Νέα

Γαμήσι στο αεροδρόμιο Βενιζέλος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kardasis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
1
Like
794
Πόντοι
96
  ξερετε κανενα μασαζτιδικο κοντα σε πλυντηριο αυτοκινητων???

  Θελω να πλύνω το αυτοκινητο και να παω σε μασαζ και σκεφτομαι να τα συνδυάσω!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
  ξερετε κανενα μασαζτιδικο κοντα σε πλυντηριο αυτοκινητων???

  Θελω να πλύνω το αυτοκινητο και να παω σε μασαζ και σκεφτομαι να τα συνδυάσω!!!!!
παντως το μονο μασατζιδικο που μου ερχεται τωρα στο μυαλο κοντα σε πλυντηριο ειναι αυτο της γ.σεπτεμβριου 151α, αλλα δεν θα το συστηνα.. :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μεσα εισαι..
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
και θησεως 31 καλλιθεα εχει ενα απεναντι στο στενο πλυντηριο αυτο!!
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ έχω άλλη απορία (πάλι σχετική με τις συγκοινωνίες πάντως):
Για αυτές που είναι μέσα στα γκισέ των διοδίων ξέρει κανείς καμιά άκρη? Κάποιος μου είπε ότι γίνεται κόλπο!

Το καταλαβάινω το ενδιαφέρον ... ίδιως στην Αττική Οδό έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά στις προσλήψεις!!!!  :dancing:
Αν και το καλύτερο το είχα πετύχει χρόνια πριν στα διόδια πριν τη θεσαλονίκη βράδυ κατά τις 11 ... αλλά δυστυχώς είχα παρέα στο αμάξι :headbang:  :headbang:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
ρε γκαρντάση οι αεροσυνοδοί καθαρίζουν στην κάθε πτήση όσα ευρώπουλα καθαρίζεις εσύ τον μήνα, για ποιό λόγο να κάνουν βίζιτες για τα ωραία σου μάτια;;

Μην είσαι τόσο σίγουρος!!!Οι νέες αεροσυνοδίνες καθαρίζουν από τα 3 το μακρύτερο!!!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Μην είσαι τόσο σίγουρος!!!Οι νέες αεροσυνοδίνες καθαρίζουν από τα 3 το μακρύτερο!!!

Ναι ετσι είναι

Και πρέπει να τα βοηθήσουμε τα κορίτσια ρε φλες

Αλλα όχι Ολυμπιακής Αεροπορίας.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Aeroflot Αμπράμοβιτς... Τι ανάγκη να 'χει αυτός?
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Μην είσαι τόσο σίγουρος!!!Οι νέες αεροσυνοδίνες καθαρίζουν από τα 3 το μακρύτερο!!!

Επιβεβαιώνω κι εγώ.

Συγκεκριμένα έχω μία φίλη (ε, εντάξει την έχω κουτουπώσει 3-4 φορές) με 8-9 χρόνια προϋπηρεσία, δουλεύει στην Αεγεαν και καθαρίζει max 1000-1100 το μήνα. Άσε που ουσιαστικά είναι προϊσταμένη και όχι απλή αεροσυνοδός... Άσε που της βγήκε ο κώλος για να περάσει από τις 6μηνες συμβάσεις στη μονιμότητα....
 

Επισκέπτης
Σωστός συλλογισμός εκ πρώτης όψεως.

Όμως, οι αεροσυνοδοί, προκειμένου να προσληφθούν οφείλουν να συγκεντρώνουν κάποια χαρακτηριστικά που αυτομάτως τις κατατάσσουν στις εντυπωσιακές γυναίκες.
Ταυτοχρόνως, έχουν ημερομηνία ληξεως.

Οπότε, εάν μπορούν να κάνουν ακριβές βίζιτες και μάλιστα στο εξωτερικό, διασφαλίζοντας έτσι τη σχετική μυστικότητα του πράγματος, γιατί να μην το κάνουν;

Το χρήμα ποτέ δεν είναι αρκετό. Για κανέναν. Πάντα θες κι άλλο. Είτε είσαι άντρας είτε γυναίκα.

Και μην ξεχνάμε ότι οι γυναίκες που επιλέγουν την πορνεία δεν το κάνουν, γιατί είναι ντε και καλά "φτωχές και καταφρονεμένες" Νόρες Βαλσάμη, αλλά γιατί επιλέγουν το γρήγορο και εύκολο χρήμα, κάνοντας μια ομολογουμένως δύσκολη δουλειά.



καλα με την λογικη οτι το χρημα δεν ριναι ποτε αρκετ ολες πουτανε θα γινονταν.
και για να ξερεις .....οταν μια κοπελα σταματαει τις πτησεις δουλευει σαν πρωσοπικο εδαφους,και περνει και μεγαλη συνταξη πολυ νωρις
 

SNIFsnif

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
164
Like
2
Πόντοι
1
καλα με την λογικη οτι το χρημα δεν ριναι ποτε αρκετ ολες πουτανε θα γινονταν.
και για να ξερεις .....οταν μια κοπελα σταματαει τις πτησεις δουλευει σαν πρωσοπικο εδαφους,και περνει και μεγαλη συνταξη πολυ νωρις


Ακριβώς. Οπότε τότε δεν έχει πια τα περιθώρια να κάνει βίζιτες με τη σχετική ασφάλεια (και υψηλές ταρίφες) του εξωτερικού.

Όπως είχα γράψει κι αλλού, είχα γνωρίσει δυο κοπέλες που μου αποκάλυψαν σε κάποια φάση ότι έκαναν βίζιτες (ημιεπαγγελματική φάση). Η μία ήταν της Νομικής και δούλευε σε δικηγορικό γραφείο και η άλλη ήταν της Παντείου. Καμμία από τις δύο δεν πεινούσε. Το έκαναν για τη γλύκα του εύκολου χρήματος (ειδικά η δεύτερη το έκανε και για το παραμύθι ότι είναι η γαμάτη γκόμενα που οι άντρες πληρώνουν για πάρτη της).

Κατ' αναλογίαν γιατί να μην κάνει βίζιτες στις χώρες του Κόλπου ένας ικανός αριθμός αεροσυνοδών, αφ' ης στιγμής μπορεί και υπάρχει κύκλωμα με κοννέ;

Επαναλαμβάνω, δεν έχω προσωπική πείρα για το προκείμενο, απλά τυχαίνει να μου το έχει πει ένας παιδικός φίλος, αξιόπιστο και μετρημένο άτομο, ο οποίος είναι πιλότος.

Επειδή όμως το θέμα δεν είναι πού κάνουν βίζιτες οι Ελληνίδες αεροσυνοδοί, αλλά αντίθετα ΑΝ κάνουν βίζιτες κοντά στο Ελ. Βενιζέλ. οι ξένες αεροσυνοδοί... και με δεδομένο ότι δεν έχω στοιχεία για το συγκεκριμένο θέμα... σταματώ.
Δεν χρειάζεται να τα χαλάσουμε για ένα θέμα που δεν έχουμε στοιχεία.
 

geomix

Μέγας
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
4.175
ρε γκαρντάση οι αεροσυνοδοί καθαρίζουν στην κάθε πτήση όσα ευρώπουλα καθαρίζεις εσύ τον μήνα, για ποιό λόγο να κάνουν βίζιτες για τα ωραία σου μάτια;;

εδω στανταρ υπαρχει παραπληροφοριση...
φιλη μου αεροσυνοδος με πτησεις εσωτερικου και εξωτερικου περνει με τα bonus το πολυ 1500 ευρω το μηνα.

μην αρχισετε τις ερωτησεις... δεν κανει βιζιτες!!!!!  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
 

vaz

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε  karsdashi με τρία europoula παίρνεις ένα τσουρέκι από τον Τερκενλή για να τον χώσεις την ώρα που περιμένεις…Άμα είναι και ζεστό…….
(Να κάνουμε και λίγο πλακίτσα- καλοπροαίρετα πάντα…)
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
Ο εκδημοκρατισμος της σεξουαλικης επιθυμιας οταν ολοκληρωθει πρεπει να βρισκεις να τον χωνεις οπου γουσταρεις και οποτε γουσταρεις.
Εδω μας εχουν πρεσσαρει η ορθοδοξια,ο σοσιαλισμος και αλλες τοσες μαλακιες που με το μονο που ασχολουνται ειναι να μην γαμησουμε.Στο αεροδρομιο του Μπαγκοκ γαμας.
 

Επισκέπτης
ρε συναγωνιστές αν το θέλετε σε αεροδρόμιο δεν την κάνετε κατά Ελευσίνα μεριά μήπως η Ρωσίδα πιλότος είναι και βυζιτού? 
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Εγω θυμαμαι ειχα φαει ενα μαμησι περσι το καλοκαιρι στο αεροδρομιο.... 7 ωρες καθυστερηση ειχε η πτηση.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
άντε τυχεράκια...το ευχαριστήθηκες.... :grin:
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Επιβεβαιώνω κι εγώ.

Συγκεκριμένα έχω μία φίλη (ε, εντάξει την έχω κουτουπώσει 3-4 φορές) με 8-9 χρόνια προϋπηρεσία, δουλεύει στην Αεγεαν και καθαρίζει max 1000-1100 το μήνα. Άσε που ουσιαστικά είναι προϊσταμένη και όχι απλή αεροσυνοδός... Άσε που της βγήκε ο κώλος για να περάσει από τις 6μηνες συμβάσεις στη μονιμότητα....

Εχω 2 φίλες αεροσυνοδούς στην ετζίαν και είναι έτσι ακριβώς όπως τα λες.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Όλοι έχετε μία ή δύο φίλες που κάποτε έκαναν βίζιτες....και σας λένε ότι ναι όντως υπάρχουν και άλλες κοπέλες που κάνουν κρυφά βίζιτες.....ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom