Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
παω να φαω καλαμαράκια με βλητα χόρτα ,φρονημα εδω θα επανέλθω :sunglasses:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.078
Like
45.301
Πόντοι
6.256
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.554
Κριτικές
90
Like
32.899
Πόντοι
24.700
εμεις δεν στέλνουμε λουλούδια και καρδούλες μεταξυ μας
Και τι ανταλλάσετε; Κλύσματα και και ειδικές σπάτουλες για να ξύνετε το σκατό από τις πουτσες σας μετά τα αλλαξοκωλίδια;
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.078
Like
45.301
Πόντοι
6.256
Και τι ανταλλάσετε; Κλύσματα και και ειδικές σπάτουλες για να ξύνετε το σκατό από τις πουτσες σας μετά τα αλλαξοκωλίδια;
μαλακα το λαβ στορυ φιλου-Πυραμιδα με Θερστ εχει απηχηση μαζευτηκε κοσμος:smiling-face-with-heart-eyes:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.767
Like
67.997
Πόντοι
12.756
οταν ψοφησω λες να με κλαψει η κυρα;η στο μουνι της και θα βρει αλλη ψωλη;:undecided:
μιση μερα θα σε κλαψει , μετα παπαλα , παμε στον επομενο , θα αφησει λιγο να περασει καιρος και καλα οτι πενθει , αλλα τοτε ειναι που σκαναρουν τους επομενους
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.078
Like
45.301
Πόντοι
6.256
Δεν θέλω να σας σοκάρω... Αλλά μάλλον το δεύτερο.
μιση μερα θα σε κλαψει , μετα παπαλα , παμε στον επομενο , θα αφησει λιγο να περασει καιρος και καλα οτι πενθει , αλλα τοτε ειναι που σκαναρουν τους επομενους
αυτο πιστευω και εγω:tooth:
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2022
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Ρε τύπε!!! Είσαι ο Γιωργάρας ο Καλαματιανός;;; Πού χάθηκες γαμώτη μου;;;;
Με μπλόκαραν στο προηγουμενο προφιλ και επανηλθα με αυτό! Χαρηκα για την αναγνωριση! Να εισαι καλά φίλε!
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.176
Κριτικές
8
Like
25.054
Πόντοι
6.336
Ως ο πιο παλιός Γλυφαδιώτης του νήματος (τέλη δεκαετίας 40) πρέπει να τοποθετηθώ.:sunglasses:

Η Γλυφάδα παλιά δεν είχε Άνω και Κάτω είχε τους θαλασσινούς και τους βουνίσιους, όλα τα κτήματα και οικόπεδα τα είχαν οι λεγόμενοι 7 χωρικοί (1-2 κρατήσαν τις περιουσίες τους,οι άλλοι τα φάγαν στο τζόγο) δεν υπήρχε λεωφόρος Βουλιαγμένης για να την χωρίζει εκείνη την εποχή και μάλιστα η παλιά και αρχική λεωφόρος Βουλιαγμένης περνούσε από την σημερινή Άνω Γλυφάδα, Σοφίας Βέμπο λέγεται τώρα ο δρόμος.

Ρυμοτομικά τώρα και σαν οικονομικές αξίες η περιοχή του γκολφ και εννοείτε της παραλίας είναι οι πιο ακριβές.
Μετά το κομμάτι από Βουλιαγμένης και κάτω από σύνορο Βούλας (Πρίγκηπος Πέτρου) ως Ζέπου είναι το επόμενο, όχι όμως όλα τα κομμάτια, συντελεστής δόμησης 0,8
Πάνω από την Βουλιαγμένης και με όριο την Βασιλίσσης Όλγας και δεξιά ως το πανόραμα της Βούλας αλλά κάτω από την Γούναρη ο συντελεστής δόμησης είναι 0,8 , πράγμα που σημαίνει πως είναι πιο αραιοκατοικημένα και πιο ακριβά σε σχέση με πάνω από Γούναρη που έχει συντελεστή 1.
Υπάρχουν πάνω από Γούναρη 2 περιοχές μόνο (Καφεπωλών και κομμάτι της Αιξωνής με χαμηλό συντελεστή 0,6 - 0,8 με μονοκατοικίες και βίλες που πλησιάζουν τιμές γκολφ.

Τώρα για να μένεις προσωπικά θα έλεγα πως κάτω από Βουλιαγμένης δεν είναι παντού καλά (τα καλά σημεία όμως είναι Α), έχει περιοχές πάνω από Βουλιαγμένης πολύ καλύτερες και άνετες.
Οι περιοχές πάνω από Γούναρη εκτός των 2 που προανέφερα είναι στα όρια του χάλια, για την Τερψιθέα δεν θέλω να εκφέρω γνώμη για να μην χαρακτηριστώ ρατσιστής.

Αυτιά..:sunglasses:
Respect

:hi:

Σαν παλιός θα θυμάσαι και τον κο Σπύρο που είχε το Queen.
Μορφάρα πάπα κουίν!!!!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Μεγάλη έμπνευση...:afro::afro::afro:

 
Εγγρ.
20 Σεπ 2021
Μηνύματα
1.438
Like
1.409
Πόντοι
216
Σήμερα μαθαίνεις πολλά τελικά.

Όπως είπα πριν, στο σάιτ μπήκα για να τσεκάρω ορισμένα πράγματα που ουδεμία σχέση έχουν με οποιονδήποτε χρήστη. Το αν είμαι οξύθυμος μερικές φορές ή στρεσαρισμένος, άσχετο. Για να μην αγχώνεστε, δεν παίζω στοιχημα. Δουλεύω σαν το σκυλί στον τομέα ασφαλείας δικτύων από απόσταση για μια μεγάλη εταιρεία στην Αγγλία, η οποία πρόσφατα διαιρέθηκε και γαμηθηκε ο Δίας. Επειδή είμαι υποχρεωμένος να δουλεύω όλη μέρα, αλλά έχω αρκετή ώρα ελεύθερη μεταξύ, το σάιτ ήταν μια καλή αγχολυτική λύση. Χαβαλέ κάνουμε. Το αν μερικοί το παίρνετε στα σοβαρά, κακώς. Προφανώς και δεν έχω σπίτι στη Βουλα, προφανώς και δεν πάω με βίζιτες πλέον, προφανώς και είμαι ένας απλός άνθρωπος.

Και επειδή ήθελα να μάθω κάποια πράγματα που τελικά τα εμαθα όλα χτες και σήμερα, βοηθάει να ψυχολογήσω έναν δικό μου άνθρωπο καλύτερα. Όπως βλέπετε δεν ποτέ δεν ανέφερα τίποτα για τις οικογένειες σας, το με ποιους πάτε, την ψυχολογία σας κτλ. Δεν βγάζω ποτέ κακία, γράφω στα παπάρια μου τα προσωπικά σας, είπαμε μερικά αστεία, κάποια από αυτά τα πήρατε σοβαρά ή σας γειωσα γιατί σε τελική ανάλυση δεν είστε και πολύ έξυπνα παιδιά. Τι να κάνουμε...

Αυτα.
πας καλά ?
για πες για την περίπτωσή μου ... πρέπει να θεωρήσω χαβαλέ σου το γεγονός οτι με ανέφερες σε νήμα για ζευγάρια?
άντε χάσου από εδώ που πας να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα!
εδώ μέσα ΔΕΝ έχω δώσει δικαίωμα σε ΚΑΝΕΝΑΝ να μου φερθεί διαφορετικά από αυτό που μου αξίζει ... και μου αξίζει να μου φέρονται ως ΚΥΡΙΑ !!!
πρόσεξε!!!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
πας καλά ?
για πες για την περίπτωσή μου ... πρέπει να θεωρήσω χαβαλέ σου το γεγονός οτι με ανέφερες σε νήμα για ζευγάρια?
άντε χάσου από εδώ που πας να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα!
εδώ μέσα ΔΕΝ έχω δώσει δικαίωμα σε ΚΑΝΕΝΑΝ να μου φερθεί διαφορετικά από αυτό που μου αξίζει ... και μου αξίζει να μου φέρονται ως ΚΥΡΙΑ !!!
πρόσεξε!!!
Νανούκα τι σου κάνανε;:think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom