Νέα

Φυτικα προιοντα στυτικης δυσλειτουργιας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yakuza old boy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

COCK

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
145
Like
112
Πόντοι
1
Η ζαχαρη για καποιο καρκινοπαθη ειναι οτι χειροτερο.
 

alaloupi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2018
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
ξερετε καποιο φαρμακειο ονλινε στη κυπρο που να εχει τετοια ειδη?  ευχαριστω
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Κάνω copy/paste από το άλλο νήμα:

Καλημέρα στην παρέα. Πηγαίνοντας σε 2-3 φαρμακεία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, μου ειπώθηκε πως υπάρχει έλλειψη σε Netra. Εδώ και κάποιες εβδομάδες.

Γνωρίζετε αν συνέβη κάτι; Αν προέκυψε κάποια έρευνα ή κάτι άλλο; Ή είναι τόσο καλό που κάνει... φτερά;;;
 
OP
OP
yakuza old boy

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Κάνω copy/paste από το άλλο νήμα:

Καλημέρα στην παρέα. Πηγαίνοντας σε 2-3 φαρμακεία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, μου ειπώθηκε πως υπάρχει έλλειψη σε Netra. Εδώ και κάποιες εβδομάδες.

Γνωρίζετε αν συνέβη κάτι; Αν προέκυψε κάποια έρευνα ή κάτι άλλο; Ή είναι τόσο καλό που κάνει... φτερά;;;
Εχει στον βαρδαρη..απεναντι απο τα δικαστηρια, ενα πανω στην γωνια αν το ξερεις
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.282
Κριτικές
6
Like
10.292
Πόντοι
2.736
OP
OP
yakuza old boy

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Κάνω copy/paste από το άλλο νήμα:

Καλημέρα στην παρέα. Πηγαίνοντας σε 2-3 φαρμακεία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, μου ειπώθηκε πως υπάρχει έλλειψη σε Netra. Εδώ και κάποιες εβδομάδες.

Γνωρίζετε αν συνέβη κάτι; Αν προέκυψε κάποια έρευνα ή κάτι άλλο; Ή είναι τόσο καλό που κάνει... φτερά;;;
Σε ενα αλλο που ειχα ρωτησει στην μοναστηριου..ενα απο τα πιο παλια φαρμακεια στην πολη..με ειπε οτι περιμενουν καινουργια παρτιδα.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Σε ενα αλλο που ειχα ρωτησει στην μοναστηριου..ενα απο τα πιο παλια φαρμακεια στην πολη..με ειπε οτι περιμενουν καινουργια παρτιδα.
[/quote]

Ναι ναι, τα γνωρίζω και τα δύο. Ευχαριστώ.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.752
Κριτικές
6
Like
3.411
Πόντοι
736
Ειδα αυτο το βίντεο , και επειδη είναι σχετικό με το θέμα θα το βάλω εδω , λενε οτι μειωνει την κορτιζόλη και κατα συνέπεια αυξάνει την τεστοστερόνη αν είναι χαμηλη.




 
OP
OP
yakuza old boy

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Πηρε φιλος μου το νετρα απο φαρμακειο..σουπερ λεει για δυο μερρες ηταν πετρα..χωρις πονοκεφαλους.
Οποτε και το καινουργιο που κυκλοφορησε μετα την αποσυρση εχει τα ιδια αποτελεσματα.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Καποιος συναγωνιστης που εχει δοκιμασει το φυτικο HAPY END να μας γραψει εντυπωσεις.
:cheesy:

 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
10
Like
1.335
Πόντοι
506
Δεν χρειαζεται να πληρωστε τπτ! Τριβολη συναγωνιστες, βρισκεται παντου απο τον Ιουλιο μεχρι τον Αυγουστο. Τζαμπα!!!!!!:glasses:
Μονο το μουνι θα πληρωσετε:2funny:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
αν ειστε ανω των 45-50 μαγκες, χρησιμοποιειστε οτι θελετε. Αν ειστε κατω των 40 ομως, θα προτεινα να σταματησετε να ψαχνετε το μαγικο ματζουνι γιατι το προβλημα ειναι αλλου, και το μονο που θα κανετε παιρνοντας σκευασματα ειναι να το διαιωνισετε, και να βαλετε μια "κουρτινα" γυρω απο αυτο μεχρι να επανελθει στο μελλον με πιο καταδικαστικο τροπο. Κοινως, αν το εργαλειο σας δεν λειτουργει οπως θα θελατε (και δεν ευθυνεται επισημη παθολογικη γνωματευση), βρειτε τη ριζα του κακου και μη χαπακωνεστε με (φυτικες ή μη) παπαριες.
Ολα ειναι θεμα καθαρου μυαλου, ορεξης για σεξ, καλης κυκλοφοριας του αιματος, καλης φυσικης καταστασης, ολα αυτα για καποιον κατω των 50 ετων θεωρω δεδομενα πως ειναι επιτευξιμα σε μικρο χρονικο διαστημα, οσο κι αν εχεις αμελησει τον εαυτο σου (μεσα σε λογικα πλαισια τουλαχιστον).
Μειωστε τις τσοντες (και τους πολλους "αρπαχτους" αυνανισμους του 5λεπτου), ανεβειτε σε ενα στατικο ποδηλατο (τα γυμναστηρια πλεον κοστιζουν 70 ευρω το χρονο, και ειναι και τιγκα στα μουνια) ή βαλτε στη ζωη σας το τρεξιμο, μειωστε λιγο το καπνισμα το οποιο ριχνει την αποδοση σας στο 50% -και λιγα λεω- και φατε 2-3 φορες την βδομαδα κανα σοβαρο γευμα.
Ξερω ολα αυτα ακουνται τετριμμενα, αλλα θεωρω τουλαχιστον τραγικο να βλεπουμε νεους ανθρωπους να σαπιζουν χωρις σοβαρη δικαιολογια και να ψαχνουν μετα γιατι δεν αποδιδουν στο σεξ οπως θα θελανε. Σταματηστε να πετατε λεφτα και ανεβαστε λιγο τα στανταρ ζωης σας, θα σας κατσει κανενα αιφνιδιο τυχερο γαμησι και θα ψαχνετε φαρμακειο να αγορασετε τα χαπια σας ? :cheesy: ειναι ξεφτιλα...
Σορρυ για το κυρηγμα, καλη τυχη :rockon:
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Ειμαι 65 ετων και λιγο υπερβαρος ,μαλλον επιβαλλεται υποβοηθηση του συστηματος.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.679
Κριτικές
15
Like
11.283
Πόντοι
3.846
αν ειστε ανω των 45-50 μαγκες, χρησιμοποιειστε οτι θελετε. Αν ειστε κατω των 40 ομως, θα προτεινα να σταματησετε να ψαχνετε το μαγικο ματζουνι γιατι το προβλημα ειναι αλλου, και το μονο που θα κανετε παιρνοντας σκευασματα ειναι να το διαιωνισετε, και να βαλετε μια "κουρτινα" γυρω απο αυτο μεχρι να επανελθει στο μελλον με πιο καταδικαστικο τροπο. Κοινως, αν το εργαλειο σας δεν λειτουργει οπως θα θελατε (και δεν ευθυνεται επισημη παθολογικη γνωματευση), βρειτε τη ριζα του κακου και μη χαπακωνεστε με (φυτικες ή μη) παπαριες.
Ολα ειναι θεμα καθαρου μυαλου, ορεξης για σεξ, καλης κυκλοφοριας του αιματος, καλης φυσικης καταστασης, ολα αυτα για καποιον κατω των 50 ετων θεωρω δεδομενα πως ειναι επιτευξιμα σε μικρο χρονικο διαστημα, οσο κι αν εχεις αμελησει τον εαυτο σου (μεσα σε λογικα πλαισια τουλαχιστον).
Μειωστε τις τσοντες (και τους πολλους "αρπαχτους" αυνανισμους του 5λεπτου), ανεβειτε σε ενα στατικο ποδηλατο (τα γυμναστηρια πλεον κοστιζουν 70 ευρω το χρονο, και ειναι και τιγκα στα μουνια) ή βαλτε στη ζωη σας το τρεξιμο, μειωστε λιγο το καπνισμα το οποιο ριχνει την αποδοση σας στο 50% -και λιγα λεω- και φατε 2-3 φορες την βδομαδα κανα σοβαρο γευμα.
Ξερω ολα αυτα ακουνται τετριμμενα, αλλα θεωρω τουλαχιστον τραγικο να βλεπουμε νεους ανθρωπους να σαπιζουν χωρις σοβαρη δικαιολογια και να ψαχνουν μετα γιατι δεν αποδιδουν στο σεξ οπως θα θελανε. Σταματηστε να πετατε λεφτα και ανεβαστε λιγο τα στανταρ ζωης σας, θα σας κατσει κανενα αιφνιδιο τυχερο γαμησι και θα ψαχνετε φαρμακειο να αγορασετε τα χαπια σας ? :cheesy: ειναι ξεφτιλα...
Σορρυ για το κυρηγμα, καλη τυχη :rockon:
Είχε γίνει εκτενή κουβέντα και σε ένα άλλο παρόμοιο θέμα που είχα ανοίξει περί διάρκειας στο σεξ.
Υπάρχουν και περιπτώσεις 40ρηδων όπως εγώ που και γυμνάζομαι, τρώω φρούτα και σαλάτες, τσιγάρο δεν ακουμπάω,.είμαι στα κιλά μου σούπερ,.ψυχολογικά και κατάθλιψη δεν έχω, αλλά δυστυχώς πολλές φορές πάνω στο σεξ τυγχάνει και μου μαλακώνει.

Οπότε εκεί πρέπει να βρεθεί κάποια λύση και νομίζω αυτά που προτείνουν τα παιδιά αξίζει να συζητηθούν.
Αυτό το βοτανο τριβολι.φαίνεται ενδιαφέρον πάντως.
Η δοσολογία όμως δεν είναι ξεκάθαρη και δεν ξέρω στο φαρμακείο πώς θα φανεί αν το ζητήσει κάποιος.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Τριβόλι και μάκα από φυσικά
Συν αργινίνη
Αυτά είναι
Από Μια.καψουλα την μέρα
Παρήγγειλε ονλαιν
Έχει πολλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom