Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
εχουμε καμία ανταπόκριση από το μαγαζί.

η Ναντια ήταν εκεί την προηγούμενη εβδομάδα ξέρει κανένας;

 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Ναι η Νάντια είναι εκεί. Την περασμένη εβδομάδα ήταν και η Ειρήνη και μία Ρωσίδα 50++
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ασε olym την πήρα αυτ'ην την ρωσίδα το όνομα της Τατιάνα.

Το παίζει και γκόμενα

βρωμούσε το στόμα της από 1000 μετρα

φυσικά και την έστειλα

ΜΑΚΡΙΑ
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Και καλά έκανες. Εγώ πέρασα από εκεί Παρασκευή ή Σάββατο πριν της Παναγίας που ήταν σχεδόν όλα της περιοχής κλειστά. Και επειδή το κάτω κεφάλι δεν έχει μυαλό, δεν περίμενα την Ειρήνη τουλάχιστον που είχε πελάτη, αλλά είναι πολύ καθαρή  και πέρασα με την εν λόγω.  Μετά την συνεδρία της έκανα παρατήρηση για την καθαριότητά της. Ας πρόσεχα. Άμα είναι ο άνθρωπος βρωμιάρης δεν αλλάζει.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.984
Κριτικές
490
Like
36.652
Πόντοι
41.447
ασε olym την πήρα αυτ'ην την ρωσίδα το όνομα της Τατιάνα.

Το παίζει και γκόμενα

βρωμούσε το στόμα της από 1000 μετρα

φυσικά και την έστειλα

ΜΑΚΡΙΑ

ΧΑΧΑΧΑ
αυτη η γκιλφ Τατιανα ητανε σεριφισα μεχρι περσυ στο Συγγρου 79 και Απολλωνος 1 και το επαιζε σουπερ κυριλε...
πειναλα Ουκρανη ειναι...
τωρα που σφιξανε οι κωλοι πηγε εδω μπας και βγαλει κατι...
το μεγαλο γελοιο ειναι πως εχει μια ομορφη κορη που και αυτη δουλευει σε αλλο μασατζιδικο του κεντρου....!!!
οποτε καποιοι απο εδω εχουν παρει μανα και κορη χωρις να το γνωριζουν... :rolleyes: :sunglasses:
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ποια είναι ρε φίλε ζερο η κόρη.

Μήπως την λένε Αλεξάνδρα;
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
η σέριφ-εργαζόμενη νάντια υπάρχει ακόμη?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.984
Κριτικές
490
Like
36.652
Πόντοι
41.447

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.125
Κριτικές
1.245
Like
193.748
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα στις 13.05 ,Τατιάνα κοκκινομάλλικο γκίλφ  με καρέ μαλλί , ειρήνη ξανθιά γκίλφ και η "όαση" Αλεξάνδρα καυλόφατσα,μελαχρινή  με τα κοτσιδάκια της κωλάρα  και μεγάλο στήθος ωραίο μαύρο φορεματάκι και ζαρτιέρες(πέρασα θα ακολουθήσει κριτική)και μια ακόμα που δεν βγήκε τελικά γιατί μιλούσε στο τηλέφωνο.   
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
επίσκεψη σήμερα στις 13.05 ,Τατιάνα κοκκινομάλλικο γκίλφ  με καρέ μαλλί , ειρήνη ξανθιά γκίλφ και η "όαση" Αλεξάνδρα καυλόφατσα,μελαχρινή  με τα κοτσιδάκια της κωλάρα  και μεγάλο στήθος ωραίο μαύρο φορεματάκι και ζαρτιέρες(πέρασα θα ακολουθήσει κριτική)και μια ακόμα που δεν βγήκε τελικά γιατί μιλούσε στο τηλέφωνο.   
αφου περασες με την αλεξανδρα,παρε καμια βδομαδα αδεια απο την δουλεια να στανιαρεις..... :rockon: :rockon: :rockon: :S :S :S
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.125
Κριτικές
1.245
Like
193.748
Πόντοι
45.465
η Αλεξάνδρα είναι πραγματικά μία όαση αφού στο κατάστημα την πλαισιώνουν τρία γκίλφ.....
είναι μελαχρινή και έχει δύο κοτσίδια αλα πίπι η φακιδομύτη  κανονικό σώμα μεγάλο βυζι και και λαχταριστό κωλαράκι που δέν δέχτηκε να μου δώσει....φορούσε πολύ σέξι εσώρουχα μαύρα καθώς και μαύρα εσώρουχα , ηλικία και χώρα προέλευσης αρνήθηκε να μου πει λέγοντας μου τι σημασία έχει??? στο μασάζ δέν το έχει και καταλάβαινες ότι το έκανε μόνο και μόνο επειδή υπήρχε στο πρόγραμμα....
αφού με σκούπισε με οινόπνευμα με ξάπλωσε στο μασαζοκρέβατο και μου άρχισε μια αρκετά καλή πίπα με ελάχιστο χέρι , αρχίδια δεν μου έγλειψε , την γύρισα για 69 όπου το μουνάκι της είναι καθαρό και παντελώς άτριχο ,ενώ έχει και μιά υπέροχη σε θέα κωλοτρυπίδα που αν και φαίνεται δουλεμένη και δέχεται και δάχτυλο , αρνήθηκε να μου δώσει παρόλο που της είπα να της δώσω παραπάνω χρήματα...
πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή απο πάνω όπου προσπαθεί να δώσει αυτή τον ρυθμό , τα γλωσσόφιλα τα αποφεύγει και αρκέστηκε σε μερικά φιλία στο λαιμό καθώς και πεταχτά στα χείλη , επόμενη στάση στα τέσσερα ...έχει κωλάρα η άτιμη και στήνεται και καλά , δυνατό γαμήσι ενώ σε αυτή την στάση άρχισε και να φωνάζει ναι έτσι σκίσεμε κλπ, το τέλος ήρθε με ισπανική στις βυζάρες της
(αφού στο στόμα μου είπε ότι δεν τα πέρνει) αν και μερικά φλόκια την βρήκαν στο λαιμό και στα μαλλιά , είναι όαση εκει μέσα η Αλεξάνδρα αλλά πιστεύω ότι το φουλ και λόγο δωματίων αλλά και λόγο ποιότητας μασαζ στα 80 είναι πολλά.         
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.984
Κριτικές
490
Like
36.652
Πόντοι
41.447
(αφού στο στόμα μου είπε ότι δεν τα πέρνει)          

αν το παζαρεψεις εκει παιρνας ευκολα και με 60 ευρω
επισης η Σασα (Αλεξανδρα) τα παιρνει και στο στομα και στο προσωπο...
εχει ψεκαστει απο εμενα προσωπικά και τον Kebaaab πολλάκις....
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
άξιος....είσαι του club και εσύ...
όλο αρνήσεις ήταν πάντως

η νάντια ακόμη περνάει στα δωμάτια?καλό μίλφ για δυνατές συγκινήσεις(για όσους μή κεμπαμπίτες :grin: δεν κατάλαβαν ομιλώ για το μιλφ σέριφ του ιδρύματος πρωην γ'σεπτεμβρίου 25
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.125
Κριτικές
1.245
Like
193.748
Πόντοι
45.465
η νάντια ακόμη περνάει στα δωμάτια?καλό μίλφ για δυνατές συγκινήσεις(για όσους μή κεμπαμπίτες :grin: δεν κατάλαβαν ομιλώ για το μιλφ σέριφ του ιδρύματος πρωην γ'σεπτεμβρίου 25
η νάντια  :think: :think: :think: :think:
ανέφερα εγώ καμιά νάντια???????
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
η νάντια ακόμη περνάει στα δωμάτια?καλό μίλφ για δυνατές συγκινήσεις(για όσους μή κεμπαμπίτες :grin: δεν κατάλαβαν ομιλώ για το μιλφ σέριφ του ιδρύματος πρωην γ'σεπτεμβρίου 25
περναει ρε συ pathos.....αμα ειναι ομορφοπαιδο σαν και σενα τα δινει ολα τσαμπα....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.125
Κριτικές
1.245
Like
193.748
Πόντοι
45.465
νίλα ρε φίλε... :think: :S
Δε μπορώ να το πιστέψω... Η Σάσα να λέει όχι σε κάτι??? και να μη δίνει λοκο??? :think: :think:
Περίεργα πράματα  :think:  :huh:
ωραίο καυλόμουνο πάντως ,εμένα αλέξάνδρα μου παρουσιάστηκε ,φάνηκε απο την αρχή η διάθεση της ούτε ηλικία είπε ούτε απο που είναι ,αρκέστηκε σε ένα τι σημασία έχει......
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
αν το παζαρεψεις εκει παιρνας ευκολα και με 60 ευρω
επισης η Σασα (Αλεξανδρα) τα παιρνει και στο στομα και στο προσωπο...
εχει ψεκαστει απο εμενα προσωπικά και τον Kebaaab πολλάκις....
το 60αρι ειναι τιμή πόρτας (μαλλον οι κοπέλες μπερδευονται )....δεν θέλει παζάρι....η Αλεξάνδρα δεν λεει πολλά οχι ... ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom