Νέα

φλερτ μπροστα στο γκομενο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koukos0000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425

Satir0s

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2015
Μηνύματα
114
Like
341
Πόντοι
21
Αυτος ο καρμοιρης που εκανε πισω,ειμαι σιγουρος οτι οταν ετρωγε νταηλικι στο σχολειο οι γονεις του ελεγαν να τους αγνοησει και να μην μαλωσει,και ετσι απο μικρο παιδι εγινε ο μαλακας που τα δεχεται ολα.

Κανει πισω αντι να επιτεθει η εστω να αντιδρασει με οποιοδηποτε τροπο και να διατηρησει την αξιοππρεπεια του σαν ανδρας,γιατι και ξυλο να φας σιγουρα ειναι καλυτερο απο το να φυγεις σαν λουγκρα.

Αν δεν βρεις το σθενος να αντιδρασεις τουλαχιστον χωρισε την καριολα που σε εβαλε σε αυτο το τριπακι γιατι σιγουρα εδωσε δικαιωματα για να το συνεχιζει ο αλλος.

 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Τυπε ποιο πολλη ξεφτυλιστηκε ο γκομενος της κοπελας που εγινε ρομπα γιατι και να του τη γαμουσε μπροστα του δεθα κανε τιποτα γιατι κοτεψε παρα ο μαλακας να το θυμασαι αυτο
και γιατι να κανει? για να τις φαει για μια τελειωμενη που αυριο θα παει με αλλο πουτσαρα? τοσο σας κοβει και εσας. εφοσον η γκομενα παιζει ετσι ηδη χαμενη απο χερι ειναι. οτι το παιδι ειναι ηδη θυμα στην κατασταση δε σημαινει οτι θα το σωσει αν εκτεθει κιολας για την καθε κομπλεξικια και καθε λιγουρη. επρεπε να τους πει να ζησετε να ευτυχησετε και να φυγει με το κεφαλι ψηλα! και ασε τον νταγλαρα να γινει ο επομενος κερατας
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
και γιατι να κανει? για να τις φαει για μια τελειωμενη που αυριο θα παει με αλλο πουτσαρα? τοσο σας κοβει και εσας. εφοσον η γκομενα παιζει ετσι ηδη χαμενη απο χερι ειναι. οτι το παιδι ειναι ηδη θυμα στην κατασταση δε σημαινει οτι θα το σωσει αν εκτεθει κιολας για την καθε κομπλεξικια και καθε λιγουρη. επρεπε να τους πει να ζησετε να ευτυχησετε και να φυγει με το κεφαλι ψηλα! και ασε τον νταγλαρα να γινει ο επομενος κερατας
Εσενα τυπε αμα σου καμακωνουν τη γκομενα μπροστα στη μουρη σου κατσε σα χαλβας και κοιτα
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Εκει ειναι να εχεις μαγκακι γκομενα και να τον πακετιασει και μετα να χαμουρεβετε μπροστα στον χιλοπιτιασμενο με το αγορι της
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Εσενα τυπε αμα σου καμακωνουν τη γκομενα μπροστα στη μουρη σου κατσε σα χαλβας και κοιτα
αμα η γκομενα το ανεχεται να παει να γαμηθει και αυτη η κομπλεξικια και αυτος και ευχαριστω και για την απαλλαγη της σαπιας. αν δε το δεχεται εχει τσιπα πανω της και τοτε υπερασπιζομαι κατι που εχω στην κατοχη μου. πιστευω εχεις το ελαχιστο μυαλο αν μη πας να μπλεξεις σε καυγα για ενα χαμενο πουτανι! η το παιζεις κουτσαβακης και τις τρως για την καθε παρτολα που θελει να σε βαλει στο τρυπακι? σιγα μη γινω και θεαμα
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Αμα παιζει η γκομενα σου με αλλον μπροστά σου, εκείνη θελει το ξυλο όχι ο αλλος.. Ισα ισα που εκεινος σου άνοιξε τα μάτια, αθελα του βεβαια, αν δεν το ειχες καταλάβει ηδη, για το τι πουτανα ειχες διπλα σου...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
:S :S :S
 

Συνημμένα

  • cfnfd.jpg
    cfnfd.jpg
    43,3 KB · Εμφανίσεις: 12

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Αμα παιζει η γκομενα σου με αλλον μπροστά σου, εκείνη θελει το ξυλο όχι ο αλλος.. Ισα ισα που εκεινος σου άνοιξε τα μάτια, αθελα του βεβαια, αν δεν το ειχες καταλάβει ηδη, για το τι πουτανα ειχες διπλα σου...

Eσύ τύπε να πας και να του πεις ένα μεγάλο ευχαριστώ...
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Eσύ τύπε να πας και να του πεις ένα μεγάλο ευχαριστώ...

εσυ παντως δε πειραζει και ξυλο θα φας η θα δωσεις και το γκομενακι χαμενο το εχεις απο χερι ηδη η με την πρωτη στραβη.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Eσύ τύπε να πας και να του πεις ένα μεγάλο ευχαριστώ...

Σιγα μη τσακωθω για την ξεκωλιαρα που ψαχνεται. Αλλο να την παρενοχλεί.  Εδω όμως μιλαμε να τα θέλει ο κώλος της.. Αμα κανει ετσι μπροστά μας, φαντασου τι κανει πισω μας... Στη χαριζω μια τετοια τυπε και αντε να δερνεσαι εσυ για χαρη της!!!
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
33
Like
5.207
Πόντοι
4.096
Αμα παιζει η γκομενα σου με αλλον μπροστά σου, εκείνη θελει το ξυλο όχι ο αλλος.. Ισα ισα που εκεινος σου άνοιξε τα μάτια, αθελα του βεβαια, αν δεν το ειχες καταλάβει ηδη, για το τι πουτανα ειχες διπλα σου...
+1000
 

Επισκέπτης
Εχετε ακουσει για το περιστατικο με το Σιγαλα;
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Σιγα μη τσακωθω για την ξεκωλιαρα που ψαχνεται. Αλλο να την παρενοχλεί.  Εδω όμως μιλαμε να τα θέλει ο κώλος της.. Αμα κανει ετσι μπροστά μας, φαντασου τι κανει πισω μας... Στη χαριζω μια τετοια τυπε και αντε να δερνεσαι εσυ για χαρη της!!!

Πώς φαίνεται από μακριά ότι δε σου έχει τύχει ποτέ, οπότε μόνο θεωρίες και παχιά λόγια. Πολύ ευχαρίστως να μου τη χαρίσεις μια τέτοια παρτόλα, πολύ ευχαρίστως θα τη δεχτώ. Αν δεν ξέρεις εσύ να τη χειριστείς, δεν πειράζει, ξέρω εγώ.

Δε χρειάζεται να δέρνεσαι με τον άλλον και δεν είπα αυτό... αλλά τώρα που το σκέφτομαι, ίσως και να χρειάζεται. Κάποια φορά στη ζωή ο άντρας οφείλει να υπερασπιστεί την τιμή του. Και τα δύο είναι θέματα σοβαρά: από τη μια, αν η δική σου "παίξει", είναι σοβαρό και το πιο πιθανό μάλιστα είναι πως ο άλλος βρήκε πρόσφορο έδαφος και πήρε τοσο αέρα. Από την άλλη,υπάρχουν οι μαλάκες που είναι αγενείς, αλλά είναι λίγοι και είναι απλά βλαμμένοι, οπότε δεν ασχολείσαι. Υπάρχουν όμως και ένα σωρό τσογλάνια, που ηδονίζονται με τις γκόμενες των άλλων, που δεν καβλώνουν με την ιδέα πως θα ρίξουν γκόμενα, αλλά πως θα ρίξουν τη δική σου γκόμενα. Τέτοιοι είναι πολλοί. Αυτά τα τσογλάνια, που δε δείχνουν σεβασμό σε εσένα, ακόμα κι αν η δικιά σου "παίξει", πρέπει να τους κόψεις τα ποδάρια από τα γόνατα. Και πίστεψέ με, οι πρώτοι που θα κάνουν τέτοιες φουστιές είναι πρώτοι και καλύτεροι οι φίλοι σου και οι λοιποί γνωστοί. Εκεί, άμα θέλεις παίξε το ανωτερότητα.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Σκηνικο 2012 η 2013 ακομα το θυμαμαι..
Ενας τυπακος με την γκομενα του στην Γλυφαδα το βραδυ κοιτουσανε κατι ακριβα παπουτσια σε μια βιτρινα που μενει ανοιχτη το βραδυ και φωτιζεται..Και ητανε 4 ατομα σε δυο μηχανακια κοντα,εγω περνωντας ακουσα σφυριγματακια και γελακια αλλα τιποτα παραπανω..Η γκομενα του τυπου ητανε το μουνι μιλαμε..
Ξαφνικα ο τυπος αφηνει την γκομενα και παει στους 4 και λεει γιατι ρε σφυριζεται στην κοπελα μου?Οι αλλοι δεν μασισανε μια σηκωνεται ενας για τσαμπουκα και του λεει φλωρε οπου θελουμε σφυριζουμε και κανε μεταβολη μην λιποθυμησεις απ τις μπατσες..

Δεν ξερω τι εγινε γιατι ημουν με γκομενα και μου λεει παμε αλλα εγινε τελειως ρομπα ο τυπος αμα οι αλλοι απ τα μηχανακια θελανε τον ειχανε πεθανει στην μπατσα,η γκομενα του ηταν διπλα του με σκυμενο το κεφαλι και τον τραβουσε..Ουτε καν μιλουσε

Οποτε πρεπει να κανεις τσαμπουκα μονο αμα το χεις..Αλλιως γινεσαι ξεφτιλα τελειως..Καλυτερα αμα δεν το χεις να κανεις χαβαλε εγω οταν ειχα μια Πολωνεζα ο αλλος ειχε πει γυναικαρα ητανε τυπος 35 εγω ουτε 20 και ητανε τερμα τουμπανος body-builder οποτε του απανταω αδερφε μονο τετοιες κυκλοφορω γιατι παιζω στο ανατολικο μπλοκ..Ο τυπος μου απαντηση εισαι ωραιος ρε πιτσιρικα..
Αν πηγαινα με τον τσαμπουκα θα με ελιωνε ο 1,90 που το χερι του ηταν οσο εγω


Με λιγα λογια επειδη εχω δει πολλα και ολοι αυτοι που ψαχνονται ετσι ξερουν και απο 2-3 πολεμικες τεχνες(οταν πηγαινα εκει ολοι αγαμητοι ητανε) προσεχτε γιατι να γινεται ρομπα οπως ο γλυφαδιωτης με ψευτο-τσαμπουκα δεν αξιζει
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Πώς φαίνεται από μακριά ότι δε σου έχει τύχει ποτέ, οπότε μόνο θεωρίες και παχιά λόγια. Πολύ ευχαρίστως να μου τη χαρίσεις μια τέτοια παρτόλα, πολύ ευχαρίστως θα τη δεχτώ. Αν δεν ξέρεις εσύ να τη χειριστείς, δεν πειράζει, ξέρω εγώ.

Δε χρειάζεται να δέρνεσαι με τον άλλον και δεν είπα αυτό... αλλά τώρα που το σκέφτομαι, ίσως και να χρειάζεται. Κάποια φορά στη ζωή ο άντρας οφείλει να υπερασπιστεί την τιμή του. Και τα δύο είναι θέματα σοβαρά: από τη μια, αν η δική σου "παίξει", είναι σοβαρό και το πιο πιθανό μάλιστα είναι πως ο άλλος βρήκε πρόσφορο έδαφος και πήρε τοσο αέρα. Από την άλλη,υπάρχουν οι μαλάκες που είναι αγενείς, αλλά είναι λίγοι και είναι απλά βλαμμένοι, οπότε δεν ασχολείσαι. Υπάρχουν όμως και ένα σωρό τσογλάνια, που ηδονίζονται με τις γκόμενες των άλλων, που δεν καβλώνουν με την ιδέα πως θα ρίξουν γκόμενα, αλλά πως θα ρίξουν τη δική σου γκόμενα. Τέτοιοι είναι πολλοί. Αυτά τα τσογλάνια, που δε δείχνουν σεβασμό σε εσένα, ακόμα κι αν η δικιά σου "παίξει", πρέπει να τους κόψεις τα ποδάρια από τα γόνατα. Και πίστεψέ με, οι πρώτοι που θα κάνουν τέτοιες φουστιές είναι πρώτοι και καλύτεροι οι φίλοι σου και οι λοιποί γνωστοί. Εκεί, άμα θέλεις παίξε το ανωτερότητα.

Το προβλημα σου λοιπόν ειναι οτι δε μπορεις να  διαλεξεις ούτε γκομενες,  που σου βγαινουν παρτολες, ουτε και φίλους,  που σου βγαινουν πουστηδες.

Εχεις δικιο, αυτο δε μου εχει τυχει ποτέ...
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Σκηνικο 2012 η 2013 ακομα το θυμαμαι..
Ενας τυπακος με την γκομενα του στην Γλυφαδα το βραδυ κοιτουσανε κατι ακριβα παπουτσια σε μια βιτρινα που μενει ανοιχτη το βραδυ και φωτιζεται..Και ητανε 4 ατομα σε δυο μηχανακια κοντα,εγω περνωντας ακουσα σφυριγματακια και γελακια αλλα τιποτα παραπανω..Η γκομενα του τυπου ητανε το μουνι μιλαμε..
Ξαφνικα ο τυπος αφηνει την γκομενα και παει στους 4 και λεει γιατι ρε σφυριζεται στην κοπελα μου?Οι αλλοι δεν μασισανε μια σηκωνεται ενας για τσαμπουκα και του λεει φλωρε οπου θελουμε σφυριζουμε και κανε μεταβολη μην λιποθυμησεις απ τις μπατσες..

Δεν ξερω τι εγινε γιατι ημουν με γκομενα και μου λεει παμε αλλα εγινε τελειως ρομπα ο τυπος αμα οι αλλοι απ τα μηχανακια θελανε τον ειχανε πεθανει στην μπατσα,η γκομενα του ηταν διπλα του με σκυμενο το κεφαλι και τον τραβουσε..Ουτε καν μιλουσε

Οποτε πρεπει να κανεις τσαμπουκα μονο αμα το χεις..Αλλιως γινεσαι ξεφτιλα τελειως..Καλυτερα αμα δεν το χεις να κανεις χαβαλε εγω οταν ειχα μια Πολωνεζα ο αλλος ειχε πει γυναικαρα ητανε τυπος 35 εγω ουτε 20 και ητανε τερμα τουμπανος body-builder οποτε του απανταω αδερφε μονο τετοιες κυκλοφορω γιατι παιζω στο ανατολικο μπλοκ..Ο τυπος μου απαντηση εισαι ωραιος ρε πιτσιρικα..
Αν πηγαινα με τον τσαμπουκα θα με ελιωνε ο 1,90 που το χερι του ηταν οσο εγω


Με λιγα λογια επειδη εχω δει πολλα και ολοι αυτοι που ψαχνονται ετσι ξερουν και απο 2-3 πολεμικες τεχνες(οταν πηγαινα εκει ολοι αγαμητοι ητανε) προσεχτε γιατι να γινεται ρομπα οπως ο γλυφαδιωτης με ψευτο-τσαμπουκα δεν αξιζει

Ετσι  ειναι φιλε, ποτε μην ξεκινας  καβγα αν δεν ξερεις να τον τελειωσεις κιολας... Μερικοί δεν εχουν ιδεα από ξυλο και το παιζουν δαρτες...
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
33
Like
5.207
Πόντοι
4.096
Το προβλημα σου λοιπόν ειναι οτι δε μπορεις να  διαλεξεις ούτε γκομενες,  που σου βγαινουν παρτολες, ουτε και φίλους,  που σου βγαινουν πουστηδες.

Εχεις δικιο, αυτο δε μου εχει τυχει ποτέ...
:kneel: :kneel: :kneel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom