Νέα

Φυρερ Καρατζαφέρης ένας άλλος Μαυρογιαλουρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trikardos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Εγώ Δραπετσονας Κοσμίδη

Και εγώ αυτόν:
15-02-07_181918_31.jpg

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.572
Κριτικές
61
Like
39.337
Πόντοι
21.555
Παρέδωσαν τη σκυτάλη τής τακτοποίησης του ονόματος στίς ΗΠΑ???? καί στην ΕΕ?????????

Υγ.1 Ευπρόσδεκτες οι ...αντιδράσεις σας.
Τις αναμένω!  Μόοοοονο λιγουλάκι χαλβά άγαπητοί μου.

Υγ...2 Εγώ γιατί έχω την εντύπωση πώς όλα αυτά γίνονται για εντυπωσιασμό??????
Γιατί στους πολλούς αρέσει το σούσουρο??????
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Το Ντοράκι πάντως ετοιμάζει τις βαλίτσες τΗς για το ΛΑΟΣ (όχι την ασιατική χώρα)

Μαζί της θα πάνε και καμία 15αρια ντοριτος (μπλε βουλευτέςτης)

Ο Κυριάκος θα παραμείνει στο κόμμα 9με 2-3 ντοριτος ακόμα) για να τις κάνει πλάτες (της μαμας του)

Θα περάσουμε πολύ όμορφα ως χωρα-έθνος και πολίτες

Ο Καραφύρερ θα  ξεπουλήσει ΟΛΑ όσα έλεγε ότι πρεσβεύει άλλα 1 υπουργειο θα το πάρει

Υγ...2 Εγώ γιατί έχω την εντύπωση πώς όλα αυτά γίνονται για εντυπωσιασμό??????
Γιατί στους πολλούς αρέσει το σούσουρο??????
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Διάλεξε ένα βίντεο ρε man,το έχεις αλλάξει 3 φόρες!!! :cheesy:
3καρδος ειμαι και θα το αλλάζω 3φορες

 

Analyst

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
320
Like
1
Πόντοι
1
Επειδή επιμένεις στο παραμυθάκι περί 30 δισ. κόστους Ολυμπιακών Αγώνων μπορείς να το τεκμηριώσεις;;;;

Στον ANTENNA RADIO πριν τρεις ημέρες σε μία εκπομπή που έχει ο Φίλιππος Συρίγος με δύο τρεις άλλους, αναφέρθηκαν εκτενώς στο κόστος των Ολυμπιακών. Από ότι είπαν, στην αρχική εκτίμηση κόστους που συνόδευε τον φάκελο υποβολής, το κόστος ήταν 780 δις δραχμές. Τότε είπε ο Συρίγος πως έγραψε ένα άρθρο που υπολόγιζε το κόστος στο τριπλάσιο και ο Ορφανός τον ειρωνεύτηκε πως τα λέει αυτά γιατί δεν είναι «μέσα στα πράγματα». Τελικά είπαν πως αν και το πραγματικό κόστος παραμένει αδιευκρίνιστο, (Απαράδεκτο αυτό), ο αρμόδιος υφυπουργός οικονομικών της κυβέρνησης Καραμανλή, είχε επίσημα πει πρόσφατα, πως το κόστος πρέπει να είναι κοντά στο ποσό των 9,5 τρις δραχμές. Ο τρόπος που ανέφεραν τα 9,5 τρις οι δημοσιογράφοι, άφηνε να φανεί πως ο νεοδημοκράτης υφυπουργός κάτι έκρυψε για να μην φανεί το δικό τους καπέλο.

Πάντως από τον τελευταίο επίσημο υπολογισμό των 9,5 τρις, κάνε εσύ τον λογαριασμό και θα δεις πόσα πρέπει να κόστισαν οι αγώνες.

Όλοι τους θέλαμε τους αγώνες. Εγώ όπως κι εσύ ήμασταν υπερήφανοι όταν τους πήραμε. Αυτό δε σημαίνει πως έπρεπε πάνω στην υπερηφάνεια μας να πλουτίσουν κάποιοι.
 

Analyst

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
320
Like
1
Πόντοι
1
Επειδή επιμένεις στο παραμυθάκι περί 30 δισ. κόστους Ολυμπιακών Αγώνων μπορείς να το τεκμηριώσεις;;;;

Στον ANTENNA RADIO πριν τρεις ημέρες σε μία εκπομπή που έχει ο Φίλιππος Συρίγος με δύο τρεις άλλους, αναφέρθηκαν εκτενώς στο κόστος των Ολυμπιακών. Από ότι είπαν, στην αρχική εκτίμηση κόστους που συνόδευε τον φάκελο υποβολής, το κόστος ήταν 780 δις δραχμές. Τότε είπε ο Συρίγος πως έγραψε ένα άρθρο που υπολόγιζε το κόστος στο τριπλάσιο και ο Ορφανός τον ειρωνεύτηκε πως τα λέει αυτά γιατί δεν είναι «μέσα στα πράγματα». Τελικά είπαν πως αν και το πραγματικό κόστος παραμένει αδιευκρίνιστο, (Απαράδεκτο αυτό), ο αρμόδιος υφυπουργός οικονομικών της κυβέρνησης Καραμανλή, είχε επίσημα πει πρόσφατα, πως το κόστος πρέπει να είναι κοντά στο ποσό των 9,5 τρις δραχμές. Ο τρόπος που ανέφεραν τα 9,5 τρις οι δημοσιογράφοι, άφηνε να φανεί πως ο νεοδημοκράτης υφυπουργός κάτι έκρυψε για να μην φανεί το δικό τους καπέλο.

Πάντως από τον τελευταίο επίσημο υπολογισμό των 9,5 τρις, κάνε εσύ τον λογαριασμό και θα δεις πόσα πρέπει να κόστισαν οι αγώνες.

Όλοι τους θέλαμε τους αγώνες. Εγώ όπως κι εσύ ήμασταν υπερήφανοι όταν τους πήραμε. Αυτό δε σημαίνει πως έπρεπε πάνω στην υπερηφάνεια μας να πλουτίσουν κάποιοι.
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166

Να τσιμπισουμε κατι
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Όλοι τους θέλαμε τους αγώνες. Εγώ όπως κι εσύ ήμασταν υπερήφανοι όταν τους πήραμε. Αυτό δε σημαίνει πως έπρεπε πάνω στην υπερηφάνεια μας να πλουτίσουν κάποιοι.


Πολλοί ήταν και αυτοί που δεν θέλανε τους αγώνες.

Προσωπικά πάντα πίστευα "ότι τα μεταξοτά βρακΙΆ είναι για επιδέξιους κώλους"

Δλδ κάναμε μια μεγάλη κακόγουστη (κατ΄εμε) φιέστα και φεσοθήκαμε του κερατά

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΑΣ

 

Analyst

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
320
Like
1
Πόντοι
1
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΑΣ

ΣΥΜΦΩΝΩ

Το κόστος των αγώνων του 2004 παραμένει πραγματικά ένα θέμα ταμπού από όλους τους πολιτικούς παράγοντες του τόπου. Αυτό είναι ύποπτο.

Ο πρώτος που προσπάθησε να το επαναφέρει στη δημοσιότητα με αφορμή την συζήτηση περί εξεταστικής επιτροπής για τα οικονομικά σκάνδαλα, είναι ο Συρίγος με άρθρο του στην Ελευθεροτυπία και το αναδημοσιεύει η Αυγή εδώ: «».

Και μια και μιλάμε για τον Καρατζαφέρη, δεν διάβασα πουθενά να το αναφέρει και ο ίδιος το θέμα αυτό. Το ΚΚΕ διερρήγνυε το ιμάτια του λίγο πριν την επίσημη τελετή έναρξης (βλέπε «») και μετά …τουμπεκί

Ύποπτα πράγματα
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
δεν νομιζω οτι τιθεται πλεον θεμα για το αν θα ειναι ανω , κατω, περα, δωθε, μακεδονια, τιθεται θεμα οτι εχεις και την θρακη που εχουμε κανει μονοι μας την μαλακια να την χωριζουμε σε ανατολικη και δυτικη...
Μα δεν υπαρχει θεμα "κρατους Θρακης"....
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Nαι ρε μαλακες.............

Ο Καρατζαφερης σας πειραξε.............

Οι προδοτες που κυβερνανε τοσα χρονια,οι πρωθυπουργοι-παιδια της μπιντελμπεργκ δε σε ενοχλουν εεεε........

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.572
Κριτικές
61
Like
39.337
Πόντοι
21.555
Nαι ρε μαλακες.............

Ο Καρατζαφερης σας πειραξε.............

Οι προδοτες που κυβερνανε τοσα χρονια,οι πρωθυπουργοι-παιδια της μπιντελμπεργκ δε σε ενοχλουν εεεε........

Οδεύουμε προς πλήρη έλεγχο του ανθρώπου και των πράξεών του..
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Nαι ρε μαλακες.............

Ο Καρατζαφερης σας πειραξε.............

Οι προδοτες που κυβερνανε τοσα χρονια,οι πρωθυπουργοι-παιδια της μπιντελμπεργκ δε σε ενοχλουν εεεε........
εσυ ο ξυπνιος....τραβα παρε μια πιπα του καρατζαφυρερ...στρακια δεν πηδαμε!!!!
 

Επισκέπτης
εσυ ο ξυπνιος....τραβα παρε μια πιπα του καρατζαφυρερ...στρακια δεν πηδαμε!!!!
Πάντως είναι ωραίο που σιγά-σιγά ο Καρατζαφύρερ βγαίνει μούφα ως συμφεροντολόγος κερδοσκόπος και καιροσκόπος που είναι όπως οι περισσότεροι βουλευτές!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Analyst

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
320
Like
1
Πόντοι
1
Το να πάει ο Ντόρα στο ΛΑΟΣ το θεωρώ σχεδόν απίθανο.

Δε θα μου φαινόταν περίεργο όμως να έβλεπα τη Ντόρα με τον Βενιζέλο να έφτιαχναν νέο πολιτικό φορέα από κοινού.

Σχετικά με το εάν οι υπόλοιποι στο κόσμο αποκαλούν τους Σκοπιανούς ως Μακεδόνες, είναι λυπηρό αλλά δεν πρέπει να μας επηρεάζει.

Τους Σκοπιανούς τους ενδιαφέρει να αποδεχτούμε εμείς πως εκείνοι είναι Μακεδόνες.
Εμείς με τη σειρά μας δεν έχουμε να κερδίσουμε τίποτα με το να αποδεχτούμε τον όρο Μακεδονία στο όνομά τους.

Έχω βαρεθεί να ακούω τους πολιτικούς να μας πρήζουν πως πρέπει να τους αναγνωρίσουμε γιατί θα πάθουμε πολλά. Δεν κοιτούν να πάνε να πνιγούν λέω εγώ καλύτερα έτσι που μας κατάντησαν με τις κλεψιές τους.

Ακούσατε ποτέ έστω και ένα πολιτικό να καθίσει να εξηγήσει τι ακριβώς θα πάθουμε στο μέλλον αν δεν τους αναγνωρίσουμε ως άνω ή βόρεια Μακεδονία; Ακούσατε κανένα να απαριθμεί τα δεινά που θα τραβήξουμε;

Εγώ δεν το άκουσα ούτε το διάβασα ποτέ.

Εγώ δεν θέλω να παίξω το παιχνίδι των αμερικάνων και δε θέλω να τους αναγνωρίσουμε ως άνω ή βόρεια Μακεδονία αν πρώτα δεν καθίσουν να μου απαριθμήσουν τα υπέρ και τα κατά της ενέργειας αυτής.

Αυτό το χιλιοειπωμένο, «τους έχουν αναγνωρίσει όλοι, οπότε πρέπει να το κάνουμε κι εμείς», εμένα δε μου λέει τίποτα.

Και λοιπόν; Τί σημάνει το ότι τους αναγνώρισαν οι άλλοι; Στην Ελλάδα ζουν πεντακόσιες χιλιάδες άνδρες που τον τρώνε από πίσω. Αυτό σημαίνει πως πρέπει να το δοκιμάσουμε και οι υπόλοιποι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom