Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 201K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.676
Πόντοι
45.465
Απογευματινή τσάρκα στο ίδρυμα. Παρέλαση από 6-7 κοπέλες, δυστυχώς δεν συγκράτησα ονόματα  :headbang:(η ηλικια βλεπετε και το Αλτσχάιμερ....). Κατόπιν συμβουλής-προτροπής της σερίφισσας πέρασα με Άννα-Μαρία, από Ρουμανία, 20 χρ., ύψος 1,70 περ., μαύρα μαλλιά και σώμα κανονικό. Μασάζ δυνατό ΟΚ, χάδια στο κορμί, πνευστά υπέροχα και μπριζόλα καλοψημένη, χρόνος περίπου 40' + ντούζ (και η κοπέλα-πολύ καθαρή) και όλα αυτά στα 80 €.. Θα το ξανατιμήσω το μέρος σίγουρα, πέρασα καλά.
η ανναμαρια ξαναγυρισε απο τη θησεως????????????
 

Galatsi007

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φλαρακια μου καλα δεν ξερω να σας απαντησω αν η εν λογω Αννα-Μαρια ηταν στην Θησέως. Αυτη ηταν μικρη (20 χρ) με σγουρο μακρυ μαλλι και (κατα δηλωση της) Ρουμανα.Αν καποιος ξερει παραπανω, ασ απαντησει. Παντως εγω ειχα αρκετα καλη συνεδρια, περασα καλα.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
τελικα παιδες μετα απο σημερινο περασμα η αννα μαρια ειναι οντως εκει..
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555
τελικα παιδες μετα απο σημερινο περασμα η αννα μαρια ειναι οντως εκει..
προσοχη στην εν λογω, κανει ακαποτα χωρις να ρωτησει και για προστασια χρησιμοποει (μετα) listerine -παντα κατα δηλωση της-.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.676
Πόντοι
45.465
προσοχη στην εν λογω, κανει ακαποτα χωρις να ρωτησει και για προστασια χρησιμοποει (μετα) listerine -παντα κατα δηλωση της-.
ακαποτα  :pipa1: ειναι γνωστο οτι κανει οπως κ σχεδον ολες....μηπως εννοεις ακαποτα  :knockinb: γιατι εκει ειναι ακομα ποιο σοβαρο το θεμα...
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
....μου αρέσει που συζητούμε για τσιμπούκια χωρίς προφυλακτικό :pipa1:, αλλά δεν βλέπω αντίδραση από άλλους (και εγώ σε αυτούς) που κάνουμε.... γλυφομούνια :kissass:. (και δεν έχω Listerine μαζί μου)...
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
....μου αρέσει που συζητούμε για τσιμπούκια χωρίς προφυλακτικό :pipa1:, αλλά δεν βλέπω αντίδραση από άλλους (και εγώ σε αυτούς) που κάνουμε.... γλυφομούνια :kissass:. (και δεν έχω Listerine μαζί μου)...
....και γλυφοκολια..... :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555
ακαποτα  :pipa1: ειναι γνωστο οτι κανει οπως κ σχεδον ολες....μηπως εννοεις ακαποτα  :knockinb: γιατι εκει ειναι ακομα ποιο σοβαρο το θεμα...
Εννοω βεβαια ακαποτα   :pipa1:  , γιατι ακαποτα   :knockinb:   δεν χωραει το μυαλο μου οτι θα υπαρχει καποιος που θα θελει να αυτοκτονησει ετσι. :think:  :jerking:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.676
Πόντοι
45.465
Εννοω βεβαια ακαποτα   :pipa1:  , γιατι ακαποτα   :knockinb:   δεν χωραει το μυαλο μου οτι θα υπαρχει καποιος που θα θελει να αυτοκτονησει ετσι. :think:  :jerking:
ετσι οπως το εγραψες μου εκανε εντυπωση φιατι το 90% κανει ακαποτα :pipa1: κ μπορει να λεω κ μικρο ποσοστο......να ξερεις ομως οτι υπαρχουν κ καποιοι λαλιμενοι που ζητουν ακαποτα  :knockinb: μου το εχουν πει αρκετες κοπελες κ μαλιστα οτι καποιοι επιχειρουν να μπουν μεσα τους χωρις προφυλακτικο....καλα πανε καλα!!!!!
 

Επισκέπτης

μεσημεριανή βόλτα και ύστερα από παρέλαση 6 με 7 κορασίδων προτίμησα το καινούριο πιπινάκι Αννούλα από Βουλγαρία με κοντό μαλλάκι, καστανά ματάκια και ωραίο κωλαράκι και βυζάκι. 19χρονη κοπελίτσα με ελάχιστα ελληνικά και λίγα Αγγλικά σε έκανε αμέσως να ξεχάσεις αυτό το μειονέκτημα με την πολύ υψηλή απόδοση! :rockon: :rockon: :rockon: γλωσσόφιλα παντού, πολύ καλή :pipa1: και σφυροκόπημα :fuck1: το πιπίνι τα κάνει όλα εκτός από κουλούρι...θα έλεγα ότι ήταν μια σχεδόν άριστη επιλογή! :rockon: :rockon: :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.676
Πόντοι
45.465
μεσημεριανή βόλτα και ύστερα από παρέλαση 6 με 7 κορασίδων προτίμησα το καινούριο πιπινάκι Αννούλα από Βουλγαρία με κοντό μαλλάκι, καστανά ματάκια και ωραίο κωλαράκι και βυζάκι. 19χρονη κοπελίτσα με ελάχιστα ελληνικά και λίγα Αγγλικά σε έκανε αμέσως να ξεχάσεις αυτό το μειονέκτημα με την πολύ υψηλή απόδοση! :rockon: :rockon: :rockon: γλωσσόφιλα παντού, πολύ καλή :pipa1: και σφυροκόπημα :fuck1: το πιπίνι τα κάνει όλα εκτός από κουλούρι...θα έλεγα ότι ήταν μια σχεδόν άριστη επιλογή! :rockon: :rockon: :rockon:
βλεπω ζεστενεις την μηχανη σιγα σιγα κ απο σεπτεμβρη να τα περνεις ολα(παλι) σβαρνα.... :cheesy:
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα η θοδωρα παιζει στο μαγαζι η εφυγε ξερει κανει
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μια τελευταια βολτα δυο σαββατα πριν ηταν τρεισ κοπελες διαθεσιμες και μαλλον δεν ειχαν πιει καφε ακομα 11.00 ωρα.....
αντιμετωπιση του στυλ αυτες ειναι οι κοπελες ξεχνα τις παλιες οτι υπαρχει τωρα
και στυλ αντε σηκω φυγε πρωι πρωι σου σηκωθηκε....
πηγα και γω διπλα και ολα καλα...

ΠΟΡΤΑ στην εξηπηρετηση

 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
επισκεψη σε αρκετα προχωρημενη ωρα εις γνωση μου ( 8 30) μικρο οστερ λογω περιοδου.
επιλογη θεοδωρας ξανθια βουλγαρα μιλφ παρολο την ωρα δεν υπηρχε καμια δοση ξεπετας.
Μασαζ με υπομονη κ δυνατο χτυπημα στο β ημιχρονο.
Αξιζει.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
κάποιο νεώτερο από το μαγαζί?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom