομάδα ,για την είσπραξη συνήθως σε είδος, και έπεφτε και κανένα τσιμπούσι στο ρουφ γκάρντεν αν ειχε πάει καλά το τουρ...

ωραίες εποχές ...ρομαντικές  
 

teob77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Να ρωτησω κατι,επειδη θα μεινω εκει για κανα τριημερο ξερει κανεις αν θα μπορω να καλεσω παρεα??
Γιατι οσο να ναι θελει λιγο διακριτικοτητα εκει,μη κανω κατι και γινω ρομπα..θελει συνεννοηση απο πριν με τον τυπο στη ρεσεψιον?/ξερει κανεις να με κατατοπισει??
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
κάποιοι από εμάς πάντως το 2007-2008 το είχαν κάνει στέκι για το αποχαιρετιστήριο των τουριστριών εκείνης της εποχής ...τελευταία ημέρα της τάνας και στο sofitel έσκαγε ο αγαπητικός της εβδομάδας ή ο λόκαλ "ατζέντης" που της έφτιαχνε το προφίλ όλη την εβδομάδα ,για την είσπραξη συνήθως σε είδος, και έπεφτε και κανένα τσιμπούσι στο ρουφ γκάρντεν αν ειχε πάει καλά το τουρ...

ωραίες εποχές ...ρομαντικές  

:rockon: :kneel:
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
Εμένα πάντως το μεγαλύτερο μου άγχος είναι αν θα βρω καλή θέση στο parking μακράς διαρκείας.

Γιατί τα πάντα είναι χρονομετρημένα από την στιγμή που θα ανοίξει το μάτι. Ακριβώς 70 λεπτά πριν σηκωθεί το αεροπλάνο.

Αν κάτι δεν πάει καλά, αντίο πτήση.
Μακρυνή θέση παρκαρίσματος με αναγκάζει να σπριντάρω. Και να αγχώνομαι παραπάνω. Πράγμα που δεν κάνει καλό. Για μία κωλο-πτήση.

Το μόνο που δε σκέφτομαι είναι τα γαμήσια. Στο Sofitel ή οπουδήποτε αλλού.
για σενα θα ανοιξουμε θρεντ "γαμησι στο φαλκον"  :s&m_2:
 

underwater111

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Πριν από περίπου 1 χρόνο.  Επαγγελματική συνάντηση στο Sofitel βράδυ.  Καθόμασταν έξω.  Σκάει μια bentley με 2 55αρηδες μέσα... μετά από λιγα λεπτά ένα μικρό αυτοκινητάκι με 2 γκομενάρες... τις παίρνουν οι 55αρηδες και κατευθύνονται στα ενδότερα... κόλησα άσχημα.... τελειώνω τη συνάντηση και με τρόπο αφήνω χαρτάκι στους υαλοκαθαριστήρες του αυτοκινήτου που είχαν οι μουνάρες... όνομα μικρό, κινητό και σημείωμα "πρεπει να σε δω οπωσδήποτε..."

Την επόμενη μέρα με πηρε τηλέφωνο.... γκομενάρα (για τα γούστα μου που τις θέλω και λίγο μπαμπατσικες)... πρωην miss κάτι... ελληνίδα... μου κόστισε λιγο παραπάνω αλλά 2 μερές μετά την είχα εγώ στο Sofitel.... τιποτα εξαιρετικό από επιδόσεις αλλά σαν φάση μου άρεσε πολύ....

 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
η γνωστη Μιμι κι αλλες πολλες του φυραματος τις 10ετιες του 80 και 90 παρολο που οι μισθοι στην ΟΑ ηταν βασιλικοι τις κανανε τις τσιριμονιες στα Εμιρατα. Φαγωνοντουσαν ποια θα πρωτοπαει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom