Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Παιδιά ο Τζο είναι φορτωμένος, ετοιμάζει το καινούργιο του σπίτι στη Βούλα...:confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.578
Like
21.543
Πόντοι
5.506
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Εννοείς πως το ετοιμάζει να το μπουμπουνίσει για να έχει κασέρι να ΧΑΣΕΙ στο στοίχημαν;
Είχε μια άτυχη βδομάδα...θα ρεφάρει με Σκανδιναβικό το καλοκαίρι...:confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.899
Κριτικές
31
Like
12.579
Πόντοι
5.097
ειστε γαμωκουναβα ολα.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.038
Πόντοι
10.411
ειστε γαμωκουναβα ολα.
glee-rachel-berry.gif
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.266
Κριτικές
42
Like
26.003
Πόντοι
28.246
δεν μπορω να κοιμηθω με τα νυχτοβια αρπαχτικα εδω μεσα. :confused: :confused: :confused:
Μηπως, λεω μηπως, σε κουρασε η κρεβατομουρμουρα και την βαζεις πρωτα να κοιμηθει και μετα να πεσεις; Πως το καταφερνεις; Αυτο πρεπει να μας το διδαξεις ρε φιλε, μην το κρατησεις για παρτη σου.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.899
Κριτικές
31
Like
12.579
Πόντοι
5.097
Μηπως, λεω μηπως, σε κουρασε η κρεβατομουρμουρα και την βαζεις πρωτα να κοιμηθει και μετα να πεσεις; Πως το καταφερνεις; Αυτο πρεπει να μας το διδαξεις ρε φιλε, μην το κρατησεις για παρτη σου.
εχουμε διαφορετικα τηλεοπτικα προγραμματα οποτε καποια βλεπει κρεβατοκαμαρα και καποιος αλωνιζει στο υπολοιπο σπιτι. :sunglasses:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Σήμερα μαθαίνεις πολλά τελικά.

Όπως είπα πριν, στο σάιτ μπήκα για να τσεκάρω ορισμένα πράγματα που ουδεμία σχέση έχουν με οποιονδήποτε χρήστη. Το αν είμαι οξύθυμος μερικές φορές ή στρεσαρισμένος, άσχετο. Για να μην αγχώνεστε, δεν παίζω στοιχημα. Δουλεύω σαν το σκυλί στον τομέα ασφαλείας δικτύων από απόσταση για μια μεγάλη εταιρεία στην Αγγλία, η οποία πρόσφατα διαιρέθηκε και γαμηθηκε ο Δίας. Επειδή είμαι υποχρεωμένος να δουλεύω όλη μέρα, αλλά έχω αρκετή ώρα ελεύθερη μεταξύ, το σάιτ ήταν μια καλή αγχολυτική λύση. Χαβαλέ κάνουμε. Το αν μερικοί το παίρνετε στα σοβαρά, κακώς. Προφανώς και δεν έχω σπίτι στη Βουλα, προφανώς και δεν πάω με βίζιτες πλέον, προφανώς και είμαι ένας απλός άνθρωπος.

Και επειδή ήθελα να μάθω κάποια πράγματα που τελικά τα εμαθα όλα χτες και σήμερα, βοηθάει να ψυχολογήσω έναν δικό μου άνθρωπο καλύτερα. Όπως βλέπετε δεν ποτέ δεν ανέφερα τίποτα για τις οικογένειες σας, το με ποιους πάτε, την ψυχολογία σας κτλ. Δεν βγάζω ποτέ κακία, γράφω στα παπάρια μου τα προσωπικά σας, είπαμε μερικά αστεία, κάποια από αυτά τα πήρατε σοβαρά ή σας γειωσα γιατί σε τελική ανάλυση δεν είστε και πολύ έξυπνα παιδιά. Τι να κάνουμε...

Αυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom