Νέα

Φυτικα προιοντα στυτικης δυσλειτουργιας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yakuza old boy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.744
Πόντοι
6.256
Για πειτε κανενα τετοιο προιον που να ειχατε καλα αποτελεσματα..
Βασικα για μεγαλυτερη διαρκεια το θελω,ειχα παρει το αρενα απο το φαρμακειο αλλα τζαμπα τα 13ε που εδωσα..επιδοσεις οπως πριν, τιποτα δεν αλλαξε.

Πάλι δεν σου σηκώνεται Σουκερακο;
 
OP
OP
yakuza old boy

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Κάνε μία δοκιμή ημερών σε πρόγραμμα και βάλε στη διατροφή σου φιλαράκι τα παρακάτω:
Ginger σκόνη, σε τσάι, σε φαγητό ή σε σαλάτες.
Αυγουλάκια.
Νερό πολύ.
Φυσικό χυμό πορτοκάλι.
Και ίσως αυτό το νέτρα που λεν οι φίλοι παραπάνω, δε το ξέρω, αλλά έκανα μία έρευνα και φαίνεται καλό.

Άσε τα τσιγάρα επίσης.

Εννοείται ότι πριν το κάρφωμα μην έχει περάσει κάνα 2-3ήμερο.

Το θέμα είναι καθαρά εγκφαλικό να ξέρεις, και το παν, να είναι σκληρό το εργαλείο (γι'αυτό και το πρόγραμμα πάνω).

Στο 2ο γύρο θα την κάνεις να πει το δεσπότη Παναγιώτη! Θα σε παρακαλάει να πιει τους χύμους σου(θα είναι και ξυνοί από τους φυσικούς που θα έχεις καταναλώσει).

See you!!
2 γυρο κανω και τωρα..για παραπανω λεμε
Γενικα καλη διατροφη και καλουτσικη φυσικη κατασταση.Μονο μελανο το τσιγαρο, περιπου ενα πακετο την ημερα.
 

gpaparas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
54
Κριτικές
5
Like
104
Πόντοι
0
Πάρε βασιλικό πολτό γνήσιο από μελισσοκόμο να τον εμπειστευεσε
Σαν ερασιτεχνης μελισσοκόμος όταν έφαγα από το δικό μου έπαθα πλάκα τεστοστερόνη στα ύψη ....
 
OP
OP
yakuza old boy

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Πάρε βασιλικό πολτό γνήσιο από μελισσοκόμο να τον εμπειστευεσε
Σαν ερασιτεχνης μελισσοκόμος όταν έφαγα από το δικό μου έπαθα πλάκα τεστοστερόνη στα ύψη ....
Εχω γνωστο και παιρνω καμια φορα..το κανω ομως, μελι γιαουρτι καρυδι τριμμενο.
 
OP
OP
yakuza old boy

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
περιφερειακή αγγειδιαστολή που θα κάνει μια ελαφριά ως μέτρια ταχυκαρδία.
επίσης για τον ίδιο λόγο θα επιφέρει ερυθρότητα στο πρόσωπο
Και με το αρενα ειχα λιγο ταχυκαρδια..αλλα εκεινο ηταν μουφα! το πρωτο χαπι λιγο με εκανε να αργησω να τελειωσω, ενω το δευτερο τιποτα.Μπορει ισως γιατι ειχα φαει λιγη ωρα πριν το παρω.
 
OP
OP
yakuza old boy

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Το νετρα θελει συνταγη γιατρου?
 
OP
OP
yakuza old boy

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
τίποτα από όλα αυτά δεν χρειάζεται συνταγή ιατρού...
μόνο να μην έχεις ανεπάρκεια (ΣΚΑ)
Οχι δεν εχω τετοια θεματα..
αν ειχα λογικα και το αρενα θα μου εβγαζε προβληματα..δυο ειχα παρει!
 
OP
OP
yakuza old boy

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Ασε θα γινω ρεζιλι διεθνως..ο πρωτος που πηγε απο φυτικο προιον  :cheesy:  τουλαχιστον να παρουν καμια αποζιμιωση απο την εταιρια που το παραγει, οι δικοι μου.. μην παω τζαμπα! :grin:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.668
Like
1.300
Πόντοι
366
δε διαβαζετε τις μπουρδελικες γραφες... γραφει παρακατω για το τριβολι... (μπορειτε να ανατρεξετε στο -συνολικο- ποστ του, γραφει κι αλλα χρησιμα)

Λοιπόν, έχουμε και λέμε.

1. Το τριβόλι ή εμπορικά tribulus terrestis δεν κάνει κάτι. Μόνο placebo effect μπορεί να έχετε. Δεν υπάρχει ούτε μία σοβαρή έρευνα που να λέει ότι αυξάνει την τεστοστερόνη. Ούτε μία σοβαρή όμως.
Το παίρνουν με τα κιλά οι μποντιμπιλντεράδες, αλλά στην ιατρική συστήνεται μόνο για την αποσυμφόρηση του προστάτη και είναι και ελαφρά αντιοξειδωτικό.
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
75
Πόντοι
1
δε διαβαζετε τις μπουρδελικες γραφες... γραφει παρακατω για το τριβολι... (μπορειτε να ανατρεξετε στο -συνολικο- ποστ του, γραφει κι αλλα χρησιμα)

Το τριβολι δουλευει και στη λιμπιντο και στην ποσοτητα σπερματος που εκσπερματωνεις.. Στην τεστοστερονη ασφαλως και δεν κανει κατι.. Οι μποντιμπιλντεραδες οταν βγαινουν απο ενα κυκλο αναβολικων η τεστο τους ειναι στα ταρταρα και γι αυτο κανουν αποθεραπεια απο τ αναβολικα με αλλα φαρμακα οπου σε συνδυασμο με συμπληρωματα(tribulus, maca root, saw palmento) επαναφερουν την τεστο τους σε νορμαλ επιπεδα και μαζι και τις καβλες τους..
 

Phineas.Freak

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
207
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
Περουβιανή Μάκα!
Check it out! :rockon:

[URL unfurl="true"]https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9C%CE%AC%CE%BA%CE%B1[/url]

[URL unfurl="true"]https://yourspecialday.gr/%CE%BC%CE%B1%CE%BA%CE%B1/[/url]

www.onmed.gr/ygeia/story/353894/aytes-einai-oi-pente-eyergetikes-idiotites-tis-maca]https://www.onmed.gr/ygeia/story/353894/aytes-einai-oi-pente-eyergetikes-idiotites-tis-maca[/url]

www.karposeuosmou.gr/maka/p/125/43,12/?size=29&gclid=EAIaIQobChMIwLv0o6uL5wIVWofVCh3u7QWcEAAYASAAEgLJevD_BwE]https://www.karposeuosmou.gr/maka/p/125/43,12/?size=29&gclid=EAIaIQobChMIwLv0o6uL5wIVWofVCh3u7QWcEAAYASAAEgLJevD_BwE[/url]

Η καλύτερη είναι η μαύρη αλλά δεν την βρίσκεις και πολύ εύκολα. Για αρχή όμως δεν έχει και πολύ σημασία.
Θέλει καθημερινή χρήση. Τρώγεται μαγειρεμένη και όχι ωμή.
Προσοχή σε όσους έχουν υψηλή πίεση.
Αυξάνει κατά πολύ την λίμπιντο αλλά με συνεχή χρήση.
Τα πρώτα αποτελέσματα σε μία εβδομάδα περίπου.
Σε συνδιασμό με tribulus terestis είναι θεαματική.
Μια ιατρική συμβουλή είναι οπωσδήποτε χρήσιμη.
Την βρίσκεται πολύ εύκολα σε μαγαζιά με βότανα αλλά και online.

Για περισότερες πληροφορίες..... GOOGLE  :2funny:

Άντε και καλά καρφώματα!!    :headbaning1:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Μακα παιρνει ο τραγκας για να μπορει να βαραει μαλακια οταν γαμαν την γυναικα του στην Γαλλια κ παιρνει ματι
Καλη φαση βοηθαει εχω παρει κι εγω σε σκευασμα :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Η μάκα έχει κάποια θέματα με τον θυρεοειδή. Αν θυμάμαι καλά η ζελατινοποιημένη μορφή της είναι η πιο ασφαλής.
 
OP
OP
yakuza old boy

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Τελικα αποφασισα να παρω το νετρα και ο θεος βοηθος! :cheesy: αυριο θα σας πω πως πηγε.. αν μπορω βεβαια. :grin:
Αυτο το βρισκουμε σε ολα τα φαρμακεια;
Μην παθω σαν το αλλο που δεν το εβρισκα πουθενα
 
OP
OP
yakuza old boy

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Τελικα σαν το μπου. δεν υπαρχει!  Ευχαριστω οσους μου προτειναν το νετρα Δυο γυρους σουπερ και ο δευτερος θα συνεχιστει αφου παμε πρωτα για ποτακι..δεν τελειωνα με τιποτα ρε παιδια! :2funny:
Απο παρενεργειες τιποτα μεχρι τωρα..
Το πηρα το μεσημερακι χωρις να φαω και μετα απο κανα διωρο το καναμε.
Θα παμε για φαι μετα ποτακι..και βουρ  :knockinb: αν ειναι οκ και μετα θα το καθιερωσω..αξιζει τα 6.70 που εδωσα.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Τελικα σαν το μπου. δεν υπαρχει!  Ευχαριστω οσους μου προτειναν το νετρα Δυο γυρους σουπερ και ο δευτερος θα συνεχιστει αφου παμε πρωτα για ποτακι..δεν τελειωνα με τιποτα ρε παιδια! :2funny:
Απο παρενεργειες τιποτα μεχρι τωρα..
Το πηρα το μεσημερακι χωρις να φαω και μετα απο κανα διωρο το καναμε.
Θα παμε για φαι μετα ποτακι..και βουρ  :knockinb: αν ειναι οκ και μετα θα το καθιερωσω..αξιζει τα 6.70 που εδωσα.
αργείς να χυσεις πάρα πολλυ πονοκέφαλος κτλ σπαστό στη μέση. 3 μέρες σου δίνει καλή στυση και αιματωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom