Νέα

Γαμήσι στην Αγγλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pappios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ εν τέλει να σας πω ότι τσακωνομαι με τη μητέρα μου συνέχεια αφού μου λέει ξανά και ξανά ότι το μέλλον μου είναι στην Ελλάδα (σίγουρα!) και ότι μόνο Ελληνίδα να βρώ γιατί μόνο οι Ελληνίδες είναι για σπίτι ενώ οι ξένες είναι πουτάνες!!

Όμως ακούστε τι μου λέει η μητέρα μου που δείχνει πόσο κορόιδα είμαστε οι Έλληνες.Έχω 2 ξαδέρφες που δίνουν Πανελλάδικες και άλη 1 έδωσε.Αυτή που έδινε σνόμπαρε το ΤΕΙ Πειραιά που σπούδαζα Λογιστική και έλεγε ότι έχει άλλους στόχους και δεν είναι για ΤΕΙ!Έδωσε την πρώτη φορά και ενώ ήθελε Νομική ή Παιδαγωγικά έβγαλε 9.500 μόρια δηλαδή ούτε 10!!!Και ξανάδωσε πάλι και πέρασε Θεολογία(σιγά τη σχολή).Λέω λοιπόν στη μάνα μου τι σκατά θα κάνει από Θεολογία,παπαδιά θα γίνει;Και μου λέει το θεικό!!!Αυτή κοπέλα είναι!!Και 700 ευρώ να βγάζει δεν έχει πρόβλημα λέει,αφού ο άντρας πρέπει αν φέρνει λεφτά στο σπίτι!!!Ε τότε τις είπα "Για μαλάκα με περνάς ρε μάνα και με πιέζεις να μπλέξω με Ελληνίδα";Ρε καλές είναι οι Ελληνίδες!Αυτές να κανουν ζωή,να τελειώνουν μετα βίας το Λυκειο ή καμια σχολή του κώλου και εμτά να είναι τίποτα πωλήτριες και να σου μασάνε φράγκα και να σου απιτούν κιόλας περισσότερα και να θέλουν κάνα κόσμημα,καμιά γούνα και μπουζούκια!!Βρε δεν πάνε να γαμηθούν οι καργιόλες!!!
 

Επισκέπτης
Φίλε μου θύμισες τα μικράτα μου στην Αγγλία. Για έναν Έλληνα που θάρθει Αγγλία και έχει συνηθίσει το υφάκι και το σκατότροπο της Ελλεηνίδας θα εκτιμήσει γρήγορα την τελείως διαφορετική συμπεριφορά που έχουν τα Αγγλιδάκια. Και ακούμπησες καιάλλη ευαίσθητη χορδή μου: Ινδές! Τι μεγάλη καψούρα είναι αυτές οι γυναίκες ρε πούστη μου! 

Κάτι γυναικάρες μερικές! Πριν πάω στο νησί ούτε που το φανταζόμουν.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εγώ εν τέλει να σας πω ότι τσακωνομαι με τη μητέρα μου συνέχεια αφού μου λέει ξανά και ξανά ότι το μέλλον μου είναι στην Ελλάδα (σίγουρα!) και ότι μόνο Ελληνίδα να βρώ γιατί μόνο οι Ελληνίδες είναι για σπίτι ενώ οι ξένες είναι πουτάνες!!

Όμως ακούστε τι μου λέει η μητέρα μου που δείχνει πόσο κορόιδα είμαστε οι Έλληνες.Έχω 2 ξαδέρφες που δίνουν Πανελλάδικες και άλη 1 έδωσε.Αυτή που έδινε σνόμπαρε το ΤΕΙ Πειραιά που σπούδαζα Λογιστική και έλεγε ότι έχει άλλους στόχους και δεν είναι για ΤΕΙ!Έδωσε την πρώτη φορά και ενώ ήθελε Νομική ή Παιδαγωγικά έβγαλε 9.500 μόρια δηλαδή ούτε 10!!!Και ξανάδωσε πάλι και πέρασε Θεολογία(σιγά τη σχολή).Λέω λοιπόν στη μάνα μου τι σκατά θα κάνει από Θεολογία,παπαδιά θα γίνει;Και μου λέει το θεικό!!!Αυτή κοπέλα είναι!!Και 700 ευρώ να βγάζει δεν έχει πρόβλημα λέει,αφού ο άντρας πρέπει αν φέρνει λεφτά στο σπίτι!!!Ε τότε τις είπα "Για μαλάκα με περνάς ρε μάνα και με πιέζεις να μπλέξω με Ελληνίδα";Ρε καλές είναι οι Ελληνίδες!Αυτές να κανουν ζωή,να τελειώνουν μετα βίας το Λυκειο ή καμια σχολή του κώλου και εμτά να είναι τίποτα πωλήτριες και να σου μασάνε φράγκα και να σου απιτούν κιόλας περισσότερα και να θέλουν κάνα κόσμημα,καμιά γούνα και μπουζούκια!!Βρε δεν πάνε να γαμηθούν οι καργιόλες!!!
και εμενα κατι τετοιες μαλακιες μου ελεγε η μανα μου.εμενα με εκβιαζε κιολας.ολη τη δεκαετια του 90 μου ελεγε ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ(στην Ελλαδα) ΣΤΗ ΡΩΣΣΙΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙς!τωρα ομως μετα απο ολα αυτα που γιναν εγωτης λεω ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ(στη Ρωσσια)ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΟΥ!τωρα εχει ηρεμισει γιατι το καταλαβε οτι θα φτασω στα ακρα για να ζησω εδω!οποτε δεν εχουμε πια προβληματα.βεβαια το ονειρο της ειναι οτι καποτε θα γυρισω στην Ελλαδα.παντος δεχτηκα να ταφω Ελλαδα οταν παιθανω!εκανα και 'γω μια υποχωριση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εγώ εν τέλει να σας πω ότι τσακωνομαι με τη μητέρα μου συνέχεια αφού μου λέει ξανά και ξανά ότι το μέλλον μου είναι στην Ελλάδα (σίγουρα!) και ότι μόνο Ελληνίδα να βρώ γιατί μόνο οι Ελληνίδες είναι για σπίτι ενώ οι ξένες είναι πουτάνες!!

Όμως ακούστε τι μου λέει η μητέρα μου που δείχνει πόσο κορόιδα είμαστε οι Έλληνες.Έχω 2 ξαδέρφες που δίνουν Πανελλάδικες και άλη 1 έδωσε.Αυτή που έδινε σνόμπαρε το ΤΕΙ Πειραιά που σπούδαζα Λογιστική και έλεγε ότι έχει άλλους στόχους και δεν είναι για ΤΕΙ!Έδωσε την πρώτη φορά και ενώ ήθελε Νομική ή Παιδαγωγικά έβγαλε 9.500 μόρια δηλαδή ούτε 10!!!Και ξανάδωσε πάλι και πέρασε Θεολογία(σιγά τη σχολή).Λέω λοιπόν στη μάνα μου τι σκατά θα κάνει από Θεολογία,παπαδιά θα γίνει;Και μου λέει το θεικό!!!Αυτή κοπέλα είναι!!Και 700 ευρώ να βγάζει δεν έχει πρόβλημα λέει,αφού ο άντρας πρέπει αν φέρνει λεφτά στο σπίτι!!!Ε τότε τις είπα "Για μαλάκα με περνάς ρε μάνα και με πιέζεις να μπλέξω με Ελληνίδα";Ρε καλές είναι οι Ελληνίδες!Αυτές να κανουν ζωή,να τελειώνουν μετα βίας το Λυκειο ή καμια σχολή του κώλου και εμτά να είναι τίποτα πωλήτριες και να σου μασάνε φράγκα και να σου απιτούν κιόλας περισσότερα και να θέλουν κάνα κόσμημα,καμιά γούνα και μπουζούκια!!Βρε δεν πάνε να γαμηθούν οι καργιόλες!!!
Αν θες πάντως και την άποψη κάποιου που έχει κάποια πείρα απ'τη ζωή κανείς δεν κατάφερε κάτι στη ζωή του ακούγοντας τη μητέρα του.
Η δικιά μου πάλι δεν ήθελε τη γυναίκα μου χωρίς καν να τη γνωρίζει (βέβαια όλα μέλι-γάλα τώρα) φοβερά αξιόλογη κοπέλα και αγωνίστρια της ζωής μόνο και μόνο γιατί η πρώην μου ήταν μια πολύ τάχα μου δικηγορίνα κτλ. κτλ. κτλ.
Ακόμα κι όταν εγώ πήγα φαντάρος κι αυτή (η πρώην) πηδιόταν ασύστολα η μητέρα μου έσπευσε να τη δικαιολογήσει λέγοντας τι να κάνει η κοπέλα μόνη της κτλ. :headbang:

Γι'αυτό σου λέω η καταστροφή ενός άντρα είναι η μητέρα του αν καθήσει και τη λάβει σοβαρά υπόψιν.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Αν θες πάντως και την άποψη κάποιου που έχει κάποια πείρα απ'τη ζωή κανείς δεν κατάφερε κάτι στη ζωή του ακούγοντας τη μητέρα του.
Η δικιά μου πάλι δεν ήθελε τη γυναίκα μου χωρίς καν να τη γνωρίζει (βέβαια όλα μέλι-γάλα τώρα) φοβερά αξιόλογη κοπέλα και αγωνίστρια της ζωής μόνο και μόνο γιατί η πρώην μου ήταν μια πολύ τάχα μου δικηγορίνα κτλ. κτλ. κτλ.
Ακόμα κι όταν εγώ πήγα φαντάρος κι αυτή (η πρώην) πηδιόταν ασύστολα η μητέρα μου έσπευσε να τη δικαιολογήσει λέγοντας τι να κάνει η κοπέλα μόνη της κτλ. :headbang:

Γι'αυτό σου λέω η καταστροφή ενός άντρα είναι η μητέρα του αν καθήσει και τη λάβει σοβαρά υπόψιν.
Η μαριχουάνα της μαμάς είναι η χειρότερη. Καλημέρα σας
 

giorgos29

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2009
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
παντως πιο κρυοκολες και πιο μαλακισμενες απο τς Αγγλιδες δεν εχω ξαναδει
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.618
Κριτικές
61
Like
39.674
Πόντοι
21.555
:headbang: :headbang: :headbang:
 

Συνημμένα

  • bonk.gif
    bonk.gif
    7,1 KB · Εμφανίσεις: 38

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
η πεθερα αν ειναι ξενη δεν σου ζαλιζει τα αρχιδια δηλαδη?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
η πεθερα αν ειναι ξενη δεν σου ζαλιζει τα αρχιδια δηλαδη?
στα ζαλιζει...στα  ζαλιζει....!
και το γαματο που χω ακουσει?
μπορει να υπαρχει αποσταση αλλα να δεις τι καλα το καλοκαιρι κατεβαινουν και σου σπιτονωνται 15 μερουλες να δουνε το ζευγαρακι της αγιας παρασκευης!!
και πιο ακραια περιπτωση? να σου ρχονται και να μενουν κανα μηνα 2-3 φορες τον χρονο..... πηγαινε την θαλασσα για ουζακι μουζάκα,τζατζικι!
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
δεν γαμιουντε.τους πατας ενα καριολοκι στην αρχη,κοβοντε και οι σχεσεις μεταξυ σας,και αντε γεια.
 

Επισκέπτης
στα ζαλιζει...στα  ζαλιζει....!
και το γαματο που χω ακουσει?
μπορει να υπαρχει αποσταση αλλα να δεις τι καλα το καλοκαιρι κατεβαινουν και σου σπιτονωνται 15 μερουλες να δουνε το ζευγαρακι της αγιας παρασκευης!!
και πιο ακραια περιπτωση? να σου ρχονται και να μενουν κανα μηνα 2-3 φορες τον χρονο..... πηγαινε την θαλασσα για ουζακι μουζάκα,τζατζικι!
Ένας κολλητός που έχει παντρευτεί Σουηδέζα πηγαίνει κάθε χρόνο για Πάσχα στη Σουηδία γιατί αν κατέβουν πεθερά και κουνιάδα θέλουν από ένα αρνί η καθεμία.
Άσε που έρχονται για 1 βδομάδα κάθονται 3 μήνες και δε φτάνει αυτό κάθε βδομάδα τον βάζουν
να τους αλλάζει το εισιτήριο. :headbang: :headbang:
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε Kostas_23, μην κάνεις το λάθος και γυρίσεις Ελλαδα! Και λυπάμαι που το λέω, αλλά κάτσε εκεί που είσαι που αν μη τι άλλο υπάρχει κάποια ποιότητα ζωής στην καθημερινότητα του πολίτη.Εκεί οι άνθρωποι σέβονται ο ένας τον άλλον, δεν κορνάρουν, υπάρχουν πάρκα να πας βόλτα, δρόμοι να περπατήσεις, συν το ότι η Αγγλία πλέον στα περισσότερα πράγματα είναι φθηνότερη από την Ελλάδα! Εδώ, οι ανθρωποφάγοι Έλληνες πέρα από ψευτομαγκιά,γυφτιά,γαϊδουριά και "μούρη", δεν έχουν τίποτα να σου δώσουν.Οσο για τις γκόμενες,τουλάχιστον εκεί αν πεις ενα κομπλιμέντο σε μία, ή την πέσεις, οι περισσότερες θα χαμογελάσουν, θα αρνηθούν ευγενικά, και δεν θα στραβώσουν όπως τα δικά μας κομπλεξικά μπάζα!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Ένας κολλητός που έχει παντρευτεί Σουηδέζα πηγαίνει κάθε χρόνο για Πάσχα στη Σουηδία γιατί αν κατέβουν πεθερά και κουνιάδα θέλουν από ένα αρνί η καθεμία.
Άσε που έρχονται για 1 βδομάδα κάθονται 3 μήνες και δε φτάνει αυτό κάθε βδομάδα τον βάζουν
να τους αλλάζει το εισιτήριο. :headbang: :headbang:
το ξερω....για αυτο και το ανεφρα....
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Εγώ εν τέλει να σας πω ότι τσακωνομαι με τη μητέρα μου συνέχεια αφού μου λέει ξανά και ξανά ότι το μέλλον μου είναι στην Ελλάδα (σίγουρα!) και ότι μόνο Ελληνίδα να βρώ γιατί μόνο οι Ελληνίδες είναι για σπίτι ενώ οι ξένες είναι πουτάνες!!

Όμως ακούστε τι μου λέει η μητέρα μου που δείχνει πόσο κορόιδα είμαστε οι Έλληνες.Έχω 2 ξαδέρφες που δίνουν Πανελλάδικες και άλη 1 έδωσε.Αυτή που έδινε σνόμπαρε το ΤΕΙ Πειραιά που σπούδαζα Λογιστική και έλεγε ότι έχει άλλους στόχους και δεν είναι για ΤΕΙ!Έδωσε την πρώτη φορά και ενώ ήθελε Νομική ή Παιδαγωγικά έβγαλε 9.500 μόρια δηλαδή ούτε 10!!!Και ξανάδωσε πάλι και πέρασε Θεολογία(σιγά τη σχολή).Λέω λοιπόν στη μάνα μου τι σκατά θα κάνει από Θεολογία,παπαδιά θα γίνει;Και μου λέει το θεικό!!!Αυτή κοπέλα είναι!!Και 700 ευρώ να βγάζει δεν έχει πρόβλημα λέει,αφού ο άντρας πρέπει αν φέρνει λεφτά στο σπίτι!!!Ε τότε τις είπα "Για μαλάκα με περνάς ρε μάνα και με πιέζεις να μπλέξω με Ελληνίδα";Ρε καλές είναι οι Ελληνίδες!Αυτές να κανουν ζωή,να τελειώνουν μετα βίας το Λυκειο ή καμια σχολή του κώλου και εμτά να είναι τίποτα πωλήτριες και να σου μασάνε φράγκα και να σου απιτούν κιόλας περισσότερα και να θέλουν κάνα κόσμημα,καμιά γούνα και μπουζούκια!!Βρε δεν πάνε να γαμηθούν οι καργιόλες!!!
κατάλαβες της αλήθεια λοιπόν.
 

Lina_Bourdelina

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Για Luton δεν ξέρω,όμως το 2004 ήμουν για 10 μέρες Λονδίνο.Δούλευα στη Harley Davidson μοντέλο και ήταν επίδειξη με ρούχα και μοτοσυκλέτες.Από τότε όμως είδα πόσο ακριβό είναι το Λονδίνο..Στο Chelsea θυμάμαι είχε λίγο ζέστη και πήγα να πάρω καρπούζι και 1 φέτα σε ναυλον είχε 2 λίρες!!!!!

Για Λονδινο δεν ξερω,ομως το 2004 ημουν για 10 μερες Μοσχα.Με ειχε καλεσει ο Vladimir Putin
για δουλειες.Απο τοτε ομως ειδα ποσο ακριβη ειναι η Μοσχα...Στο Vorobyevy Gory θυμαμαι ειχε λιγο ζεστη και πηγα να παρω καρπουζι και 1 φετα σε ναυλον
ειχε 180 ρουβλια !!!!!

Υ.Γ. ---> Θα προσπαθησω να ερθω να σε δω NEW YORK στην επιδειξη Calvin Klein το καλοκαιρι
          Αν δεν σε δω εκει, θα σε δω σιγουρα στο Παρισι στην επιδειξη Φθινοπωρινης
          Collection 2009  :uglystupid:  :jerking:  :uglystupid:

 

Lina_Bourdelina

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
παντως πιο κρυοκολες και πιο μαλακισμενες απο τς Αγγλιδες δεν εχω ξαναδει

Ολοι Οι ΠΟΙΟΤΙΚΟΙ Αντρες ακριβως το ιδιο λενε για τις Αγγλιδες...
Εσενα σε Κοβω για παρα...μα παρα ΠΟΛΥ ΑΡΡΕΝΩΠΟ τυπο  :rockon:
(Εχω πολυ καλο ενστικτο trust me)

Απο τα μυνηματα σου... Καταλαβαινει κανεις οτι περνας μια χαρα και στην Ελλαδα
διοτι εισαι Ακομπλεξαριστος και θα εχεις σιγουρα επιτυχιες στις Γυναικες  ;)
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Ολοι Οι ΠΟΙΟΤΙΚΟΙ Αντρες ακριβως το ιδιο λενε για τις Αγγλιδες...
Εσενα σε Κοβω για παρα...μα παρα ΠΟΛΥ ΑΡΡΕΝΩΠΟ τυπο  :rockon:
(Εχω πολυ καλο ενστικτο trust me)

Απο τα μυνηματα σου... Καταλαβαινει κανεις οτι περνας μια χαρα και στην Ελλαδα
διοτι εισαι Ακομπλεξαριστος και θα εχεις σιγουρα επιτυχιες στις Γυναικες  ;)
δεν ξέρω ποια έννοια δίνεις εσύ για τον "ποιοτικό άντρα",αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση είσαι λιγάκι "εκτός θέματος".ειδικά επειδή το γύρισες στα περί..."ακομπλεξάριστου".και εγώ περνάω "μια χαρά" στον τομέα γυναίκες στην Ελλάδα,αλλά αυτό δεν πάει να πει πως δεν μπορώ να κάνω τις οποιαδήποτε "συγκρίσεις" μου επιτρέπουν οι εμπειρίες μου(και του καθενός μας)με κοπέλες άλλων χωρών.και για να σε προλάβω,ΔΕΝ μιλάω για κοπέλες στριπτιζάδικων/μπουρδέλων,αλλά σε "everyday life" κατάσταση.
και όπως έχω διαφωνήσει κάποιες φορές με το "όλες ίδιες"/"όλες μπάζα" για τις Ελληνίδες θα διαφωνήσω ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ με τον δικό σου-και καλά-"διαχωρισμό" περί "ποιοτικών αντρών".εκτός και αν "ποιότητα" σημαίνει για σένα το πόσο γεμάτες είναι οι τσέπες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
δεν ξερω μπορει μια στις 100 Ελεηνιδες να ειναι ομορφη.παντος εγω οταν ερχομαι Ελλαδα ολο Μπαζα βλεπω.αντε να δω 2-3 ωραιες κοπελες στις 10-12 μερες που καθομαι.οσο για την Αγγλια θα εχω ολοκληρομενη γνωμη οταν παω και μεινω καποιο διαστημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom