Νέα

FLEX Sauna -Μοναστηράκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sperfect
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
1
Σάββατο μεσημέρι θα παει κανας πουτσαρας ; Γουσταρω ξεκωλιασμα
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Αυριο το μεσημερι θα ειμαι στις 14.00μμ να τιμωρησω κωλαρακια και να πνιξω με υγρα λαρυγγια...... !!!!
 
OP
OP
sperfect

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
1
Ανοίγει στις 3
 

Konnospav

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Πηγε κανεις προσφατα; Τι παιζει με το gusta bear τις Τεταρτες;
 

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Για μένα ίσως το καλύτερο μέρος για φάση ....έχω πάει πάρα πολλές φορές Μ πολύ ωραίες φάσεις έχει μεγαλύτερο κόσμο ηλικιακά αλλά τουλαγιστον γίνεται παιχνίδι συν ότι βολειευει ότι ανοίγει 3
 

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Έχω να πω πολλές ιστορίες σε αυτή την σάουνα....έχει ωραίους χώρους η σάουνα είναι οκ βολειευει ν κνς κ κάτι εκεί μέσα κάτω στο στρατιωτικό κομμάτι έχεις άνεση κ το χαμάμ δίπλα στα μπάνια έχει την ζέστη κ άνετα κανείς πράγματα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.419
Πόντοι
5.097
Έχω να πω πολλές ιστορίες σε αυτή την σάουνα....έχει ωραίους χώρους η σάουνα είναι οκ βολειευει ν κνς κ κάτι εκεί μέσα κάτω στο στρατιωτικό κομμάτι έχεις άνεση κ το χαμάμ δίπλα στα μπάνια έχει την ζέστη κ άνετα κανείς πράγματα
Τύπε με τον άντρα σου πηγες στην σάουνα ή πάλι γ@μηθηκες στα κρυφά :confused::confused:
 

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Τύπε με τον άντρα σου πηγες στην σάουνα ή πάλι γ@μηθηκες στα κρυφά :confused::confused:
Έχεις κολλήσει Μ τον δικό μου ....χαχαχα σ είπα και στα άλλα σάιτ ότι του αρέσει ν ξέρει ότι πηγαίνω Μ άλλους γενικά κάνω σχέσεις για χρόνια ολόκληρα πρόσφατα όμως ανακάλυψα την καύλα του να πηγαίνω με πολλούς γιατί τα τελευταία χρόνια Μ αυτόν που είναι του Αρέσει να ξέρει ότι Μ χαίρονται κ άλλοι ζηλεύει από κοντά αν βλέπει αλλά φωτό βίντεο η κλήση κ ν ακούει τον φτιάχνει
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
Έχω να πω πολλές ιστορίες σε αυτή την σάουνα....έχει ωραίους χώρους η σάουνα είναι οκ βολειευει ν κνς κ κάτι εκεί μέσα κάτω στο στρατιωτικό κομμάτι έχεις άνεση κ το χαμάμ δίπλα στα μπάνια έχει την ζέστη κ άνετα κανείς πράγματα
Γίνονται παρτουζες όπως στο υπόγειο του alexander ?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.419
Πόντοι
5.097
Έχεις κολλήσει Μ τον δικό μου ....χαχαχα σ είπα και στα άλλα σάιτ ότι του αρέσει ν ξέρει ότι πηγαίνω Μ άλλους γενικά κάνω σχέσεις για χρόνια ολόκληρα πρόσφατα όμως ανακάλυψα την καύλα του να πηγαίνω με πολλούς γιατί τα τελευταία χρόνια Μ αυτόν που είναι του Αρέσει να ξέρει ότι Μ χαίρονται κ άλλοι ζηλεύει από κοντά αν βλέπει αλλά φωτό βίντεο η κλήση κ ν ακούει τον φτιάχνει
Τύπε από σχεσακιας έγινες παρτουζιαρης και περνεις σβαρνα σάουνες και τσονταδικα :confused::confused:
 

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Γίνονται παρτουζες όπως στο υπόγειο του alexander ?
Ναι μέσα στο χαμάμ η σε κάποιο δωμάτιο η κάτω στο στρατιωτικό δωμάτιο εγώ έχω περάσει κλ...κ αν συγκρίνω της δύο φορές π πήγα Αλεξάντερ.....ναι άσε που βολειευ τον ποιο πολύ κόσμο φλεξ νομίζω Αλεξάντερ πολύ κοίταγμα κ τπτ φταίει ίσως π πήγα κ μέρες γιορτών δεν ξέρω εμένα όταν είμαι Αθήνα Μ βολευι μεσημέρι κ το πέντε η ώρα τ Αλεξάντερ πάντα ήταν ανασταλτικός παράγοντας στο ν πάω....πάντως το Αλεξάντερ σαν χώρος κλάση ανώτερος το χαμάμ τέλειο ωραίσ κ η σάουνα που έχει το διαφανές κ φυσικά την υπογα... αίσθηση ελευθερίας εκεί
 

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Τύπε από σχεσακιας έγινες παρτουζιαρης και περνεις σβαρνα σάουνες και τσονταδικα :confused::confused:
Κοίτα ν δεις είμαι 30 σε λίγο τα κλείνω κ ήμουν κ πολύ σιχαδιαρης κ δεν ευχαριστιομουν κ πολλά ... ξεκίνησα ν γαμαω Αντρές στα 14 κ τιν έφαγα στα 15 σε αυτά τα 15 16 χρόνια είχα 3 μεγάλες σχέσεις 4 μισή 4 μισή κ 7 Χρονισ σχεδόν...Μ της δύο σχέσεις Μ δεν έκανα κ πολλά σκέψου καν δεν πήρα ποτέ πίπα συν ότι έτυχε ν μην κάνω σχεδόν τπτ σε αυτά τα πρώτα εννιά χρόνια ίσως φταίει ότι είμαι μπάι κ πάντα έδινα προσοχή στης γυναίκες Αλλσ εννοώ στα πρώτα εννιά χρόνια οι άντρες που είχα κάνει κάτι ήταν μετρημένοι στα δάκτυλα ενός χεριού έκανα σχέση Μ τον δικό Μ κ ελευθερώθηκα λίγο κάτι τρίο λίγο που ήθελε ν ξέρει ότι πάω Μ άλλους πέρασε κ η καραντίνα κ τώρα κ 2 μισή 3 χρόνια το ζω στο φουλ....έχω σκοπό ν ανεβάσω κάποιες ιστορίες από της εμπειρίες μου εδώ περισυ πήγα πρώτη φορά τσοντοσινεμα Θεσσαλονίκη πήγα φέτος τον χειμώνα κ στο Αλεξάντερ πρώτη φορά στο οποίο θέλω ν ξαναπάω ειδικά σε μπάι βράδυα πήγα κ στο σινεμά στην Αθήνα ορωτη φορά κ αυτά τα σχεδόν 3 χρόνια εδώ πάει πάρα πολλές φορές φλεξ επειδή Μ βολεύει κ η ώρα κ η τοποθεσία....δεν νομίζω ότι κάνω κάτι κακό ...Μ αρέσει νιώθω πουτανα κ θέλω ν κάνω κ άλλα πράγματα κ επειδή στο Ρομέο απλά είναι φάση για μαλάκια κ ψευτιά ...έκανα εδώ το προφίλ ώστε ν πω της ιστορίες μου και ν μπορέσω να δηλώνω την παρουσία στο ότι έρχομαι Αθήνα και που θ πάω ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom