Νέα

Φωτογραφίες με ωραία ποδαράκια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wrangler1996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω προλαβα και τις ειδα πριν αυτοδιαγραφουν σε αυτο το λινκ που εχει χρονοκαθυστερηση, περιμενα να δω καμμια αποκαλυπτικη φωτο να μας καυλωσει με τον κωλο της στα 4 και ο μαλακας εχει φωτο της απο παραλια και απο κοινωνικες εκδηλωσεις με την φατσα της φορα παρτιδα, οταν το παρουν πρεφα οι διαχειριστες θα τον μπλοκαρουν για να μην εχουν μπλεξιματα
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
Φίλε nik1410 καλά και το πες και εγώ νόμιζα ότι του την πέσατε για το τίποτα.
Φίλε προσωπικά εγώ σ' ευχαριστώ που με διαφώτισες. 
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
Όχι επειδή ίσως υπάρχουν αμφιβολίες από μερικούς όπως πριν τον φίλο που είπε ότι μια φορά πήγα για μπάνιο μαζί της μάλλον κλπ  :2funny:

Πες ΤΩΡΑ δημόσια πόσο μαλάκας είσαι. Αρρωστημένο γουρούνι του κερατά....
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Κοίτα κάτι παπάρια που είναι μέλη στο bou και γράφουν και το αντιμετωπίζουν λες και αρθρογραφούν στο protagon  :2funny: :2funny: βρε παπάρες κι οι δυο, ίδιο είναι να ανέβει φωτογραφία με πρόσωπο εδώ με το να ανέβει για μία μονή θέαση για τον καθένα ή για περιορισμένο χρονικό διάστημα σε unsee & vola? Ακριβώς έτσι λειτουργούν αυτά. Ζητείστε αν θέλετε από τους mods να αλλάξει το σύστημα στο bou αν θέλετε, να γίνεται και ταυτοπροσωπεία του κάθε μέλους, να γράφουμε όλοι με το ονοματεπώνυμό μας και την ταυτότητά μας για avatar.  :2funny: Υποκριτές παπάρες που μου γράφτηκαν και μέλη στο bou από όλα τα φόρουμ και το παίζουν και καθωσπρέπει  :2funny: :2funny:
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
[size=12pt]Ελ Ντουντερινο,
καλο μου αγορι, συμπαθητικε μου stalker,

Μπορει να υπαρχουν πολλοι λογοι που δεν καταλαβαινεις, τουλάχιστο ποσο ακομψο και απρεπο και στην τελικη ποσο αρρωστο, ειναι αυτο που κανεις (και μάστα 5 χρονια μετα!)  :ban:

μην κατσουμε να τους απαρυθμισουμε.

θα μπορουσε ενας ψυχολογος ή αστυνομικός ή κοινωνικος λειτουργος -μεταξυ πολλων αλλων επαγγελματιων- να βγαλει ενδεχομενως ακρη (καποιοι ενδεχομενως να προτειναν ακομα και ...μπόγια για την περισταση)

για εμενα ομως ολο αυτο παραμενει , για την συγκεκριμενη κοπελλα που με τοσο εμπαθεια "δυσφημιζεις" ή διαφημιζεις σε πολλα απο τα θρεντς κατ επαναληψη, πολυυυυυυυυ ακομψο.

οχι για τα σεξουαλικα σου γουστα - αυτα ειναι ελευθερος να τα καθοριζει ο καθενας και αναφορα να μην δινει σε κανενανε- αλλα ΔΙΟΤΙ ΕΜΠΛΕΚΕΙΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ατομο το οποιο το ταυτοποιεις (δηλ. με προσωπο) με συγκεκριμενες του ιδιωτικες πραξεις και στιγμες ΚΑΙ εγκαλεις οποιον θελει να του πεις λεπτομεριες ΤΙ ΕΚΑΝΕ το ατομο αυτο (σεξουαλικα).  :ban:

Μπορω να σου το αναλυσω σε σεντονι (εχω αποδειξει την πολυγραφοτητα μου οταν εχω οιστρο για ενα θεμα εξαλλου) εαν ΑΚΟΜΑ δεν θες να αντιληφθεις το μεγεθος *


Πολυ απλα ομως για να καταλαβεις, ΙΣΩΣ, τον στραβο δρομο που εχει παρει το μυαλο σου και δεν αντιλαμβανεται τα πολυ απλα θεματα λογικης  :ban:, σε καλω να ανεβασεις στο ιδιο site με τον ιδιο τροπο την φωτογραφια ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ, εστω κι αν ειναι να την δουμε μονο μια φορα, εμεις ολα τα καλοπαιδα που ειμαστε γραμμενοι σε μπουρδελοσαιτ.
Και μετα θα σε ρωτησουμε να μας πεις τι σου αρεσει και τι εχεις κανει σεξουαλικά.
Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!: Θα με ρωτανε οι αλλοι και θα τους λεω εγω τι σε εχω βαλει να κανεις και τι γουσταρεις να πραγματοποιεις σε εναν αντρα. Και θα μεινουν αυτα γραμμενα στον αιωνα τον άπαντα που θα φορουν το προσωπο σου (το οποιο στο μεταξυ ενδεχεται ως screen capture να εχει ανεβει σε vola και σε ιδιωτικες συλλογες) , ερμαιο στον καθενα που θα τυχει ή θα ψαξει να διαβαζει αυτα τα επομενα 2,5,10,50χρονια.


*: εδω ας βαλει ο καθενας οτι θελει, οπως : της μαλακιας που σε δερνει, της ψυχικης σου ανωμαλιας, της εγκληματικης σου τασης, της βλακειας, της ανωριμοτητας, της επικινδυνοτητας, της βαρεμαρας σου, της χαζομαρας, της πνευματικης σου στειροτητας, της καταθλιπιτκης σου φυσης, της αδυναμιας σου να συναψεις ουσιαστικη σχεση, της ελλειψης αντιληψης σου τι ειναι σωστο και τι οχι, της αδυναμιας σου να ξεπερασεις μια σχεση 5χρονια πριν, του κολληματος σου με την συγκεκριμενη τυπισσα, της ανυπαρξιας κατι ουσιαστικου στη ζωη σου, της ταχυτητας με τη οποια οδευεις για να φας μπαν εδω μεσα, της ταχυτητας με τη οποια οδευεις να βρεθει η αι-πι σου μπλεγμενη σε υποθεση sexual extortion (γιατι αυτο κάνεις) κλπ κλπ. ... Αφηνω τον καθενα να βαλει κατω την φαντασια του να καλπασει στα λιβαδια των λογικων υποθεσεων.  :ban:


Εν ολιγοις, για τον ψιλομαλακα El Duderino, που εχει και την χοντροπετσιά να αποκαλει "παπάρια" και "υποκριτες παπαρες" εταιρους συνφορουμιτες επειδη δεν συμμεριζονται την δικη του αρρωστια και τις ποινικώς κολάσιμες πραξεις  :ban:, για την προ5ετιας γκομενα του,

προτεινω στους μοντς να καταγραφει η ip του (για μελλοντικη ..."δικήν του υπόθεσιν") και να φαει και ban της αρκουδας -αν και προσωπικα το ομολογω οτι θα στενοχωρηθω να χασω το show με τις βρισιες του, τις υστεριες του και τις απειλες του προς εμενα γι αυτο μου το μηνυμα και προς τους υπολοιπους ενδεχομενως.
oh well! αυτα εχει η ζωη ομως, ...you give, you take !
[/size]
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Κοίτα κάτι παπάρια που είναι μέλη στο bou και γράφουν και το αντιμετωπίζουν λες και αρθρογραφούν στο protagon  :2funny: :2funny: βρε παπάρες κι οι δυο, ίδιο είναι να ανέβει φωτογραφία με πρόσωπο εδώ με το να ανέβει για μία μονή θέαση για τον καθένα ή για περιορισμένο χρονικό διάστημα σε unsee & vola? Ακριβώς έτσι λειτουργούν αυτά. Ζητείστε αν θέλετε από τους mods να αλλάξει το σύστημα στο bou αν θέλετε, να γίνεται και ταυτοπροσωπεία του κάθε μέλους, να γράφουμε όλοι με το ονοματεπώνυμό μας και την ταυτότητά μας για avatar.  :2funny: Υποκριτές παπάρες που μου γράφτηκαν και μέλη στο bou από όλα τα φόρουμ και το παίζουν και καθωσπρέπει  :2funny: :2funny:
καθωσπρεπει ή οχι είμαστε οι νομιμοι και εσυ παρανομος. Καθε δημοσιευση προσωπικης φωτογραφιας χωρις αδεια του εικονιζομενου διωκεται απο το νομο περι προσωπικων δεδομενων. Στο σχολειο αν δεν παρουμε υπογραφη δεν δημοσιευουμε στην σελιδα του σχολείου φωτογραφιες παιδιων. Καφριλα απο καφριλα εχει διαφορα. Εσυ επιτελεσες παρανομη καφριλα.
 
OP
OP
W

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
909
Πόντοι
96
Ρε σεις το θέμα είναι άλλο.Απο χθες κάθεστε και λέτε τα ίδια και τα ίδια.ο καθένας έχει την ευθύνη για τις πράξεις του.Ανεβαστε λοιπόν καμμία φωτογραφία με καυλιαρικα ποδαράκια
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
[size=12pt]Ελ Ντουντερινο,
καλο μου αγορι, συμπαθητικε μου stalker,

Μπορει να υπαρχουν πολλοι λογοι που δεν καταλαβαινεις, τουλάχιστο ποσο ακομψο και απρεπο και στην τελικη ποσο αρρωστο, ειναι αυτο που κανεις (και μάστα 5 χρονια μετα!)  :ban:

μην κατσουμε να τους απαρυθμισουμε.

θα μπορουσε ενας ψυχολογος ή αστυνομικός ή κοινωνικος λειτουργος -μεταξυ πολλων αλλων επαγγελματιων- να βγαλει ενδεχομενως ακρη (καποιοι ενδεχομενως να προτειναν ακομα και ...μπόγια για την περισταση)

για εμενα ομως ολο αυτο παραμενει , για την συγκεκριμενη κοπελλα που με τοσο εμπαθεια "δυσφημιζεις" ή διαφημιζεις σε πολλα απο τα θρεντς κατ επαναληψη, πολυυυυυυυυ ακομψο.

οχι για τα σεξουαλικα σου γουστα - αυτα ειναι ελευθερος να τα καθοριζει ο καθενας και αναφορα να μην δινει σε κανενανε- αλλα ΔΙΟΤΙ ΕΜΠΛΕΚΕΙΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ατομο το οποιο το ταυτοποιεις (δηλ. με προσωπο) με συγκεκριμενες του ιδιωτικες πραξεις και στιγμες ΚΑΙ εγκαλεις οποιον θελει να του πεις λεπτομεριες ΤΙ ΕΚΑΝΕ το ατομο αυτο (σεξουαλικα).  :ban:

Μπορω να σου το αναλυσω σε σεντονι (εχω αποδειξει την πολυγραφοτητα μου οταν εχω οιστρο για ενα θεμα εξαλλου) εαν ΑΚΟΜΑ δεν θες να αντιληφθεις το μεγεθος *


Πολυ απλα ομως για να καταλαβεις, ΙΣΩΣ, τον στραβο δρομο που εχει παρει το μυαλο σου και δεν αντιλαμβανεται τα πολυ απλα θεματα λογικης  :ban:, σε καλω να ανεβασεις στο ιδιο site με τον ιδιο τροπο την φωτογραφια ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ, εστω κι αν ειναι να την δουμε μονο μια φορα, εμεις ολα τα καλοπαιδα που ειμαστε γραμμενοι σε μπουρδελοσαιτ.
Και μετα θα σε ρωτησουμε να μας πεις τι σου αρεσει και τι εχεις κανει σεξουαλικά.
Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!: Θα με ρωτανε οι αλλοι και θα τους λεω εγω τι σε εχω βαλει να κανεις και τι γουσταρεις να πραγματοποιεις σε εναν αντρα. Και θα μεινουν αυτα γραμμενα στον αιωνα τον άπαντα που θα φορουν το προσωπο σου (το οποιο στο μεταξυ ενδεχεται ως screen capture να εχει ανεβει σε vola και σε ιδιωτικες συλλογες) , ερμαιο στον καθενα που θα τυχει ή θα ψαξει να διαβαζει αυτα τα επομενα 2,5,10,50χρονια.


*: εδω ας βαλει ο καθενας οτι θελει, οπως : της μαλακιας που σε δερνει, της ψυχικης σου ανωμαλιας, της εγκληματικης σου τασης, της βλακειας, της ανωριμοτητας, της επικινδυνοτητας, της βαρεμαρας σου, της χαζομαρας, της πνευματικης σου στειροτητας, της καταθλιπιτκης σου φυσης, της αδυναμιας σου να συναψεις ουσιαστικη σχεση, της ελλειψης αντιληψης σου τι ειναι σωστο και τι οχι, της αδυναμιας σου να ξεπερασεις μια σχεση 5χρονια πριν, του κολληματος σου με την συγκεκριμενη τυπισσα, της ανυπαρξιας κατι ουσιαστικου στη ζωη σου, της ταχυτητας με τη οποια οδευεις για να φας μπαν εδω μεσα, της ταχυτητας με τη οποια οδευεις να βρεθει η αι-πι σου μπλεγμενη σε υποθεση sexual extortion (γιατι αυτο κάνεις) κλπ κλπ. ... Αφηνω τον καθενα να βαλει κατω την φαντασια του να καλπασει στα λιβαδια των λογικων υποθεσεων.  :ban:


Εν ολιγοις, για τον ψιλομαλακα El Duderino, που εχει και την χοντροπετσιά να αποκαλει "παπάρια" και "υποκριτες παπαρες" εταιρους συνφορουμιτες επειδη δεν συμμεριζονται την δικη του αρρωστια και τις ποινικώς κολάσιμες πραξεις  :ban:, για την προ5ετιας γκομενα του,

προτεινω στους μοντς να καταγραφει η ip του (για μελλοντικη ..."δικήν του υπόθεσιν") και να φαει και ban της αρκουδας -αν και προσωπικα το ομολογω οτι θα στενοχωρηθω να χασω το show με τις βρισιες του, τις υστεριες του και τις απειλες του προς εμενα γι αυτο μου το μηνυμα και προς τους υπολοιπους ενδεχομενως.
oh well! αυτα εχει η ζωη ομως, ...you give, you take !
[/size]
Δηλαδή είναι άρρωστο που απλά ποσταρω κάποιες συγκεκριμένες φωτο σε όποια νήματα θεωρώ ότι ταιριάζουν να ανέβουν με βάση την θεματική τους;  :2funny:  :2funny:
Το αν είναι "σωστό" ή "ηθικό" να υπάρχουν και μόνο κάποια τέτοια νήματα, όπως το "Γυμνές φωτογραφίες από τις κοπέλες/γυναίκες μας" ή το "Μάτι στις ελληνικές παραλίες" ή το συγκεκριμένο εδώ είναι όντως ένα θέμα, αλλά είναι μια άλλη συζήτηση αυτή πολύ μεγάλη, γενικά είναι η αλήθεια ότι το συγκεκριμένο σάιτ εδώ δεν σχετίζεται και τόσο με τα σωστά και ηθικά. Τώρα για το unsee και το vola αν είναι τόσο λάθος που ποσταρα ακάλυπτες φωτο για ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ θέαση και που στα καπάκια αυτοδιαγράφονται, τι να πω λάθος και απερισκεψία μου, δεν θα το ξανακάνω. Πάντως ούτε ο πρώτος που το έκανε ούτε ο τελευταίος είμαι, φουλ στα πρόσωπα είναι τα συγκεκριμένα. Οι φωτογραφίες που ανέβηκαν και εδώ και εκεί δε, μόνο "ιδιωτικών στιγμών" δεν ήταν, με την έννοια ότι δεν απεικονίζουν κανένα είδος σεξουαλικης πράξης φυσικά, ούτε και τραβήχτηκαν με τον σκοπό να μην της δει κανένα άλλο μάτι φυσικά. Οπότε χαλάρωσε λιγάκι μαν, μια χαρά φυσιολογικό άτομο είμαι και όχι κανένας ψυχάκιας που θα έχει τόσους το σάιτ αυτό είμαι σίγουρος. Όπως όλοι οι άντρες έχω μια ροπή προς την καλαισθησία γενικά, το σάιτ έχει να κάνει με μουνακια και κωλαρακια και βυζάκια γενικά, τι πιο ωραίο από το να συνεισφέρει ο καθένας με καλαίσθητο τέτοιο υλικό λοιπόν. Άραξε λοιπόν, καλοκαιράκι είναι, απόλαυσε ωραία βυζάκια κωλαρακια και...πατουσάκια, μιας και το συγκεκριμένο νήμα με αυτό έχει να κάνει, και όλα καλά. Δεν μπαίνω σε διαδικασία να σου επιστρέψω χαρακτηρισμους και βρισιές, και βαριέμαι και δεν έχει νόημα όλο αυτό λες και είμαστε τίποτα 15χρονα. Με παρεξήγησες και υπερέβαλες γράφοντας πολλές ανακρίβειες και πράγματα που φυσικά δεν ισχύουν, δεν πειράζει. Να σαι καλά.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.338
Like
44.166
Πόντοι
6.256
Απλα να εχεις υποψην σου οτι ετσι και μαθευτει θα εχεις κυρωσεις
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
Για εμένα παλιομαλάκα δεν έχει τόση σημασία εάν είναι ποινικά κολάσιμη πράξη αυτό που έκανες. Σημασία έχει ότι αυτό που έκανες δεν ήταν ΗΘΙΚΟ και ΤΙΜΙΟ παλιομαλάκα. Το ποιος κάνει και τι κάνει δεν σε αφορά. Εσύ δικό σου κριτήριο δεν έχεις για να σκεφτείς τι είναι ΣΩΣΤΟ και τι ΟΧΙ? Σωστά στο είπε ο άλλος, γιατί δεν βάζεις την ΔΙΚΙΑ σου μούρη εδώ? και όχι μιας κοπέλας που κοιμάται τον ύπνο του δικαίου ενώ εσύ την διασύρεις για το γεγονός ότι κάποτε σε εμπιστεύτηκε. Τι θα έλεγες εάν ήταν η αδερφή σου ή μάνα σου? Θα το αντιμετώπιζες έτσι χαλαρά και με γελάκια?
Βάλε την φωτογραφία σου ρε μόρτη, να σε φτύνουμε μέχρι δευτέρας παρουσίας………
Και εάν εσύ μετά από αυτό που έγινε αντί να πεις πόσο μαλακισμένα σκέφτηκες και έπραξες συνεχίζεις βρίζοντας μας κιόλας. ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
... Δεν μπαίνω σε διαδικασία να σου επιστρέψω χαρακτηρισμους και βρισιές,...

el duderino,

πασχεις απο καποιου ειδους άνοιας ή αμνησίας (επιλεκτικής) ?

θυμισου λιγο ποιος αρχισε να χαρακτηριζει τους υπολοιπους ..."παπάρια" (και δη , "υποκριτικά παπάρια"!)

τρελανε μας κι αλλο! :heavymetalbig:

αλλα ΞΕΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟ5ΕΤΙΑΣ ΠΡΩΗΝ-ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ!

bytheway τις βαρεθηκαμε τις κωλοφωτο σου... νησαφι πια...
δεν εχεις βγαλει κατι καλυτερο απο το 2014?

 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
el duderino,

πασχεις απο καποιου ειδους άνοιας ή αμνησίας (επιλεκτικής) ?

θυμισου λιγο ποιος αρχισε να χαρακτηριζει τους υπολοιπους ..."παπάρια" (και δη , "υποκριτικά παπάρια"!)

τρελανε μας κι αλλο! :heavymetalbig:

αλλα ΞΕΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟ5ΕΤΙΑΣ ΠΡΩΗΝ-ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ!

bytheway τις βαρεθηκαμε τις κωλοφωτο σου... νησαφι πια...
δεν εχεις βγαλει κατι καλυτερο απο το 2014?
Άλλη μια απόδειξη του πόσο καλά διαβάζετε (δεν) τις σελίδες και το τι έχει γράψει και ποσταρει ο καθένας. Λίγη προσοχή να έδινες θα έβλεπες ότι τα έγραφα για τους άλλους δύο που μου την έπεσαν με βρισιές. Εγώ στο μεταξύ δεν είχα γράψει τίποτα μέχρι τότε με χαρακτηρισμους και βρισιές προς οποιονδήποτε, οι δε φωτογραφίες που συνεχίζετε και το λιβανιζετε το θέμα, θα πω για πολλοστή φορά ότι
1ον) συμβαδίζουν με το εκάστοτε νήμα και την θεματική του όπου έχουν ανέβει
2ον) ΦΥΣΙΚΑ και δεν απεικονίζουν πρόσωπο πουθενά όπου έχουν γίνει μόνιμο upload στο τρέχον σάιτ
3ον) δεν είναι ούτε γυμνές ούτε απεικονίζουν σεξ ούτε καν ιδιαίτερα προκλητικές δηλαδή, προκλητικές μπορούν να γίνουν υπό την ματιά του χρήστη του bou, δεν είναι καν "προσωπικές" δηλαδή, ακόμα και πρόσωπο να φανεί - που δεν φάνηκε - δεν πρόκειται για μυστικό υλικό
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Για εμένα παλιομαλάκα δεν έχει τόση σημασία εάν είναι ποινικά κολάσιμη πράξη αυτό που έκανες. Σημασία έχει ότι αυτό που έκανες δεν ήταν ΗΘΙΚΟ και ΤΙΜΙΟ παλιομαλάκα. Το ποιος κάνει και τι κάνει δεν σε αφορά. Εσύ δικό σου κριτήριο δεν έχεις για να σκεφτείς τι είναι ΣΩΣΤΟ και τι ΟΧΙ? Σωστά στο είπε ο άλλος, γιατί δεν βάζεις την ΔΙΚΙΑ σου μούρη εδώ? και όχι μιας κοπέλας που κοιμάται τον ύπνο του δικαίου ενώ εσύ την διασύρεις για το γεγονός ότι κάποτε σε εμπιστεύτηκε. Τι θα έλεγες εάν ήταν η αδερφή σου ή μάνα σου? Θα το αντιμετώπιζες έτσι χαλαρά και με γελάκια?
Βάλε την φωτογραφία σου ρε μόρτη, να σε φτύνουμε μέχρι δευτέρας παρουσίας………
Και εάν εσύ μετά από αυτό που έγινε αντί να πεις πόσο μαλακισμένα σκέφτηκες και έπραξες συνεχίζεις βρίζοντας μας κιόλας. ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
ΛΟΛ λοιπόν δεν θα πω τίποτα, ευτυχώς που μένουν τα γραπτά και ο καθένας μπορεί να δει από την αρχή την μια σελίδα μετά την άλλη. Εσύ συγκεκριμένα δες τι έγραφες μέχρι και πριν λίγες ώρες για μένα, ούτε ο καλύτερος συνήγορος υπεράσπισης να ήσουν και να σε είχα προσλάβει. Τόσο πολύ πλήττετε ορισμένοι που γίνεστε τόσο φαντασιόπληκτοι; Δείτε ξανά ποιο είναι το σάιτ στο οποίο γράφετε, ποιο το συγκεκριμένο νήμα, και τι φωτο έχουν ανέβει, αυτό μόνο. Πλήξη όμως.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
ΛΟΛ λοιπόν δεν θα πω τίποτα, ευτυχώς που μένουν τα γραπτά και ο καθένας μπορεί να δει από την αρχή την μια σελίδα μετά την άλλη. Εσύ συγκεκριμένα δες τι έγραφες μέχρι και πριν λίγες ώρες για μένα, ούτε ο καλύτερος συνήγορος υπεράσπισης να ήσουν και να σε είχα προσλάβει. Τόσο πολύ πλήττετε ορισμένοι που γίνεστε τόσο φαντασιόπληκτοι; Δείτε ξανά ποιο είναι το σάιτ στο οποίο γράφετε, ποιο το συγκεκριμένο νήμα, και τι φωτο έχουν ανέβει, αυτό μόνο. Πλήξη όμως.

Σωστά τα λες, για πάμε από την αρχή λοιπόν.

Όχι επειδή ίσως υπάρχουν αμφιβολίες από μερικούς όπως πριν τον φίλο που είπε ότι μια φορά πήγα για μπάνιο μαζί της μάλλον κλπ

Και γράφω

''Μην ασχολείσαι.
Και τι σημασία έχει εάν πήγες μια φορά για μπάνιο ή 10.
Εσύ πόσταρες 2 ωραίες φωτογραφίες προς τέρψει οφθαλμών''

μέχρι εδώ όλα καλά
και συνεχίζω όπως λες να σε υπερασπίζομαι

''Ρε παιδιά έβαλε πρόσωπο ο τύπος? Θα μπορούσε να είναι η οποιαδήποτε''

όπου ήρθε η απάντηση

''ναι εβαλε και προσωπο σε λινκ σε αλλη σελιδα, μια συνηθισμενη κοπελα της διπλανης πορτας.
δεν καταλαβαινω τι κερδιζει με αυτη την παρανομη μαλακια που τον δερνει''


''Φίλε nik1410 καλά και το πες και εγώ νόμιζα ότι του την πέσατε για το τίποτα.''

Προφανώς ο netsome έκανε σωστή διάγνωση ότι έχεις επιλεκτική μνήμη ή αμνησία. Οι απαντήσεις σου είναι 12χρονου ούτε καν 15χρονου να προσπαθήσεις να δικαιολογήσεις μια μαλακία που πιθανότατα να προβαίνουν και άλλοι εδώ μέσα τους οποίους και επικαλείσαι. Και εάν κάποιος άλλος πέσει από την Ακρόπολη θα το κάνεις και εσύ? Το θέμα είναι ο καθένας από μόνος του να μπορεί να αξιολογήσει τι πρέπει και τι δεν πρέπει. Σε ρώτησα εάν επρόκειτο για την μάνα σου ή την αδερφή σου θα το έβλεπες έτσι χαλαρά?

Σε ότι αφορά εμένα ΝΑΙ είμαι άκαμπτος και απόλυτος σε τέτοιου είδους ενέργειες από όπου και εάν προέρχονται. Μπορώ να εκθέτω το εαυτό μου όσο εγώ γουστάρω από την στιγμή που δεν θίγω κάποιον που βρίσκεται από πίσω μου,(οικογένεια, παιδιά, φίλους κλπ) και την γκόμενα μου όταν ότι κάνουμε γίνετε με κοινή συναίνεση και εν γνώσει και των δυο. Οτιδήποτε άλλο δεν είναι ΗΘΙΚΟ ΑΝΤΡΙΚΙΟ ΚΑΙ ΤΙΜΙΟ.
Τελεία και παύλα
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Σωστά τα λες, για πάμε από την αρχή λοιπόν.

Και γράφω

''Μην ασχολείσαι.
Και τι σημασία έχει εάν πήγες μια φορά για μπάνιο ή 10.
Εσύ πόσταρες 2 ωραίες φωτογραφίες προς τέρψει οφθαλμών''

μέχρι εδώ όλα καλά
και συνεχίζω όπως λες να σε υπερασπίζομαι

''Ρε παιδιά έβαλε πρόσωπο ο τύπος? Θα μπορούσε να είναι η οποιαδήποτε''

όπου ήρθε η απάντηση

''ναι εβαλε και προσωπο σε λινκ σε αλλη σελιδα, μια συνηθισμενη κοπελα της διπλανης πορτας.
δεν καταλαβαινω τι κερδιζει με αυτη την παρανομη μαλακια που τον δερνει''


''Φίλε nik1410 καλά και το πες και εγώ νόμιζα ότι του την πέσατε για το τίποτα.''

Προφανώς ο netsome έκανε σωστή διάγνωση ότι έχεις επιλεκτική μνήμη ή αμνησία. Οι απαντήσεις σου είναι 12χρονου ούτε καν 15χρονου να προσπαθήσεις να δικαιολογήσεις μια μαλακία που πιθανότατα να προβαίνουν και άλλοι εδώ μέσα τους οποίους και επικαλείσαι. Και εάν κάποιος άλλος πέσει από την Ακρόπολη θα το κάνεις και εσύ? Το θέμα είναι ο καθένας από μόνος του να μπορεί να αξιολογήσει τι πρέπει και τι δεν πρέπει. Σε ρώτησα εάν επρόκειτο για την μάνα σου ή την αδερφή σου θα το έβλεπες έτσι χαλαρά?

Σε ότι αφορά εμένα ΝΑΙ είμαι άκαμπτος και απόλυτος σε τέτοιου είδους ενέργειες από όπου και εάν προέρχονται. Μπορώ να εκθέτω το εαυτό μου όσο εγώ γουστάρω από την στιγμή που δεν θίγω κάποιον που βρίσκεται από πίσω μου,(οικογένεια, παιδιά, φίλους κλπ) και την γκόμενα μου όταν ότι κάνουμε γίνετε με κοινή συναίνεση και εν γνώσει και των δυο. Οτιδήποτε άλλο δεν είναι ΗΘΙΚΟ ΑΝΤΡΙΚΙΟ ΚΑΙ ΤΙΜΙΟ.
Τελεία και παύλα
Πάλι τα ίδια ο μαλακας. Γελάει ο κόσμος μαζί σου με τις μαλακιες που γράφεις. Άλλη φορά βλέπε ο ίδιος τις φωτογραφίες αντί να ρωτάς τον κάθε φαντασιόπληκτο και να τον πιστεύεις κιόλας.
 
OP
OP
W

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
909
Πόντοι
96
Ρε σεις δείτε λίγο ποιο είναι το θέμα.Φτανει τα είπατε χίλιες φορές
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
Σωστά τα λες, για πάμε από την αρχή λοιπόν.

Και γράφω

''Μην ασχολείσαι.
Και τι σημασία έχει εάν πήγες μια φορά για μπάνιο ή 10.
Εσύ πόσταρες 2 ωραίες φωτογραφίες προς τέρψει οφθαλμών''

μέχρι εδώ όλα καλά
και συνεχίζω όπως λες να σε υπερασπίζομαι

''Ρε παιδιά έβαλε πρόσωπο ο τύπος? Θα μπορούσε να είναι η οποιαδήποτε''

όπου ήρθε η απάντηση

''ναι εβαλε και προσωπο σε λινκ σε αλλη σελιδα, μια συνηθισμενη κοπελα της διπλανης πορτας.
δεν καταλαβαινω τι κερδιζει με αυτη την παρανομη μαλακια που τον δερνει''


''Φίλε nik1410 καλά και το πες και εγώ νόμιζα ότι του την πέσατε για το τίποτα.''

Προφανώς ο netsome έκανε σωστή διάγνωση ότι έχεις επιλεκτική μνήμη ή αμνησία. Οι απαντήσεις σου είναι 12χρονου ούτε καν 15χρονου να προσπαθήσεις να δικαιολογήσεις μια μαλακία που πιθανότατα να προβαίνουν και άλλοι εδώ μέσα τους οποίους και επικαλείσαι. Και εάν κάποιος άλλος πέσει από την Ακρόπολη θα το κάνεις και εσύ? Το θέμα είναι ο καθένας από μόνος του να μπορεί να αξιολογήσει τι πρέπει και τι δεν πρέπει. Σε ρώτησα εάν επρόκειτο για την μάνα σου ή την αδερφή σου θα το έβλεπες έτσι χαλαρά?

Σε ότι αφορά εμένα ΝΑΙ είμαι άκαμπτος και απόλυτος σε τέτοιου είδους ενέργειες από όπου και εάν προέρχονται. Μπορώ να εκθέτω το εαυτό μου όσο εγώ γουστάρω από την στιγμή που δεν θίγω κάποιον που βρίσκεται από πίσω μου,(οικογένεια, παιδιά, φίλους κλπ) και την γκόμενα μου όταν ότι κάνουμε γίνετε με κοινή συναίνεση και εν γνώσει και των δυο. Οτιδήποτε άλλο δεν είναι ΗΘΙΚΟ ΑΝΤΡΙΚΙΟ ΚΑΙ ΤΙΜΙΟ.
Τελεία και παύλα

όλος ο κόσμος είσαι εσύ? Τώρα γελάμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom