Νέα

FKK-Oase Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgio33

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Λοιπόν, έχουμε πει ότι είναι ξενέρα να πας μόνος σου σε FKK.

Έχουμε πει επίσης ότι λέει άπειρα η φάση να πάει κανείς με φιλαράκια (να δει μπάλα, να πει καμία μαλακία, να βαθμολογήσει κλπ κλπ κλπ)

Να προσθέσω σήμερα, ότι έτσι και πείσετε καμία ακομπλεξάριστη φίλη σας να έρθει μαζί σας σε FKK...θα το θυμάστε φορέβα!

για βοηθησε ρε συνονοματε.. και η κοπελα που παιρνεις μαζι τι ρολο παιζει ...πρεπει να συνοδευεται με τον κηδεμονα της στο δωματιο φανταζομαι ....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
για να μην λεω ονοματα δημοσια μαρτυρατε ρε ποιος γραφει απο σας στα νεα του σαββατου..... :sunglasses: :2funny:
έχω ξαναπετύχει πριν 1-2 μήνες άρθρο στο βήμα σχετικό με θέμα που συζητούσαμε εδώ
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
για βοηθησε ρε συνονοματε.. και η κοπελα που παιρνεις μαζι τι ρολο παιζει ...πρεπει να συνοδευεται με τον κηδεμονα της στο δωματιο φανταζομαι ....

οχι με τον κηδεμόνα της,με τον καγκελάριο της....
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
για βοηθησε ρε συνονοματε.. και η κοπελα που παιρνεις μαζι τι ρολο παιζει ...πρεπει να συνοδευεται με τον κηδεμονα της στο δωματιο φανταζομαι ....

Είναι το κερασάκι στην τούρτα.  :grin:

Άλλη καύλα να λέει η φίλη σου στην πουτάνα πως να σου κάνει και τι, εγώ δεν το είχα ξαναζήσει.

Βγαίνει και πολύ γέλιο, αλλά και άχτι.

Καλό ήταν. Και επειδή δύσκολο να ξαναγίνει...θα παραμείνει στο pagefile.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
και γω συναδελφος......ερασιτεχνης :birdman:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
αναμένουμε την κριτική του φίλτατου συναγωνιστή που με την όμορφη παρέα του γύρισε και τα 3 μεγάλα φκκ της γερμανίας στο μοναχο στο βερολινο και τωρα στη φρανκφουρτη.Άρχοντα δώσε μας και εσύ τα φώτα σου!!!
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
αναμένουμε την κριτική του φίλτατου συναγωνιστή που με την όμορφη παρέα του γύρισε και τα 3 μεγάλα φκκ της γερμανίας στο μοναχο στο βερολινο και τωρα στη φρανκφουρτη.Άρχοντα δώσε μας και εσύ τα φώτα σου!!!

και τα τρια ...  :new_shocked:

lucky bastard ...  :sunglasses:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλησπέρα παιδιά... Πηγαίνω Φρανκφούρτη σε καμιά δεκαριά μέρες και θέλω μερικές πληροφορίες αν γίνεται.. Θα μένω κέντρο Φρανκφούρτη και θα ήθελα να μου πείτε πως πηγαίνω Οase. Επίσης Mastercard δέχονται ή μόνο μετρητά? Αυτά τα ολίγα... Τα υπόλοιπα τα βρήκα.... Και βέβαια με το που γυρίσω παίζει post στο πως πέρασα!!! Τhx σύντροφοι!!!!
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Καλησπέρα παιδιά... Πηγαίνω Φρανκφούρτη σε καμιά δεκαριά μέρες και θέλω μερικές πληροφορίες αν γίνεται.. Θα μένω κέντρο Φρανκφούρτη και θα ήθελα να μου πείτε πως πηγαίνω Οase. Επίσης Mastercard δέχονται ή μόνο μετρητά? Αυτά τα ολίγα... Τα υπόλοιπα τα βρήκα.... Και βέβαια με το που γυρίσω παίζει post στο πως πέρασα!!! Τhx σύντροφοι!!!!
Κάρτες να εχεις να δινεις .Ολες τις παιρνουν. Τσιμπας ταξακι απο το κεντρο και ξερουν ολοι να σε πανε .Εχει απ εξω μολις φτασεις και πολλά να γυρίσεις. Βγάλε και μετρητα για τις γυναικες 50αρια και καλό βολι
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Saturdays at FKK-Oase: Cocktail Night & Live DJ!

Our quick and adept barkeeper and our excellent house DJ take up the reigns around 6:00 p.m. and pamper our guests during Saturday Cocktail Night with tasty cocktail variations and rousing, live mixed rhythms. An ode to elegant celebrations.
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Saturdays at FKK-Oase: Cocktail Night & Live DJ!

Our quick and adept barkeeper and our excellent house DJ take up the reigns around 6:00 p.m. and pamper our guests during Saturday Cocktail Night with tasty cocktail variations and rousing, live mixed rhythms. An ode to elegant celebrations.

Αρχισαν τα γλέντια των εορτών. Κρίση...
 

MARAYO

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες για βοηθηστε με και εμενα τον αμοιρο. κλεισαμε εισητηρια με aegean για να παμε να ζησουμε μια καινουργια εμπειρια αλλα ο ενας απο εμας εχει παει στο the-palace και λεει οτι ειναι φοβερο0, αλλα εγω διαβαζω για το fkk-oase και λεω να παμε εκει .ποιο λετε να επισκεφτουμε απο τα δυο γιατι και τα 2 δεν τα προλαβαινουμε μαλλον (ειναι κοντα μεταξυ τουσ?)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
και τα 2 ειναι κορυφη. το palace διπλα απο τον σταθμο , το oase εκτος πολης. στο oase θα βρης πιο πολλες γκομενες όχι απαραίτητα καλυτερες απο το palace. Εγώ οποτε ανεβαινω τα τιμώ και τα 2 .
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
και τα 2 ειναι κορυφη. το palace διπλα απο τον σταθμο , το oase εκτος πολης περιπου 40 λεπτα με ταξι. στο oase θα βρης πιο πολλες γκομενες όχι απαραίτητα καλυτερες απο το palace. Εγώ οποτε ανεβαινω τα τιμώ και τα 2 .
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6

Oase ασυζητητί, στο Παλας γίνεται και trafficking. Δεν λέει να πας και να πέσεις σε έλεγχο ντυμένος σε μπουρνούζια, όπως συχνά συμβαίνει εκεί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom