Νέα

φλερτ μπροστα στο γκομενο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koukos0000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
ε μα αφου ολα λαθος τα καταλαβε ουτε μπαρμαν ηταν ο αλλος ουτε η κοπελα προκαλουσε
τυπε υπαρχουν γκομενες που τους "τυχαινουν" τετοιοι μαλακες συνεχεια
και αλλες που ειναι μια χαρα μουναρες που δεν του ετυχε ποτε

χωρις να δικαιολογω τον γαμωσπιτο πεφτουλα
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
α γεια σου ρε φιλε
τι περιμενες δλδ το θηριο να πιαστει στα χερια νμε τον πιο κοντο? Η γκομενα φταιει που πηγε στον αλλον. Κακως δεχτηκαν και το κερασμ στην αρχη βεβαια
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Εγώ έχω σηκωθεί και έχω φύγει από το μαγαζί σε μια τέτοια φάση που τριβόταν μια καριόλα πρώην μου και χόρευε με άλλον χωρίς να τον ξέρει. Με ακολούθησε μετά αυτή και από τον Πειραιά μέχρι την Καλογρέζα είχε φάει μπουνίδια στους ώμους αυτή και την είχα μελανιάσει. Την κατεβάζω από το αυτοκίνητο όταν φτάσαμε και άρχισε να κλαίει και να με παρακαλάει να μην την παρατήσω. Με τα πολλά την λυπήθηκα και την πήγα σπίτι μου, όπου έπεσε σκληρό γαμήσι με κρεμπιέδες και χάπια της επόμενης μέρας. Γενικά είχαμε επεισοδιακή σχέση...
 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
26
Like
1.233
Πόντοι
976
Εγώ έχω σηκωθεί και έχω φύγει από το μαγαζί σε μια τέτοια φάση που τριβόταν μια καριόλα πρώην μου και χόρευε με άλλον χωρίς να τον ξέρει. Με ακολούθησε μετά αυτή και από τον Πειραιά μέχρι την Καλογρέζα είχε φάει μπουνίδια στους ώμους αυτή και την είχα μελανιάσει. Την κατεβάζω από το αυτοκίνητο όταν φτάσαμε και άρχισε να κλαίει και να με παρακαλάει να μην την παρατήσω. Με τα πολλά την λυπήθηκα και την πήγα σπίτι μου, όπου έπεσε σκληρό γαμήσι με κρεμπιέδες και χάπια της επόμενης μέρας. Γενικά είχαμε επεισοδιακή σχέση...

χαχα ωραιος μεγαλε!
τσο και λο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
Εγώ έχω σηκωθεί και έχω φύγει από το μαγαζί σε μια τέτοια φάση που τριβόταν μια καριόλα πρώην μου και χόρευε με άλλον χωρίς να τον ξέρει. Με ακολούθησε μετά αυτή και από τον Πειραιά μέχρι την Καλογρέζα είχε φάει μπουνίδια στους ώμους αυτή και την είχα μελανιάσει. Την κατεβάζω από το αυτοκίνητο όταν φτάσαμε και άρχισε να κλαίει και να με παρακαλάει να μην την παρατήσω. Με τα πολλά την λυπήθηκα και την πήγα σπίτι μου, όπου έπεσε σκληρό γαμήσι με κρεμπιέδες και χάπια της επόμενης μέρας. Γενικά είχαμε επεισοδιακή σχέση...
και κανενα ματι επρεπε να της πρηξεις

μηπως και σωσεις κανεναν νυν απο το καγκελο η το νοσοκομειο
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Μα ήταν και είναι μεγάλη καριόλα! Αφού πρόσφατα έμαθα από κοινό γνωστό, ότι γέννησε και δεν ξέρει ποιος την γκάστρωσε!  :S

Φιλε οταν τη γαμησες εισαι σιγουρος οτι ειχε παρει το χαπι ?? :S
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
η αγαμια σε συναρτηση με την απουσια μυαλου σε κανουν να ξεφτυλιζεσαι μαν.Αυτος ξεφτυλιστικε σε ενα ολοκληρο μαγαζι και δεν προκειται να του κατσει ουτε γατα
Τυπε ποιο πολλη ξεφτυλιστηκε ο γκομενος της κοπελας που εγινε ρομπα γιατι και να του τη γαμουσε μπροστα του δεθα κανε τιποτα γιατι κοτεψε παρα ο μαλακας να το θυμασαι αυτο
 

Επισκέπτης
Ο βαλκανιος πουτσαρας ειχε σηκωσει τη γκομενα του Τσεχου απο τη μεση μπροστα στα ματια του και την πηγε στο μπαλκονι για στριμωξιδι. Μετα τη γαμησε.
 

Επισκέπτης
Εγώ έχω σηκωθεί και έχω φύγει από το μαγαζί σε μια τέτοια φάση που τριβόταν μια καριόλα πρώην μου και χόρευε με άλλον χωρίς να τον ξέρει. Με ακολούθησε μετά αυτή και από τον Πειραιά μέχρι την Καλογρέζα είχε φάει μπουνίδια στους ώμους αυτή και την είχα μελανιάσει. Την κατεβάζω από το αυτοκίνητο όταν φτάσαμε και άρχισε να κλαίει και να με παρακαλάει να μην την παρατήσω. Με τα πολλά την λυπήθηκα και την πήγα σπίτι μου, όπου έπεσε σκληρό γαμήσι με κρεμπιέδες και χάπια της επόμενης μέρας. Γενικά είχαμε επεισοδιακή σχέση...
Ειδες που ειναι αφροδισιακο το cuckolding?
 

Επισκέπτης
Οι πικεριστες ειμαστε το αλατοπιπερο που ανανεωνει την ερωτικη ζωη των σχεσακηδων.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οι πικεριστες ειστε οι πουστιδες που γαματε τον κωλο σας.
οι σχεσακιδες ειμαστε οι αντρες που γαμαμε ΜΟΝΟ.
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.092
Πόντοι
216
εμενα πηγε αλλου το μυαλο μου, η γκομενα να φλερταρει εμας ενώ είναι παρων γκομενος.
μου εχει τυχει 2 φορες.
μια φορα στα καραβακια στην θεσσαλονικη 21 χρονων εγω παει ο ο γκομενος της τουαλεττα και η γκομενα που πριν χαμουρευοταν και γλωσσοφιλιοταν μαζι του με κοιταει αμεσως , ημουν στο μισο μετρο και μου αρχιζει κουβεντα θυμαμαι πρωτη της φραση ηταν "και εσυ τι μερος του λογου εισαι?" μολις ηρθε ο γκομενος σταματησε αμεσως το μπλαμπλα, δεν φαινοταν μεθυσμενη, απλα επιθετικη, εμφανισιμο κοντοπουτανο.

δευτερη φορα σε ντισκο στην ελβετια , ξανθια , μου εριχνε μισο κεφαλι. χορευε και χαμουρευοταν με ένα τυπο και καποια στιγμη που ελειπαν τα ζευγάρια μας, γιατι και εγω συνοδευομουν τοτε. πλησιαζει και αυτή για κουβεντα. "από που εισαι?" με ρωτησε αρχικα στα γαλλικα και μετα το επανελαβε στα αγγλικα όταν της ειπα ότι τα μιλαω καλυτερα.


Εσύ όμως προτίμησες την χοντρούλα από το ελβετικό θεόμουνο. Γιατί;
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Θα πω και εγω τη μαλακια μου.

Όταν ήμουν πιο νέος είχε γίνει ένα παρόμοιο σκηνικό (ήμουν ο γκόμενος). Δεν είπα κουβέντα σε εκείνη ή μπροστά της, έφυγα από το μαγαζί και έκανε να με δει η γκόμενα δυο βδομάδες. Όταν τελικά απάντησα, έιχα ήδη σχεδιάσει exit strategy από τη σχέση.

Κατά τη δική μου άποψη, φταίει η γκόμενα που δίνει δικαιώματα και όχι ο κάθε παπάρας που σκέφτεται με το κάτω κεφάλι ως νορμάλ αρσενικό.

Φυσικά, πήγα και του είπα ξερά όχι μπροστά στην τότε γκομενά μου "φίλε, είναι η γκομενά μου". Ο τύπος εξαφανίστηκε και κέρδισε την εκτιμησή μου (μάγκας).

Π

 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
26
Like
1.233
Πόντοι
976
Τα τελευταία χρόνια στις εξόδους μου (και βγαίνω συχνά) έχω παρατηρήσει οτι πιο πολύ φλερτάρουν όσες συνοδεύονται  , παρά όσες είναι σε γυναικοπαρέες και έχουν βγει με τις φίλες τους "να τα πούνε".
Όντως , μπορεί να είναι τόσο απορροφημένες στην ακατάσχετη παπαρολογία και το κουτσομπολιό που δεν έχουν ιδέα τι γίνεται γύρω τους.

Αντιθέτως αν συνοδεύεται η άλλη και ο γκόμενος δεν πολυμιλάει ή έχει περάσει καιρός και έχουν βαρεθεί τα ίδια κ τα ίδια , τι να κάνει κ η γκόμενα το μάτι παίζει!
Το ίδιο και φυσικά πολύ περισσότερο κάνουμε κι εμείς οι άντρες έτσι?

 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
56
Πόντοι
6
Θα πω και εγω τη μαλακια μου.

Όταν ήμουν πιο νέος είχε γίνει ένα παρόμοιο σκηνικό (ήμουν ο γκόμενος). Δεν είπα κουβέντα σε εκείνη ή μπροστά της, έφυγα από το μαγαζί και έκανε να με δει η γκόμενα δυο βδομάδες. Όταν τελικά απάντησα, έιχα ήδη σχεδιάσει exit strategy από τη σχέση.

Κατά τη δική μου άποψη, φταίει η γκόμενα που δίνει δικαιώματα και όχι ο κάθε παπάρας που σκέφτεται με το κάτω κεφάλι ως νορμάλ αρσενικό.

Φυσικά, πήγα και του είπα ξερά όχι μπροστά στην τότε γκομενά μου "φίλε, είναι η γκομενά μου". Ο τύπος εξαφανίστηκε και κέρδισε την εκτιμησή μου (μάγκας).

Π

στην περιπτωση του φιλου ομως η γκομενα δεν εδωσε κανενα δικαιωμα απκλα ο αλλος ηταν παπαρας
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom