Νέα

Friends with benefits. Ελληνιστί: φίλοι, φίλοι, καριοφίλι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Foveros Drakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Φεβ 2017
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν αν με την γκόμενα είστε πολύ καιρό φίλοι (σχεδόν κολλητοί) τότε αν πας και της πεις χύμα ''θέλω μόνο να γαμιόμαστε'' τότε πιθανόν να φας τα μούτρα σου. Ακόμα και αν δεν τα φας στην αρχή μετά κατά πάσα πιθανότητα θα κόψετε κάθε επαφή ή από την μεριά σου ή από την μεριά της.

Τώρα αν είστε απλώς γνωστοί ή γίνατε φίλοι πρόσφατα και βλέπεις ότι σε παίρνει τότε όρμα. Αλλά θα σου πρότεινα να βγαίνατε η δύο σας και να αρχίσεις παιχνίδι για να κόψεις αντιδράσεις.

Πάντως γενικά όλα αυτά να ξέρεις είναι θεωρίες. Αν θέλεις να την πηδήξεις τόσο πολύ και σου αρέσει όρμα χωρίς να σκέφτεσαι τι θα πει, τι θα γίνει κλπ.

Στην τελική στα @@ σου.

:hi:

 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
285
Κριτικές
61
Like
935
Πόντοι
6.810
Βγές για καφέ μαζί της και γνωρισε τη καλύτερα.Εκει θα καταλαβεις αν σε γουστάρει ή οχι.Αν σε γουσταρει θα σου κάτσει ευκολα και βλεπετε πως θα εξελιχθει στη συνεχεια.Αν σου το παιζει δυσκολη απλα μην ασχοληθεις παραπάνω.Μην τυχόν αρχίσεις τα ακριβα κερασματα και τετοιες μαλακιες για να μπορείς να την γαμας φτηνα οσο κρατησει.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.586
Κριτικές
12
Like
6.464
Πόντοι
2.646
Τύπε,αμαρτία να γαμάνε οι ξένοι.Κανε επίθεση ,πες της ότι θες μόνο για γαμησι,γιατί αυτό θες ουσιαστικά και ακόμα και αν πει όχι ,είναι πιθανό να εκτιμήσει την ειλικρίνεια σου.Αν όχι και στραβώσει,στα παπάρια σου πάλι,μια που νόμιζες ότι ήταν φίλη σου,δεν είναι πια.Βασικα , αν είναι γαμευσιμη δεν ήταν ποτέ,αλλά κουβέντα να γίνεται .
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.704
Πόντοι
7.216
Το αν αξίζει εσύ μπορείς να το αξιολογήσεις μόνο.
Ενα ειναι σίγουρο. Οτι τα πράγματα δύσκολα θα είναι όπως πρίν σε περίπτωση πόυ βάλεις το δάχτυλο στο μέλι... :hi:
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Τύπε η ζωή είναι πολυ μικρή για να την κάνουμε τόσο περίπλοκη. Αν ειναι τόσο καλή φίλη παρε ενα τηλεφωνακι κανόνισε χαλαρό καφε κάπου ήσυχα και πες ότι εχεις να πεις όμορφα ωραία και ξηγημένα. Αν σου κάτσει έκανες την τύχη σου αλλιώς τι είχες τι έχασες... Αλλα να κανεις κίνηση ή να χώνεσαι μπροστά σε όλους οταν θες μονο να πηδήξεις χωρίς μια εισαγωγή για το τι θες... Δεν το θεωρώ σωστό. Καλή τυχη ;)
 

HotGirlxx

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Να της την πέσεις στα ίσα. Αν τη γουστάρεις το ξέρει ήδη.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Μεγαλα παιδια ειμαστε για να ντρεπομαστε πλεον....... τις μιλας ανοιχτα , τις λες τι γουσταρεις και τι θα ηθελες απο αυτην και αν αυτη δει την ολη φαση οπως και εσυ τοτε το εφαγες το τεμαχιο . Για ποσο κανεις δεν ξερει... μπορει και να κανεις την τυχη σου..))))Απλα μην το καθυστερεις πολυ γιατι θα στο φαει κανεις αλλος και θα μεινεις με το πουλι στο χερι......
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
96
Αν ειναι φιλη που θα σε πονεσει να χαλασει η παρεα, κανεις την παπια γιατι δεν ξερεις που θα καταληξει το πραμα. Αν οχι δεν υπαρχει κανενας στον κοσμο να σου πει τι να κανεις.

Ασε που για μενα, αυτα δε ειναι πραγματα που τα σκεφτομαστε, για να το πω καλυτερα, ηδη ξερεις τι θες να κανει, αλλιως δε θα ανοιγες θεμα εδω. Απλα κολλας και ψωλαρμενιζεις... τους λογους τους ξερεις μονο εσυ.

Πες μας το σκορ ;)
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.945
δεν χρειαζεται να το σκεφτεσαι!!!
ρίσκαρε
 

chrisa60

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2013
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
69
Πόντοι
0
Εγω παιδες με μια κοπελα που πραγματικα ημασταν φιλοι το εφερε ο καιρος και πηδηχτηκαμε δυο φορες,ολα αυτα πριν 7-8 χρονια,Μετα το sex αρχισε η πιεση απο μερουσ της για σχεση και ησουν οπως σε φανταζομουνα κτλ,για λιγο καιρο ψυχραθηκαμε απο πλευρα μου θα ελεγα γιατι εκανα το λαθος και δεν της εξηγησα τι ακριβως ηθελα απο αυτη.
Περασαν τα χρονια εκανε μια σχεση σοβαρη παντρευτηκε εχει ενα παιδι και πραγματι να ειναι καλα το κοριτσι γιατι εχει καλη ψυχη,με τν καιρο η φιλια μας εφτασε στα σημεια ποθ ηταν πριν πηδηχτουμε.
To sum up  που λεμε λογω των ισχνων αγελαδων βρεθηκε σε δυσκολη φαση και μου ζητησε δανεικα με οριζοντα σε ενα χρονο να μου τα δχει δωσει πισω(δεν τα κλαιω τα λεφτα)αλλα απο τοτε δεν με εχει ενοχλησει καθολου,ΑΡΑ η φιλια χαλασε στην αναγκη και οχι στκ πηδημα
 

laer_teese

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Όρμα χωρίς δεύτερες σκέψεις. Άλλιώς, στο μέλλον θα το έχεις απωθημένο και θα το μετανιώσεις που δεν το έκανες.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.664
Πόντοι
4.365
ΜΗΝ ΤΗΣ ΠΕΙΣ οτι θελεις μονο να την  :knockinb:
Πολυ πολυ σπανιο κοπελα-γυναικα να της το πεις..και να σου πει ΟΚ....
Αυτα τα πραγματα.. απλα γινοντε... γουσταρουν κ οι δυο την ολη φαση... κ δεν καθοντε να το αναλυσουνε...
Απο εμενα μια προταση.. βγειτε..βραδακι.. πιειτε κανενα ποτακι.. και μετα πεσιμο στα ισια...φιλι κ χουφτωμα...  θα το πιασει το υπονοουμενο... ;)
Και αν τσινισει..-οπως ειπε κ συναδερφος- το ριχνεις στο ποτο!!!! ;)
Καλο βόλι!
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
222
Κριτικές
22
Like
1.273
Πόντοι
1.011
Ασε που για μενα, αυτα δε ειναι πραγματα που τα σκεφτομαστε, για να το πω καλυτερα, ηδη ξερεις τι θες να κανει, αλλιως δε θα ανοιγες θεμα εδω. Απλα κολλας και ψωλαρμενιζεις... τους λογους τους ξερεις μονο εσυ.

Φίλε ίσως να χεις και δίκιο σ'αυτό που λες. Παλαιότερα ίσως να μην το σκεφτόμουν και πολύ, θα έκανα αυτό που ήθελα και στα τέτοια μου κιόλας.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Τύπε η ζωή είναι πολυ μικρή για να την κάνουμε τόσο περίπλοκη. Αν ειναι τόσο καλή φίλη παρε ενα τηλεφωνακι κανόνισε χαλαρό καφε κάπου ήσυχα και πες ότι εχεις να πεις όμορφα ωραία και ξηγημένα. Αν σου κάτσει έκανες την τύχη σου αλλιώς τι είχες τι έχασες... Αλλα να κανεις κίνηση ή να χώνεσαι μπροστά σε όλους οταν θες μονο να πηδήξεις χωρίς μια εισαγωγή για το τι θες... Δεν το θεωρώ σωστό. Καλή τυχη ;)
έτσι ακριβώς!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.521
Κριτικές
94
Like
46.834
Πόντοι
17.311
Έχω ένα προβληματισμό τις τελευταίες μέρες και θέλω να το μοιραστώ εδώ στο φόρουμ και να πάρω γνώμες. Με μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα δεν βρήκα κάτι γι'αυτό το ζήτημα και άνοιξα νέο θέμα. Θέλω να γαμήσω μια φίλη μου, η οποία έχει ένα διάστημα που χώρισε και γενικά είναι σε φάση που ψάχνετε για αρπαχτές, έχοντας καταφέρει λίγα πράγματα. Αλλά γενικά έχει αλλάξει αρκετά μετά το χωρισμό της. Τον τελευταίο καιρό δεν γαμάω ούτε με αίτηση, καθώς ο ελεύθερος χρόνος μου έχει μειωθεί σημαντικά και γενικά κυκλοφορώ ελάχιστα και γενικά θέλω κάπου να το χώσω κι η συγκεκριμένη είναι γαμεύσιμη. Γενικά θέλω να της ξεκαθαρίσω ότι θέλω μόνο το σεξ και τίποτα άλλο. Όμως τι γίνεται από κει και πέρα. Θα γαμηθούμε και μετά θα είναι όλα όπως πριν; Ποια η άποψη σας για αυτό το θέμα. Αξίζει να χωθώ ή θα φάω στο τέλος τα μούτρα μου;
παιχτη τι εγινε τελικα, τον εχωσες η' @@ ?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πολλοί εδώ μέσα.
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
460
Πόντοι
21
Καμιά συμβουλή τίποτα;Θέλω να κάνω μια τέτοια είδους σχέση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που μπορώ να ψάξω για τέτοια κυρία;
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.013
Like
26.077
Πόντοι
4.656
Λοιπόν.Προσπάθησα να πιάσω φιλίες με μια πρώην μου όταν τη βρήκα στη δουλειά της(είναι υπάλληλος στον σκλαβενιτη) μιλάγαμε με Ρωταγε αν της έλειψα,της είπα έχεις νέο φίλο εγώ περισεύω και μου απάντησε ότι τον έχω πιο μεγάλο από εκείνον.Δεν κατάφερα να κάνω τπτ μαζί της δεύτερη φορά γτ ήμουν λίγο αγαρμπος ,την έκανα ανταλλακτικά και τώρα μου ξαναστελνει μια στο τόσο τι κάνεις πως είσαι.Δε βρίσκω το λόγο να ασχοληθώ γτ δίνω δικαιώματα έτσι.Περα από αυτό τπτ ιδιαίτερα αν και θα το ήθελα να τονίσω αυτό το όνειρο,αν και πιο σωστά ως έννοια είναι sex buddies(μη κραξετε μια διευκρίνιση έκανα)
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
460
Πόντοι
21
Λοιπόν.Προσπάθησα να πιάσω φιλίες με μια πρώην μου όταν τη βρήκα στη δουλειά της(είναι υπάλληλος στον σκλαβενιτη) μιλάγαμε με Ρωταγε αν της έλειψα,της είπα έχεις νέο φίλο εγώ περισεύω και μου απάντησε ότι τον έχω πιο μεγάλο από εκείνον.Δεν κατάφερα να κάνω τπτ μαζί της δεύτερη φορά γτ ήμουν λίγο αγαρμπος ,την έκανα ανταλλακτικά και τώρα μου ξαναστελνει μια στο τόσο τι κάνεις πως είσαι.Δε βρίσκω το λόγο να ασχοληθώ γτ δίνω δικαιώματα έτσι.Περα από αυτό τπτ ιδιαίτερα αν και θα το ήθελα να τονίσω αυτό το όνειρο,αν και πιο σωστά ως έννοια είναι sex buddies(μη κραξετε μια διευκρίνιση έκανα)
Μάλιστα ωραία.Οποτε λες να κοιτάξω σε πρώην ή πιο παλιά θέματα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom