Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 201K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αυτο το κινεζακι την λινα την εχει δει κανεισ??απο υπηρεσιεσ τι λεει??περασα χτεσ μια βολτα αλλα ηταν απασχολημενη και την εκανα!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Αλλη μετριομπαζοκατάσταση(σίγουρα οχι του επιπέδου του 318)Αν δεν ηταν και η λιζα γάμησέ τα! :headbang:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
η Λιζα ειναι η Σακιρα των μασαζεγι  :2funny: :rockon: :rockon:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ρε μαγκεσ περασα χτεσ και μπηκα με λιζα σταθερη αξια γιατι δεν ειδα τπτ αλλα καλο!!!μονο ενα καινουργιο πορνιδιο μελινα αλλα δεν ειχεα ακουσει τπτ και ειπα να μην ρισκαρω!!!!εχει περασει κανεισ με το πουτανακι να δωσει ανταποκριση??αξισει στο μπριζολιασμα???
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
ρε μαγκεσ περασα χτεσ και μπηκα με λιζα σταθερη αξια γιατι δεν ειδα τπτ αλλα καλο!!!μονο ενα καινουργιο πορνιδιο μελινα αλλα δεν ειχεα ακουσει τπτ και ειπα να μην ρισκαρω!!!!εχει περασει κανεισ με το πουτανακι να δωσει ανταποκριση??αξισει στο μπριζολιασμα???

ενα μελαχρινό λιγνό είναι με προστυχοφατσούλα???
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ναι κοντοπουτανακι!!!!!!την εχεισ παρει???λεει τπτ??
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
ναι κοντοπουτανακι!!!!!!την εχεισ παρει???λεει τπτ??

χμμ... είχα πάρει μια Μελίνα με αυτή την περιγραφή όταν δούλευε Μάρνης 28, δεν είμαι σίγουρος όμως αν μιλάμε για την ίδια γιατί Φραντζή έχω να πατήσω ένα μήνα...το μιλφ η Θεοδώρα δουλεύει ακόμα?
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
οχι δεν την ειδα ειχα καιρο να πατησω και γω!!!!εχει κανεισ καμια γνωμη για την μελινα??
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
ακουω απο πολλους συναγονιστες για ξεπετες και βαρεμαρες των κοριτσιων. εχει σκεφτει κανεις την εμφανιση του. αν ειναι απαραδεκτος και μπαζο και μυριζει απο χιλιομετρα τι θελεις να κανει η κοπελα, ψυχικο κανει. αν η εμφανιση σου λεει και εισαι και προικισμενος περνας κρεμα.εχω επισκευτει αρκετα ιδρυματα και οι θεραπευτριες μου τα κανουν ολα, δεν εχω κανενα παραπονο καλυτερα κι απο γκομενα εξω

ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΚΗΣΙΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΝΑΝΣΥ ΕΔΩ ΠΕΡΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΤΗΣ ΤΟΔΩΣΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΧΥΣΩ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΗΠΙΕ ΟΛΑ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
ακουω απο πολλους συναγονιστες για ξεπετες και βαρεμαρες των κοριτσιων. εχει σκεφτει κανεις την εμφανιση του. αν ειναι απαραδεκτος και μπαζο και μυριζει απο χιλιομετρα τι θελεις να κανει η κοπελα, ψυχικο κανει. αν η εμφανιση σου λεει και εισαι και προικισμενος περνας κρεμα.εχω επισκευτει αρκετα ιδρυματα και οι θεραπευτριες μου τα κανουν ολα, δεν εχω κανενα παραπονο καλυτερα κι απο γκομενα εξω

ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΚΗΣΙΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΝΑΝΣΥ ΕΔΩ ΠΕΡΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΤΗΣ ΤΟΔΩΣΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΧΥΣΩ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΗΠΙΕ ΟΛΑ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ

γειά σου ρε Ροδόλφο Βαλεντίνο! :2funny: :2funny: :2funny:
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.094
Κριτικές
1
Like
1.326
Πόντοι
216
Με το πουλί του Jonah Falcon φυσικά.
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
σημερα οντως επαιζε στις 4 απογευμα μια Λινα κινεζουλα αδυνατη ψηλη αλλα οχι και ιδιαιτερο...
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
14
Like
3.449
Πόντοι
4.895
Η Θεοδώρα το milf παίζει κανονικά..Την πήρα χθές και για μένα είναι κάτι σίγουρο αν δεν ξέρω που να ποντάρω.. Τη Λίνα (Νίνα?) το Κινεζάκι το είδα και με πιάσαν τα γέλια. Θυμίζει ολίγη από γιουβέτσι.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Θοδώρα μιλφ : Πιό μάπα μασάζ και πιό μάπα μπριζόλα δεν έχω φάει !
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Καλή η ψησταριά ! Ετσι είχα μάθει κι εγώ, γι΄αυτό και πέρασα !
Έπιασα και καλό τραπέζι, αλλά άψητη η μπρετζόλα και βιαστικό το σέρβις ! Τεσπά !

Δε λέω πως είμαι ομορφούλης
είμαι κανονικός χοντρούλης
ψηλός δεν θά λεγα, μάλλον κοντούλης
φοράω γυαλιά, είμαι και μπούλης !

:grin:


 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Καλή η ψησταριά ! Ετσι είχα μάθει κι εγώ, γι΄αυτό και πέρασα !
Έπιασα και καλό τραπέζι, αλλά άψητη η μπρετζόλα και βιαστικό το σέρβις ! Τεσπά !

Δε λέω πως είμαι ομορφούλης
είμαι κανονικός χοντρούλης
ψηλός δεν θά λεγα, μάλλον κοντούλης
φοράω γυαλιά, είμαι και μπούλης !

:grin:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
η θοδωρα εχει  :tits2:??
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom