Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 180K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.588
Πόντοι
41.447
Η Κάτια λείπει διακοπές απο τον Αυγουστο στο πατριδα και επιστρεφει στα τελη του μηνα
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Εκανα μια απογευματινη αναγνωριστικη βολτα απο εδω για να δω τι παιζει.

Στην πορτα η μιλφ ρουσιδα Ναντια (διατιθεται και αυτη για πασα χρηση) και παρελασαν αλλα 2 ωριμα μιλφ, μετρια φατσικοσωματικως αλλα με πολυ καβλε - υποσχομενο βλεμμα... Εκανα λιγο σοσιαλαιζ με ναντια, της χαιδεψα το σφιχτο κολαρακι και αποχωρησα  :grin:

Παντως παροτι ομολογησα οτι δεν εχω ξαναπαει, ειμαι βεβαιος οτι θα σερβιριζομουν κανονικως... Ισως παω για τεστ της γλυκιας μιλφ πορτιερισσας  :-*
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Εκανα μια απογευματινη αναγνωριστικη βολτα απο εδω για να δω τι παιζει.

Στην πορτα η μιλφ ρουσιδα Ναντια (διατιθεται και αυτη για πασα χρηση) και παρελασαν αλλα 2 ωριμα μιλφ, μετρια φατσικοσωματικως αλλα με πολυ καβλε - υποσχομενο βλεμμα... Εκανα λιγο σοσιαλαιζ με ναντια, της χαιδεψα το σφιχτο κολαρακι και αποχωρησα  :grin:

Παντως παροτι ομολογησα οτι δεν εχω ξαναπαει, ειμαι βεβαιος οτι θα σερβιριζομουν κανονικως... Ισως παω για τεστ της γλυκιας μιλφ πορτιερισσας  :-*
αν προτιμησεις την ναντια θα περασεις καλα...αξιζει τα λεφτα της....
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1

ασε φίλε πήγα προχθές είμαι δυνατός πελάτης στο μαγαζί μπαίνω και λέω την Νάντια πάμε (την εχω καταΠΗΔΉΞΕΙ) και μου λέει όχι πάρε ένα από τα τρία κορίτσια (Αλίνα, Κάτια Ειρήνη).

Λέω δεν θέλω ρε Κάτια και μου λέει δεν γίνεται να γαμιέμαι εγώ και τα κορίτσια να καθονται.

Δεν υπάρχει δουλειά και είπα να της πω ότι δεν είμαι σπόνσορας.

Α
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ασε φίλε πήγα προχθές είμαι δυνατός πελάτης στο μαγαζί μπαίνω και λέω την Νάντια πάμε (την εχω καταΠΗΔΉΞΕΙ) και μου λέει όχι πάρε ένα από τα τρία κορίτσια (Αλίνα, Κάτια Ειρήνη).

Λέω δεν θέλω ρε Κάτια και μου λέει δεν γίνεται να γαμιέμαι εγώ και τα κορίτσια να καθονται.

Δεν υπάρχει δουλειά και είπα να της πω ότι δεν είμαι σπόνσορας.

Α
  ωραιο αυτο  που  ειπε οτι γαμιεται στην δουλεια.  ταιριαζει γαντι και πραγματικα    κυριολεκτουσε.  τωρα για το αλλο που αρνηθηκε ,  ισωs  φταιει το οτι την εχειs καταπηδηξει.  :grin:  και αυτεs καποια στιγμη μαs βαριουνται.
 
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
347
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
Απογευματινή επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα χειρομαλαξεων,
στην πόρτα Νάντια, διαθέσιμα δύο τεμάχια Αλίνα & Ειρήνη.
Η σερίφισσα δεν προσφερόταν κατά δήλωσή της, οπότε επέλεξα Αλίνα.

MILF 45+ ξανθό καρέ μαλί, μέτριο σώμα με σχετικά μικρό στήθος.
Από υπηρεσίες πρόθυμη γενικά (δεν ζήτησα και τίποτε extreme),
μασάζ καλούτσικο,  :pipa1: με καλαμάκι,  &  :knockinb:
γύρω στα 40 λεπτά χρόνος.

Να σημειώσω ότι από το πρώτο τρίλεπτο είχε πετάξει τα περιττά
ρούχα λόγω "ζέστης", αλλά είχαμε τουλάχιστον 25 λεπτά μασάζ
πριν το επιδόρπιο (ή μήπως ήταν το κυρίως γεύμα ?  :dancing: ).
Συμβουλή για τους νεότερους "Μην τις βλέπετε ξεβράκωτες και
πάτε καυτ'ευθείαν στην μπριζόλα, πρέπει πρώτα να ιδρώσουν την
φανέλα του μασαζο-αγώνα για να μην τρώτε ξεπέτες"

 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Προχθεσινή  επίσκεψη  στο  εν  λόγω  μαγαζί.  Νάντια  όπως  πάντα  στην  πόρτα.  Έχω  κλείσει  τον  κύκλο  μου  με  αυτήν  από  τότε  που  δούλευε  στο  Γ.  Σεπτεμβρίου  25.  Μετά  από κάποιο  αριθμό  "συναλλαγών"  συνήθως  κλείνω.  Πάντως  για  όσους  δεν  την  ξέρουν  είναι  μιλφ όμορφο στο  πρόσωπο  με  πολύ  μεγάλη  εμπειρία  και  σίγουρα  VFM.  Επίσης  Αλίνα  και Κάτια.  Δεν  είναι  του  γούστου  μου.  Πήγα  λοιπόν  και  φυσικά  πήρα  την  Ειρήνη.  Ήταν  η  τέταρτη  φορά  που  την  πήρα  το  τελευταίο  δίμηνο.  Είναι  κλασσικό  Ρώσικο  μιλφ  μάλλον  κοντούλα  με  μαλλιά  προς  το  κόκινο  στήθος  μάλλον  3άρι  (καλό  για  την  ηλικία  της)  γεματούλα,  ωραία  περιφέρεια.  Στην  κοιλιά  χαλαρή  με  ένα  σημάδι  (ίσως  από  γέννα)  που  δεν  με χαλάει  καθόλου.  Λίγο  αισθησιακό  μασάζ  για  7λεπτο  περίπου  και  μετά  στο  πρόγραμμα.  Όλες  τις  φορές  που  έχω  πάει  φιλί  τέλειο.  Νομίζω  το  καλλίτερο  που  έχω  δοκιμάσει  στο χώρο  των  μασάζ.  Περιποίηση  ότι  της  ζητήσεις  και  σεξ  σε  όποια  στάση  θέλεις,  όπως  και  το  τελείωμα.  Βέβαια  την  περιποιούμε  και  εγώ  και  νομίζω  ότι  συμετέχει. Αν  όχι, τότε  είναι  για  ΟΣΚΑΡ  πρώτου  ρόλου  οργασμού.  Θα  έλεγα  και  χωρίς  να  το  θεωρήσεται  ότι  προμοτάρω  ότι  όταν  τελείωσα  έψαχνα  να  σκεφτώ  πόσες  φορές  έχω  περάσει  καλλίτερα  σε  αυτού  του  είδους  τα  μαγαζιά.  Ελληνικά  ελάχιστα  βέβαια  από  το  μιλφ.  Τώρα  μαθαίνει.  Η  απορία  μου  είναι  αν  αυτή  η  περιποίηση  ή  καλλίτερα  η  χημεία  που  έχει  αναπτυχθεί  έχει  σχέση  με  την  αφεντιά  μου  ή  είναι  στάνταρ.  Αν  υπάρξουν  άλλες  κριτικές  στο  μέλλον  από  άλλους  συναγωνιστές  θα  μου  λυθεί  η  απορία  γιατί όταν  τη  ρώτησα  ούτε  κατάλαβε  τι  της  είπα.  Εντύπωση  μου  έχει  κάνει επίσης  ότι  ποτέ  δεν  μου  ζήτησε  περισσότερα  χρήματα  δεδομένου  ότι  οι  υπηρεσίες  της  (όχι  το  μασάζ  της  να  εξηγούμαστε)  είναι  σαφώς  άνω  του  μέσου  όρου.  Τις  τρεις  τελευταίες  φορές  με  πολή  δυσκολία  και επμονή  μου  πήρε  τα  ρέστα  που  μου  έφερε.  Μην  με  κακοχαρακτηρίζεται  όμως.  Σκέφτομαι  τι  κάνει  μια  μάννα  που  έχει  δύο  20αχρονα  παιδιά  να  μεγαλώσει  στην  πατρίδα  της.   
 

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Έχεις σκεφτεί τι κάνει μια μάνα για να μεγαλώσει ΕΝΑ 20χρονο κουτσουβελο στη χωρα ΜΑΣ?
Έχεις σκεφτεί ότι με τα 20 ευρώ ρέστα που σου περισσεύουν ένα παιδάκι στην Αφρική τρώει για ένα χρόνο?
τι να πεις..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.588
Πόντοι
41.447
Προχθεσινή  επίσκεψη  στο  εν  λόγω  μαγαζί.  Νάντια  όπως  πάντα  στην  πόρτα.  Έχω  κλείσει  τον  κύκλο  μου  με  αυτήν  από  τότε  που  δούλευε  στο  Γ.  Σεπτεμβρίου  25.  Μετά  από κάποιο  αριθμό  "συναλλαγών"  συνήθως  κλείνω.  Πάντως  για  όσους  δεν  την  ξέρουν  είναι  μιλφ όμορφο στο  πρόσωπο  με  πολύ  μεγάλη  εμπειρία  και  σίγουρα  VFM.  Επίσης  Αλίνα  και Κάτια.  Δεν  είναι  του  γούστου  μου.  Πήγα  λοιπόν  και  φυσικά  πήρα  την  Ειρήνη.  Ήταν  η  τέταρτη  φορά  που  την  πήρα  το  τελευταίο  δίμηνο.  Είναι  κλασσικό  Ρώσικο  μιλφ  μάλλον  κοντούλα  με  μαλλιά  προς  το  κόκινο  στήθος  μάλλον  3άρι  (καλό  για  την  ηλικία  της)  γεματούλα,  ωραία  περιφέρεια.  Στην  κοιλιά  χαλαρή  με  ένα  σημάδι  (ίσως  από  γέννα)  που  δεν  με χαλάει  καθόλου.  Λίγο  αισθησιακό  μασάζ  για  7λεπτο  περίπου  και  μετά  στο  πρόγραμμα.  Όλες  τις  φορές  που  έχω  πάει  φιλί  τέλειο.  Νομίζω  το  καλλίτερο  που  έχω  δοκιμάσει  στο χώρο  των  μασάζ.  Περιποίηση  ότι  της  ζητήσεις  και  σεξ  σε  όποια  στάση  θέλεις,  όπως  και  το  τελείωμα.  Βέβαια  την  περιποιούμε  και  εγώ  και  νομίζω  ότι  συμετέχει. Αν  όχι, τότε  είναι  για  ΟΣΚΑΡ  πρώτου  ρόλου  οργασμού.  Θα  έλεγα  και  χωρίς  να  το  θεωρήσεται  ότι  προμοτάρω  ότι  όταν  τελείωσα  έψαχνα  να  σκεφτώ  πόσες  φορές  έχω  περάσει  καλλίτερα  σε  αυτού  του  είδους  τα  μαγαζιά.  Ελληνικά  ελάχιστα  βέβαια  από  το  μιλφ.  Τώρα  μαθαίνει.  Η  απορία  μου  είναι  αν  αυτή  η  περιποίηση  ή  καλλίτερα  η  χημεία  που  έχει  αναπτυχθεί  έχει  σχέση  με  την  αφεντιά  μου  ή  είναι  στάνταρ.  Αν  υπάρξουν  άλλες  κριτικές  στο  μέλλον  από  άλλους  συναγωνιστές  θα  μου  λυθεί  η  απορία  γιατί όταν  τη  ρώτησα  ούτε  κατάλαβε  τι  της  είπα.  Εντύπωση  μου  έχει  κάνει επίσης  ότι  ποτέ  δεν  μου  ζήτησε  περισσότερα  χρήματα  δεδομένου  ότι  οι  υπηρεσίες  της  (όχι  το  μασάζ  της  να  εξηγούμαστε)  είναι  σαφώς  άνω  του  μέσου  όρου.  Τις  τρεις  τελευταίες  φορές  με  πολή  δυσκολία  και επμονή  μου  πήρε  τα  ρέστα  που  μου  έφερε.  Μην  με  κακοχαρακτηρίζεται  όμως.  Σκέφτομαι  τι  κάνει  μια  μάννα  που  έχει  δύο  20αχρονα  παιδιά  να  μεγαλώσει  στην  πατρίδα  της.   


συνήθως έτσι ξηγιουνται οι μιλφ Ρωσιδες μασατζουδες.
Μονο οι μιλφ.
αν περιμένεις να παρεις ρεστα απο Ουκρανιδα-Ρουμανα-Αλβανιδα ζητω που καηκαμε....
ή θα κανει οτι τα ξεχασε ή οτι δεν εχει ψιλα να σου δώσει....
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Προχθεσινή  επίσκεψη  στο  εν  λόγω  μαγαζί.  Νάντια  όπως  πάντα  στην  πόρτα.  Έχω  κλείσει  τον  κύκλο  μου  με  αυτήν  από  τότε  που  δούλευε  στο  Γ.  Σεπτεμβρίου  25.  Μετά  από κάποιο  αριθμό  "συναλλαγών"  συνήθως  κλείνω.  Πάντως  για  όσους  δεν  την  ξέρουν  είναι  μιλφ όμορφο στο  πρόσωπο  με  πολύ  μεγάλη  εμπειρία  και  σίγουρα  VFM.  Επίσης  Αλίνα  και Κάτια.  Δεν  είναι  του  γούστου  μου.  Πήγα  λοιπόν  και  φυσικά  πήρα  την  Ειρήνη.  Ήταν  η  τέταρτη  φορά  που  την  πήρα  το  τελευταίο  δίμηνο.  Είναι  κλασσικό  Ρώσικο  μιλφ  μάλλον  κοντούλα  με  μαλλιά  προς  το  κόκινο  στήθος  μάλλον  3άρι  (καλό  για  την  ηλικία  της)  γεματούλα,  ωραία  περιφέρεια.  Στην  κοιλιά  χαλαρή  με  ένα  σημάδι  (ίσως  από  γέννα)  που  δεν  με χαλάει  καθόλου.  Λίγο  αισθησιακό  μασάζ  για  7λεπτο  περίπου  και  μετά  στο  πρόγραμμα.  Όλες  τις  φορές  που  έχω  πάει  φιλί  τέλειο.  Νομίζω  το  καλλίτερο  που  έχω  δοκιμάσει  στο χώρο  των  μασάζ.  Περιποίηση  ότι  της  ζητήσεις  και  σεξ  σε  όποια  στάση  θέλεις,  όπως  και  το  τελείωμα.  Βέβαια  την  περιποιούμε  και  εγώ  και  νομίζω  ότι  συμετέχει. Αν  όχι, τότε  είναι  για  ΟΣΚΑΡ  πρώτου  ρόλου  οργασμού.  Θα  έλεγα  και  χωρίς  να  το  θεωρήσεται  ότι  προμοτάρω  ότι  όταν  τελείωσα  έψαχνα  να  σκεφτώ  πόσες  φορές  έχω  περάσει  καλλίτερα  σε  αυτού  του  είδους  τα  μαγαζιά.  Ελληνικά  ελάχιστα  βέβαια  από  το  μιλφ.  Τώρα  μαθαίνει.  Η  απορία  μου  είναι  αν  αυτή  η  περιποίηση  ή  καλλίτερα  η  χημεία  που  έχει  αναπτυχθεί  έχει  σχέση  με  την  αφεντιά  μου  ή  είναι  στάνταρ.  Αν  υπάρξουν  άλλες  κριτικές  στο  μέλλον  από  άλλους  συναγωνιστές  θα  μου  λυθεί  η  απορία  γιατί όταν  τη  ρώτησα  ούτε  κατάλαβε  τι  της  είπα.  Εντύπωση  μου  έχει  κάνει επίσης  ότι  ποτέ  δεν  μου  ζήτησε  περισσότερα  χρήματα  δεδομένου  ότι  οι  υπηρεσίες  της  (όχι  το  μασάζ  της  να  εξηγούμαστε)  είναι  σαφώς  άνω  του  μέσου  όρου.  Τις  τρεις  τελευταίες  φορές  με  πολή  δυσκολία  και επμονή  μου  πήρε  τα  ρέστα  που  μου  έφερε.  Μην  με  κακοχαρακτηρίζεται  όμως.  Σκέφτομαι  τι  κάνει  μια  μάννα  που  έχει  δύο  20αχρονα  παιδιά  να  μεγαλώσει  στην  πατρίδα  της.   

Κείμενο που κατά πάσα πιθανότητα θα ενδιέφερε κοινωνιολόγους (χωρίς να αποκλείεται να είναι κοινωνιολόγος ο συγγραφεύς)...
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Κείμενο που κατά πάσα πιθανότητα θα ενδιέφερε κοινωνιολόγους (χωρίς να αποκλείεται να είναι κοινωνιολόγος ο συγγραφεύς)...

Δεν είναι το μόνο, φίλε μου, εδώ μέσα...

Στο σάιτ υπάρχει υλικό για σοβαρή κοινωνιολογική έρευνα.

Σόρυ για το  :offtopic:
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Πέρασα πρώτη φορά προχθές απο το ρωσσομιλφομάγαζο, στην υποδοχή η Κάτια. Απο αυτά που διάβασα, ήμουν αποφασισμένος να περάσω με την Νάντια, ήταν όμως απασχολημένη. Η Κάτια, ντυμένη στην τρίχα, μου προσφέρθηκε και ήμουν στο τσακ... Με χάλασε όμως η μπυροκοιλιά, και προτίμησα τη σίγουρη αγκαλιά  της Ζάνας στο Σ29. Κάποια στιγμή θα ξαναπεράσω για Νάντια, αν και φαίνεται ενδιαφέρουσα και η περίπτωση της Ειρήνης.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.588
Πόντοι
41.447
Πέρασα πρώτη φορά προχθές απο το ρωσσομιλφομάγαζο, στην υποδοχή η Κάτια. Απο αυτά που διάβασα, ήμουν αποφασισμένος να περάσω με την Νάντια, ήταν όμως απασχολημένη. Η Κάτια, ντυμένη στην τρίχα, μου προσφέρθηκε και ήμουν στο τσακ... Με χάλασε όμως η μπυροκοιλιά, και προτίμησα τη σίγουρη αγκαλιά  της Ζάνας στο Σ29. Κάποια στιγμή θα ξαναπεράσω για Νάντια, αν και φαίνεται ενδιαφέρουσα και η περίπτωση της Ειρήνης.

αυτη η Κατια ωραια γυναικα αλλα η μπυροκοιλια της πλεον εχει ξεφυγει.....πριν 2 χρονια ηταν πολυ καλυτερη
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
αυτη η Κατια ωραια γυναικα αλλα η μπυροκοιλια της πλεον εχει ξεφυγει.....πριν 2 χρονια ηταν πολυ καλυτερη

Ασ'τα να πάνε. Είχες ήδη γράψει κάτι παλιότερα, το είχα διαβάσει και είμουν σχετικά προετοιμασμένος, αλλά αυτό που είδα παραπάει, χαλάει την υπόλοιπη (πολύ καλή) εικόνα της.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Προχθεσινή  επίσκεψη  στο  εν  λόγω  μαγαζί.  ...
...  Μην  με  κακοχαρακτηρίζεται  όμως.  Σκέφτομαι  τι  κάνει  μια  μάννα  που  έχει  δύο  20αχρονα  παιδιά  να  μεγαλώσει  στην  πατρίδα  της.    

Ενδιαφέρουσα ανάλυση και αναφορά, καθώς και αξιοπρεπής στάση του συντρόφου συναγωνιστή (κύριος)! :thumbsup:

Κείμενο που κατά πάσα πιθανότητα θα ενδιέφερε κοινωνιολόγους (χωρίς να αποκλείεται να είναι κοινωνιολόγος ο συγγραφεύς)...
Δεν είναι το μόνο, φίλε μου, εδώ μέσα...

Στο σάιτ υπάρχει υλικό για σοβαρή κοινωνιολογική έρευνα.

Σόρυ για το  :offtopic:

Κατ' ελάχιστο, χρήσιμο κείμενο, αφού αποτελεί εμπειρία δημοσιοποιημένη σ' όλους μας και μας παρέχεται η δυνατότητα κριτικής. :coffee:
Σε κάθε περίπτωση έκφραση άποψης από τη σχετική "καθημερινότητά" μας (στο συγκεκριμένο χώρο εννοώ)!

:offtopic: αλλά καμιά φορά χρειάζεται! :grouphug:
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Συνεύρεση με τη Νάντια. Δυνατό μιλφ ως προς την εμφάνιση, όμορφο πρόσωπο, γεματούλα στο σώμα αλλά χωρίς να είναι αντιαισθητική, λεπτά πόδια, 2άρι προς 3άρι στήθος. Το περίπου 20λεπτο μασάζ οριακά ικανοποιητικό, το κυρίως πιάτο δεν μπορώ να πω οτι με ενθουσίασε. Αέρινο καλαμάκι, με σκούφο, και μπριζόλα μέτρια ψημμένη. Ευγενική και ευχάριστη, αυτό που έλειπε (πιθανώς και λόγω πρώτης συνάντησης) ήταν το καυλιάρικο στυλάκι που συνήθως σου προσφέρουν τα μιλφ. Στα 70 ευρώ ο λογαριασμός.
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
καινούρια αφιξη μία αλεξάνδρα στο εν λόγω μαγαζί

Γνωρίζει κανείς τίποτα για την κυρία

Αξίζει;
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
καινούρια αφιξη μία αλεξάνδρα στο εν λόγω μαγαζί

Γνωρίζει κανείς τίποτα για την κυρία

Αξίζει;
....αυτο το ονομα κατι μου θυμιζει,δεν ειναι και πολυ αναφερομενο...μηπως αυτη δουλευε στην ιμβρου??....
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Mηπως εινα η Αλεξάνδρα( Σασα)  απο φερρων 19 .. εμφανισιμο  προστυχο early μιλφ,  αρκετα καλιγραμμη με ανταυγειες ... :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom