Νέα

Friends with benefits. Ελληνιστί: φίλοι, φίλοι, καριοφίλι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Foveros Drakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.398
Like
5.369
Πόντοι
1.406
Σαφώς όταν γουστάρω!!!
Αν δεν γουσταρες η θα ησουν επαγγελματιας η κατ'εξακολουθηση βιασθεισα,Το θεμα ειναι οτι η νοοτροπια σου εδω μεσα ειναι ιδια με τους γαμαω και δερνω τυπους,απλα μιας και εισαι δεσποινις το κανεις με ενα πιο διακριτικο τροπο.Οποτε να τους ειρωνευεσαι ειναι λιγο φαιδρο
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Αν δεν γουσταρες η θα ησουν επαγγελματιας η κατ'εξακολουθηση βιασθεισα,Το θεμα ειναι οτι η νοοτροπια σου εδω μεσα ειναι ιδια με τους γαμαω και δερνω τυπους,απλα μιας και εισαι δεσποινις το κανεις με ενα πιο διακριτικο τροπο.Οποτε να τους ειρωνευεσαι ειναι λιγο φαιδρο
Μάλλον βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα!!!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.358
Κριτικές
1
Like
839
Πόντοι
96
  Στα νεανικα μου χρονια ολο για κατι τετοιο πηγαινα αλλα τελικα εμενα  :bigdick:  και το πολυ πολυ να μαθαινα τα ΠΑΝΤΑ για τους γκόμενους της τυπισσας .

Πιο πιθανο να καταντσεις friendzoned με αυτην την τακτικη παρα να  :fuck1:

resized_bitch-please-meme-generator-friendzone-level-999999999-ace5f7.jpg
 
OP
OP
F

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες επανατοποθετώ το θέμα. Δεν λέμε να προσεγγίσεις μια γκόμενα σαν φίλος με σκοπό να τη γαμήσεις. Η ερώτηση ήταν αν με μια φίλη σας που ήδη είχατε, σοβαρή ή μη, κοινωνική παρέα, ή κολλητή το γυρίσατε τελικά ΚΑΙ στο ερωτικό.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.296
Like
11.948
Πόντοι
2.606
Οχι.
Εχει τυχει γκομενος να εχει ερθει σπίτι για να δουμε ταινια.... και με χαιδευε ολη νυχτα κ δεν προχωρουσε παρακατω.
δεν τον αδικώ έδωσε δεύτερη ευκαιρία στον εαυτό του  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ε μη πειράζετε την wild σεμνά
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
222
Κριτικές
22
Like
1.276
Πόντοι
1.011
Έχω ένα προβληματισμό τις τελευταίες μέρες και θέλω να το μοιραστώ εδώ στο φόρουμ και να πάρω γνώμες. Με μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα δεν βρήκα κάτι γι'αυτό το ζήτημα και άνοιξα νέο θέμα. Θέλω να γαμήσω μια φίλη μου, η οποία έχει ένα διάστημα που χώρισε και γενικά είναι σε φάση που ψάχνετε για αρπαχτές, έχοντας καταφέρει λίγα πράγματα. Αλλά γενικά έχει αλλάξει αρκετά μετά το χωρισμό της. Τον τελευταίο καιρό δεν γαμάω ούτε με αίτηση, καθώς ο ελεύθερος χρόνος μου έχει μειωθεί σημαντικά και γενικά κυκλοφορώ ελάχιστα και γενικά θέλω κάπου να το χώσω κι η συγκεκριμένη είναι γαμεύσιμη. Γενικά θέλω να της ξεκαθαρίσω ότι θέλω μόνο το σεξ και τίποτα άλλο. Όμως τι γίνεται από κει και πέρα. Θα γαμηθούμε και μετά θα είναι όλα όπως πριν; Ποια η άποψη σας για αυτό το θέμα. Αξίζει να χωθώ ή θα φάω στο τέλος τα μούτρα μου;
 

kontolazos21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Με συνενοηση χωρις να τις δινεις ελπιδες για κατι παραπανω θεωρω πως δεν θα αλλαξει κατι τουλαχιστον στο αμεσο μελλον μεχρι να ξανακανει σχεση.... τωρα αν κανει σχεση λογο του οτι ειχατε παρελθον μπορει να σε απομακρυνει σιγα σιγα....
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.792
Κριτικές
8
Like
2.588
Πόντοι
506
τυπε αν ειστε καιρο φιλοι τοτε δυσκολο.Εκτος αν ειστε γνωστοι οποτε εκει κατι μπορει να γινει.Αυτα δεν ειναι σταντρ,Μπορει να βρισκεστε και να γαμιειστε που και που μπορει να γινει μια φορα και τελος

Παντος απο τι στιγμη που ψαχνεται οπως λες κανονισε κανενα καφεδακι :dancing:
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.692
Like
1.447
Πόντοι
216
Η αρχη του τελους μιας και καλα "φιλιας"...
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
531
Like
182
Πόντοι
6
Φιλε λοιπόν άμα εαν ειναι κολλητή μετά πας για γάμο ! Γιατί απλα ξέρει ολα τα γούστα σου. Θα σου κανει ολα τα χατήρια και θα κολλήσεις. Ειναι ρίσκο αλλα μπορεί να βγει και η γυναικα της ζωής σου . Ολα παίζουν!
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Εχω φίλη καλή που στην αρχή τη γουσταρα της πέταγα υπονοουμενα δεν τσιμπαγε και το αφησα εκει και καλύτερα τελικα .
Απλάπ πέτα κανενα υπονοουμενο δες αντιδράσεις και το πολυ πολύ καμια νύχτα με ποτό σκασε της φιλι
Αν δεν της αρεσει ζητάς συγνώμη το ρίχνεις στο ποτό και τελείωσε δεν θα παρεξηγηθει!
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
222
Κριτικές
22
Like
1.276
Πόντοι
1.011
Παντος απο τι στιγμη που ψαχνεται οπως λες κανονισε κανενα καφεδακι :dancing:

Εχω φίλη καλή που στην αρχή τη γουσταρα της πέταγα υπονοουμενα δεν τσιμπαγε και το αφησα εκει και καλύτερα τελικα.
Απλάπ πέτα κανενα υπονοουμενο δες αντιδράσεις και το πολυ πολύ καμια νύχτα με ποτό σκασε της φιλι
Αν δεν της αρεσει ζητάς συγνώμη το ρίχνεις στο ποτό και τελείωσε δεν θα παρεξηγηθει!


Κάτι που παρέλειψα να αναφέρω, είναι ότι έχει κανονιστεί αύριο έξοδος παρέας μετά από καιρό. Οπότε θα δω μέχρι αν με παίρνει και μέχρι ποιο σημείο (όσο είμαστε νηφάλιοι προφανώς). Βέβαια λίγο δύσκολο να κάνω κίνηση μπροστά σε όλους.
 

dreamevil

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Το μόνο δύσκολο αν φας τα μούτρα σου θα είναι αν υπάρχουν κοινές παρέες και αναγκαστικά θα πρέπει να την βλέπεις γιατι κατα τα άλλα δεν υπάρχει πραγματική φιλία σε αντίθετα φύλλα .
 

dread

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
450
Like
2
Πόντοι
1
Έχω ένα προβληματισμό τις τελευταίες μέρες και θέλω να το μοιραστώ εδώ στο φόρουμ και να πάρω γνώμες. Με μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα δεν βρήκα κάτι γι'αυτό το ζήτημα και άνοιξα νέο θέμα. Θέλω να γαμήσω μια φίλη μου, η οποία έχει ένα διάστημα που χώρισε και γενικά είναι σε φάση που ψάχνετε για αρπαχτές, έχοντας καταφέρει λίγα πράγματα. Αλλά γενικά έχει αλλάξει αρκετά μετά το χωρισμό της. Τον τελευταίο καιρό δεν γαμάω ούτε με αίτηση, καθώς ο ελεύθερος χρόνος μου έχει μειωθεί σημαντικά και γενικά κυκλοφορώ ελάχιστα και γενικά θέλω κάπου να το χώσω κι η συγκεκριμένη είναι γαμεύσιμη. Γενικά θέλω να της ξεκαθαρίσω ότι θέλω μόνο το σεξ και τίποτα άλλο. Όμως τι γίνεται από κει και πέρα. Θα γαμηθούμε και μετά θα είναι όλα όπως πριν; Ποια η άποψη σας για αυτό το θέμα. Αξίζει να χωθώ ή θα φάω στο τέλος τα μούτρα μου;
Καλησπέρα.

Από την εμπειρία μου είναι ρίσκο. Φίλη πολύ καλή (αν η γκόμενα είναι γαμεύσιμη τότε λέμε 'φίλη' που δεν ξέρουμε που θα καταλήξει, εάν όμως είναι μπάζο τότε είναι όντως φίλη και δεν μας απασχολεί τίποτε) η οποία ήταν πολύ καλή και με τεράστιες βυζάρες, πάντα ένιωθα από όταν ήμαστε φοιτητές πως με γούσταρε χωρίς να προκύψει ποτέ κάτι. Μία φορά όμως της τον σφύριξα στο σπίτι της δύο φορές και η γκόμενα με συνάντησε άλλη μια φορά και έκτοτε ποτέ ξανά! Ούτε τηλέφωνο ούτε μνμ τίποτε.
Μιλάμε για άτομο που κάναμε πολύ παρέα και είχαμε πολύ καλή σχέση (ήξερα για αυτήν-της γνώριζα φίλους μου, ήξερε για μένα γκομενικά και όχι μόνο).
Γενικά αν θες να της τον σφυρίξεις προχώρα, εγώ αυτό θα έκανα χωρίς περιστροφές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom