Νέα

Φωτογραφίες με ωραία ποδαράκια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wrangler1996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
1)Γελάει ο κόσμος μαζί σου με τις μαλακιες που γράφεις.
2)Άλλη φορά βλέπε ο ίδιος τις φωτογραφίες αντί να ρωτάς τον κάθε φαντασιόπληκτο και να τον πιστεύεις κιόλας.

1) δεν γελαει κανενας
2) δεν μπορει να τις δει γιατι εσπευσες (και καλα εκανες) να τις αφαιρεσεις (διοτι ηταν παρανομο και θα βρεις<μέλλοντας> τον μπελα σου), οπότε μενει μονο να βασιστει στην γνωμη του ΝΙκ1410 (πουχει δειξει καποιες 1000δες μνμτα παρουσια εδω μεσα), τον οποίον δεν ειχε λογο apriori να αμφισβητησει.

Ας το τελειωσουμε.(ισως κι εγω το εσυρα περισσοτερο) [size=8pt](αν και ειναι ελευθερο να γραφει ο καθενας οτι σχετικο -μην τρελλαθουμε και στην λογοκρισια κιόλα!)[/size]

[size=8pt]Αλλα πληζ πληζ πληζ ΜΗΝ κουρασεις αλλο με αυτες τις παμπαλαιες και εν πολλοις ακυρες, φωτο, ουτε εδω ουτε σε αλλα θρεντς. Εαν δεν εχεις να προσφερεις φρεσκο υλικο ΟΥΤΕ εδω (Φωτογραφίες απο καύλες γνωστες μας ) θα ειναι ενας τοπος για να τις ξανα-ανεβασεις !!! [/size]

[size=10pt]Προτείνω το εξης:
α)Βρες αλλη. β)Βγαλτη φωτος. γ)Ανεβασε τες.[/size]
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Για να μην πω όλες , οι πιο πολλές γυναίκες πλέον δεν περιποιούνται τα πόδια τους ... μέσα στους καλούς στα κότσια στην ξηρότητα κτλ.... Δεν είμαι και φαν της ποδομαλακιας ούτε έχω φετίχ γενικά με τα πόδια .... αλλά αυτά έχω δει σε παρά πολλές κοπέλες δυστηχος !!
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
649
Κριτικές
2
Like
814
Πόντοι
86
Για να μην πω όλες , οι πιο πολλές γυναίκες πλέον δεν περιποιούνται τα πόδια τους ... μέσα στους καλούς στα κότσια στην ξηρότητα κτλ.... Δεν είμαι και φαν της ποδομαλακιας ούτε έχω φετίχ γενικά με τα πόδια .... αλλά αυτά έχω δει σε παρά πολλές κοπέλες δυστηχος !!

Εγω παλι εχω αντιθετη αποψη!!Οι πιο πολλες που παρατηρω εξω εχουν περιποιημενα ποδαρακια!!
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
1) δεν γελαει κανενας
2) δεν μπορει να τις δει γιατι εσπευσες (και καλα εκανες) να τις αφαιρεσεις (διοτι ηταν παρανομο και θα βρεις<μέλλοντας> τον μπελα σου), οπότε μενει μονο να βασιστει στην γνωμη του ΝΙκ1410 (πουχει δειξει καποιες 1000δες μνμτα παρουσια εδω μεσα), τον οποίον δεν ειχε λογο apriori να αμφισβητησει.
1) Μπορεί να μην ποστάρουν αλλά σίγουρα γελάνε εδώ με σας 2-3 πορνοσερίφηδες που ωρύεστε για θέμα που πρακτικά δεν υπάρχει, πολύ απλά διότι οι 2-3 φωτο που ανέβηκαν από μένα πληρούν τις προϋποθέσεις και ταιριάζουν γάντι με το θέμα του συγκεκριμένου νήματος. Πιθανότατα να χαν ανεβάσει και άλλο υλικό κάποιοι αλλά είδαν ότι το γαμησατε το νήμα κύριε χωροφύλακα
2) Η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας. Καμία φωτογραφία δεν αφαίρεσα. Ας λέγατε και εσύ και όποιος άλλος ότι δεν ξέρετε τι είναι το unsee και πως λειτουργεί κλπ.
Να κάτσεις να χαλάσεις την ζαχαρένια σου για κάτι που όντως υπάρχει και υφίσταται...και γω μαζί σου. Εδώ πολύ απλά ψάχνεστε να βγάλετε ξύγκι. Κάπου το χάσατε ή μπερδευτήκατε, δεν ξέρω, από την ζέστη ή κάτι άλλο. Και για άλλη μια φορά θα πω ότι οι φωτογραφίες μόνο κρυφές δεν είναι, ίχνος πονηράδας, γύμνιας και γενικά σεξουλικότητας. Φωτογραφίες που βλέπει όλη η οικογένεια μετά από διακοπές είναι.
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
ειπα και εμιλησα: (δηλ. εγραψα)

[size=8pt]Αλλα πληζ πληζ πληζ ΜΗΝ κουρασεις αλλο με αυτες τις παμπαλαιες και εν πολλοις ακυρες, φωτο, ουτε εδω ουτε σε αλλα θρεντς. Εαν δεν εχεις να προσφερεις φρεσκο υλικο ΟΥΤΕ εδω (Φωτογραφίες απο καύλες γνωστες μας ) θα ειναι ενας τοπος για να τις ξανα-ανεβασεις !!! [/size]

[size=10pt]Προτείνω το εξης:
α)Βρες αλλη. β)Βγαλτη φωτος. γ)Ανεβασε τες.[/size]
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
δακτυλακια
 

Συνημμένα

  • mpalatsinou-kikilia-gamos-alexandra-kostopoulou.jpg
    mpalatsinou-kikilia-gamos-alexandra-kostopoulou.jpg
    76,3 KB · Εμφανίσεις: 323

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
συνέχεια
 

Συνημμένα

  • mpalatsinou-kikilia-gamos-amalia-kostopoulou.jpg
    mpalatsinou-kikilia-gamos-amalia-kostopoulou.jpg
    132,6 KB · Εμφανίσεις: 206

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
για τον φίλο μου τον wrangler
 

Συνημμένα

  • 8894_AMALIA_KOSTOPOYLOY_1662019_iefimerida_0.jpg
    8894_AMALIA_KOSTOPOYLOY_1662019_iefimerida_0.jpg
    91,9 KB · Εμφανίσεις: 226

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
Μάλλον μέχρι εδώ ήταν και αυτό το νήμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom